Resultater Tour de Ski - 7. etappe - Finale - Monsterbakken - Menn 2019



Resultater Tour de Ski - 7. etappe - Finale i Monsterbakken Alpe Cermis - 9 km, jaktstart, fri- Menn
Val di Fiemme, Italia - 6. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-point-timeRkFIS-poeng
1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 32:51.30.00 32:51.3 (27) 91.24
2 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 33:08.0 +16.7 31:47.6 (11) 49.52
3 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 33:40.1 +48.8 30:33.3 (2) 0.85
4 ROETHE Sjur 1988 NOR 33:56.6 +1:05.3 30:32.0 (1) 0.00
5 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 34:17.9 +1:26.6 32:34.1 (23) 79.98
6 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 34:28.4 +1:37.1 31:00.6 (3) 18.73
7 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 34:55.6 +2:04.3 31:28.6 (9) 37.07
8 SPITSOV Denis 1996 RUS 34:57.2 +2:05.9 31:28.3 (8) 36.88
9 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 35:09.8 +2:18.5 32:29.3 (21) 76.83
10 LARKOV Andrey 1989 RUS 35:25.9 +2:34.6 31:25.4 (7) 34.98
11 TOENSETH Didrik 1991 NOR 35:30.3 +2:39.0 32:02.8 (13) 59.48
12 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 35:38.4 +2:47.1 31:23.4 (6) 33.67
13 NOTZ Florian 1992 GER 36:28.8 +3:37.5 31:17.8 (5) 30.00
14 LAPIERRE Jules 1996 FRA 36:34.7 +3:43.4 31:01.8 (4) 19.52
15 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 36:49.7 +3:58.4 31:57.9 (12) 56.27
16 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 36:58.8 +4:07.5 33:18.5 (34) 109.06
17 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 37:14.8 +4:23.5 32:42.6 (26) 85.55
18 THORN Viktor 1996 SWE 37:21.0 +4:29.7 32:18.3 (16) 69.63
19 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 37:50.6 +4:59.3 33:17.2 (32) 108.21
20 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 37:53.1 +5:01.8 32:51.7 (28) 91.51
21 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 37:59.0 +5:07.7 32:27.4 (20) 75.59
22 BOEGL Lucas 1990 GER 38:13.7 +5:22.4 32:07.0 (14) 62.23
23 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 38:30.8 +5:39.5 32:38.9 (24) 83.12
24 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 38:33.8 +5:42.5 31:41.9 (10) 45.79
25 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 38:48.6 +5:57.3 32:27.2 (19) 75.46
26 DOBLER Jonas 1991 GER 39:00.5 +6:09.2 32:10.4 (15) 64.45
27 PARISSE Clement 1993 FRA 39:21.8 +6:30.5 33:34.6 (36) 119.61
28 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 39:44.2 +6:52.9 33:05.7 (31) 100.68
29 KATZ Andreas 1988 GER 40:01.2 +7:09.9 32:33.1 (22) 79.32
30 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 41:02.3 +8:11.0 33:01.9 (30) 98.19

31 LIVERS Toni 1983 SUI 41:13.1 +8:21.8 32:26.2 (18) 74.80
32 BAUMANN Jonas 1990 SUI 41:16.4 +8:25.1 33:51.5 (39) 130.68
33 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 41:49.3 +8:58.0 32:18.7 (17) 69.89
34 GARDENER Stefano 1990 ITA 41:57.0 +9:05.7 32:56.6 (29) 94.72
35 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 41:57.3 +9:06.0 34:07.2 (40) 140.96
36 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 42:37.1 +9:45.8 33:17.5 (33) 108.41
37 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 43:28.6 +10:37.3 32:42.3 (25) 85.35
38 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 43:41.6 +10:50.3 34:41.7 (42) 163.56
39 KNOP Petr 1994 CZE 44:25.2 +11:33.9 33:45.0 (38) 126.42
40 FELLNER Adam 1993 CZE 45:13.5 +12:22.2 34:28.7 (41) 155.04
41 LAGESON Simon 1994 SWE 46:41.5 +13:50.2 35:15.4 (43) 185.63
42 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 48:45.8 +15:54.5 33:35.9 (37) 120.46
43 BIKSE Indulis 1995 LAT 55:32.0 +22:40.7 33:21.6 (35) 111.09
COLOGNA Dario 1986 SUI  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +