Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 1 av 7 etapper - Kvinner 2018-2019



Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 1 av 7 etapper - Kvinner
Toblach, Italia - 29. desember 2018

Gjennomført:
Etappe 1 - Toblach, Italia - Sprint, fri

Gjenstår:
Etappe 2 - Toblach, Italia - 10 km, intervallstart, fri
Etappe 3 - Val Müstair, Sveits - Sprint, fri
Etappe 4 - Oberstdorf, Tyskland - 10 km, fellesstart, klassisk
Etappe 5 - Oberstdorf, Tyskland - 10 km, jaktstart, fri
Etappe 6 - Val di Fiemme, Italia - 10 km, fellesstart, klassisk
Etappe 7 - Val di Fiemme, Italia - Jaktstart, monsterbakken, 9 km, fri

Plass Navn Født   Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 NILSSON Stina 1993   SWE 1:36.3 1:36.3 0.00
2 INGEMARSDOTTER Ida 1985   SWE 1:45.3 +9.0 74.77
3 DIGGINS Jessica 1991   USA 1:49.3 +13.0 108.00
4 BELORUKOVA Yulia 1995   RUS 1:52.0 +15.7 130.43
5 SOEMSKAR Linn 1989   SWE 1:52.0 +15.7 130.43
6 BJORNSEN Sadie 1989   USA 1:53.9 +17.6 146.21
7 FALLA Maiken Caspersen 1990   NOR 2:06.6 +30.3 251.71
8 NEPRYAEVA Natalia 1995   RUS 2:07.9 +31.6 262.51
9 CALDWELL Sophie 1990   USA 2:09.5 +33.2 275.80
10 VAN DER GRAAFF Laurien 1987   SUI 2:13.3 +37.0 307.37
11 WENG Lotta Udnes 1996   NOR 2:14.2 +37.9 314.85
12 PARMAKOSKI Krista 1990   FIN 2:19.5 +43.2 358.88
13 VISNAR Katja 1984   SLO 2:26.8 +50.5 419.52
14 FAEHNDRICH Nadine 1995   SUI 2:27.5 +51.2 425.34
15 LAMPIC Anamarija 1995   SLO 2:28.8 +52.5 436.14
16 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990   NOR 2:30.9 +54.6 453.58
17 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987   NOR 2:31.0 +54.7 454.41
18 UREVC Eva 1995   SLO 2:31.3 +55.0 456.91
19 WENG Tiril Udnes 1996   NOR 2:32.0 +55.7 462.72
20 SVENDSEN Anna 1990   NOR 2:32.1 +55.8 463.55
21 LAURENT Greta 1992   ITA 2:33.3 +57.0 473.52
22 FABJAN Vesna 1985   SLO 2:33.8 +57.5 477.67
23 RINGWALD Sandra 1990   GER 2:34.0 +57.7 479.34
24 EIDE Mari 1989   NOR 2:34.4 +58.1 482.66
25 BROCARD Elisa 1984   ITA 2:36.4 +1:00.1 499.27
26 BERANOVA Tereza 1998   CZE 2:37.1 +1:00.8 505.09
27 CEBASEK Alenka 1989   SLO 2:37.3 +1:01.0 506.75
28 GIMMLER Laura 1993   GER 2:38.1 +1:01.8 513.40
29 JANATOVA Katerina 1997   CZE 2:38.3 +1:02.0 515.06
30 CLAUDEL Delphine 1996   FRA 2:38.3 +1:02.0 515.06

31 EDER Mari 1987   FIN 2:42.7 +1:06.4 551.61
32 SLIND Kari Oeyre 1991   NOR 2:43.1 +1:06.8 554.93
33 HENNIG Katharina 1996   GER 2:43.1 +1:06.8 554.93
34 SOBOLEVA Elena 1992   RUS 2:43.2 +1:06.9 555.76
35 CANCLINI Alice 1994   ITA 2:43.4 +1:07.1 557.42
36 BELGER Julia 1994   GER 2:43.6 +1:07.3 559.09
37 ERIKSSON Mia 1987   SWE 2:43.9 +1:07.6 561.58
38 UNTERWEGER Lisa 1995   AUT 2:44.0 +1:07.7 562.41
39 SLIND Silje Oeyre 1988   NOR 2:44.1 +1:07.8 563.24
40 CARL Victoria 1995   GER 2:44.3 +1:08.0 564.90
41 STADLOBER Teresa 1993   AUT 2:44.4 +1:08.1 565.73
42 SCHUETZOVA Sandra 1991   CZE 2:44.5 +1:08.2 566.56
42 WENG Heidi 1991   NOR 2:44.5 +1:08.2 566.56
44 ISTOMINA Mariya 1997   RUS 2:44.8 +1:08.5 569.06
45 GANZ Caterina 1995   ITA 2:44.8 +1:08.5 569.06
46 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993   SUI 2:44.9 +1:08.6 569.89
47 SCHICHO Elisabeth 1991   GER 2:45.0 +1:08.7 570.72
48 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995   SWE 2:45.2 +1:08.9 572.38
49 BEATTY Dahria 1994   CAN 2:45.3 +1:09.0 573.21
50 RAZYMOVA Katerina 1991   CZE 2:45.5 +1:09.2 574.87
51 MONONEN Laura 1984   FIN 2:46.2 +1:09.9 580.69
52 FRANCHI Francesca 1997   ITA 2:46.2 +1:09.9 580.69
53 NORDSTROEM Maria 1991   SWE 2:46.9 +1:10.6 586.50
54 LETOCHA Urszula 1994   POL 2:47.7 +1:11.4 593.15
55 SAAPUNKI Susanna 1992   FIN 2:47.9 +1:11.6 594.81
56 ZHEREBYATEVA Anna 1997   RUS 2:47.9 +1:11.6 594.81
57 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998   FRA 2:48.1 +1:11.8 596.47
58 EIDUKA Patricija 2000   LAT 2:48.2 +1:11.9 597.30
59 DEBERTOLIS Ilaria 1989   ITA 2:48.5 +1:12.2 599.79
60 SEDOVA Anastasia 1995   RUS 2:48.6 +1:12.3 600.62

61 NISHIKAWA Emily 1989   CAN 2:48.8 +1:12.5 602.28
62 VINSA Lisa 1995   SWE 2:49.0 +1:12.7 603.95
63 PELLEGRINI Sara 1986   ITA 2:49.2 +1:12.9 605.61
64 FAIVRE PICON Anouk 1986   FRA 2:49.3 +1:13.0 606.44
65 PITTIN Cristina 1998   ITA 2:49.9 +1:13.6 611.42
66 DURKINA Lidia 1997   RUS 2:50.4 +1:14.1 615.58
67 FINK Pia 1995   GER 2:50.6 +1:14.3 617.24
68 KYLLOENEN Anne 1987   FIN 2:50.9 +1:14.6 619.73
69 NECHAEVSKAYA Anna 1991   RUS 2:51.1 +1:14.8 621.39
70 COMARELLA Anna 1997   ITA 2:51.1 +1:14.8 621.39
71 ISHIDA Masako 1980   JPN 2:51.8 +1:15.5 627.21
72 CHANLOUNG Karen 1996   THA 2:54.3 +1:18.0 647.98
73 MALEC Vedrana 1990   CRO 2:54.8 +1:18.5 652.13
74 YILAMUJIANG Dinigeer 2001   CHN 2:59.2 +1:22.9 688.68
75 ANTYPENKO Tetiana 1981   UKR 3:04.1 +1:27.8 729.39