RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Resultater Tour de Ski - 3. etappe - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Tour de Ski

3. januar 2021

Val Müstair - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

3. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - JAKTSTART - FRI

* Klikk for sammenlagtliste justert for bonussekunder

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etter
1 DIGGINS Jessie 1991 USA 26:54.10.00 0.00
2 BRENNAN Rosie 1988 USA 26:59.7 +5.6 1.96
3 KARLSSON Frida 1999 SWE 27:04.8 +10.7 7.30
4 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 27:52.0 +57.9 36.79
5 STUPAK Yulia 1995 RUS 27:53.5 +59.4 16.85
6 SVAHN Linn 1999 SWE 28:07.0 +1:12.9 69.14
7 SORINA Tatiana 1994 RUS 28:09.6 +1:15.5 31.22
8 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 28:22.4 +1:28.3 46.87
9 HENNIG Katharina 1996 GER 28:22.8 +1:28.7 23.85
10 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 28:25.5 +1:31.4 25.88
11 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 28:28.7 +1:34.6 31.30
12 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 28:31.6 +1:37.5 31.22
13 SWIRBUL Hailey 1998 USA 28:57.7 +2:03.6 29.79
14 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 29:01.2 +2:07.1 39.95
15 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 29:01.7 +2:07.6 47.85
16 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 29:01.8 +2:07.7 36.64
17 STADLOBER Teresa 1993 AUT 29:02.4 +2:08.3 31.07
18 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 29:02.6 +2:08.5 41.00
19 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 29:31.1 +2:37.0 34.61
20 COMARELLA Anna 1997 ITA 29:59.2 +3:05.1 55.75
21 MATINTALO Johanna 1996 FIN 30:09.4 +3:15.3 76.96
22 EIDUKA Patricija 2000 LAT 30:33.4 +3:39.3 62.67
23 SUNDLING Jonna 1994 SWE 30:36.0 +3:41.9 82.68
24 RIBOM Emma 1997 SWE 30:36.1 +3:42.0 75.23
25 OGDEN Katharine 1997 USA 30:37.7 +3:43.6 55.37
26 FRANCHI Francesca 1997 ITA 30:39.4 +3:45.3 52.13
27 MARCISZ Izabela 2000 POL 30:39.5 +3:45.4 49.95
28 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 30:39.6 +3:45.5 49.28
29 LUNDGREN Moa 1998 SWE 30:53.4 +3:59.3 74.70
30 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 31:04.6 +4:10.5 86.14

31 FRAEBEL Antonia 1997 GER 31:07.5 +4:13.4 77.04
32 FINK Pia 1995 GER 31:11.9 +4:17.8 60.79
33 OLSSON Moa 1997 SWE 31:17.7 +4:23.6 77.19
34 SCARDONI Lucia 1991 ITA 31:19.8 +4:25.7 68.99
35 PATTERSON Caitlin 1990 USA 31:29.2 +4:35.1 62.52
36 KREHL Sofie 1995 GER 31:33.8 +4:39.7 59.96
37 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 31:35.3 +4:41.2 76.13
38 PREUSSGER Julia 1994 GER 31:44.8 +4:50.7 79.52
39 JOENSUU Jasmi 1996 FIN 31:54.6 +5:00.5 113.22
40 KERN Julia 1997 USA 31:54.8 +5:00.7 78.77
41 GIMMLER Laura 1993 GER 32:16.9 +5:22.8 84.86
42 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 32:32.3 +5:38.2 97.95
43 DI CENTA Martina 2000 ITA 32:35.1 +5:41.0 115.10
44 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 32:42.8 +5:48.7 63.72
45 JANATOVA Katerina 1997 CZE 32:43.7 +5:49.6 95.24
46 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 32:46.9 +5:52.8 105.92
47 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 32:58.3 +6:04.2 134.81
48 CALDWELL HAMILTON Sophie 1990 USA 33:04.8 +6:10.7 128.42
49 BROCARD Elisa 1984 ITA 33:11.6 +6:17.5 80.12
50 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 33:14.0 +6:19.9 106.75
51 DOLCI Flora 1999 FRA 33:44.6 +6:50.5 102.69
52 BENTZ Coralie 1996 FRA 34:10.1 +7:16.0 115.10
53 LATUILLIERE Enora 1992 FRA 34:14.5 +7:20.4 105.62
54 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS 34:54.6 +8:00.5 183.94
55 KALETA Weronika 1999 POL 36:51.6 +9:57.5 208.76
VILA OBIOLS Carola 1999 AND
QUINTIN Lena 1998 FRA
Annonse







Annonse