Resultater Tradisjonsbæreren 2015



Resultater Tradisjonsbæreren
Trondheim, Sør-Trøndelag - 31. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 28:51  
2 Oskar Falk-Larssen Krogsrud Malvik IL 33:10  
3 Una Nomeland Byåsen IL 36:44  
4 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 39:21  
5 Erlend Grønli Freidig 39:29  
6 Gaute Romundstad Nidarøst OK 48:25  
7 Frida Skarpnes Freidig 54:12  
8 Nora Halvorsen Freidig 54:15  
9 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 1:04:20  
10 Marie Wollan Benum Byåsen IL 1:04:21  
11 Eira Forsbakk Asplem Freidig 1:17:33  

D -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 38:58  
2 Tora Kittilsen Freidig 43:21  
3 Maria Strømdal Wik Freidig 50:15  
4 Marita Aske Freidig 1:11:11  
  Una Kittilsen Freidig diskvalifisert  

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 40:43  

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Tveit OL Trollelg 37:16  

D 13-14

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mona Eggen Kongsbak Wing OK ikke startet  

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frida Haugskott OL Trollelg 36:09  

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 55:50  
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 58:04 +2:14
3 Anna Renolen Wing OK 1:06:42 +10:52
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 1:09:57 +14:07
  Sarah Brynhildsen Wing OK ikke startet  

D 21-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linn Hokholt NTNUI 1:08:36  
2 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:12:44 +4:08
3 Mari Angell-Petersen Freidig 1:17:45 +9:09
4 Ingrid Okkenhaug NTNUI 1:27:50 +19:14
5 Marit Vala NTNUI 1:50:54 +42:18

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 1:04:43  
2 Torunn Spets Storhov Freidig 1:18:52 +14:09
  Heidi Arnesen Freidig diskvalifisert  
  Margot Bolstad Lynum Freidig diskvalifisert  

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Berge Owren Freidig 1:06:34  
2 Rine Hanssen Byåsen IL 1:08:19 +1:45
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:09:24 +2:50

D 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 1:02:41  
2 Ruth Schmid OL Trollelg 1:18:10 +15:29
3 Heidi Meyer Midtun Freidig 1:27:44 +25:03
4 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 1:41:50 +39:09
5 Ingerid Angell-Petersen Freidig 1:53:32 +50:51
  Gro Solnørdal Rudsbygd IL ikke startet  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torid Kvaal Freidig 1:10:28  

H -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 30:44  
2 Jørgen Aune Byåsen IL 54:11  
3 Tristan Halvorsen Freidig 1:14:01  

H 11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Grønli Freidig 29:01  
2 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 39:51 +10:50
3 Petter Andreas Lona Wing OK 48:53 +19:52
4 Aapo Haukioja Nidarøst OK 56:52 +27:51
  Iver Dalsaune Thun Freidig diskvalifisert  
  Tord Romundstad Nidarøst OK diskvalifisert  
  Erlend Aune Byåsen IL ikke startet  

H 11-12N

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL ikke startet  

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 35:58  
2 Mikkel Holt Freidig 1:00:17 +24:19
3 Vegard Kittilsen Freidig 1:02:15 +26:17
  Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert  
  Jostein Rø Freidig diskvalifisert  
  Jonas Grønli Freidig ikke startet  
  Lars Sandstad Freidig ikke startet  

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Asplem Freidig 55:22  

H 15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Haugskott OL Trollelg fullført  
2 Oskar Spets Storhov Freidig 53:59  
3 Mathias Vindal Freidig 57:42 +2:20
4 Oscar Lyngen Frol IL 1:01:39 +6:17
5 Sivert Bellingmo OL Gaula 1:04:46 +9:24
6 Mats Eidsmo Freidig 1:05:14 +9:52
7 Mathias Hermstad Freidig 1:05:50 +10:28
8 Even Svegård Bye Byåsen IL 1:26:15 +30:53
  Kristian Fredrik Lynum Freidig ikke startet  

H 17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Preben Antonsen Byåsen IL 1:20:42  
  Adrian Opheim Freidig ikke startet  

H 19-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ola Keiserås IL Leik 1:14:55  

H 21-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Schmid OL Trollelg 1:15:53  
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:18:48 +2:55
3 Erik Gustafsson NTNUI 1:21:15 +5:22
4 Pål Kittilsen Freidig 1:22:42 +6:49
5 Ola Berger Byåsen IL 1:23:51 +7:58
6 Mikkel Sørensen NTNUI 1:24:31 +8:38
7 Seppo Järvinen NTNUI 1:26:24 +10:31
8 Jørgen Fiskum Frol IL 1:27:03 +11:10
9 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:29:57 +14:04
10 Åsmund Skomedal NTNUI 1:39:56 +24:03
11 Tommy Schmid OL Trollelg 1:42:59 +27:06
12 Stig Magnar Løvås Freidig 1:43:30 +27:37
13 Jostein Bø Fløystad Freidig 1:45:56 +30:03
14 Halvor Lund Freidig 1:46:18 +30:25
15 Mihail Utkin Wing OK 1:46:42 +30:49
16 Einar Hjortås NTNUI 1:59:39 +43:46
17 Markus Glad NTNUI 2:11:58 +56:05
18 Frederik Seeger NTNUI 2:18:37 +1:02:44
  Morten Andreas Nome BSI - Orientering diskvalifisert  
  Paul Sirum Frol IL ikke startet  
  Kristian Stensrud OL Trollelg ikke startet  

H 40-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Røstum OL Gaula 1:00:30  
2 Vegard Hansen OL Trollelg 1:02:01 +1:31
3 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:06:08 +5:38
4 Brage Keiserås IL Leik 1:08:03 +7:33
5 Vegard Grønli Freidig 1:08:28 +7:58
6 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:13:17 +12:47
7 Agnar Renolen Wing OK 1:13:29 +12:59
8 Jørgen Longva Byåsen IL 1:13:51 +13:21
9 Arild H Clausen Freidig 1:14:33 +14:03
10 Asle Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1:18:25 +17:55
11 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:22:54 +22:24
12 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:23:45 +23:15
13 Jon Vindal Wing OK 1:30:54 +30:24
14 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:33:09 +32:39
15 Eivind Lona Wing OK 1:51:13 +50:43
  Torgeir Aune Byåsen IL ikke startet  
  Olle Malmring Freidig ikke startet  
  Skjalg Stordal Byåsen IL ikke startet  

H 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Haugskott OL Trollelg 1:01:55  
2 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 1:07:03 +5:08
3 Geir Owren Freidig 1:19:03 +17:08
4 Håvard Eidnes OL Trollelg 1:40:07 +38:12

H 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Skjeggedal NTNUI 46:25  
2 Tore Angell-Petersen Freidig 1:03:40 +17:15
3 Anders Waage Freidig 1:07:09 +20:44
4 Nils Olav Vennevik Freidig 1:10:37 +24:12
5 Rune M Holt Freidig 1:37:29 +51:04
  Paul Martin Berg Rudsbygd IL ikke startet  

H 70-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torleif Stephansen Nidarøst OK 1:05:24  
2 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:08:34 +3:10
3 Anders Lauglo OL Trollelg 1:15:56 +10:32
4 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:21:16 +15:52
5 Paul Forseth OL Trollelg 1:24:21 +18:57
6 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 1:25:44 +20:20
7 Robert Strøm Wing OK 1:26:19 +20:55
8 Arne Sæterhaug Byåsen IL 1:32:07 +26:43
  Gunnar Østerbø Freidig diskvalifisert  
  Magnus Landstad Freidig ikke startet  

A6

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Aalde Freidig 56:06  
2 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:19:57 +23:51
3 Jan Hage IL Leik 1:22:51 +26:45
4 Helge Eriksen Byåsen IL 1:24:07 +28:01
5 Erling Bye Byåsen IL 1:24:50 +28:44
6 Øystein Grøvlen Nidarøst OK 1:26:03 +29:57
7 Ane Svegård Bye Byåsen IL 1:37:42 +41:36
8 Hilvi Emerence Hamar Freidig 1:47:06 +51:00
  Gaute Nepstad NTNUI diskvalifisert  
  Wolfgang Kampel NTNUI ikke startet  
  Alex Pedersen OL Trollelg ikke startet  

B4

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Anne Ryen Verdal OK fullført  
2 Marit Schmid OL Trollelg 58:08 +2:02
3 Marcus Barstad Smevik Byåsen IL 1:09:02 +12:56
4 Hannne Jørgensen Oddersjå 1:21:56 +25:50
5 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 1:25:49 +29:43
6 Finn Bjørgum Nidarøst OK 1:26:20 +30:14
7 Ingrid Liabakk Byåsen IL 1:29:33 +33:27
8 Eline Halset NTNUI 2:12:11 +1:16:05
  Susanna Brynhildsen Wing OK diskvalifisert  

C3

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 50:56  
  Sara Oden-Haugen Klubbløs ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +