Resultater Tour de Trondheim 2015 - Dag 3



Resultater Tour de Trondheim, dag 3
Trondheim, Sør-Trøndelag - 23. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 48:04  
  Ida Malmring Klubbløs 1:01:07  
  Ylva Malmring Klubbløs 1:24:37  
  Leo Morgan Malvik IL 32:33  
  Lily Morgan Malvik IL 59:26  
  Eira Forsbak Asplem Freidig ikke startet  

D -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Tora Kittilsen Freidig 22:54  
  Una Kittilsen Freidig 22:02  
  Ella Sandstad Freidig 23:14  

D 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 20:26  
2 Mari Eidsmo Freidig 23:39 +3:13
3 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 30:34 +10:08

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 36:46  
2 Frida Haugskott OL Trollelg 36:47 +0:01
3 Maren Viken Byåsen IL 1:04:54 +28:08
  Mona Eggen Kongsbak Wing OK diskvalifisert  

D 13-16N

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Thea Walseth Malvik IL ikke startet  

D 15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 49:53  
2 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 59:51 +9:58
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 1:10:49 +20:56
4 Vera Melkild Freidig 1:20:39 +30:46
5 Marie Bakken Sørensen Freidig 1:25:51 +35:58
6 Andrine Viken Byåsen IL 1:36:58 +47:05
7 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:52:54 +1:03:01
8 Dina Reitan Freidig 1:52:56 +1:03:03
9 Sarah Brynhildsen Wing OK 2:16:33 +1:26:40
  Anna Renolen Wing OK ikke startet  

D 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Sandstad Freidig 59:35  
2 Mari Angell-Petersen Freidig 1:19:12 +19:37
3 Maren Grande Frol IL 1:37:02 +37:27
  Sara Profors Frol IL brutt  
  Sigrid Alexandersen Fossum IF ikke startet  
  Kristine Ausen Porsgrunn OL ikke startet  

D 17-A kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sunniva Morgan Malvik IL 45:07  
2 Hilde Forbord Malvik IL 56:50 +11:43
3 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:34:56 +49:49

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mona J. Mølnvik Freidig 1:00:03  
2 Sigrid Melkild Freidig 1:00:17 +0:14
3 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 1:10:39 +10:36
  Anna Quayle OK Nolaskogsarna brutt  
  Gro Sandstad Eidsmo Freidig ikke startet  

D 50-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 1:02:42  
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:07:00 +4:18

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katharina Mo Berge Freidig 1:10:43  
  Torid Kvaal Freidig ikke startet  

H -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 17:59  
  Kasper Lodgaard Byåsen IL 28:35  
  Vegard Lereim Storli Freidig 18:18  

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 William P Walseth Malvik IL 26:21  
  Vemund Mølnvik Freidig diskvalifisert  
  Emil Grønli Freidig ikke startet  

H 13-14

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Kittilsen Freidig 27:36  
2 Simen Spets Storhov Freidig 27:40 +0:04
3 Lars Sandstad Freidig 31:06 +3:30
4 Jo Even Kolstad Freidig 33:44 +6:08
5 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 35:15 +7:39
6 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 36:37 +9:01
7 Matias Nissen Freidig 41:43 +14:07
8 Mikkel Holt Freidig 41:56 +14:20
9 Jonas Grønli Freidig 44:13 +16:37
10 Einar Eide Byåsen IL 44:45 +17:09
11 Håkon Holstad Freidig 50:39 +23:03
12 Nikolai Renolen Wing OK 1:16:50 +49:14
13 Emil Kristoffer Auran Malvik IL 1:17:00 +49:24
  Jonas Vindal Wing OK ikke startet  

H 13-16C

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mathias Enebak Iversen Freidig ikke startet  
  Brage Asplem Freidig ikke startet  

H 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Spets Storhov Freidig 58:08  
2 Oscar Lyngen Frol IL 1:00:55 +2:47
3 Anders Haugskott OL Trollelg 1:01:28 +3:20
4 Mathias Hermstad Freidig 1:04:21 +6:13
5 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:05:14 +7:06
6 Mats Eidsmo Freidig 1:05:18 +7:10
7 Mathias Vindal Freidig 1:05:58 +7:50
8 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:14:54 +16:46
9 Are Lodgaard Byåsen IL 1:18:58 +20:50
10 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:26:24 +28:16
  Håkon Grande Verdal OK ikke startet  
  Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL ikke startet  

H 17-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:00:54  
2 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:10:54 +10:00
3 Paul Sirum Frol IL 1:11:30 +10:36
4 Tomas Eidsmo Freidig 1:12:50 +11:56
5 Johan Ivarsson Freidig 1:13:00 +12:06
6 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:15:44 +14:50
7 Håvard Vassenden Frol IL 1:18:43 +17:49
8 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:24:09 +23:15
9 Jørgen Fiskum Frol IL 1:25:09 +24:15
10 Pål Kittilsen Freidig 1:25:42 +24:48
11 Ola Keiserås IL Leik 1:32:33 +31:39
12 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:33:27 +32:33
13 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:33:33 +32:39
14 Adrian Opheim NTNUI 1:35:13 +34:19
15 Stig Magnar Løvås Freidig 1:50:30 +49:36
  Sindre Johannessen Freidig diskvalifisert  
  Mattis Holt Freidig brutt  
  Martin Vister Frol IL brutt  
  Nicholas Morgan Malvik IL ikke startet  
  Olav Andreas Remmen OL Trollelg ikke startet  
  Jonas Ressem Frol IL ikke startet  
  Vegard Ressem Frol IL ikke startet  
  Tommy Schmid OL Trollelg ikke startet  

H 40-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Even Storhov Freidig 59:07  
2 Bjørnar Lynum Freidig 1:02:34 +3:27
3 Rune Stræte Wing OK 1:09:32 +10:25
4 Arild H Clausen Freidig 1:11:01 +11:54
5 Agnar Renolen Wing OK 1:15:39 +16:32
6 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:19:10 +20:03
7 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 1:23:12 +24:05
8 Jørgen Longva Byåsen IL 1:25:55 +26:48
9 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:26:17 +27:10
10 Olle Malmring Freidig 1:33:34 +34:27
11 Kyrre Auran Malvik IL 1:35:33 +36:26
  Per Ivar Skinderhaug Wing OK diskvalifisert  
  Geir Arne Lodgaard Byåsen IL ikke startet  
  Lars Erik Strømsnes Malvik IL ikke startet  

H 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Erik Bratsberg Wing OK 47:23  
2 Frode Haugskott OL Trollelg 55:40 +8:17
3 Dag Stenersen Nidarøst OK 1:03:46 +16:23
  Petter Gullikstad Røros IL ikke startet  

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Oftedal Freidig 50:06  
2 Tore Angell-Petersen Freidig 1:00:35 +10:29
3 Frode Stensrud OL Trollelg 1:02:35 +12:29
4 Nils Olav Vennevik Freidig 1:24:24 +34:18
5 Jacob Hygen Freidig 1:28:11 +38:05
6 Anders Waage Freidig 1:28:54 +38:48

H 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Østerbø Freidig 50:35  
2 Magnus Landstad Freidig 1:09:19 +18:44
3 Jardar Sandstad Selbu OK 1:41:06 +50:31
  Robert Strøm Wing OK ikke startet  
  Henry Sundsetvik OL Trollelg ikke startet  

Direkte A

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jack Wood AIRE 50:00  
2 Petter Reinemo Freidig 51:19 +1:19
3 Gøril Eide Byåsen IL 1:06:23 +16:23
4 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:06:43 +16:43
5 Glen Müller Flyfemkamp 1:08:33 +18:33
6 Håvard Eidnes OL Trollelg 1:34:57 +44:57
7 Idunn Assev Flyfemkamp 1:35:31 +45:31
8 Kristin Antonsen NTNUI 1:35:42 +45:42
  Guro Lindgren NTNUI diskvalifisert  

Direkte B

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frank Sandberg Flyfemkamp 32:57  
2 Steinar Aasvang Wing OK 41:58 +9:01
3 Stig Dahle Molde og Omegn IF 42:44 +9:47
4 Mai Iren Almås IL Leik 58:59 +26:02
5 Ingrid Angell-Petersen Freidig 1:03:15 +30:18
  Marit Albinson Freidig diskvalifisert  
  Wenche Rydning Flyfemkamp diskvalifisert  
  Anna Karine Svare Freidig ikke startet  
  Gunn-Marit Wanvik Selbu OK ikke startet  

Direkte C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Skrede NTNUI 27:17  
2 Siri Lereim Storli Freidig 28:33 +1:16
3 Ingrid Nissen Freidig 31:04 +3:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +