Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 1 av 7 etapper - Menn 2018-2019



Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 1 av 7 etapper - Menn
Toblach, Italia - 29. desember 2018

Gjennomført:
Etappe 1 - Toblach, Italia - Sprint, fri

Gjenstår:
Etappe 2 - Toblach, Italia - 15 km, intervallstart, fri
Etappe 3 - Val Müstair, Sveits - Sprint, fri
Etappe 4 - Oberstdorf, Tyskland - 15 km, fellesstart, klassisk
Etappe 5 - Oberstdorf, Tyskland - 15 km, jaktstart, fri
Etappe 6 - Val di Fiemme, Italia - 15 km, fellesstart, klassisk
Etappe 7 - Val di Fiemme, Italia - Jaktstart, monsterbakken, 9 km, fri

Plass Navn Født   Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996   NOR 1:16.8 1:16.8 0.00
2 JOUVE Richard 1994   FRA 1:24.8 +8.0 83.33
3 CHANAVAT Lucas 1994   FRA 1:30.0 +13.2 137.50
4 SKAR Sindre Bjoernestad 1992   NOR 1:33.1 +16.3 169.79
5 IVERSEN Emil 1991   NOR 1:35.4 +18.6 193.75
6 BOLSHUNOV Alexander 1996   RUS 1:38.2 +21.4 222.92
7 PELLEGRINO Federico 1990   ITA 1:47.0 +30.2 314.58
8 BRANDSDAL Eirik 1986   NOR 1:49.8 +33.0 343.75
9 SVENSSON Oskar 1995   SWE 1:51.2 +34.4 358.33
10 KROGH Finn Haagen 1990   NOR 1:55.4 +38.6 402.08
11 STAREGA Maciej 1990   POL 1:57.7 +40.9 426.04
12 WESTBERG Karl-Johan 1992   SWE 2:00.4 +43.6 454.17
13 HALFVARSSON Calle 1989   SWE 2:11.2 +54.4 566.67
14 PETERSON Teodor 1988   SWE 2:11.2 +54.4 566.67
15 THORN Viktor 1996   SWE 2:11.9 +55.1 573.96
16 DE FABIANI Francesco 1993   ITA 2:12.7 +55.9 582.29
17 CLUGNET James 1996   GBR 2:13.8 +57.0 593.75
18 GROS Baptiste 1990   FRA 2:14.1 +57.3 596.88
19 JAY Renaud 1991   FRA 2:14.4 +57.6 600.00
20 NIZZI Enrico 1990   ITA 2:14.5 +57.7 601.04
21 BOLGER Kevin 1993   USA 2:14.8 +58.0 604.17
22 RETIVYKH Gleb 1991   RUS 2:15.0 +58.2 606.25
23 HAMILTON Simeon 1987   USA 2:15.8 +59.0 614.58
24 SIMENC Miha 1995   SLO 2:15.9 +59.1 615.63
25 USTIUGOV Sergey 1992   RUS 2:16.1 +59.3 617.71
26 PECHOUSEK Jan 1997   CZE 2:16.5 +59.7 621.88
27 BALDAUF Dominik 1992   AUT 2:16.5 +59.7 621.88
28 HEDIGER Jovian 1990   SUI 2:17.9 +1:01.1 636.46
29 ZELGER Stefan 1995   ITA 2:17.9 +1:01.1 636.46
30 RUEESCH Jason 1994   SUI 2:18.4 +1:01.6 641.67

31 MELNICHENKO Andrey 1992   RUS 2:22.7 +1:05.9 686.46
32 SCHAAD Roman 1993   SUI 2:22.7 +1:05.9 686.46
33 VUORINEN Lauri 1995   FIN 2:22.9 +1:06.1 688.54
34 MIYAZAWA Hiroyuki 1991   JPN 2:23.0 +1:06.2 689.58
35 LARKOV Andrey 1989   RUS 2:23.0 +1:06.2 689.58
36 RASTELLI Maicol 1991   ITA 2:23.0 +1:06.2 689.58
37 FURGER Roman 1990   SUI 2:23.1 +1:06.3 690.63
38 SOBAKAREV Andrey 1996   RUS 2:23.2 +1:06.4 691.67
39 BACKSCHEIDER Adrien 1992   FRA 2:23.2 +1:06.4 691.67
40 HAKOLA Ristomatti 1991   FIN 2:23.3 +1:06.5 692.71
41 KRUEGER Simen Hegstad 1993   NOR 2:23.4 +1:06.6 693.75
42 OLEX Max 1989   GER 2:23.5 +1:06.7 694.79
43 SUNDBY Martin Johnsrud 1984   NOR 2:23.6 +1:06.8 695.83
44 TAMMJARV Karel 1989   EST 2:23.7 +1:06.9 696.88
45 BURY Kamil 1995   POL 2:23.7 +1:06.9 696.88
46 HABENICHT Tobias 1993   AUT 2:23.8 +1:07.0 697.92
47 KAESER Erwan 1992   SUI 2:23.9 +1:07.1 698.96
48 NOECKLER Dietmar 1988   ITA 2:23.9 +1:07.1 698.96
49 MULLER Claudio 1992   ITA 2:24.0 +1:07.2 700.00
50 HARVEY Alex 1988   CAN 2:24.0 +1:07.2 700.00
51 YOUNG Andrew 1992   GBR 2:24.0 +1:07.2 700.00
52 BURY Dominik 1996   POL 2:24.1 +1:07.3 701.04
53 SPITSOV Denis 1996   RUS 2:24.2 +1:07.4 702.08
54 COLOGNA Dario 1986   SUI 2:24.2 +1:07.4 702.08
55 VALJAS Len 1988   CAN 2:24.3 +1:07.5 703.13
55 KILP Marko 1993   EST 2:24.3 +1:07.5 703.13
57 BELOV Evgeniy 1990   RUS 2:24.3 +1:07.5 703.13
58 EISENLAUER Sebastian 1990   GER 2:24.5 +1:07.7 705.21
59 RANKEL Raido 1990   EST 2:24.7 +1:07.9 707.29
60 LAGESON Simon 1994   SWE 2:24.8 +1:08.0 708.33

61 HAUKE Max 1992   AUT 2:24.9 +1:08.1 709.38
62 THOMPSON Bob 1991   CAN 2:24.9 +1:08.1 709.38
63 BIELER Livio 1993   SUI 2:25.4 +1:08.6 714.58
64 KLEE Beda 1996   SUI 2:25.6 +1:08.8 716.67
65 BESSMERTNYKH Alexander 1986   RUS 2:25.7 +1:08.9 717.71
66 MUSGRAVE Andrew 1990   GBR 2:25.7 +1:08.9 717.71
67 TOENSETH Didrik 1991   NOR 2:25.8 +1:09.0 718.75
68 SALVADORI Giandomenico 1992   ITA 2:25.8 +1:09.0 718.75
69 BING Thomas 1990   GER 2:26.0 +1:09.2 720.83
70 FELLNER Adam 1993   CZE 2:26.2 +1:09.4 722.92
71 BRUGGER Janosch 1997   GER 2:26.3 +1:09.5 723.96
72 BAUMANN Jonas 1990   SUI 2:26.6 +1:09.8 727.08
73 HOLUND Hans Christer 1989   NOR 2:26.8 +1:10.0 729.17
74 MANIFICAT Maurice 1986   FRA 2:27.1 +1:10.3 732.29
74 MAETTIG Valentin 1990   GER 2:27.1 +1:10.3 732.29
76 BJORNSEN Erik 1991   USA 2:27.2 +1:10.4 733.33
77 ROETHE Sjur 1988   NOR 2:27.2 +1:10.4 733.33
78 POLTORANIN Alexey 1987   KAZ 2:27.3 +1:10.5 734.38
79 KATZ Andreas 1988   GER 2:27.4 +1:10.6 735.42
80 GAILLARD Jean Marc 1980   FRA 2:27.6 +1:10.8 737.50
81 STADLOBER Luis 1991   AUT 2:27.7 +1:10.9 738.54
82 BIEDERMANN Michael 1996   LIE 2:28.0 +1:11.2 741.67
83 KNOP Petr 1994   CZE 2:28.1 +1:11.3 742.71
83 LAPIERRE Jules 1996   FRA 2:28.1 +1:11.3 742.71
85 YOSHIDA Keishin 1987   JPN 2:28.1 +1:11.3 742.71
86 CHANLOUNG Mark 1995   THA 2:28.1 +1:11.3 742.71
87 PARISSE Clement 1993   FRA 2:28.3 +1:11.5 744.79
88 BIKSE Indulis 1995   LAT 2:28.4 +1:11.6 745.83
89 RICKARDSSON Daniel 1982   SWE 2:28.5 +1:11.7 746.88
90 VYLEGZHANIN Maxim 1982   RUS 2:28.6 +1:11.8 747.92

91 DOBLER Jonas 1991   GER 2:28.6 +1:11.8 747.92
92 BOEGL Lucas 1990   GER 2:28.8 +1:12.0 750.00
93 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996   CHN 2:29.0 +1:12.2 752.08
94 KRASOVSKYI Oleksii 1994   UKR 2:29.1 +1:12.3 753.13
95 EINARSSON Snorri Eythor 1986   ISL 2:29.4 +1:12.6 756.25
96 GARDENER Stefano 1990   ITA 2:29.7 +1:12.9 759.38
97 WICK Thomas 1991   GER 2:29.8 +1:13.0 760.42
98 DAPRA Simone 1997   ITA 2:30.1 +1:13.3 763.54
99 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996   AND 2:30.2 +1:13.4 764.58
100 LIVERS Toni 1983   SUI 2:31.6 +1:14.8 779.17
101 HEIKKINEN Matti 1983   FIN 2:31.6 +1:14.8 779.17
102 VOEGELI Martin 1995   LIE 2:31.8 +1:15.0 781.25
103 NOTZ Florian 1992   GER 2:31.9 +1:15.1 782.29
104 DADIC Edi 1993   CRO 2:32.0 +1:15.2 783.33
105 LUSTGARTEN Benjamin 1992   USA 2:32.0 +1:15.2 783.33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +