Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Tour de Ski

2. januar 2021

Val Müstair - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

2. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Klikk her for totalen justert for bonussekunder

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11SVAHN Linn1999SWE30:09.90.000.00
213STUPAK Yulia1995RUS30:10.6+0.70.54
32DIGGINS Jessie1991USA30:10.7+0.80.62
43KARLSSON Frida1999SWE30:11.3+1.41.08
524HENNIG Katharina1996GER30:11.9+2.01.55
64BRENNAN Rosie1988USA30:13.3+3.42.63
728KIRPICHENKO Yana1996RUS30:14.4+4.53.48
830ZHAMBALOVA Alisa1994RUS30:23.5+13.610.52
922PARMAKOSKI Krista1990FIN30:23.5+13.610.52
108SORINA Tatiana1994RUS30:27.8+17.913.85
116LAMPIC Anamarija1995SLO30:29.4+19.515.08
1221ANDERSSON Ebba1997SWE30:30.1+20.215.63
135FAEHNDRICH Nadine1995SUI30:34.5+24.619.03
1426RAZYMOVA Katerina1991CZE30:34.6+24.719.11
1523STADLOBER Teresa1993AUT30:35.3+25.419.65
169NEPRYAEVA Natalia1995RUS30:41.8+31.924.68
1715SWIRBUL Hailey1998USA30:56.1+46.235.74
187DAHLQVIST Maja1994SWE30:59.8+49.938.60
1919MATINTALO Johanna1996FIN31:01.0+51.139.53
2031COMARELLA Anna1997ITA31:02.3+52.440.53
2129CLAUDEL Delphine1996FRA31:05.5+55.643.01
2211SUNDLING Jonna1994SWE31:41.2+1:31.370.62
2343OGDEN Katharine1997USA31:41.6+1:31.770.93
2438EIDUKA Patricija2000LAT31:41.7+1:31.871.01
2550FRAEBEL Antonia1997GER31:41.9+1:32.071.16
2651MATSOKINA Hristina1998RUS31:41.9+1:32.071.16
2712RIBOM Emma1997SWE31:44.7+1:34.873.33
2832NECHAEVSKAYA Anna1991RUS31:45.5+1:35.673.95
2939MARCISZ Izabela2000POL31:48.8+1:38.976.50
3035FRANCHI Francesca1997ITA31:49.6+1:39.777.12

3120JOENSUU Jasmi1996FIN31:56.9+1:47.082.77
3236SCARDONI Lucia1991ITA32:07.0+1:57.190.58
3318OLSSON Moa1997SWE32:09.6+1:59.792.59
3410LUNDGREN Moa1998SWE32:10.1+2:00.292.98
3544FINK Pia1995GER32:11.7+2:01.894.22
3645DI CENTA Martina2000ITA32:11.9+2:02.094.37
3759PREUSSGER Julia1994GER32:14.5+2:04.696.38
3841PATTERSON Caitlin1990USA32:20.3+2:10.4100.87
3937NOVAKOVA Petra1993CZE32:22.7+2:12.8102.72
4047VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI32:26.7+2:16.8105.82
4142KERN Julia1997USA32:40.5+2:30.6116.49
4249UNTERWEGER Lisa1995AUT32:43.9+2:34.0119.12
4346GIMMLER Laura1993GER32:43.9+2:34.0119.12
4448KREHL Sofie1995GER32:45.0+2:35.1119.97
4556LYLYNPERA Katri1994FIN32:47.1+2:37.2121.60
4617CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA32:49.0+2:39.1123.07
4757VILA OBIOLS Carola1999AND32:55.2+2:45.3127.86
4852FALEEVA Anastasiya2000RUS32:58.7+2:48.8130.57
4955HYNCICOVA Petra1994CZE33:12.4+3:02.5141.17
5016JANATOVA Katerina1997CZE33:15.8+3:05.9143.80
5140DOLCI Flora1999FRA33:36.1+3:26.2159.50
5227DEBERTOLIS Ilaria1989ITA33:40.3+3:30.4162.75
5334BENTZ Coralie1996FRA33:49.6+3:39.7169.94
5453QUINTIN Lena1998FRA33:49.6+3:39.7169.94
5533BROCARD Elisa1984ITA33:53.7+3:43.8173.11
5662LATUILLIERE Enora1992FRA34:13.6+4:03.7188.51
5760KALETA Weronika1999POL34:35.1+4:25.2205.14
5858SKINDER Monika2001POL34:41.1+4:31.2209.78
5914LAURENT Greta1992ITA34:47.4+4:37.5214.65
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
63CHANLOUNG Karen1996THA
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
25NISKANEN Kerttu1988FIN
54ZHEREBYATEVA Anna1997RUS
61UREVC Eva1995SLO
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse