-->

Resultater Tour de Ski - 2. etappe - Menn - Sprint - Finale - 2019



Resultater Tour de Ski
Lenzerheide, Sveits - 29. desember 2019

Arrangementstype: Langrenn

2. ETAPPE - MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
22PELLEGRINO Federico1990ITA
313JOUVE Richard1994FRA
411RETIVYKH Gleb1991RUS
58HAEGGSTROEM Johan1992SWE
65GOLBERG Paal1990NOR
76VALNES Erik1996NOR
84BOLSHUNOV Alexander1996RUS
93HEDIGER Jovian1990SUI
1017JAY Renaud1991FRA
117USTIUGOV Sergey1992RUS
1216NYENGET Martin Loewstroem1992NOR
1315FURGER Roman1990SUI
1422MALTSEV Artem1993RUS
1526SVENSSON Oskar1995SWE
1627DE FABIANI Francesco1993ITA
1718JENSSEN Jan Thomas1996NOR
1821WESTBERG Karl-Johan1992SWE
1929LARKOV Andrey1989RUS
2030HELLWEGER Michael1996ITA
2110HANNEMAN Logan1993USA
2212BOLGER Kevin1993USA
2320KRUEGER Simen Hegstad1993NOR
2423IVERSEN Emil1991NOR
2528ZELGER Stefan1995ITA
2614CLUGNET James1996GBR
2719SIMENC Miha1995SLO
2824KAESER Erwan1992SUI
2925RASTELLI Maicol1991ITA
3159DYUSSENOV Asset1997KAZ

3251LEPISTO Lauri1996FIN
3312MELNICHENKO Andrey1992RUS
3450EISENLAUER Sebastian1990GER
3544STAREGA Maciej1990POL
3611NOVAK Michal1996CZE
3714HYVARINEN Perttu1991FIN
3852RUEESCH Jason1994SUI
3964CHAPPAZ Jules1999FRA
404SPITSOV Denis1996RUS
4162BACKSCHEIDER Adrien1992FRA
4253BRUGGER Janosch1997GER
4322NISKANEN Iivo1992FIN
4456ABRAM Mikael1996ITA
4581SANDSTROEM Bjoern1995SWE
4629COLOGNA Dario1986SUI
4758BURY Kamil1995POL
4861TRITSCHER Bernhard1988AUT
4955YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS
5066VOLOTKA Denis1985KAZ
5115TOENSETH Didrik1991NOR
5257SCHNIDER Ueli1990SUI
5360KLEE Beda1996SUI
5472LEHTONEN Lari1987FIN
5584EKSTROEM Axel1995SWE
5667BIELER Livio1993SUI
5718HOLUND Hans Christer1989NOR
588BAUMANN Jonas1990SUI
5921MANIFICAT Maurice1986FRA
6026BURMAN Jens1994SWE
6163MUSGRAVE Andrew1990GBR

6224PARISSE Clement1993FRA
639DOBLER Jonas1991GER
6474NORRIS David1990USA
6575ROJO Imanol1990ESP
6654BURY Dominik1996POL
6785MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL
6868SALVADORI Giandomenico1992ITA
6919BOEGL Lucas1990GER
7065CHANLOUNG Mark1995THA
7176KNOP Petr1994CZE
7270PUKHKALO Vitaliy1992KAZ
7373GAILLARD Jean Marc1980FRA
7482ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND
7577KOVALYOV Vladislav1996KAZ
7627ROETHE Sjur1988NOR
7783KORISTEK Jan1996SVK
7879BASHMAKOV Nail1995KAZ
792NOTZ Florian1992GER
8071FELLNER Adam1993CZE
8169BIKSE Indulis1995LAT
8278SEMENOV Michail1986BLR
8313LAPALUS Hugo1998FRA
8480PEPENE Paul Constantin1988ROU
8586LIVERS Toni1983SUI
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
91989SWE
311994FRA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +