-->

Resultater Tour de Ski - 4. etappe - Menn - 15 km - 2020



Resultater Tour de Ski
Toblach, Italia - 1. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

4. ETAPPE - MENN - 15 KM - JAKTSTART - KLASSISK

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 38:14.90.00 3.51
2 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 38:28.6 +13.7 26.19
3 NISKANEN Iivo 1992 FIN 38:39.7 +24.8 4.46
4 MALTSEV Artem 1993 RUS 38:44.1 +29.2 15.83
5 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 38:44.5 +29.6 18.70
6 ROETHE Sjur 1988 NOR 38:44.7 +29.8 14.02
7 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 38:45.6 +30.7 16.62
8 BOEGL Lucas 1990 GER 39:02.8 +47.9 21.51
9 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 39:10.8 +55.9 36.38
10 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 39:12.1 +57.2 11.58
11 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 39:13.3 +58.4 13.28
12 GOLBERG Paal 1990 NOR 39:13.7 +58.8 0.21
13 COLOGNA Dario 1986 SUI 39:13.9 +59.0 13.60
14 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 39:14.3 +59.4 0.00
15 BURMAN Jens 1994 SWE 39:15.8 +1:00.9 8.23
16 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 39:19.9 +1:05.0 9.88
17 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 39:31.7 +1:16.8 40.05
18 SPITSOV Denis 1996 RUS 40:28.2 +2:13.3 66.87
19 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 40:34.4 +2:19.5 44.14
20 LARKOV Andrey 1989 RUS 40:34.8 +2:19.9 39.04
21 BURY Dominik 1996 POL 40:35.0 +2:20.1 47.64
22 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 40:35.3 +2:20.4 49.40
23 BAUMANN Jonas 1990 SUI 40:35.5 +2:20.6 50.56
24 NOTZ Florian 1992 GER 40:36.0 +2:21.1 39.68
25 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 40:37.0 +2:22.1 38.08
26 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 40:37.4 +2:22.5 65.91
27 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 40:37.8 +2:22.9 59.22
28 LAPALUS Hugo 1998 FRA 40:37.9 +2:23.0 55.56
29 PARISSE Clement 1993 FRA 40:39.4 +2:24.5 56.35
30 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 40:55.0 +2:40.1 41.27

31 KLEE Beda 1996 SUI 41:02.9 +2:48.0 56.09
32 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 41:02.9 +2:48.0 46.53
33 BRUGGER Janosch 1997 GER 41:02.9 +2:48.0 50.78
34 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 41:05.5 +2:50.6 56.94
35 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 41:31.4 +3:16.5 72.82
36 DOBLER Jonas 1991 GER 41:39.6 +3:24.7 65.49
37 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 41:39.8 +3:24.9 71.97
38 SVENSSON Oskar 1995 SWE 41:48.9 +3:34.0 48.12
39 FURGER Roman 1990 SUI 41:50.3 +3:35.4 64.80
40 RUEESCH Jason 1994 SUI 41:51.9 +3:37.0 66.18
41 SCHNIDER Ueli 1990 SUI 41:56.8 +3:41.9 61.88
42 LEHTONEN Lari 1987 FIN 41:56.9 +3:42.0 65.65
43 ROJO Imanol 1990 ESP 41:57.0 +3:42.1 69.42
44 NORRIS David 1990 USA 41:57.9 +3:43.0 61.40
45 BURY Kamil 1995 POL 42:07.3 +3:52.4 77.02
46 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 42:07.4 +3:52.5 110.53
47 KNOP Petr 1994 CZE 42:08.1 +3:53.2 88.59
48 LIVERS Toni 1983 SUI 42:12.9 +3:58.0 88.49
49 BIELER Livio 1993 SUI 42:40.3 +4:25.4 69.58
50 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 42:41.9 +4:27.0 65.12
51 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 42:43.3 +4:28.4 81.80
52 SEMENOV Michail 1986 BLR 42:54.4 +4:39.5 69.10
53 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 42:56.4 +4:41.5 97.78
54 SIMENC Miha 1995 SLO 43:01.3 +4:46.4 65.86
55 ZELGER Stefan 1995 ITA 43:14.9 +5:00.0 65.65
56 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 43:16.8 +5:01.9 70.38
57 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 43:18.1 +5:03.2 96.56
58 RASTELLI Maicol 1991 ITA 43:24.2 +5:09.3 64.21
59 ABRAM Mikael 1996 ITA 43:25.4 +5:10.5 94.60
60 VOLOTKA Denis 1985 KAZ 43:38.3 +5:23.4 64.27

61 BOLGER Kevin 1993 USA 43:39.8 +5:24.9 93.75
62 FELLNER Adam 1993 CZE 43:46.9 +5:32.0 124.07
63 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 43:50.6 +5:35.7 64.96
64 LEPISTO Lauri 1996 FIN 44:25.2 +6:10.3 93.96
65 KOVALYOV Vladislav 1996 KAZ 44:40.3 +6:25.4 120.57
66 BIKSE Indulis 1995 LAT 44:54.3 +6:39.4 120.57
67 KAESER Erwan 1992 SUI 44:55.0 +6:40.1 120.41
68 KORISTEK Jan 1996 SVK 44:56.9 +6:42.0 135.76
69 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 45:01.0 +6:46.1 123.60
70 JAY Renaud 1991 FRA 45:18.9 +7:04.0 120.36
71 HANNEMAN Logan 1993 USA 46:02.1 +7:47.2 147.02
NOVAK Michal 1996 CZE
EKSTROEM Axel 1995 SWE
DYUSSENOV Asset 1997 KAZ



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +