Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper - Menn 2018-2019



Resultater Tour de Ski - Sammenlagt etter 2 av 7 etapper - Menn
Toblach, Italia - 30. desember 2018

Gjennomført:
Etappe 1 - Toblach, Italia - Sprint, fri
Etappe 2 - Toblach, Italia - 15 km, intervallstart, fri

Gjenstår:
Etappe 3 - Val Müstair, Sveits - Sprint, fri
Etappe 4 - Oberstdorf, Tyskland - 15 km, fellesstart, klassisk
Etappe 5 - Oberstdorf, Tyskland - 15 km, jaktstart, fri
Etappe 6 - Val di Fiemme, Italia - 15 km, fellesstart, klassisk
Etappe 7 - Val di Fiemme, Italia - Jaktstart, monsterbakken, 9 km, fri

Plass Navn Født   Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 BOLSHUNOV Alexander 1996   RUS 32:29.2 32:29.2 0.00
2 USTIUGOV Sergey 1992   RUS 32:35.2 +6.0 2.46
3 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996   NOR 32:39.5 +10.3 4.23
4 KRUEGER Simen Hegstad 1993   NOR 32:59.7 +30.5 12.52
5 IVERSEN Emil 1991   NOR 33:07.3 +38.1 15.64
6 SKAR Sindre Bjoernestad 1992   NOR 33:14.3 +45.1 18.51
7 KROGH Finn Haagen 1990   NOR 33:19.2 +50.0 20.52
8 MELNICHENKO Andrey 1992   RUS 33:24.2 +55.0 22.57
9 TOENSETH Didrik 1991   NOR 33:27.9 +58.7 24.09
10 HALFVARSSON Calle 1989   SWE 33:28.3 +59.1 24.26
11 SPITSOV Denis 1996   RUS 33:32.0 +1:02.8 25.77
12 JOUVE Richard 1994   FRA 33:32.3 +1:03.1 25.90
13 PARISSE Clement 1993   FRA 33:32.5 +1:03.3 25.98
14 SUNDBY Martin Johnsrud 1984   NOR 33:42.9 +1:13.7 30.25
15 DE FABIANI Francesco 1993   ITA 33:45.1 +1:15.9 31.15
16 COLOGNA Dario 1986   SUI 33:45.9 +1:16.7 31.48
17 NOTZ Florian 1992   GER 33:50.9 +1:21.7 33.53
18 PELLEGRINO Federico 1990   ITA 33:50.9 +1:21.7 33.53
19 HARVEY Alex 1988   CAN 33:51.0 +1:21.8 33.57
20 MANIFICAT Maurice 1986   FRA 33:54.1 +1:24.9 34.85
21 BELOV Evgeniy 1990   RUS 33:56.7 +1:27.5 35.91
22 SVENSSON Oskar 1995   SWE 33:57.2 +1:28.0 36.12
23 ROETHE Sjur 1988   NOR 33:57.5 +1:28.3 36.24
24 BALDAUF Dominik 1992   AUT 33:59.7 +1:30.5 37.14
25 MUSGRAVE Andrew 1990   GBR 34:00.1 +1:30.9 37.31
26 HOLUND Hans Christer 1989   NOR 34:02.2 +1:33.0 38.17
27 POLTORANIN Alexey 1987   KAZ 34:06.9 +1:37.7 40.10
28 GAILLARD Jean Marc 1980   FRA 34:09.3 +1:40.1 41.08
29 KLEE Beda 1996   SUI 34:10.1 +1:40.9 41.41
30 BACKSCHEIDER Adrien 1992   FRA 34:12.1 +1:42.9 42.23

31 BESSMERTNYKH Alexander 1986   RUS 34:16.9 +1:47.7 44.20
32 YOSHIDA Keishin 1987   JPN 34:17.1 +1:47.9 44.28
33 LARKOV Andrey 1989   RUS 34:20.8 +1:51.6 45.80
34 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996   AND 34:22.1 +1:52.9 46.34
35 BOEGL Lucas 1990   GER 34:23.1 +1:53.9 46.75
36 BING Thomas 1990   GER 34:23.1 +1:53.9 46.75
37 YOUNG Andrew 1992   GBR 34:24.9 +1:55.7 47.49
38 LAPIERRE Jules 1996   FRA 34:26.5 +1:57.3 48.14
39 THORN Viktor 1996   SWE 34:29.2 +2:00.0 49.25
40 TAMMJARV Karel 1989   EST 34:30.9 +2:01.7 49.95
41 MIYAZAWA Hiroyuki 1991   JPN 34:31.3 +2:02.1 50.11
42 LIVERS Toni 1983   SUI 34:34.5 +2:05.3 51.43
43 VYLEGZHANIN Maxim 1982   RUS 34:34.6 +2:05.4 51.47
44 BRUGGER Janosch 1997   GER 34:40.6 +2:11.4 53.93
45 RUEESCH Jason 1994   SUI 34:42.4 +2:13.2 54.67
46 HAKOLA Ristomatti 1991   FIN 34:44.6 +2:15.4 55.57
47 BURY Dominik 1996   POL 34:45.7 +2:16.5 56.02
48 RICKARDSSON Daniel 1982   SWE 34:46.8 +2:17.6 56.47
49 EINARSSON Snorri Eythor 1986   ISL 34:47.8 +2:18.6 56.88
50 HAMILTON Simeon 1987   USA 34:49.7 +2:20.5 57.66
51 SALVADORI Giandomenico 1992   ITA 34:50.1 +2:20.9 57.83
52 RETIVYKH Gleb 1991   RUS 34:52.1 +2:22.9 58.65
53 NOECKLER Dietmar 1988   ITA 34:54.2 +2:25.0 59.51
54 JAY Renaud 1991   FRA 34:55.5 +2:26.3 60.05
55 KATZ Andreas 1988   GER 34:56.4 +2:27.2 60.41
56 WESTBERG Karl-Johan 1992   SWE 34:56.6 +2:27.4 60.50
57 MAETTIG Valentin 1990   GER 34:58.2 +2:29.0 61.15
58 GARDENER Stefano 1990   ITA 35:00.3 +2:31.1 62.02
59 EISENLAUER Sebastian 1990   GER 35:00.4 +2:31.2 62.06
60 BAUMANN Jonas 1990   SUI 35:01.6 +2:32.4 62.55

61 KNOP Petr 1994   CZE 35:05.0 +2:35.8 63.94
62 BIELER Livio 1993   SUI 35:05.4 +2:36.2 64.11
63 BJORNSEN Erik 1991   USA 35:05.5 +2:36.3 64.15
64 SOBAKAREV Andrey 1996   RUS 35:08.8 +2:39.6 65.50
65 HEIKKINEN Matti 1983   FIN 35:17.2 +2:48.0 68.95
66 BRANDSDAL Eirik 1986   NOR 35:17.6 +2:48.4 69.12
67 DOBLER Jonas 1991   GER 35:19.1 +2:49.9 69.73
68 CHANAVAT Lucas 1994   FRA 35:19.1 +2:49.9 69.73
69 LAGESON Simon 1994   SWE 35:19.2 +2:50.0 69.77
70 FELLNER Adam 1993   CZE 35:19.4 +2:50.2 69.85
71 DAPRA Simone 1997   ITA 35:24.4 +2:55.2 71.91
72 BOLGER Kevin 1993   USA 35:25.3 +2:56.1 72.28
73 VALJAS Len 1988   CAN 35:26.8 +2:57.6 72.89
74 GROS Baptiste 1990   FRA 35:34.3 +3:05.1 75.97
75 NIZZI Enrico 1990   ITA 35:44.4 +3:15.2 80.11
76 WICK Thomas 1991   GER 35:48.1 +3:18.9 81.63
77 RASTELLI Maicol 1991   ITA 35:49.6 +3:20.4 82.25
78 FURGER Roman 1990   SUI 35:57.2 +3:28.0 85.37
79 LUSTGARTEN Benjamin 1992   USA 35:58.4 +3:29.2 85.86
80 KAESER Erwan 1992   SUI 36:03.9 +3:34.7 88.12
81 PETERSON Teodor 1988   SWE 36:07.6 +3:38.4 89.64
82 ZELGER Stefan 1995   ITA 36:10.3 +3:41.1 90.74
83 THOMPSON Bob 1991   CAN 36:22.0 +3:52.8 95.55
84 OLEX Max 1989   GER 36:24.2 +3:55.0 96.45
85 BURY Kamil 1995   POL 36:24.3 +3:55.1 96.49
86 VUORINEN Lauri 1995   FIN 36:28.7 +3:59.5 98.30
87 HEDIGER Jovian 1990   SUI 36:40.9 +4:11.7 103.30
88 SCHAAD Roman 1993   SUI 36:41.4 +4:12.2 103.51
89 RANKEL Raido 1990   EST 36:48.1 +4:18.9 106.26
90 HABENICHT Tobias 1993   AUT 36:54.2 +4:25.0 108.76

91 MULLER Claudio 1992   ITA 36:56.3 +4:27.1 109.62
92 SIMENC Miha 1995   SLO 36:56.4 +4:27.2 109.67
93 BIKSE Indulis 1995   LAT 36:58.9 +4:29.7 110.69
94 CLUGNET James 1996   GBR 37:12.0 +4:42.8 116.07
95 STADLOBER Luis 1991   AUT 37:17.2 +4:48.0 118.20
96 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996   CHN 37:17.6 +4:48.4 118.37
97 STAREGA Maciej 1990   POL 37:21.9 +4:52.7 120.13
98 VOEGELI Martin 1995   LIE 37:34.2 +5:05.0 125.18
99 KRASOVSKYI Oleksii 1994   UKR 37:56.8 +5:27.6 134.46
100 CHANLOUNG Mark 1995   THA 38:03.2 +5:34.0 137.08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +