-->

Resultater Tour de Ski - 4. etappe - Kvinner - 10 km - 2020



Resultater Tour de Ski
Toblach, Italia - 1. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

4. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - JAKTSTART - KLASSISK

PlassNavnFødtNasjonSluttidTid etterFIS-poeng
1 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 26:51.50.00 0.00
2 JOHAUG Therese 1988 NOR 26:51.9 +0.4 1.04
3 WENG Heidi 1991 NOR 27:18.7 +27.2 12.82
4 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 27:18.8 +27.3 1.71
5 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 27:19.2 +27.7 5.74
6 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 27:19.6 +28.1 13.49
7 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 28:20.9 +1:29.4 21.91
8 STADLOBER Teresa 1993 AUT 28:21.3 +1:29.8 25.93
9 HENNIG Katharina 1996 GER 28:21.6 +1:30.1 27.64
10 KALLA Charlotte 1987 SWE 28:22.1 +1:30.6 28.02
11 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 28:22.8 +1:31.3 23.32
12 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA 28:24.3 +1:32.8 37.85
13 SUNDLING Jonna 1994 SWE 28:32.7 +1:41.2 32.19
14 DIGGINS Jessica 1991 USA 28:33.4 +1:41.9 49.85
15 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 28:45.2 +1:53.7 26.60
16 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 28:45.9 +1:54.4 34.57
17 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 28:52.6 +2:01.1 34.35
18 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 29:02.6 +2:11.1 41.80
19 CARL Victoria 1995 GER 29:08.3 +2:16.8 58.71
20 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 29:08.8 +2:17.3 53.87
21 BRENNAN Rosie 1988 USA 29:36.5 +2:45.0 90.16
22 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 29:50.0 +2:58.5 71.16
23 LUNDGREN Moa 1998 SWE 29:50.4 +2:58.9 72.95
24 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 29:50.8 +2:59.3 60.58
25 ROENNLUND Elina 1996 SWE 29:50.8 +2:59.3 69.52
26 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 29:50.8 +2:59.3 61.32
27 CALDWELL Sophie 1990 USA 29:51.6 +3:00.1 70.86
28 HAGA Ragnhild 1991 NOR 29:55.5 +3:04.0 81.96
29 COMARELLA Anna 1997 ITA 30:00.5 +3:09.0 67.06
30 FRAEBEL Antonia 1997 GER 30:05.3 +3:13.8 56.48

31 NISSINEN Vilma 1997 FIN 30:06.8 +3:15.3 58.34
32 JANATOVA Katerina 1997 CZE 30:07.3 +3:15.8 75.85
33 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 30:16.1 +3:24.6 76.45
34 DURKINA Lidia 1997 RUS 30:17.1 +3:25.6 49.62
35 SMEDAAS Magni 1995 NOR 30:22.7 +3:31.2 88.07
36 GOLOVAN Diana 1994 RUS 30:24.3 +3:32.8 73.62
37 SCARDONI Lucia 1991 ITA 30:40.1 +3:48.6 89.12
38 OGDEN Katharine 1997 USA 30:40.8 +3:49.3 95.60
39 KREHL Sofie 1995 GER 30:45.3 +3:53.8 101.93
40 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 30:49.5 +3:58.0 111.02
41 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 31:13.0 +4:21.5 109.16
42 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 31:14.8 +4:23.3 113.48
43 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 31:19.8 +4:28.3 103.05
44 BROCARD Elisa 1984 ITA 31:39.4 +4:47.9 104.24
45 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 31:43.2 +4:51.7 111.54
46 GANZ Caterina 1995 ITA 31:43.3 +4:51.8 111.62
47 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 32:00.8 +5:09.3 147.76
48 BYKOVA Irina 1993 KAZ 32:11.3 +5:19.8 104.17
49 YEATON Jessica 1991 AUS 32:12.3 +5:20.8 151.11
50 SERONOSOVA Polina 1993 BLR 32:18.2 +5:26.7 136.88
51 SHALYGINA Kseniya 1998 KAZ 32:18.5 +5:27.0 111.02



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +