Resultater Tour de Trondheim 2015 - Dag 1



Resultater Tour de Trondheim, dag 1
Trondheim, Sør-Trøndelag - 21. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 12:04  
2 Mari Eidsmo Freidig 14:05 +2:01
3 Ane Malene Kolstad Freidig 14:41 +2:37
4 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 20:09 +8:05
5 Silje Marie Nissen Freidig 20:41 +8:37

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristina Hagen Berg Wing OK 19:32  

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 14:26  
2 Frida Haugskott OL Trollelg 15:19 +0:53
3 Maren Viken Byåsen IL 16:38 +2:12
4 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 23:12 +8:46

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thea Walseth Malvik IL 22:30  

D 15-16

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 13:34  
2 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 14:10 +0:36
3 Vera Melkild Freidig 15:23 +1:49
4 Marie Bakken Sørensen Freidig 15:30 +1:56
5 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 15:46 +2:12
6 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 15:48 +2:14
7 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 16:24 +2:50
8 Dina Reitan Freidig 16:30 +2:56
9 Anna Renolen Wing OK 18:14 +4:40
10 Nora S. Utseth Wing OK 18:51 +5:17
11 Andrine Viken Byåsen IL 19:27 +5:53
12 Martine Klock Fleten Wing OK 19:39 +6:05
13 Marte Myhr Amundsen Wing OK 20:38 +7:04
14 Sarah Brynhildsen Wing OK 22:48 +9:14
  Ella Eriksen Kongsvik Wing OK diskvalifisert  

D 17-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 17:03  
2 Hanne Sandstad Freidig 17:09 +0:06
3 Maren Grande Frol IL 17:34 +0:31
4 Mari Angell-Petersen Freidig 17:45 +0:42
5 Lise Bagstevold NTNUI 18:24 +1:21
6 Ingvild Torgersen Halden SK 18:47 +1:44
7 Oda Q Fossum Freidig 19:13 +2:10
8 Line Sølberg OL Trollelg 19:33 +2:30
9 Line Hovdenak Stenersen Nidarøst OK 19:38 +2:35
10 Kristine Ausen Porsgrunn OL 20:48 +3:45
11 Marit Schmid OL Trollelg 20:51 +3:48
12 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 22:03 +5:00
13 Kristin Åstebøl Byåsen IL 22:06 +5:03
14 Thea Jondum OL Trollelg 23:57 +6:54
15 Tora Vollset Heming Orientering 24:50 +7:47
16 Eldrid Bratsberg Wing OK 28:17 +11:14
17 Ingvild Sofie Sundby Aukan Flosta IL 36:22 +19:19
  Sara Profors Frol IL ikke startet  
  Sigrid Alexandersen Fossum IF ikke startet  

D 40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Quayle OK Nolaskogsarna 13:47  
2 Torunn Spets Storhov Freidig 15:32 +1:45
3 Margot Bolstad Lynum Freidig 16:05 +2:18
4 Vibeke Klock Fleten Wing OK 16:28 +2:41
5 Sigrid Melkild Freidig 16:55 +3:08
6 Kari Ulseth Freidig 17:19 +3:32
7 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 17:34 +3:47
8 Hilde Forbord Malvik IL 17:48 +4:01
9 Mona J. Mølnvik Freidig 18:52 +5:05
10 Liv Tennes Wing OK 19:14 +5:27
11 Maj-Lisbet Rønning Freidig 21:49 +8:02
12 Kjersti Selmer Freidig 25:30 +11:43
13 Anne Elisabeth Helland Wing OK 29:45 +15:58
14 Hanne Kongsvik Wing OK 30:17 +16:30

D 50-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åse Rita Ellingsen Wing OK 21:26  
  Nina-Beate Liabakk Byåsen IL diskvalifisert  
  Kjellrun Sporild Malvik IL ikke startet  

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torid Kvaal Freidig 18:40  
2 Katharina Mo Berge Freidig 22:00 +3:20
3 Randi Helland Wing OK 42:24 +23:44

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Andreas Lona Wing OK 14:41  
2 Emil Grønli Freidig 15:50 +1:09
3 Vegard Ulseth Sylte Freidig 16:00 +1:19
4 William P Walseth Malvik IL 20:23 +5:42
5 Vemund Mølnvik Freidig 23:59 +9:18
  Tord Romundstad Nidarøst OK ikke startet  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigurd Braathen Wing OK 16:28  

H 13-14

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kittilsen Freidig 10:41  
2 Simen Spets Storhov Freidig 11:08 +0:27
3 Lars Sandstad Freidig 11:20 +0:39
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 11:27 +0:46
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 11:43 +1:02
6 Mikkel Holt Freidig 12:34 +1:53
7 Matias Nissen Freidig 12:35 +1:54
8 Jo Even Kolstad Freidig 12:51 +2:10
9 Jonas Vindal Wing OK 12:55 +2:14
10 Tobias Alstad Frol IL 14:22 +3:41
11 Einar Eide Byåsen IL 14:55 +4:14
12 Nikolai Renolen Wing OK 16:12 +5:31
13 Jonas Grønli Freidig 16:17 +5:36
14 Gabriel Callanan Wing OK 17:31 +6:50
15 Erling Eide Hustvedt Wing OK 17:35 +6:54
16 Erik Hagen Berg Wing OK 19:20 +8:39
  Alf Johan Folgerø Freidig ikke startet  

H 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Braathen Wing OK 15:30  
2 Brage Asplem Freidig 18:25 +2:55
3 Mathias Enebak Iversen Freidig 30:52 +15:22

H 15-16

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Vindal Freidig 14:37  
1 Oskar Spets Storhov Freidig 14:37  
3 Oscar Lyngen Frol IL 14:55 +0:18
4 Mathias Hermstad Freidig 15:21 +0:44
5 Anders Haugskott OL Trollelg 15:29 +0:52
6 Mats Eidsmo Freidig 15:39 +1:02
7 Are Lodgaard Byåsen IL 16:41 +2:04
8 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 17:11 +2:34
9 Hallvard Dahle Wing OK 20:42 +6:05
10 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 21:59 +7:22
11 Martin Selmer Freidig 23:11 +8:34
12 Håkon Grande Verdal OK 23:56 +9:19
13 Andreas Helland Eriksen Wing OK 26:52 +12:15
  Kristian Fredrik Lynum Freidig ikke startet  

H 17-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:15  
2 Jonas Ressem Frol IL 14:54 +0:39
3 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:04 +0:49
4 Sindre Johannessen Freidig 15:23 +1:08
5 Tomas Eidsmo Freidig 15:32 +1:17
6 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 15:53 +1:38
6 Henrik Upsal Kristiansand OK 15:53 +1:38
8 Johan Ivarsson Freidig 16:16 +2:01
9 Paul Sirum Frol IL 16:24 +2:09
10 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 16:39 +2:24
11 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:53 +2:38
12 Gunnar A Fiskum NTNUI 17:15 +3:00
13 Ola Keiserås IL Leik 17:26 +3:11
14 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:34 +3:19
15 Vegard Ressem Frol IL 17:42 +3:27
16 Halvor Lund Freidig 17:58 +3:43
17 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:01 +3:46
18 Johannes K. Midtbø Wing OK 19:01 +4:46
19 Tommy Schmid OL Trollelg 19:07 +4:52
20 Arne Johannes Løkken Flosta IL 21:51 +7:36
21 Erik Storaas Byåsen IL 24:01 +9:46
22 Nils Ola Kvam Freidig 24:38 +10:23
23 Per-Martin Grønli Flosta IL 25:43 +11:28
24 Martin Løvås Nidarøst OK 31:45 +17:30
  Pål Kittilsen Freidig diskvalifisert  
  Jan Schmid OL Trollelg diskvalifisert  
  Brage Jørum Byåsen IL ikke startet  
  Mattis Holt Freidig ikke startet  
  Birk Gravdahl Wing OK ikke startet  
  Nicholas Morgan Malvik IL ikke startet  

H 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Sylte Freidig 15:21  
2 Vegard Grønli Freidig 16:27 +1:06
3 Bernt Brynhildsen Wing OK 16:51 +1:30
4 Arild H Clausen Freidig 16:54 +1:33
5 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 16:59 +1:38
6 Agnar Renolen Wing OK 17:27 +2:06
7 Rune Stræte Wing OK 17:41 +2:20
8 Øyvind Schjelderup Freidig 18:02 +2:41
9 Olle Malmring Freidig 18:05 +2:44
10 Jan Hage IL Leik 18:19 +2:58
11 Øystein Braathen Wing OK 18:25 +3:04
12 Inge Hafstad Verdal OK 18:52 +3:31
13 Jon Vindal Wing OK 19:44 +4:23
14 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 20:27 +5:06
15 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 21:18 +5:57
16 Arild Heggeset Freidig 21:31 +6:10
17 Stein-Erik Fleten Wing OK 21:46 +6:25
18 Arne Inge Kolstad Wing OK 22:01 +6:40
19 Marius Walseth Malvik IL 26:42 +11:21
  Per Ivar Skinderhaug Wing OK diskvalifisert  
  Ingebrigt Fuglem Malvik IL diskvalifisert  
  Eivind Lona Wing OK ikke startet  

H 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Haugskott OL Trollelg 16:07  
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 16:13 +0:06
3 Dag Stenersen Nidarøst OK 17:32 +1:25
4 Petter Gullikstad Røros IL 17:43 +1:36
5 Knut Hagen Byåsen IL 17:52 +1:45
6 Geir Willumsen Freidig 24:38 +8:31
  Bjarne Lien Byåsen IL diskvalifisert  

H 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 16:40  
2 Anders Waage Freidig 18:05 +1:25
3 Tor Gjermstad Wing OK 19:06 +2:26
4 Helge Rustad Freidig 19:45 +3:05
5 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 21:31 +4:51
6 Nils Olav Vennevik Freidig 22:24 +5:44
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 25:57 +9:17

H 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Landstad Freidig 20:03  
2 Jardar Sandstad Selbu OK 23:24 +3:21
  Henry Sundsetvik OL Trollelg ikke startet  
  Robert Strøm Wing OK ikke startet  

Direkte A

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Quayle OK Nolaskogsarna 16:47  
2 Frank Sandberg Flyfemkamp 17:37 +0:50
3 Erlend Wiggen Flyfemkamp 18:44 +1:57
4 Per Erik Kvam Freidig 21:52 +5:05
5 Elise Spets Frol IL 22:00 +5:13
6 Kristin Høydalsvik Byåsen IL 26:26 +9:39

Direkte B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tina Wik Freidig 15:07  
2 Stig Dahle Molde og Omegn IF 15:31 +0:24
3 Anna-Karin Svare Byåsen IL 16:41 +1:34
4 Petter Lyng Nidarøst OK 17:26 +2:19
5 Kristin Sølberg IL Leik 19:39 +4:32
6 Mai Iren Almås IL Leik 21:05 +5:58
  Gunn-Marit Wanvik Selbu OK ikke startet  

Direkte C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Braathen Wing OK 18:53  
  Lennart Kerekhoffs Klubbløs brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +