Resultater Tour de Ski - 2. etappe - 10 km - Kvinner 2018



Resultater Tour de Ski - 2. etappe - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Toblach, Italia - 30. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 58 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 23:19.9 0.00 0.00
2 30 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 23:20.2 +0.3 0.17
3 26 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 23:30.8 +10.9 6.23
4 52 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 23:37.3 +17.4 9.94
5 29 WENG Heidi 1991 NOR 23:41.1 +21.2 12.12
6 36 DIGGINS Jessica 1991 USA 23:47.1 +27.2 15.54
7 38 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 23:56.0 +36.1 20.63
8 25 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 24:03.9 +44.0 25.14
9 24 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 24:08.9 +49.0 28.00
10 15 HENNIG Katharina 1996 GER 24:09.4 +49.5 28.29
11 28 STADLOBER Teresa 1993 AUT 24:10.6 +50.7 28.97
12 10 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 24:12.9 +53.0 30.29
13 34 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 24:14.0 +54.1 30.92
14 27 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 24:17.5 +57.6 32.92
15 20 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 24:20.3 +1:00.4 34.52
16 42 BJORNSEN Sadie 1989 USA 24:27.2 +1:07.3 38.46
17 43 CEBASEK Alenka 1989 SLO 24:27.7 +1:07.8 38.75
18 7 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 24:40.2 +1:20.3 45.89
19 18 ISHIDA Masako 1980 JPN 24:44.9 +1:25.0 48.57
20 6 DURKINA Lidia 1997 RUS 24:46.2 +1:26.3 49.32
21 9 CARL Victoria 1995 GER 24:49.3 +1:29.4 51.09
22 56 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 24:49.6 +1:29.7 51.26
23 48 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 24:49.8 +1:29.9 51.38
24 60 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 24:51.7 +1:31.8 52.46
25 50 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 24:52.7 +1:32.8 53.03
25 71 UREVC Eva 1995 SLO 24:52.7 +1:32.8 53.03
27 57 GANZ Caterina 1995 ITA 24:53.6 +1:33.7 53.55
28 59 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 24:56.7 +1:36.8 55.32
29 19 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 24:58.1 +1:38.2 56.12
30 17 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 24:59.2 +1:39.3 56.75

31 49 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 25:00.4 +1:40.5 57.43
32 33 EIDE Mari 1989 NOR 25:01.9 +1:42.0 58.29
33 40 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 25:02.0 +1:42.1 58.35
34 53 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 25:03.2 +1:43.3 59.03
35 35 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 25:04.5 +1:44.6 59.78
36 46 CALDWELL Sophie 1990 USA 25:05.1 +1:45.2 60.12
37 5 BELGER Julia 1994 GER 25:08.3 +1:48.4 61.95
38 51 VINSA Lisa 1995 SWE 25:09.4 +1:49.5 62.58
39 32 NILSSON Stina 1993 SWE 25:10.8 +1:50.9 63.38
40 21 BROCARD Elisa 1984 ITA 25:14.5 +1:54.6 65.49
41 39 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 25:17.6 +1:57.7 67.26
42 13 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 25:21.5 +2:01.6 69.49
43 12 PELLEGRINI Sara 1986 ITA 25:22.8 +2:02.9 70.23
44 22 MONONEN Laura 1984 FIN 25:23.4 +2:03.5 70.58
45 8 COMARELLA Anna 1997 ITA 25:26.7 +2:06.8 72.46
46 11 FINK Pia 1995 GER 25:26.9 +2:07.0 72.58
47 44 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 25:27.2 +2:07.3 72.75
48 41 GIMMLER Laura 1993 GER 25:27.7 +2:07.8 73.03
49 64 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 25:28.6 +2:08.7 73.55
50 2 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN 25:29.1 +2:09.2 73.83
51 31 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 25:34.2 +2:14.3 76.75
51 45 SCHICHO Elisabeth 1991 GER 25:34.2 +2:14.3 76.75
53 23 NORDSTROEM Maria 1991 SWE 25:36.4 +2:16.5 78.01
54 54 VISNAR Katja 1984 SLO 25:39.3 +2:19.4 79.66
55 4 SVENDSEN Anna 1990 NOR 25:43.5 +2:23.6 82.06
56 61 BEATTY Dahria 1994 CAN 25:44.2 +2:24.3 82.46
57 68 EIDUKA Patricija 2000 LAT 25:47.6 +2:27.7 84.41
58 16 RINGWALD Sandra 1990 GER 25:49.5 +2:29.6 85.49
59 65 FRANCHI Francesca 1997 ITA 25:54.0 +2:34.1 88.06
60 14 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 26:04.6 +2:44.7 94.12

61 37 ERIKSSON Mia 1987 SWE 26:08.1 +2:48.2 96.12
62 72 FABJAN Vesna 1985 SLO 26:20.6 +3:00.7 103.26
63 70 LAURENT Greta 1992 ITA 26:24.9 +3:05.0 105.72
64 3 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 26:26.6 +3:06.7 106.69
65 67 LETOCHA Urszula 1994 POL 26:36.1 +3:16.2 112.12
66 1 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 26:37.1 +3:17.2 112.69
67 63 PITTIN Cristina 1998 ITA 27:04.1 +3:44.2 128.12
68 69 MALEC Vedrana 1990 CRO 27:08.4 +3:48.5 130.58
69 55 ANTYPENKO Tetiana 1981 UKR 27:16.3 +3:56.4 135.10
70 74 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 27:31.7 +4:11.8 143.90
71 73 CHANLOUNG Karen 1996 THA 27:49.3 +4:29.4 153.95
72 62 CANCLINI Alice 1994 ITA 27:53.4 +4:33.5 156.30
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
47 EDER Mari 1987 FIN
66 JANATOVA Katerina 1997 CZE