Resultater Tour de Ski - 3. etappe - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Tour de Ski

3. januar 2021

Val Müstair - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

3. ETAPPE - MENN - 15 KM - JAKTSTART - FRI

* Klikk for sammenlagtliste justert for bonussekunder

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etter
1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 32:11.10.00 18.49
2 MALTSEV Artem 1993 RUS 33:04.8 +53.7 14.51
3 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 33:18.1 +1:07.0 0.19
4 SPITSOV Denis 1996 RUS 33:21.8 +1:10.7 0.00
5 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 33:45.3 +1:34.2 29.97
6 COLOGNA Dario 1986 SUI 33:45.8 +1:34.7 33.44
7 PARISSE Clement 1993 FRA 33:59.9 +1:48.8 15.84
8 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 34:19.4 +2:08.3 47.70
9 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 34:25.0 +2:13.9 29.15
10 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 34:25.2 +2:14.1 22.34
11 LAPALUS Hugo 1998 FRA 34:26.1 +2:15.0 24.17
12 BELOV Evgeniy 1990 RUS 34:31.7 +2:20.6 46.00
13 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 34:32.4 +2:21.3 30.03
14 JOUVE Richard 1994 FRA 34:47.5 +2:36.4 41.46
15 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 35:04.1 +2:53.0 39.31
16 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 35:05.3 +2:54.2 41.33
17 BOEGL Lucas 1990 GER 35:05.6 +2:54.5 32.68
18 LAPIERRE Jules 1996 FRA 35:05.8 +2:54.7 32.18
19 PRALONG Candide 1990 SUI 35:07.4 +2:56.3 40.13
20 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 35:09.7 +2:58.6 67.45
21 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 35:37.2 +3:26.1 75.97
22 BAUMANN Jonas 1990 SUI 35:37.8 +3:26.7 76.35
23 SVENSSON Oskar 1995 SWE 35:38.8 +3:27.7 105.37
24 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 35:45.1 +3:34.0 83.48
25 POROMAA William 2000 SWE 35:46.0 +3:34.9 61.33
26 TERENTEV Alexander 1999 RUS 35:51.0 +3:39.9 73.32
27 NOVAK Michal 1996 CZE 35:53.4 +3:42.3 69.79
28 KLEE Beda 1996 SUI 35:54.6 +3:43.5 67.39
29 VUORELA Markus 1996 FIN 36:07.6 +3:56.5 70.54
30 NOTZ Florian 1992 GER 36:08.4 +3:57.3 47.07

31 DOBLER Jonas 1991 GER 36:13.2 +4:02.1 52.62
32 SCHUMACHER Gus 2000 USA 36:15.1 +4:04.0 62.03
33 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 36:17.2 +4:06.1 41.27
34 BING Thomas 1990 GER 36:18.1 +4:07.0 60.76
35 VENTURA Paolo 1996 ITA 36:20.6 +4:09.5 68.65
36 MIKKONEN Juho 1990 FIN 36:24.1 +4:13.0 84.11
37 ROJO Imanol 1990 ESP 36:34.8 +4:23.7 66.25
38 PATTERSON Scott 1992 USA 36:41.9 +4:30.8 55.59
39 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 36:42.1 +4:31.0 96.73
40 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 36:45.7 +4:34.6 104.05
41 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 36:46.6 +4:35.5 77.48
42 BERTOLINA Mirco 1991 ITA 37:00.3 +4:49.2 58.37
43 FURGER Roman 1990 SUI 37:07.2 +4:56.1 110.04
44 VERMEULEN Mika 1999 AUT 37:08.9 +4:57.8 79.57
45 BURY Dominik 1996 POL 37:34.3 +5:23.2 70.99
46 RUEESCH Jason 1994 SUI 37:34.6 +5:23.5 80.01
47 HAMILTON Simeon 1987 USA 37:37.2 +5:26.1 96.16
48 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 37:37.4 +5:26.3 43.92
49 BRUGGER Janosch 1997 GER 37:42.3 +5:31.2 87.39
50 GRAZ Davide 2000 ITA 38:03.5 +5:52.4 86.89
51 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 38:05.8 +5:54.7 97.17
52 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI 38:31.1 +6:20.0 116.92
53 FELLNER Adam 1993 CZE 38:32.3 +6:21.2 117.05
54 RUUS Marcus 1994 SWE 38:34.4 +6:23.3 107.65
55 BOLGER Kevin 1993 USA 38:37.9 +6:26.8 96.60
56 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 38:43.8 +6:32.7 149.54
57 LEPISTO Lauri 1996 FIN 38:45.1 +6:34.0 116.92
58 HEDIGER Jovian 1990 SUI 39:04.7 +6:53.6 148.22
59 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 39:22.5 +7:11.4 146.20
60 KATZ Andreas 1988 GER 39:23.4 +7:12.3 88.72

61 CRV Vili 1999 SLO 39:26.2 +7:15.1 123.29
62 KNOP Petr 1994 CZE 39:26.7 +7:15.6 106.57
63 KAESER Erwan 1992 SUI 39:56.2 +7:45.1 139.70
64 VIGANTS Raimo 1999 LAT 40:08.9 +7:57.8 116.79
65 CLUGNET James 1996 GBR 40:11.3 +8:00.2 115.79
66 BURY Kamil 1995 POL 40:44.3 +8:33.2 156.17
67 HARATYK Mateusz 1998 POL 42:12.3 +10:01.2 153.01
68 SUHONEN Verneri 1997 FIN 42:26.2 +10:15.1 193.33
69 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 42:29.6 +10:18.5 156.99
70 STAREGA Maciej 1990 POL 43:48.5 +11:37.4 242.74
71 ANTOLEC Kacper 1996 POL 44:25.4 +12:14.3 185.26
72 CHANLOUNG Mark 1995 THA 44:32.0 +12:20.9 207.72
73 DE CAMPO Seve 1998 AUS 44:42.8 +12:31.7 194.34
74 POLLOCK Mark 1992 AUS 47:03.7 +14:52.6 220.78
LAMPIC Janez 1996 SLO
KILP Marko 1993 EST
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse