Resultater Tradisjonsbæreren 2016



Resultater Tradisjonsbæreren 
Trondheim, Sør-Trøndelag - 28. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Eira Forsbak Asplem Freidig 31:37  
  Kristian Wollan Benum Byåsen IL 27:38  
  Olav Bjørkan Byåsen IL 43:13  
  Erlend Grønli Freidig 22:59  
  Nora Halvorsen Freidig 18:55  
  Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 28:00  
  Malva Kvithammer Wing OK 53:44  
  Mathias Leroyer Freidig 1:56:00  
  Linus Fossum Malmring Freidig 50:09  
  Erik Oskal Hamar OK 53:56  
  Trygve Og Sverre Bøhle Freidig 56:35  
  Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 23:11  

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 43:36  
  Marie Wollan Benum Byåsen IL 45:17  

D 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 31:13  
2 Tora Kittilsen Freidig 32:56 +1:43
3 Una Kittilsen Freidig 36:56 +5:43
4 Maria Strømdal Wik Freidig 39:03 +7:50
5 Solveig Louise Nissen Freidig 40:58 +9:45
  Ella Sandstad Freidig ikke startet  

D 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 38:08  
2 Tale Tannvik Skei Freidig 40:46 +2:38
3 Ane Malene Kolstad Freidig 42:34 +4:26
4 Silje Marie Nissen Freidig 1:25:49 +47:41
  Ingeborg A Sæternes Byåsen IL diskvalifisert  
  Mari Eidsmo Freidig diskvalifisert  

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 57:43  
2 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:07:52 +10:09
3 Solveig Sæternes Byåsen IL 1:13:44 +16:01
4 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 2:19:26 +1:21:43

D 17-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:10:53  
2 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 1:20:47 +9:54
3 Andrine Viken Byåsen IL 1:36:40 +25:47
4 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:57:30 +46:37

D 19-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:01:22  
2 Vera Melkild Freidig 1:03:21 +1:59
3 Emma Arnesen Byåsen IL 1:07:20 +5:58
4 Dina Reitan Freidig 1:25:36 +24:14
5 Malin Sandstad Freidig 1:25:47 +24:25

D 21-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Ulvensøen NTNUI 1:19:46  
2 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:30:26 +10:40
3 Ingrid Berge NTNUI 1:31:45 +11:59
4 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:36:43 +16:57
5 Martine Åstebøl NTNUI 1:37:56 +18:10
6 Elise Elvehøy NTNUI 1:41:53 +22:07
7 Kristin Antonsen NTNUI 1:50:56 +31:10
8 Karoline Dahl Fosby NTNUI 2:03:03 +43:17

D 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Sandstad Freidig 56:07  
2 Torunn Spets Storhov Freidig 1:01:26 +5:19
3 Mari Angell-Petersen Freidig 1:02:21 +6:14
4 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:07:47 +11:40
5 Margot Bolstad Lynum Freidig 1:40:53 +44:46
6 Kjersti Tannvik Freidig 1:55:40 +59:33

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elisabeth Sæthre Freidig 57:29  
2 Hilde Forbord Malvik IL 59:43 +2:14
3 Grete Berge Owren Freidig 1:10:02 +12:33

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 1:00:58  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torid Kvaal Freidig 1:06:59  

H -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 50:30  
  Alf Petter Lynum Freidig 55:57  

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 22:39  
2 Emil Grønli Freidig 32:44 +10:05
3 Vegard Lereim Storli Freidig 37:23 +14:44
4 Tristan Halvorsen Freidig 40:50 +18:11
5 Emil Leroyer Freidig 42:26 +19:47
6 Alfred Gilje Sanne Freidig 46:49 +24:10
7 Sverre Hellevik Freidig 56:32 +33:53
8 Jørgen Aune Byåsen IL 1:11:50 +49:11
  Erling Austrheim Freidig diskvalifisert  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wilhelm Hatlen Freidig 25:26  

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Mølnvik Freidig 37:43  
2 Petter Andreas Lona Wing OK 40:05 +2:22
3 Jostein Rø Freidig 43:07 +5:24
4 Vetle Grønvik Ekra Freidig 45:08 +7:25
5 Håkon Sæternes Byåsen IL 47:31 +9:48
6 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 54:27 +16:44
7 Vegard Ulseth Sylte Freidig 55:12 +17:29
8 Erlend Aune Byåsen IL 1:05:52 +28:09

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olaf Gilje Sanne Freidig 59:15  

H 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Sandstad Freidig 1:06:45  
2 Håkon Holstad Freidig 1:08:44 +1:59
3 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:08:50 +2:05
4 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:12:11 +5:26
5 Matias Nissen Freidig 1:12:43 +5:58
6 Are Lodgaard Byåsen IL 1:21:25 +14:40
7 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:26:18 +19:33
  Isak A Sæternes Byåsen IL diskvalifisert  
  Johannes Langaas Nidarøst OK diskvalifisert  
  Jonas Grønli Freidig diskvalifisert  
  Jo Even Kolstad Freidig ikke startet  

H 17-18

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 53:48  
2 Vegard Kittilsen Freidig 56:36 +2:48
3 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:33:46 +39:58

H 19-20

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Eidsmo Freidig 1:02:45  
2 Kjetil Mølnvik Freidig 1:04:42 +1:57
3 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:11:08 +8:23
4 Mathias Hermstad Freidig 1:12:31 +9:46
5 Oskar Spets Storhov Freidig 1:13:04 +10:19
6 Mats Eidsmo Freidig 1:13:22 +10:37
7 Mathias Vindal Freidig 1:14:58 +12:13
8 Ole Wanvik Haugen Freidig 1:18:31 +15:46
9 Oscar Lyngen Frol IL 1:21:25 +18:40
10 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:22:59 +20:14
11 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:32:17 +29:32
  Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg ikke startet  
  Brage Jørum Byåsen IL ikke startet  

H 21-

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:04:45  
2 Yngve Skogstad Frol IL 1:06:48 +2:03
3 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:07:37 +2:52
4 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:08:41 +3:56
5 Dag Lofthus NTNUI 1:09:14 +4:29
6 Martin Vister Frol IL 1:09:36 +4:51
7 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:09:55 +5:10
8 Mikkel Sørensen NTNUI 1:11:20 +6:35
9 Bjørn Lundanes NTNUI 1:12:56 +8:11
10 Tomas Eidsmo Freidig 1:15:14 +10:29
11 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:15:52 +11:07
12 Jørgen Tegdan OL Trollelg 1:18:07 +13:22
13 Pål Kittilsen Freidig 1:19:03 +14:18
14 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:21:03 +16:18
15 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:23:53 +19:08
16 Sindre Nordhagen NTNUI 1:24:12 +19:27
17 Ola Keiserås IL Leik 1:25:45 +21:00
18 Nicholas Morgan Malvik IL 1:27:37 +22:52
19 Stig Magnar Løvås Freidig 1:38:39 +33:54
20 Halvor Lund Freidig 1:41:26 +36:41
21 Truls Ryum NTNU Bil 1:48:36 +43:51
22 Espen Stornes NTNUI 1:52:41 +47:56
  Truls Hestengen NTNUI diskvalifisert  

H 40-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørnar Lynum Freidig 55:47  
2 Snorre Sæternes Byåsen IL 58:22 +2:35
3 Andreas Sylte Freidig 1:02:13 +6:26
4 Jørgen Longva Byåsen IL 1:02:15 +6:28
5 Arild H Clausen Freidig 1:06:10 +10:23
6 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:08:20 +12:33
7 Jon Holstad Freidig 1:09:08 +13:21
8 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:11:10 +15:23
9 Kyrre Auran Malvik IL 1:15:45 +19:58
10 Olle Malmring Freidig 1:19:55 +24:08
11 Kurt Amundsen Stjørdals-Blink Orientering 1:21:27 +25:40
12 Eivind Lona Wing OK 1:22:44 +26:57
  Leif Arne Skei Freidig diskvalifisert  

H 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Even Storhov Freidig 53:11  
2 Håvard Lorange Freidig 1:00:32 +7:21
3 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:08:55 +15:44
4 Kjell Maroni Byåsen IL 1:10:06 +16:55
5 Terje Midtbø Wing OK 1:17:08 +23:57
6 Geir Arnesen Freidig 1:21:25 +28:14
7 Håvard Eidnes OL Trollelg 1:21:27 +28:16
8 Inge Hafstad Verdal OK 1:23:16 +30:05
9 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:46:47 +53:36
  Geir Arne Lodgaard Byåsen IL ikke startet  
  Hans Boye Skogstad OL Gaula ikke startet  

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inge Nørstebø OL Trollelg 49:26  
2 Knut Lillealtern Freidig 54:34 +5:08
3 Nils Olav Vennevik Freidig 1:12:19 +22:53

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Østerbø Freidig 57:50  
2 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 58:25 +0:35
3 Helge Revhaug Ringerike OL 1:03:10 +5:20
4 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:06:46 +8:56
5 Robert Strøm Wing OK 1:29:31 +31:41
6 Per Løvaas OL Trollelg 1:30:11 +32:21
  Henry Sundsetvik OL Trollelg ikke startet  

H 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 48:45  

Direkte A

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Lien Johnsen Byåsen IL 1:08:55  
2 Christoffer Johansson Trollhettans SOK 1:13:15 +4:20
3 Kari Lien Johnsen Byåsen IL 1:17:57 +9:02
4 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:19:05 +10:10
5 Siri Selvig NTNUI 1:21:04 +12:09
6 Simen Oskal Hamar OK 1:26:35 +17:40
7 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 1:31:58 +23:03
  Sigurd Helle Opedal Korlevoll IL diskvalifisert  
  Are Rogstad Nidarøst OK diskvalifisert  
  Sara Profors Frol IL ikke startet  

Direkte B

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Schmid OL Trollelg 41:06  
2 Arild Heggeset Freidig 41:56 +0:50
3 Tina Strømdal Wik Freidig 45:46 +4:40
4 Svein Endre Hove Byåsen IL 45:50 +4:44
5 Geir Arne Kjønstad NTNUI 57:16 +16:10
6 Stina Elfving Byåsen IL 58:24 +17:18
7 Lene Oskal Hamar OK 1:00:31 +19:25
8 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:04:05 +22:59
9 Jan Hage IL Leik 1:05:28 +24:22
9 Brage Keiserås IL Leik 1:05:28 +24:22
11 Ingrid Nissen Freidig 1:11:50 +30:44
12 Mai Iren Almås Leik 1:12:38 +31:32
  Susanna Brynhildsen Wing OK diskvalifisert  
  Anders Waage Freidig ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +