Resultater Tour de Trondheim - Dag 2 - 2016



Resultater Tour de Trondheim, dag 2
Trondheim, Sør-Trøndelag - 17. september 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 050 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jens Anton Andresen Malvik IL 36:11   17:39
  Eira Forsbak Aplem Freidig 57:38   28:06
  Eystein Aske Freidig 45:13   22:03
  Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 56:47   27:41
  Finn Einar Brandsen Malvik IL 35:04   17:06
  Amund Andreas Buhaug Nidarøst OK 52:08   25:25
  Unni Margrethe Buhaug Nidarøst OK 53:57   26:19
  Benjamin Callanan Wing OK 32:44   15:58
  Sunniva Eldholm Wing OK 43:12   21:04
  Silja Fuglem Malvik IL 35:06   17:07
  Christian Berge Gjellestad Nydalens SK 25:52   12:37
  Ida Berge Gjellestad Nydalens SK 37:33   18:19
  Erlend Grønli Freidig 33:04   16:07
  Thomas Gundersen Nidarøst OK 42:35   20:46
  Ingeborg Kolstad Wing OK 35:30   17:19
  Jonas Fuglem Korsvold Wing OK 21:58   10:42
  Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 40:50   19:55
  Johannes Lerli Melhus IL 21:10   10:19
  Mathias Leroyer Freidig 53:00   25:51
  Martin Melhuus Wing OK 31:17   15:15
  Eivind Mjaaland Nidarøst OK 1:09:35   33:56
  Liv Ingrid Mjåland Nidarøst OK 1:11:02   34:39
  Sindre Mohus Wing OK 42:54   20:55
  Melanie Simpson Wing OK 1:21:52   39:56
  Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 36:39   17:52
  Tormod Stavrum Wing OK 31:26   15:20
  Dagfinn Stenvik Byåsen IL 31:37   15:25
  Johannes Stordal Byåsen IL 29:36   14:26
  Ole Ulseth Sylte Freidig 33:05   16:08
  Hedda Sæbø Nidarøst OK 38:30   18:46
  Benjamin Braathen OL Trollelg ikke startet    
  Nathaniel Braathen OL Trollelg ikke startet    
  André Flakke NTNUI ikke startet    
  Kristoffer Lodgaard Byåsen IL ikke startet    
  Mirja Mohus Wing OK ikke startet    
  Maia Ruano Strand Wing OK ikke startet    

D -10

2 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 30:51   14:20
  Marie Wollan Benum Byåsen IL 35:31   16:31
  Stina Gåsø OL Trollelg 53:53   25:03
  Nora Halvorsen Freidig 28:54   13:26
  Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 38:02   17:41
  Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 41:26   19:16
  Mia Stormo OL Trollelg 49:23   22:58
  Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 30:58   14:24

D 11-12

2 150 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 19:41   9:09
2 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 22:55 +3:14 10:39
3 Una Kittilsen Freidig 24:49 +5:08 11:32
4 Maria Strømdal Wik Freidig 25:10 +5:29 11:42
5 Solveig Louise Nissen Freidig 25:12 +5:31 11:43
6 Tora Kittilsen Freidig 27:12 +7:31 12:39
7 Marita Aske Freidig 27:53 +8:12 12:58
8 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 29:24 +9:43 13:40
9 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 30:29 +10:48 14:10
10 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 39:43 +20:02 18:28

D 11-12N

2 050 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 18:34   9:03
2 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 35:31 +16:57 17:19
3 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 35:43 +17:09 17:25
4 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 50:03 +31:29 24:24
5 Karoline B. Hjelmen OL Trollelg 58:39 +40:05 28:36

D 13-14

2 560 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 24:59   9:45
2 Frida Haugskott OL Trollelg 26:53 +1:54 10:30
3 Ane Malene Kolstad Freidig 30:32 +5:33 11:55
4 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 34:25 +9:26 13:26
5 Tuva Grøtte Wing OK 42:27 +17:28 16:34
6 Maren Viken Byåsen IL 44:19 +19:20 17:18
7 Mari Eidsmo Freidig 44:37 +19:38 17:25
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 50:56 +25:57 19:53
9 Silje Marie Nissen Freidig 1:00:47 +35:48 23:44
10 Marie Nielsen-Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:02:10 +37:11 24:17

D 13-16C

2 150 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma B. Hjelmen OL Trollelg 59:28   27:39
  Thea Walseth Malvik IL ikke startet    

D 13-16N

2 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Stræte Opdahl Wing OK 20:38   10:03

D 15-16

3 050 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 36:23   11:55
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 37:03 +0:40 12:08
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 39:48 +3:25 13:02
4 Tale Strand Kongsberg OL 40:43 +4:20 13:20
5 Dina Reitan Freidig 42:59 +6:36 14:05
6 Andrea Ranvik Konnerud IL 45:13 +8:50 14:49
7 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 55:03 +18:40 18:02
8 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 55:50 +19:27 18:18
9 Kristine Gjersvold Haug Freidig 1:00:30 +24:07 19:50
10 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:02:41 +26:18 20:33
11 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:02:43 +26:20 20:33
12 Kamilla Lome Hamar OK 1:06:30 +30:07 21:48
13 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:06:42 +30:19 21:52
14 Anna Renolen Wing OK 1:07:14 +30:51 22:02
15 Synne Marie Kvamme Wing OK 1:09:27 +33:04 22:46
16 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 2:02:35 +1:26:12 40:11
  Solveig Sæternes Byåsen IL diskvalifisert    

D 15-20 B

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Myhr Amundsen Wing OK 59:08   23:05
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 1:22:51 +23:43 32:21

D 17-

3 340 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 32:34   9:45
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 34:47 +2:13 10:24
3 Karen Oline Kolstad Freidig 35:32 +2:58 10:38
4 Mari Angell-Petersen Freidig 37:10 +4:36 11:07
5 Randi Marie Mohus Wing OK 41:54 +9:20 12:32
6 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 42:06 +9:32 12:36
7 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 42:12 +9:38 12:38
8 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 43:32 +10:58 13:02
9 Sara Profors Frol IL 44:52 +12:18 13:25
10 Marit Schmid OL Trollelg 45:36 +13:02 13:39
11 Pernille Opheim Freidig 49:02 +16:28 14:40
12 Line Sølberg OL Trollelg 49:27 +16:53 14:48
13 Malin Sandstad Freidig 51:34 +19:00 15:26
14 Maria Ulseth Sylte Freidig 51:44 +19:10 15:29
15 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 54:23 +21:49 16:16
16 Vera Melkild Freidig 55:00 +22:26 16:28
17 Andrine Viken Byåsen IL 55:18 +22:44 16:33
18 Kristine Klock Fleten Wing OK 57:40 +25:06 17:15
19 Vibeke Falck Holte Freidig 58:23 +25:49 17:28
20 Marianne Berge Mjølhus OL Trollelg 1:00:36 +28:02 18:08
21 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 1:08:06 +35:32 20:23
22 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 1:15:28 +42:54 22:35
23 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:28:26 +55:52 26:28
  Veronica Morstøl Morstøl Øvremo Ålgård Orientering diskvalifisert    
  Gøril Rønning Sund Frol IL diskvalifisert    
  Anine Ahlsand Nydalens SK ikke startet    
  Anja Berge Gjellestad Nydalens SK ikke startet    
  Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 40-

3 050 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Eide Byåsen IL 43:14   14:10
2 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 44:54 +1:40 14:43
3 Sigrid Melkild Freidig 47:01 +3:47 15:24
4 Kari Ulseth Freidig 51:40 +8:26 16:56
5 Eirin Lodgaard Byåsen IL 52:05 +8:51 17:04
6 Mai Iren Almås IL Leik 1:12:22 +29:08 23:43
  Inger Anne Ryen Wing OK diskvalifisert    

D 50-

3 050 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Heimdal Konnerud IL 51:00   16:43
2 Mona J. Mølnvik Freidig 51:23 +0:23 16:50
3 Rine Hanssen Byåsen IL 52:35 +1:35 17:14
4 Karin Galaaen Selbu OK 1:02:18 +11:18 20:25
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:11:43 +20:43 23:30
6 Trine Sunnset Melhus IL 1:14:32 +23:32 24:26
  Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert    
  Grete Berge Owren Freidig ikke startet    

D 70-

3 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 1:04:55   21:17

H -10

2 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Vebjørn Berg-Hansen Byåsen IL 37:23   17:23
  Hallvard Hellevik Freidig 33:39   15:39
  Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 45:04   20:57
  Sivert Sæther Levin Freidig 22:44   10:34
  Alf Petter Lynum Freidig 23:35   10:58
  Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 31:50   14:48
  Jørgen Moseid Ulven Freidig ikke startet    

H 11-12

2 150 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 16:11   7:31
2 Tristan Halvorsen Freidig 20:10 +3:59 9:22
3 Kristoffer Lerli Melhus IL 22:41 +6:30 10:33
4 Emil Leroyer Freidig 24:36 +8:25 11:26
5 Magne Guttvik Wing OK 25:36 +9:25 11:54
6 Vegard Lereim Storli Freidig 29:22 +13:11 13:39
7 Ådne Stordal Byåsen IL 31:55 +15:44 14:50
8 Alfred Gilje Sanne Freidig 34:08 +17:57 15:52
9 Sverre Hellevik Freidig 35:18 +19:07 16:25
10 Jørgen Aune Byåsen IL 36:12 +20:01 16:50
11 Trygve Johannes Buhaug Nidarøst OK 37:19 +21:08 17:21
12 Tord Romundstad Nidarøst OK 46:54 +30:43 21:48
13 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 49:39 +33:28 23:05
14 Kasper Lodgaard Byåsen IL 51:42 +35:31 24:02
15 Borgar Stavrum Wing OK 54:08 +37:57 25:10
  Wilhelm Hatlen Freidig diskvalifisert    
  Odin Gåsvik Nidarøst OK diskvalifisert    
  Emil Grønli Freidig ikke startet    
  Martin Moseid Ulven Freidig ikke startet    

H 11-12N

2 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Isachsen Meling Nidarøst OK 23:02   11:14

H 13-14

2 560 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 22:13   8:40
2 Mikkel Holt Freidig 28:49 +6:36 11:15
3 Einar Eide Byåsen IL 29:05 +6:52 11:21
4 Jostein Rø Freidig 31:12 +8:59 12:11
5 Tormod Kristian Geving Freidig 31:32 +9:19 12:19
6 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 33:00 +10:47 12:53
7 Petter Andreas Lona Wing OK 36:01 +13:48 14:04
8 Vemund Mølnvik Freidig 39:24 +17:11 15:23
9 Vegard Ulseth Sylte Freidig 45:05 +22:52 17:36
10 Brage Aplem Freidig 51:32 +29:19 20:07
11 Vetle Grønvik Ekra Freidig 55:19 +33:06 21:36
12 Peter Prytz Jensen Melhus IL 1:00:32 +38:19 23:38
13 Andreas Aagensen Melhus IL 1:20:16 +58:03 31:21
14 Ørjan Sæter Melhus IL 1:22:13 +1:00:00 32:06
15 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1:26:19 +1:04:06 33:43
16 Espen Karlsen Melhus IL 1:28:07 +1:05:54 34:25
17 Oskar Storler Melhus IL 2:05:33 +1:43:20 49:02
  Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig diskvalifisert    
  Jens Husby Malvik IL diskvalifisert    
  Gabriel Callanan Wing OK diskvalifisert    
  August Maske Freidig diskvalifisert    
  Eirik Skurdal Melhus IL ikke startet    
  Lars Erik Uglemsmo Selbu OK ikke startet    

H 13-16C

2 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Tofte jr Melhus IL 25:22   11:47
2 August Hopstad Nykvist Wing OK 27:58 +2:36 13:00
3 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 31:19 +5:57 14:33
4 Martin Aune Melhus IL 39:48 +14:26 18:30
  Michael Olsen Melhus IL diskvalifisert    

H 15-16

3 340 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Jonsson Nydalens SK 30:05   9:00
2 Simen Spets Storhov Freidig 31:01 +0:56 9:17
3 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 36:09 +6:04 10:49
3 Jo Even Kolstad Freidig 36:09 +6:04 10:49
5 Aslak Heimdal Konnerud IL 36:10 +6:05 10:49
6 Mats Eidsmo Freidig 37:17 +7:12 11:09
7 Are Lodgaard Byåsen IL 37:30 +7:25 11:13
8 Kristian Fredrik Lynum Freidig 38:31 +8:26 11:31
9 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 41:02 +10:57 12:17
10 Håkon Holstad Freidig 41:57 +11:52 12:33
11 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 42:23 +12:18 12:41
12 Vegard Kittilsen Freidig 44:29 +14:24 13:19
13 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 45:15 +15:10 13:32
14 Lars Sandstad Freidig 47:50 +17:45 14:19
15 Matias Nissen Freidig 48:35 +18:30 14:32
16 Elias Bergset IL Veten 48:45 +18:40 14:35
17 Jonas Vindal Wing OK 52:04 +21:59 15:35
18 Kenneth Kjelaas Malvik IL 55:58 +25:53 16:45
19 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 57:39 +27:34 17:15
20 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 58:08 +28:03 17:24
21 Øystein Moltumyr Malvik IL 1:09:01 +38:56 20:39
22 Johannes Langaas Nidarøst OK 1:09:40 +39:35 20:51
23 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 1:14:55 +44:50 22:25
24 Tobias Gundersen Nidarøst OK 1:29:49 +59:44 26:53
  Jonas Grønli Freidig diskvalifisert    

H 15-20 B

2 560 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Sandmo Melhus IL 53:28   20:53

H 17-

4 480 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 35:16   7:52
2 Gaute Friestad Kristiansand OK 35:17 +0:01 7:52
3 Audun Heimdal Konnerud IL 35:36 +0:20 7:56
4 Andreas Sølberg OL Trollelg 35:46 +0:30 7:59
5 Oskar Spets Storhov Freidig 38:21 +3:05 8:33
6 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 39:38 +4:22 8:50
7 Tomas Eidsmo Freidig 40:42 +5:26 9:05
8 Oskar Andrén OK Tisaren 41:15 +5:59 9:12
9 Anders Felde Olaussen Halden SK 42:00 +6:44 9:22
10 Ole Wanvik Haugen Freidig 42:40 +7:24 9:31
11 Mattis Holt Freidig 43:55 +8:39 9:48
12 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 44:00 +8:44 9:49
13 Anders Haugskott OL Trollelg 44:52 +9:36 10:00
14 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 45:13 +9:57 10:05
15 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 45:24 +10:08 10:08
16 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 45:54 +10:38 10:14
17 Roar Skulbørstad OL Trollelg 46:06 +10:50 10:17
18 Mathias Vindal Freidig 46:17 +11:01 10:19
19 Oscar Lyngen Frol IL 46:40 +11:24 10:24
20 Mathias Hermstad Freidig 47:41 +12:25 10:38
21 Lauri Similä NTNUI 48:58 +13:42 10:55
22 Ove Baardsgaard OL Trollelg 49:01 +13:45 10:56
23 Adrian Opheim Freidig 49:17 +14:01 11:00
24 Lars Owren Freidig 49:24 +14:08 11:01
25 Sigurd Stenvik Byåsen IL 49:30 +14:14 11:02
26 Ola Keiserås IL Leik 50:39 +15:23 11:18
27 Stig Magnar Løvås Freidig 50:42 +15:26 11:19
28 Lars Løseth Harstad OL 52:49 +17:33 11:47
29 Elias T. Mølnvik Fossum IF 54:46 +19:30 12:13
30 Truls Hestengen Klubbløs 55:38 +20:22 12:25
31 Tommy Schmid OL Trollelg 55:49 +20:33 12:27
32 Vegard Line NTNUI 59:38 +24:22 13:18
33 Henrik Upsal NTNUI 59:55 +24:39 13:22
34 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:00:30 +25:14 13:30
35 Erlend Nydal NTNUI 1:01:10 +25:54 13:39
36 Brage Jørum Byåsen IL 1:02:06 +26:50 13:51
37 Asbjørn Midtbø Wing OK 1:03:33 +28:17 14:11
38 Adam Georgsson Karlskrona SOK 1:06:03 +30:47 14:44
39 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:07:58 +32:42 15:10
  Brynjar Larssen Bakken NTNUI ikke startet    
  Dag Blandkjenn Kristiansand OK ikke startet    
  Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg ikke startet    
  Kjetil Mølnvik Freidig ikke startet    
  Yngve Skogstad Frol IL ikke startet    

H 40-

3 530 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 33:09   9:23
2 Bjørnar Lynum Freidig 42:50 +9:41 12:08
3 Bernt Brynhildsen Wing OK 44:45 +11:36 12:40
4 Eivind Lona Wing OK 45:01 +11:52 12:45
5 Jon Holstad Freidig 47:48 +14:39 13:32
6 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 49:06 +15:57 13:54
7 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 50:33 +17:24 14:19
8 Atle Pedersen Melhus IL 50:48 +17:39 14:23
9 Jan Hage IL Leik 53:03 +19:54 15:01
10 Øystein Husby Malvik IL 54:56 +21:47 15:33
11 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 55:57 +22:48 15:50
12 Harald Storrønning Byåsen IL 57:01 +23:52 16:09
13 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:00:42 +27:33 17:11
14 Arne Inge Kolstad Wing OK 1:05:34 +32:25 18:34
15 Robert Otterlei Byåsen IL 1:05:43 +32:34 18:36
  Vegard Grønli Freidig diskvalifisert    
  Ingebrigt Fuglem Malvik IL brutt    

H 50-

3 530 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 36:18   10:16
2 Svein Terje Kolstad Freidig 43:18 +7:00 12:15
3 Anders Bergset IL Veten 43:50 +7:32 12:25
4 Rune Stræte Wing OK 45:15 +8:57 12:49
5 Hans Eidnes Harstad OL 45:45 +9:27 12:57
6 Øyvind Schjelderup Freidig 46:04 +9:46 13:03
7 Øystein Wiggen Byåsen IL 46:58 +10:40 13:18
8 Jon Iver Bakken Nydalens SK 47:40 +11:22 13:30
9 Geir Paulsen OL Trollelg 51:15 +14:57 14:31
10 Stein Ivar Foss Melhus IL 52:32 +16:14 14:52
11 Dag Stenersen Nidarøst OK 53:40 +17:22 15:12
12 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 55:59 +19:41 15:51
13 Geir Owren Freidig 56:50 +20:32 16:06
14 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 57:12 +20:54 16:12
15 Håvard Eidnes OL Trollelg 58:05 +21:47 16:27
16 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 58:40 +22:22 16:37
17 Jon Vindal Wing OK 1:03:40 +27:22 18:02
18 Knut Hagen Byåsen IL 1:07:27 +31:09 19:06

H 60-

3 050 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Alvestad Wing OK 46:28   15:14
2 Nils Olav Vennevik Freidig 1:03:46 +17:18 20:54

H 70-

3 050 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Østerbø Freidig 52:39   17:15
2 Magnus Landstad Freidig 1:06:29 +13:50 21:47
3 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:28:12 +35:33 28:55
  Roar Forbord Malvik IL diskvalifisert    
  Thore Sundsetvik OL Trollelg diskvalifisert    

Direkte A

3 340 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asle Heide Vaskinn Melhus IL 38:09   11:25
2 Scott Macody Lund NTNUI 38:46 +0:37 11:36
3 Snorre Hansen Byåsen IL 46:53 +8:44 14:02
4 Jenny Persson Byåsen IL 48:41 +10:32 14:34
5 Bjørn Løvås Nidarøst OK 54:05 +15:56 16:11
6 Trond Sletner Byåsen IL 55:13 +17:04 16:31
7 Anthony Bossard Klubbløs 57:25 +19:16 17:11
8 Jérôme Soulard Klubbløs 58:10 +20:01 17:24
9 John Lerli Melhus IL 59:36 +21:27 17:50
10 Morten Korsvold Wing OK 1:02:20 +24:11 18:39
  Even Holte Sintef BIL diskvalifisert    

Direkte B

2 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nelly Maske Freidig 36:49   14:22
2 Kari Tønset Guttvik Wing OK 41:01 +4:12 16:01
3 Erik Sæbø Nidarøst OK 54:17 +17:28 21:12
4 Gro Ellegaard Vang OL 55:13 +18:24 21:34
5 Ingeborg Gurine Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:03:18 +26:29 24:43
6 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1:03:40 +26:51 24:52

Direkte C

2 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Gåsø OL Trollelg 35:35   16:33
2 Arne Guttvik Wing OK 36:43 +1:08 17:04
3 Sigrid Eldholm Wing OK 40:18 +4:43 18:44

Student

2 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Mo Vaadal NTNUI 31:54   12:27
2 Katrine Lodgaard Østmarka OK 51:43 +19:49 20:12
3 Gunhild Kristine Johansen Asker Skiklubb 1:08:02 +36:08 26:34
  Pierre Hardy NTNUI diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +