Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper - Kvinner 2018-2019



Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper - Kvinner
Toblach, Italia - 30. desember 2018

Gjennomført:
Etappe 1 - Toblach, Italia - Sprint, fri
Etappe 2 - Toblach, Italia - 10 km, intervallstart, fri

Gjenstår:
Etappe 3 - Val Müstair, Sveits - Sprint, fri
Etappe 4 - Oberstdorf, Tyskland - 10 km, fellesstart, klassisk
Etappe 5 - Oberstdorf, Tyskland - 10 km, jaktstart, fri
Etappe 6 - Val di Fiemme, Italia - 10 km, fellesstart, klassisk
Etappe 7 - Val di Fiemme, Italia - Jaktstart, monsterbakken, 9 km, fri

Plass Navn Født   Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 NEPRYAEVA Natalia 1995   RUS 25:12.8 25:12.8 0.00
2 DIGGINS Jessica 1991   USA 25:36.4 +23.6 12.48
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990   NOR 25:41.1 +28.3 14.97
4 BELORUKOVA Yulia 1995   RUS 25:48.0 +35.2 18.61
5 PARMAKOSKI Krista 1990   FIN 25:56.8 +44.0 23.27
6 INGEMARSDOTTER Ida 1985   SWE 25:59.3 +46.5 24.59
7 SEDOVA Anastasia 1995   RUS 26:14.4 +1:01.6 32.58
8 BJORNSEN Sadie 1989   USA 26:21.1 +1:08.3 36.12
9 WENG Heidi 1991   NOR 26:25.6 +1:12.8 38.50
10 NILSSON Stina 1993   SWE 26:47.1 +1:34.3 49.87
11 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987   NOR 26:48.5 +1:35.7 50.61
12 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993   SUI 26:48.8 +1:36.0 50.77
13 SLIND Kari Oeyre 1991   NOR 26:52.0 +1:39.2 52.46
14 HENNIG Katharina 1996   GER 26:52.5 +1:39.7 52.72
15 SOEMSKAR Linn 1989   SWE 26:54.0 +1:41.2 53.52
16 STADLOBER Teresa 1993   AUT 26:55.0 +1:42.2 54.05
17 ISTOMINA Mariya 1997   RUS 26:57.7 +1:44.9 55.47
18 VAN DER GRAAFF Laurien 1987   SUI 27:03.1 +1:50.3 58.33
19 CEBASEK Alenka 1989   SLO 27:05.0 +1:52.2 59.33
20 WENG Lotta Udnes 1996   NOR 27:06.9 +1:54.1 60.34
21 NECHAEVSKAYA Anna 1991   RUS 27:11.4 +1:58.6 62.72
22 CALDWELL Sophie 1990   USA 27:14.6 +2:01.8 64.41
23 FAEHNDRICH Nadine 1995   SUI 27:17.1 +2:04.3 65.73
24 LAMPIC Anamarija 1995   SLO 27:20.5 +2:07.7 67.53
25 SOBOLEVA Elena 1992   RUS 27:23.4 +2:10.6 69.06
26 UREVC Eva 1995   SLO 27:24.0 +2:11.2 69.38
27 WENG Tiril Udnes 1996   NOR 27:30.1 +2:17.3 72.61
28 CARL Victoria 1995   GER 27:33.6 +2:20.8 74.46
29 FALLA Maiken Caspersen 1990   NOR 27:33.8 +2:21.0 74.56
30 EIDE Mari 1989   NOR 27:36.3 +2:23.5 75.89

31 DURKINA Lidia 1997   RUS 27:36.6 +2:23.8 76.04
32 ISHIDA Masako 1980   JPN 27:36.7 +2:23.9 76.10
33 GANZ Caterina 1995   ITA 27:38.4 +2:25.6 77.00
34 SLIND Silje Oeyre 1988   NOR 27:43.3 +2:30.5 79.59
35 ZHEREBYATEVA Anna 1997   RUS 27:44.6 +2:31.8 80.27
36 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995   SWE 27:45.6 +2:32.8 80.80
37 SCHUETZOVA Sandra 1991   CZE 27:47.7 +2:34.9 81.91
38 BROCARD Elisa 1984   ITA 27:50.9 +2:38.1 83.61
39 BELGER Julia 1994   GER 27:51.9 +2:39.1 84.14
40 NISHIKAWA Emily 1989   CAN 27:53.3 +2:40.5 84.88
41 VINSA Lisa 1995   SWE 27:58.4 +2:45.6 87.57
42 RAZYMOVA Katerina 1991   CZE 28:03.1 +2:50.3 90.06
43 GIMMLER Laura 1993   GER 28:05.8 +2:53.0 91.49
44 VISNAR Katja 1984   SLO 28:06.1 +2:53.3 91.64
45 CLAUDEL Delphine 1996   FRA 28:06.9 +2:54.1 92.07
46 MONONEN Laura 1984   FIN 28:09.6 +2:56.8 93.50
47 FAIVRE PICON Anouk 1986   FRA 28:10.8 +2:58.0 94.13
48 PELLEGRINI Sara 1986   ITA 28:12.0 +2:59.2 94.76
49 SVENDSEN Anna 1990   NOR 28:15.6 +3:02.8 96.67
50 SAAPUNKI Susanna 1992   FIN 28:17.0 +3:04.2 97.41
51 FINK Pia 1995   GER 28:17.5 +3:04.7 97.67
52 COMARELLA Anna 1997   ITA 28:17.8 +3:05.0 97.83
53 UNTERWEGER Lisa 1995   AUT 28:18.2 +3:05.4 98.04
54 SCHICHO Elisabeth 1991   GER 28:19.2 +3:06.4 98.57
55 NORDSTROEM Maria 1991   SWE 28:23.3 +3:10.5 100.74
56 RINGWALD Sandra 1990   GER 28:23.5 +3:10.7 100.85
57 BEATTY Dahria 1994   CAN 28:29.5 +3:16.7 104.02
58 EIDUKA Patricija 2000   LAT 28:35.8 +3:23.0 107.35
59 FRANCHI Francesca 1997   ITA 28:40.2 +3:27.4 109.68
60 ERIKSSON Mia 1987   SWE 28:52.0 +3:39.2 115.92

61 FABJAN Vesna 1985   SLO 28:54.4 +3:41.6 117.19
62 KYLLOENEN Anne 1987   FIN 28:55.5 +3:42.7 117.77
63 LAURENT Greta 1992   ITA 28:58.2 +3:45.4 119.20
64 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998   FRA 29:14.7 +4:01.9 127.92
65 LETOCHA Urszula 1994   POL 29:23.8 +4:11.0 132.73
66 DEBERTOLIS Ilaria 1989   ITA 29:25.6 +4:12.8 133.69
67 PITTIN Cristina 1998   ITA 29:54.0 +4:41.2 148.70
68 MALEC Vedrana 1990   CRO 30:03.2 +4:50.4 153.57
69 ANTYPENKO Tetiana 1981   UKR 30:20.4 +5:07.6 162.67
70 YILAMUJIANG Dinigeer 2001   CHN 30:30.9 +5:18.1 168.22
71 CANCLINI Alice 1994   ITA 30:36.8 +5:24.0 171.34
72 CHANLOUNG Karen 1996   THA 30:43.6 +5:30.8 174.93