UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Tour de Ski - 6. etappe - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Tour de Ski

8. januar 2021

Val di Fiemme - Italia

Arrangementstype: Langrenn

6. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
110NEPRYAEVA Natalia1995RUS30:35.50.000.00
211HENNIG Katharina1996GER30:37.9+2.41.83
38ANDERSSON Ebba1997SWE30:39.6+4.13.13
416STADLOBER Teresa1993AUT30:42.1+6.65.03
520MATINTALO Johanna1996FIN30:42.7+7.25.49
69PARMAKOSKI Krista1990FIN30:45.4+9.97.55
713ZHAMBALOVA Alisa1994RUS30:49.2+13.710.45
84STUPAK Yulia1995RUS30:50.6+15.111.52
91DIGGINS Jessie1991USA30:59.5+24.018.31
1015KIRPICHENKO Yana1996RUS31:02.8+27.320.82
113KARLSSON Frida1999SWE31:05.0+29.522.50
1212FAEHNDRICH Nadine1995SUI31:10.9+35.427.00
135SVAHN Linn1999SWE31:24.2+48.737.15
146SORINA Tatiana1994RUS31:25.3+49.837.98
1514RAZYMOVA Katerina1991CZE31:26.2+50.738.67
1617DAHLQVIST Maja1994SWE31:46.3+1:10.854.00
1721SUNDLING Jonna1994SWE31:46.9+1:11.454.46
1822RIBOM Emma1997SWE31:47.3+1:11.854.76
1936OGDEN Katharine1997USA31:47.8+1:12.355.15
2037FINK Pia1995GER31:48.9+1:13.455.98
2126COMARELLA Anna1997ITA31:52.8+1:17.358.96
2227NECHAEVSKAYA Anna1991RUS31:54.5+1:19.060.26
2345PREUSSGER Julia1994GER31:58.2+1:22.763.08
2442MATSOKINA Hristina1998RUS31:58.3+1:22.863.15
2518SWIRBUL Hailey1998USA32:04.6+1:29.167.96
2641FRAEBEL Antonia1997GER32:04.6+1:29.167.96
2719CLAUDEL Delphine1996FRA32:07.6+1:32.170.25
2825LUNDGREN Moa1998SWE32:13.0+1:37.574.37
2934PATTERSON Caitlin1990USA32:27.3+1:51.885.27
3032EIDUKA Patricija2000LAT32:31.5+1:56.088.48

312BRENNAN Rosie1988USA32:36.0+2:00.591.91
327LAMPIC Anamarija1995SLO32:39.3+2:03.894.43
3340VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI32:44.6+2:09.198.47
3433MARCISZ Izabela2000POL32:45.8+2:10.399.38
3543FALEEVA Anastasiya2000RUS33:02.4+2:26.9112.05
3630SCARDONI Lucia1991ITA33:04.3+2:28.8113.49
3738DI CENTA Martina2000ITA33:11.0+2:35.5118.61
3829FRANCHI Francesca1997ITA33:14.6+2:39.1121.35
3944HYNCICOVA Petra1994CZE33:30.0+2:54.5133.10
4024OLSSON Moa1997SWE33:41.3+3:05.8141.72
4128JANATOVA Katerina1997CZE34:14.8+3:39.3167.27
4235KERN Julia1997USA34:43.8+4:08.3189.39
4323DEBERTOLIS Ilaria1989ITA35:28.5+4:53.0223.48
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
31NOVAKOVA Petra1993CZE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
39JOENSUU Jasmi1996FIN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse