Resultater Tour de Ski - 2. etappe - 15 km - Menn 2018



Resultater Tour de Ski - 2. etappe - 15 km, intervallstart, fri - Menn
Toblach, Italia - 30. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 23 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 30:34.1 0.00 0.00
2 33 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 30:46.3 +12.2 5.32
3 70 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 30:56.0 +21.9 9.55
4 18 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 31:01.5 +27.4 11.95
5 30 TOENSETH Didrik 1991 NOR 31:02.1 +28.0 12.21
6 22 PARISSE Clement 1993 FRA 31:04.2 +30.1 13.13
7 32 SPITSOV Denis 1996 RUS 31:07.8 +33.7 14.70
8 62 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 31:17.1 +43.0 18.76
9 16 NOTZ Florian 1992 GER 31:19.0 +44.9 19.58
10 38 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 31:19.3 +45.2 19.72
11 39 COLOGNA Dario 1986 SUI 31:21.7 +47.6 20.76
12 58 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 31:22.7 +48.6 21.20
13 66 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 31:23.8 +49.7 21.68
14 35 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 31:27.0 +52.9 23.07
14 37 HARVEY Alex 1988 CAN 31:27.0 +52.9 23.07
16 36 ROETHE Sjur 1988 NOR 31:30.3 +56.2 24.51
17 52 IVERSEN Emil 1991 NOR 31:31.9 +57.8 25.21
18 21 BELOV Evgeniy 1990 RUS 31:32.4 +58.3 25.43
18 28 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 31:32.4 +58.3 25.43
20 31 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 31:34.4 +1:00.3 26.30
21 34 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 31:35.4 +1:01.3 26.74
22 40 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 31:39.6 +1:05.5 28.57
23 56 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 31:41.2 +1:07.1 29.27
24 27 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 31:41.7 +1:07.6 29.49
25 1 BALDAUF Dominik 1992 AUT 31:43.2 +1:09.1 30.14
26 61 KLEE Beda 1996 SUI 31:44.5 +1:10.4 30.71
27 13 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 31:48.9 +1:14.8 32.63
28 20 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 31:49.0 +1:14.9 32.67
29 19 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 31:51.2 +1:17.1 33.63
30 63 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996 AND 31:51.9 +1:17.8 33.93

31 8 BOEGL Lucas 1990 GER 31:54.3 +1:20.2 34.98
32 24 BING Thomas 1990 GER 31:57.1 +1:23.0 36.20
33 29 LARKOV Andrey 1989 RUS 31:57.8 +1:23.7 36.51
34 6 LAPIERRE Jules 1996 FRA 31:58.4 +1:24.3 36.77
35 80 YOUNG Andrew 1992 GBR 32:00.9 +1:26.8 37.86
36 9 LIVERS Toni 1983 SUI 32:02.9 +1:28.8 38.73
37 54 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 32:03.9 +1:29.8 39.17
38 25 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 32:06.0 +1:31.9 40.09
38 60 SVENSSON Oskar 1995 SWE 32:06.0 +1:31.9 40.09
40 2 TAMMJARV Karel 1989 EST 32:07.2 +1:33.1 40.61
41 42 JOUVE Richard 1994 FRA 32:07.5 +1:33.4 40.74
42 57 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 32:08.3 +1:34.2 41.09
43 10 BRUGGER Janosch 1997 GER 32:14.3 +1:40.2 43.71
44 64 THORN Viktor 1996 SWE 32:17.3 +1:43.2 45.01
45 26 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 32:18.3 +1:44.2 45.45
46 81 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 32:18.4 +1:44.3 45.49
47 15 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 32:21.3 +1:47.2 46.76
48 45 BURY Dominik 1996 POL 32:21.6 +1:47.5 46.89
49 85 RUEESCH Jason 1994 SUI 32:24.0 +1:49.9 47.94
50 7 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 32:24.3 +1:50.2 48.07
51 4 KATZ Andreas 1988 GER 32:29.0 +1:54.9 50.12
52 67 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 32:30.3 +1:56.2 50.68
53 49 GARDENER Stefano 1990 ITA 32:30.6 +1:56.5 50.82
54 51 MAETTIG Valentin 1990 GER 32:31.1 +1:57.0 51.03
55 3 HAMILTON Simeon 1987 USA 32:33.9 +1:59.8 52.25
56 11 BAUMANN Jonas 1990 SUI 32:35.0 +2:00.9 52.73
57 59 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 32:35.9 +2:01.8 53.13
58 41 KNOP Petr 1994 CZE 32:36.9 +2:02.8 53.56
59 72 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 32:37.1 +2:03.0 53.65
60 17 BJORNSEN Erik 1991 USA 32:38.3 +2:04.2 54.17

61 47 BIELER Livio 1993 SUI 32:40.0 +2:05.9 54.92
62 75 JAY Renaud 1991 FRA 32:41.1 +2:07.0 55.40
63 14 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 32:45.6 +2:11.5 57.36
63 73 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 32:45.6 +2:11.5 57.36
65 12 DOBLER Jonas 1991 GER 32:50.5 +2:16.4 59.50
66 83 FELLNER Adam 1993 CZE 32:53.2 +2:19.1 60.67
67 71 DAPRA Simone 1997 ITA 32:54.3 +2:20.2 61.15
68 77 LAGESON Simon 1994 SWE 32:54.4 +2:20.3 61.20
69 48 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 32:56.2 +2:22.1 61.98
70 92 VALJAS Len 1988 CAN 33:02.5 +2:28.4 64.73
71 74 BOLGER Kevin 1993 USA 33:10.5 +2:36.4 68.22
72 5 WICK Thomas 1991 GER 33:18.3 +2:44.2 71.62
73 97 GROS Baptiste 1990 FRA 33:20.2 +2:46.1 72.45
74 55 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 33:26.4 +2:52.3 75.15
75 65 RASTELLI Maicol 1991 ITA 33:26.6 +2:52.5 75.24
76 68 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 33:27.8 +2:53.7 75.76
77 87 NIZZI Enrico 1990 ITA 33:29.9 +2:55.8 76.68
78 53 FURGER Roman 1990 SUI 33:34.1 +3:00.0 78.51
79 84 KAESER Erwan 1992 SUI 33:40.0 +3:05.9 81.09
80 44 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 33:49.1 +3:15.0 85.06
81 76 ZELGER Stefan 1995 ITA 33:52.4 +3:18.3 86.49
82 50 PETERSON Teodor 1988 SWE 33:56.4 +3:22.3 88.24
83 88 THOMPSON Bob 1991 CAN 33:57.1 +3:23.0 88.54
84 86 BURY Kamil 1995 POL 34:00.6 +3:26.5 90.07
85 101 OLEX Max 1989 GER 34:00.7 +3:26.6 90.12
86 79 VUORINEN Lauri 1995 FIN 34:05.8 +3:31.7 92.34
87 96 SCHAAD Roman 1993 SUI 34:18.7 +3:44.6 97.97
88 104 HEDIGER Jovian 1990 SUI 34:23.0 +3:48.9 99.84
89 43 RANKEL Raido 1990 EST 34:23.4 +3:49.3 100.02
90 90 HABENICHT Tobias 1993 AUT 34:30.4 +3:56.3 103.07

91 91 BIKSE Indulis 1995 LAT 34:30.5 +3:56.4 103.11
92 89 MULLER Claudio 1992 ITA 34:32.3 +3:58.2 103.90
93 95 SIMENC Miha 1995 SLO 34:40.5 +4:06.4 107.48
94 102 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN 34:48.6 +4:14.5 111.01
95 94 STADLOBER Luis 1991 AUT 34:49.5 +4:15.4 111.40
96 99 CLUGNET James 1996 GBR 34:58.2 +4:24.1 115.20
97 93 VOEGELI Martin 1995 LIE 35:02.4 +4:28.3 117.03
98 46 STAREGA Maciej 1990 POL 35:24.2 +4:50.1 126.54
99 78 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 35:27.7 +4:53.6 128.06
100 103 CHANLOUNG Mark 1995 THA 35:35.1 +5:01.0 131.29
101 98 KILP Marko 1993 EST 35:55.0 +5:20.9 139.97
102 100 BIEDERMANN Michael 1996 LIE 36:00.8 +5:26.7 142.50
103 82 DADIC Edi 1993 CRO 36:12.3 +5:38.2 147.52
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
69 HAUKE Max 1992 AUT