Resultater Tour de Ski - 4. etappe - 10 km - Kvinner 2019



Resultater Tour de Ski - 4. etappe - 10 km, fellesstart, klassisk - Kvinner
Oberstdorf, Tyskland - 2. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 2 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 32:08.9 0.00 0.00
2 3 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 32:09.0 +0.1 0.07
3 8 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 32:14.2 +5.3 3.85
4 9 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 32:21.8 +12.9 9.36
5 6 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 32:24.8 +15.9 11.54
6 4 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 32:25.1 +16.2 11.76
7 18 STADLOBER Teresa 1993 AUT 32:29.5 +20.6 14.95
8 11 WENG Heidi 1991 NOR 32:32.5 +23.6 17.13
9 19 HENNIG Katharina 1996 GER 33:05.4 +56.5 41.01
10 5 NILSSON Stina 1993 SWE 33:05.5 +56.6 41.08
11 1 DIGGINS Jessica 1991 USA 33:07.3 +58.4 42.39
12 15 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 33:08.1 +59.2 42.97
13 31 ISHIDA Masako 1980 JPN 33:09.3 +1:00.4 43.84
14 20 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 33:13.3 +1:04.4 46.74
15 7 BJORNSEN Sadie 1989 USA 33:14.3 +1:05.4 47.47
16 44 FINK Pia 1995 GER 33:15.4 +1:06.5 48.27
17 10 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 33:24.1 +1:15.2 54.58
18 28 DURKINA Lidia 1997 RUS 33:24.4 +1:15.5 54.80
19 40 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 33:39.5 +1:30.6 65.76
20 41 SVENDSEN Anna 1990 NOR 33:48.7 +1:39.8 72.44
21 47 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 33:49.8 +1:40.9 73.23
22 33 BELGER Julia 1994 GER 33:52.8 +1:43.9 75.41
23 22 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 33:53.2 +1:44.3 75.70
24 39 MONONEN Laura 1984 FIN 33:54.7 +1:45.8 76.79
25 27 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 33:55.1 +1:46.2 77.08
26 37 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 33:56.7 +1:47.8 78.24
27 36 VINSA Lisa 1995 SWE 33:58.7 +1:49.8 79.69
28 21 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 33:58.9 +1:50.0 79.84
29 38 GIMMLER Laura 1993 GER 34:12.7 +2:03.8 89.85
30 42 PELLEGRINI Sara 1986 ITA 34:15.6 +2:06.7 91.96

31 25 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 34:16.2 +2:07.3 92.39
32 14 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 34:19.0 +2:10.1 94.43
33 35 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 34:22.9 +2:14.0 97.26
34 34 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 34:27.6 +2:18.7 100.67
35 30 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 34:28.2 +2:19.3 101.10
36 23 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 34:29.1 +2:20.2 101.76
37 12 CEBASEK Alenka 1989 SLO 34:37.8 +2:28.9 108.07
38 46 ERIKSSON Mia 1987 SWE 34:48.0 +2:39.1 115.48
39 29 GANZ Caterina 1995 ITA 34:50.8 +2:41.9 117.51
40 13 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 34:52.8 +2:43.9 118.96
41 45 NORDSTROEM Maria 1991 SWE 35:12.0 +3:03.1 132.89
42 32 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 35:45.5 +3:36.6 157.21
43 26 CARL Victoria 1995 GER 35:48.8 +3:39.9 159.60
44 49 ANTYPENKO Tetiana 1981 UKR 35:55.7 +3:46.8 164.61
45 48 LETOCHA Urszula 1994 POL 36:28.7 +4:19.8 188.56
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
24 EIDE Mari 1989 NOR
43 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
16 SOEMSKAR Linn 1989 SWE
17 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +