Resultater Tour de Ski - 6. etappe - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Tour de Ski

8. januar 2021

Val di Fiemme - Italia

Arrangementstype: Langrenn

6. ETAPPE - MENN - 15 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS41:33.70.000.00
218DE FABIANI Francesco1993ITA41:35.5+1.81.01
324CHERVOTKIN Alexey1995RUS41:37.4+3.72.08
420SEMIKOV Ilia1993RUS41:40.4+6.73.76
58YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS41:41.3+7.64.27
641BRUGGER Janosch1997GER41:41.3+7.64.27
712MELNICHENKO Andrey1992RUS41:43.3+9.65.39
833SCHUMACHER Gus2000USA41:45.1+11.46.40
947MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL41:48.0+14.38.03
104MANIFICAT Maurice1986FRA41:48.6+14.98.37
1126FURGER Roman1990SUI41:49.8+16.19.04
1211COLOGNA Dario1986SUI41:50.8+17.19.60
1323NOTZ Florian1992GER41:55.0+21.311.96
1431KLEE Beda1996SUI41:56.9+23.213.02
1550SVENSSON Oskar1995SWE41:57.4+23.713.31
1642VUORELA Markus1996FIN41:58.1+24.413.70
1714LAPALUS Hugo1998FRA42:04.9+31.217.52
1821BACKSCHEIDER Adrien1992FRA42:05.2+31.517.68
1935SANDSTROEM Bjoern1995SWE42:05.2+31.517.68
206SPITSOV Denis1996RUS42:05.7+32.017.97
2128NOVAK Michal1996CZE42:06.7+33.018.53
2213PARISSE Clement1993FRA42:07.3+33.618.86
2325DOBLER Jonas1991GER42:12.3+38.621.67
249BELOV Evgeniy1990RUS42:21.8+48.127.00
2527BAUMANN Jonas1990SUI42:22.9+49.227.62
2651BING Thomas1990GER42:35.8+1:02.134.86
272MALTSEV Artem1993RUS42:37.3+1:03.635.71
2846LAPIERRE Jules1996FRA42:38.8+1:05.136.55
2929VENTURA Paolo1996ITA42:43.1+1:09.438.96
3017BOEGL Lucas1990GER42:44.8+1:11.139.92

3130POROMAA William2000SWE42:52.3+1:18.644.13
3236ROJO Imanol1990ESP42:53.5+1:19.844.80
3322ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND43:13.7+1:40.056.14
3445RUUS Marcus1994SWE43:15.7+1:42.057.26
3543PATTERSON Scott1992USA43:24.2+1:50.562.04
363PELLEGRINO Federico1990ITA43:51.9+2:18.277.59
3749MIKKONEN Juho1990FIN43:51.9+2:18.277.59
3844EINARSSON Snorri Eythor1986ISL43:53.2+2:19.578.32
3932SALVADORI Giandomenico1992ITA43:54.7+2:21.079.16
4010TERENTEV Alexander1999RUS44:02.9+2:29.283.76
4134BERTOLINA Mirco1991ITA44:04.0+2:30.384.38
4248FELLNER Adam1993CZE44:13.0+2:39.389.43
4337PRALONG Candide1990SUI44:27.4+2:53.797.52
4438VERMEULEN Mika1999AUT44:52.8+3:19.1111.78
457JOUVE Richard1994FRA45:10.2+3:36.5121.55
4652BOLGER Kevin1993USA45:12.4+3:38.7122.78
4715CHAUVIN Valentin1995FRA45:14.7+3:41.0124.07
485RETIVYKH Gleb1991RUS45:41.3+4:07.6139.01
4940KNOP Petr1994CZE45:43.0+4:09.3139.96
5016GAILLARD Jean Marc1980FRA45:54.0+4:20.3146.14
5139LEPISTO Lauri1996FIN45:57.8+4:24.1148.27
5253SUHONEN Verneri1997FIN47:51.5+6:17.8212.10
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
19HALFVARSSON Calle1989SWE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse