Resultater Tour de Trondheim 2015 - Dag 2



Resultater Tour de Trondheim, dag 2
Trondheim, Sør-Trøndelag - 22. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 21:04  
2 June Munkeby Frol IL 24:58 +3:54
3 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 32:50 +11:46

D 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 27:53  
2 Frida Haugskott OL Trollelg 28:28 +0:35
3 Vilde Lereim Storli Freidig 33:00 +5:07
4 Maren Viken Byåsen IL 38:14 +10:21
5 Matilde Munkeby Frol IL 41:44 +13:51
6 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1:06:39 +38:46

D 13-16C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 31:12  
2 Stine Aune Nidarøst OK 32:25 +1:13
3 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 41:13 +10:01
4 Stine Myhr Amundsen Wing OK 43:22 +12:10

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Thea Walseth Malvik IL brutt  

D 15-16

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 40:16  
2 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 41:44 +1:28
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 45:33 +5:17
4 Ane Marte Vatn Frol IL 57:48 +17:32
5 Marie Bakken Sørensen Freidig 1:00:56 +20:40
6 Andrine Viken Byåsen IL 1:08:50 +28:34
7 Sofie Hallem Verdal OK 1:16:13 +35:57
8 Ragne Munkeby Frol IL 1:24:03 +43:47
9 Vera Melkild Freidig 1:27:07 +46:51
10 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:31:25 +51:09
11 Sarah Brynhildsen Wing OK 1:38:01 +57:45
12 Martine Klock Fleten Wing OK 2:28:11 +1:47:55
  Ella Eriksen Kongsvik Wing OK diskvalifisert  
  Marte Myhr Amundsen Wing OK brutt  
  Nora S. Utseth Wing OK brutt  
  Anna Renolen Wing OK brutt  
  Dina Reitan Freidig ikke startet  

D 17-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Sandstad Freidig 41:44  
2 Sigrid Alexandersen Fossum IF 44:01 +2:17
3 Elen Katrine Skjerve NTNUI 47:05 +5:21
4 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalen SK 48:25 +6:41
5 Mari Angell-Petersen Freidig 48:35 +6:51
6 Sara Profors Frol IL 49:52 +8:08
7 Ingvild Torgersen Halden SK 54:47 +13:03
8 Solveig Angell-Petersen Freidig 55:23 +13:39
9 Mathilde Rundhaug Frol IL 55:47 +14:03
10 Maren Grande Frol IL 59:59 +18:15
10 Line Sølberg OL Trollelg 59:59 +18:15
12 Marit Rønning Skoglund NTNUI 1:01:52 +20:08
13 Kristin Åstebøl Byåsen IL 1:02:34 +20:50
14 Oda Q Fossum Freidig 1:12:22 +30:38
15 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:37:43 +55:59
  Kajsa Stina Sandstad Frol IL diskvalifisert  
  Mirjam Halvorsrud Melhus IL brutt  
  Kristine Ausen Porsgrunn OL brutt  
  Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK brutt  
  Lise Bagstevold NTNUI ikke startet  
  Sunniva Morgan Malvik IL ikke startet  
  Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL ikke startet  
  Katrine Andersen Freidig ikke startet  

D 40-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Arnesen Freidig 41:03  
2 Randi Lillealtern Freidig 43:34 +2:31
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 44:36 +3:33
4 Torunn Spets Storhov Freidig 46:49 +5:46
5 Mona J. Mølnvik Freidig 49:10 +8:07
6 Sigrid Melkild Freidig 50:40 +9:37
7 Anna Quayle OK Nolaskogsarna 53:41 +12:38
8 Margot Bolstad Lynum Freidig 54:52 +13:49
9 Gøril Eide Byåsen IL 1:01:07 +20:04
10 Inger Anne Ryen Verdal OK 1:08:40 +27:37
  Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering diskvalifisert  

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 49:59  
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 59:34 +9:35
3 Randi Jensen Frol IL 1:01:47 +11:48
  Rine Hanssen Byåsen IL ikke startet  

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Meyer Midtun Freidig 1:04:35  

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katharina Mo Berge Freidig 48:59  
2 Torid Kvaal Freidig 55:37 +6:38
  Randi Helland Wing OK brutt  

H 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Mølnvik Freidig 20:58  
2 Petter Andreas Lona Wing OK 24:47 +3:49
3 Emil Leroyer Freidig 25:29 +4:31
4 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 26:56 +5:58
5 Sverre Hellevik Freidig 28:20 +7:22
6 Tord Romundstad Nidarøst OK 34:35 +13:37
7 William P Walseth Malvik IL 36:37 +15:39
8 Vetle Grønvik Ekra Freidig 36:50 +15:52
9 Anders Tørum Selbu OK 37:05 +16:07
  Lars Erik Uglemsmo Selbu OK brutt  

H 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Aagensen Melhus IL 36:55  
2 Oskar Storler Melhus IL 45:14 +8:19
  Espen Karlsen Melhus IL ikke startet  

H 13-14

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 20:14  
2 Vegard Kittilsen Freidig 20:17 +0:03
3 Lars Sandstad Freidig 22:01 +1:47
4 Jo Even Kolstad Freidig 22:10 +1:56
5 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 26:07 +5:53
6 Jonas Grønli Freidig 28:05 +7:51
7 Matias Nissen Freidig 29:08 +8:54
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 29:49 +9:35
9 Einar Eide Byåsen IL 29:55 +9:41
10 Mikkel Holt Freidig 31:45 +11:31
11 Jostein Mauseth Rø Freidig 32:43 +12:29
12 Jonas Vindal Wing OK 36:18 +16:04
13 Øystein Moltumyr Malvik IL 45:59 +25:45
14 Erling Eide Hustvedt Wing OK 52:18 +32:04
15 Nikolai Renolen Wing OK 54:03 +33:49
  Alf Johan Folgerø Freidig ikke startet  

H 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Asplem Freidig 26:06  
2 Tobias Gundersen Nidarøst OK 27:18 +1:12
3 Mathias Enebak Iversen Freidig 40:14 +14:08
  Jens Husby Malvik IL ikke startet  

H 15-16

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Spets Storhov Freidig 42:34  
2 Anders Haugskott OL Trollelg 42:52 +0:18
3 Mats Eidsmo Freidig 47:06 +4:32
4 Oscar Lyngen Frol IL 55:49 +13:15
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 56:07 +13:33
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 57:49 +15:15
7 Mathias Vindal Freidig 1:00:15 +17:41
8 Mathias Hermstad Freidig 1:00:37 +18:03
9 Håkon Grande Verdal OK 1:06:06 +23:32
10 Are Lodgaard Byåsen IL 1:16:28 +33:54
11 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:44:00 +1:01:26
12 Martin Selmer Freidig 2:08:03 +1:25:29
  Andreas Helland Eriksen Wing OK diskvalifisert  
  Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK brutt  

H 15-16 B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 34:35  
  Ulrik Vasseljen Lundbo Wing OK ikke startet  

H 17-

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 37:52  
2 Martin Vister Frol IL 38:55 +1:03
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 41:25 +3:33
4 Jan Schmid OL Trollelg 41:27 +3:35
5 Sindre Johannessen Freidig 41:50 +3:58
6 Tomas Eidsmo Freidig 42:04 +4:12
7 Jørgen Fiskum Frol IL 46:44 +8:52
8 Roar Skulbørstad OL Trollelg 48:53 +11:01
9 Johan Ivarsson Freidig 49:09 +11:17
10 Pål Kittilsen Freidig 49:13 +11:21
11 Paul Sirum Frol IL 49:55 +12:03
12 Petter Reinemo Freidig 54:12 +16:20
13 Halvor Lund Freidig 55:34 +17:42
14 Mattis Holt Freidig 57:42 +19:50
15 Henrik Upsal Kristiansand OK 59:07 +21:15
16 Adrian Opheim NTNUI 59:55 +22:03
17 Ola Keiserås IL Leik 1:01:07 +23:15
18 Stig Magnar Løvås Freidig 1:03:38 +25:46
19 Asle Heide Vaskinn Melhus IL 1:03:58 +26:06
20 Tommy Schmid OL Trollelg 1:05:38 +27:46
21 Vegard Ressem Frol IL 1:05:48 +27:56
22 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:05:51 +27:59
23 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:30:36 +52:44
24 Nils Ola Kvam Freidig 1:40:15 +1:02:23
  Jonas Ressem Frol IL diskvalifisert  
  Gunnar A Fiskum NTNUI brutt  
  Martin Løvås Nidarøst OK brutt  
  Nicholas Morgan Malvik IL ikke startet  
  Stian Sundsvik Frol IL ikke startet  

H 40-

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørnar Lynum Freidig 43:35  
2 Agnar Renolen Wing OK 53:12 +9:37
3 Olle Malmring Freidig 53:51 +10:16
4 Vegard Grønli Freidig 54:06 +10:31
5 Bernt Brynhildsen Wing OK 54:27 +10:52
6 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 54:58 +11:23
7 Rune Stræte Wing OK 56:43 +13:08
8 Arild H Clausen Freidig 57:50 +14:15
9 Tor Ove Hallem Verdal OK 1:01:01 +17:26
10 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:02:10 +18:35
11 Kurt Amundsen Stjørdals-Blink Orientering 1:04:27 +20:52
12 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:04:55 +21:20
13 Arild Heggeset Freidig 1:07:02 +23:27
14 Inge Hafstad Verdal OK 1:08:32 +24:57
15 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:12:32 +28:57
16 Jon Vindal Wing OK 1:17:10 +33:35
17 Harald Storrønning Byåsen IL 1:23:18 +39:43
18 Jørgen Longva Byåsen IL 1:51:44 +1:08:09
19 Stein-Erik Fleten Wing OK 1:53:34 +1:09:59
  Marius Walseth Malvik IL brutt  
  Jan Hage IL Leik brutt  
  Lars Erik Strømsnes Malvik IL brutt  
  Øystein Husby Malvik IL ikke startet  

H 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Haugskott OL Trollelg 41:00  
2 Petter Gullikstad Røros IL 47:49 +6:49
3 Knut Hagen Byåsen IL 55:18 +14:18
4 Geir Paulsen OL Trollelg 1:16:14 +35:14

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Rustad Freidig 44:58  
2 Frode Stensrud OL Trollelg 50:32 +5:34
3 Nils Olav Vennevik Freidig 1:03:04 +18:06
  Anders Waage Freidig diskvalifisert  

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jardar Sandstad Selbu OK 51:17  
2 Gunnar Østerbø Freidig 52:49 +1:32
3 Magnus Landstad Freidig 56:44 +5:27
4 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:08:48 +17:31
  Robert Strøm Wing OK ikke startet  

Direkte A

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Quayle OK Nolaskogsarna 39:38  
2 Vegard Hansen OL Trollelg 42:41 +3:03
3 Kristian Bredesen NTNUI 43:23 +3:45
4 Knut Sveinung Reka Freidig 46:41 +7:03
5 Frank Sandberg Flyfemkamp 49:27 +9:49
6 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 54:16 +14:38
7 Magne Svare Freidig 59:29 +19:51
8 Per Erik Kvam Freidig 1:00:39 +21:01
9 Hege Holth Reka Freidig 1:01:53 +22:15
10 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 1:07:30 +27:52
11 Torleif Stephansen Nidarøst OK 1:31:38 +52:00
  Glen Müller Flyfemkamp diskvalifisert  
  Erlend Wiggen Flyfemkamp brutt  
  Kristin Høydalsvik Byåsen IL ikke startet  

Direkte B

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
2 Mai Iren Almås IL Leik 36:35 +36:35
3 Thorbjørn Sirum Frol IL 36:50 +36:50
4 Øystein Håsmul OL Trollelg 37:59 +37:59
5 Kristin Sølberg IL Leik 38:53 +38:53
6 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 40:16 +40:16
7 Stig Dahle Molde og Omegn IF 40:48 +40:48
8 Hildegunn Prytz Djupdal Ålen IL 41:56 +41:56
9 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 42:52 +42:52
10 Mari Hoff Byåsen IL 46:05 +46:05
11 Anne Elisabeth Helland Wing OK 59:12 +59:12
11 Anne Elisabeth Helland Wing OK 59:12 +59:12
  Tina Wik Freidig fullført  
  Leif Rune Hellevik Freidig brutt  

Direkte C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Nissen Freidig 24:39  
2 Marit Owren Nydalen SK 27:26 +2:47
3 Siri Lerheim Storli Freidig 39:56 +15:17
4 Ingrid Owren Sveine Fet O-lag 57:36 +32:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +