Resultater Tradisjonsbæreren / KM Sør-Trøndelag Lang 2018



Resultater Tradisjonsbæreren / KM Sør-Trøndelag Langdistanse
Trondheim, Trøndelag - 1. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Eystein Aske Freidig fullført  
  Maja Strand Aune OL Trollelg fullført  
  Jenny Lauvstad Brenne Byåsen IL fullført  
  Mari Lauvstad Brenne Byåsen IL fullført  
  Sigrid Lauvstad Brenne Byåsen IL fullført  
  Maja Sjøgren Carlsen Freidig fullført  
  Ruth Astrid Castejon-Diez Wing OK fullført  
  Eirik Hægstad Byåsen IL fullført  
  Sverre Nordgård Leiren Byåsen IL fullført  
  Samuel Knudsen Olavsbye OL Trollelg fullført  
  Lina Sandquist OL Trollelg fullført  
  Vera Sandquist fullført  
  Irene Storler Snøfugl Freidig fullført  
  Marit Storler Snøfugl Freidig fullført  
  Fredrik Hals Stensrud OL Trollelg fullført  
  Louise Hals Stensrud OL Trollelg fullført  
  Sigve Bohnhorst Tegdan Freidig fullført  
  Agnes Wullum-Vestad Wing OK fullført  
  Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL ikke startet  
  Stina Gåsø OL Trollelg ikke startet  

D -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Frida Holmqvist Byåsen IL 27:43  
  Sigrid Hægstad Byåsen IL 22:16  
  Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 20:18  
  Lily Alexandra Morgan Malvik IL 32:25  
  Hedda Sæbø Nidarøst OK 22:27  

D 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Wollan Benum Byåsen IL 24:28  
2 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 25:43 +1:15
3 Nora Halvorsen Freidig 28:06 +3:38
4 Juni Hagelid Norheim Freidig 29:37 +5:09
5 Ingeborg Kolstad Wing OK 32:17 +7:49
6 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 32:50 +8:22
7 Nora Sumstad Hanssen Byåsen IL 32:59 +8:31
8 Agnes Vatterholm Jernberg Freidig 33:43 +9:15
  Anna Emilie Lona Wing OK diskvalifisert  
  Mia Stormo OL Trollelg ikke startet  

D 13-14

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Una Kittilsen Freidig 40:47  
2 Anna Aurora Nolte Freidig 44:35 +3:48
3 Sigrid Haugskott OL Trollelg 45:41 +4:54
4 Tora Kittilsen Freidig 46:13 +5:26
5 Maria Strømdal Wik Freidig 47:36 +6:49
6 Solveig Louise Nissen Freidig 53:38 +12:51
7 Lina Storler Snøfugl Freidig 54:12 +13:25
8 Marita Aske Freidig 54:50 +14:03
9 Selma Nevin Freidig 1:00:28 +19:41
10 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 1:03:34 +22:47
  Malin Nordgård Leiren Byåsen IL diskvalifisert  

D 15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frida Haugskott OL Trollelg 44:26  
2 Mari Eidsmo Freidig 49:10 +4:44
3 Ane Malene Kolstad Freidig 50:30 +6:04
4 Tale Tannvik Skei Freidig 1:00:47 +16:21
5 Silje Marie Nissen Freidig 1:06:46 +22:20
6 Stine Aune Nidarøst OK 1:15:08 +30:42
7 Maren Viken Byåsen IL 1:19:41 +35:15
8 Anna Christensen Freidig 1:29:45 +45:19

D 17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:38:20  

D 19-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:13:02  
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:20:54 +7:52
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:21:41 +8:39
4 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 1:29:00 +15:58
5 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:31:31 +18:29
  Kårhild Husby Nordstad NTNUI ikke startet  
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb ikke startet  

D 21-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 1:05:08  
2 Karen Oline Kolstad NTNUI 1:06:55 +1:47
3 Ida Lindkvist NTNUI 1:08:31 +3:23
4 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:10:38 +5:30
5 Oda Wennemo Byåsen IL 1:19:39 +14:31
6 Sunniva Morgan Malvik IL 1:21:54 +16:46
7 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 1:22:03 +16:55
8 Trine Breen NTNUI 1:22:41 +17:33
9 Lene Therese Myrland NTNUI 1:40:35 +35:27
10 Pauline Røstum Bellingmo NTNUI 1:41:51 +36:43
  Aurora Fossøy NTNUI diskvalifisert  
  Marte Hoff Hagen NTNUI brutt  
  Ronja Björklund NTNUI ikke startet  

D 35-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Angell-Petersen Freidig 1:07:47  
2 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:15:58 +8:11
3 Randi Lillealtern Freidig 1:21:01 +13:14
4 Mette Resell Nolte Freidig 1:29:57 +22:10
5 Tina Strømdal Wik Freidig 1:37:50 +30:03
6 Kristin Jæger Wing OK 2:04:07 +56:20

D 45-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 1:05:38  
2 Tone Almås IL Leik 1:08:55 +3:17
3 Kirsti Næss Olsen OL Trollelg 1:35:13 +29:35

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Arnesen Freidig 1:03:13  
2 Torunn Spets Storhov Freidig 1:07:47 +4:34
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:15:05 +11:52
4 Mai Iren Almås IL Leik 1:30:09 +26:56

D 55-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elisabeth Sæthre Freidig 1:19:48  

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 1:06:26  

D 65-

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Kari Lillealtern Freidig ikke startet  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Lise Brenne OL Trollelg 1:49:15  

H -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Erlend Grønli Freidig 16:21  
  Oliver Vatterholm Jernberg Freidig 19:34  
  Mathias Leroyer Freidig 14:08  
  Leo Benjamin Morgan Malvik IL 17:27  
  Ole Ulseth Sylte Freidig ikke startet  

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 22:58  
2 Ludvik Storler Snøfugl Freidig 25:35 +2:37
3 Hallvard Hellevik Freidig 28:34 +5:36
4 Sven Nevin Freidig 32:12 +9:14
5 Johannes Stordal Byåsen IL 32:52 +9:54
  Alf Petter Lynum Freidig ikke startet  
  Anders Berge Mjølhus OL Trollelg ikke startet  
  Jørgen Moseid Ulven Freidig ikke startet  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aslak Moxness Byåsen IL 21:41  

H 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 32:29  
2 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 44:55 +12:26
3 Emil Grønli Freidig 45:11 +12:42
4 Kristoffer Lerli Melhus IL 49:22 +16:53
5 Sverre Hellevik Freidig 50:50 +18:21
6 Tristan Halvorsen Freidig 52:14 +19:45
7 Vegard Lereim Storli Freidig 55:44 +23:15
8 Jørgen Aune Byåsen IL 1:01:16 +28:47
9 Ådne Stordal Byåsen IL 1:07:11 +34:42

H 13-16C

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Mathias Enebak Iversen Freidig ikke startet  

H 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Holt Freidig 48:44  
2 Petter Andreas Lona Wing OK 1:02:53 +14:09
3 Einar Eide Byåsen IL 1:05:10 +16:26
4 Erlend Aune Byåsen IL 1:09:18 +20:34
5 Jostein Rø Freidig 1:11:19 +22:35
6 August Hopstad Nykvist Wing OK 1:13:30 +24:46
7 Håkon Sæternes Byåsen IL 1:19:40 +30:56
  Vegard Ulseth Sylte Freidig ikke startet  

H 17-18

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 58:35  
2 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:09:22 +10:47
3 Håkon Holstad Freidig 1:19:13 +20:38
4 Jo Even Kolstad Freidig 1:21:20 +22:45
5 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:34:24 +35:49
  Johannes Langaas Nidarøst OK diskvalifisert  
  Mats Eidsmo Freidig ikke startet  
  Jonas Grønli Freidig ikke startet  
  Kristian Fredrik Lynum Freidig ikke startet  

H 19-20

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:05:03  
2 Oskar Spets Storhov Freidig 1:06:03 +1:00
3 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 1:10:30 +5:27
4 Marius Pytten Kristiansand OK 1:11:16 +6:13
5 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:12:56 +7:53
6 Anders Haugskott OL Trollelg 1:14:13 +9:10
7 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:17 +15:14
8 Øystein Fruseth Christiansen NTNUI 1:22:09 +17:06
9 Mathias Hermstad Freidig 1:26:20 +21:17
10 Sivert Bellingmo OL Gaula 1:40:38 +35:35
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Eirik Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet  
  Martin Borge Heir Fossum IF ikke startet  
  Tobias Kristensen NTNUI ikke startet  
  Jostein Tandberg Nydalens SK ikke startet  
  Jørgen Wulfsberg Nydalens SK ikke startet  

H 21-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias T. Mølnvik NTNUI 1:26:23  
2 Oskar Andrén IL Leik 1:27:41 +1:18
3 Isak Bergset Frol IL 1:27:51 +1:28
4 Anders Felde Olaussen NTNUI 1:29:02 +2:39
5 Oskar Størmer Fossum IF 1:30:41 +4:18
6 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:31:22 +4:59
7 Ola Keiserås IL Leik 1:34:30 +8:07
8 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:36:03 +9:40
9 Erlend Nilsen Sandnes NTNUI 1:40:24 +14:01
10 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:44:49 +18:26
11 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:47:27 +21:04
12 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 1:54:01 +27:38
  Vegard Jarvis Westergård NTNUI diskvalifisert  
  Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK ikke startet  

H 35-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Bakk Melhus IL 1:04:58  
2 Nicholas Morgan Malvik IL 1:07:21 +2:23
3 Lars O. Løseth OL Trollelg 1:14:57 +9:59
4 Jonas Waefler Freidig 1:16:46 +11:48
5 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:17:21 +12:23
6 Kristian Stensrud OL Trollelg 1:29:08 +24:10

H 45-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Sylte Freidig 58:30  
2 Pål Kittilsen Freidig 59:42 +1:12
3 Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg 1:03:09 +4:39
4 Torgeir Aune Byåsen IL 1:08:11 +9:41
5 Vegar Grønli Freidig 1:14:51 +16:21
6 Jørgen Longva Byåsen IL 1:33:53 +35:23
7 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 1:35:03 +36:33

H 50-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Even Storhov Freidig 58:11  
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 1:03:20 +5:09
3 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:09:17 +11:06
4 Agnar Renolen Wing OK 1:12:31 +14:20
5 Stein Ivar Foss Melhus IL 1:13:49 +15:38
6 Jon Røstum OL Gaula 1:17:27 +19:16
7 Geir Owren Freidig 1:19:39 +21:28
8 Jan Hage IL Leik 1:24:19 +26:08
9 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:31:05 +32:54
10 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 1:35:23 +37:12
11 Geir Willumsen Freidig 2:18:06 +1:19:55

H 55-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Stenersen Nidarøst OK 1:01:02  
2 Terje Schjølberg Røros IL 1:02:58 +1:56
3 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 1:03:04 +2:02
4 Geir Arnesen Freidig 1:09:58 +8:56
5 Petter Gullikstad Røros IL 1:10:09 +9:07
6 Øystein Nytrø Byåsen IL 1:17:59 +16:57

H 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jostein Alvestad Wing OK 1:06:34  
2 Helge Rustad Freidig 1:24:06 +17:32
  Helge Sundberg Røros IL ikke startet  

H 65-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Lillealtern Freidig 58:15  
2 Frank Bjarkø Wing OK 58:46 +0:31
3 Steinar Aasvang Wing OK 1:08:53 +10:38

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Endre Hove Byåsen IL 1:11:45  
2 Anders Waage Freidig 1:12:19 +0:34
3 Nils Olav Vennevik Freidig 1:17:51 +6:06
4 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:21:37 +9:52
5 Bjørn Ludvig Brenne OL Trollelg 1:22:04 +10:19
6 Egil Repvik OL Trollelg 1:24:09 +12:24
  Roar Stenseth Byåsen IL diskvalifisert  

H 75-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Østerbø Freidig 51:42  
2 Torleif Stephansen Nidarøst OK 54:15 +2:33
3 Roar Forbord Malvik IL 56:54 +5:12
4 Leif Engen Nidarøst OK 1:04:23 +12:41
5 Magnus Landstad Freidig 1:05:56 +14:14

H 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Paul Forseth OL Trollelg 1:26:20  

C-åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Van Der Zwang 31:08  
2 Judit Sandquist 42:52 +11:44

B-åpen

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arild Heggeset Freidig 46:36  
2 Camilla Öhman NTNUI 49:48 +3:12
3 Jostein Grepstad 55:43 +9:07
4 Randi Hægstad Byåsen IL 58:22 +11:46
5 Rune M Holt Freidig 1:01:04 +14:28
6 Tormod Langås Nidarøst OK 1:02:22 +15:46
7 May Toril Moen OL Trollelg 1:03:50 +17:14
8 Erik Sæbø Nidarøst OK 1:04:36 +18:00
9 Frida Aamot Nydalens SK 1:04:50 +18:14
10 Liv Tennes Wing OK 1:22:36 +36:00
11 Ingvil Snøfugl Freidig 1:25:52 +39:16
12 Leif Rune Hellevik Freidig 1:28:10 +41:34

A-kort

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 43:52  
2 Skjalg Byåsen IL 46:51 +2:59
3 Vegard Hansen Byåsen IL 49:55 +6:03
4 Fredrik Persson 50:31 +6:39
5 Snorre Gangaune Wing OK 58:28 +14:36
6 Tore Angell-Petersen Freidig 1:01:10 +17:18
7 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:01:30 +17:38
8 Trine Disch Kihle NTNUI 1:04:22 +20:30
9 Beth Paludan Carlsen Freidig 1:11:11 +27:19
10 Tore Heggem 1:12:41 +28:49
11 Gisle Johanson Fana IL 1:19:05 +35:13
12 Tora Vollset Heming Orientering 1:21:00 +37:08
  Anders Emilsson NTNUI ikke startet  

A-lang

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Nilsen Sandnes NTNUI 1:02:59  
2 Simen Eid Nielsen NTNUI 1:09:03 +6:04
3 Kristoffer Nesland NTNUI 1:09:33 +6:34
4 Adrian Opheim NTNUI 1:10:05 +7:06
5 Børge Leiren Byåsen IL 1:15:38 +12:39
6 Jon Holstad Freidig 1:16:55 +13:56
7 Fredrik Sandquist 1:18:53 +15:54
8 Tomas Eidsmo Freidig 1:21:14 +18:15
9 Eivind Lona Wing OK 1:28:11 +25:12
10 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:40:25 +37:26
11 Peter Uran NTNUI 2:14:17 +1:11:18
  Triin Jäädmaa OK Võru diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +