Resultater Tradisjonsbærer'n 2014



Resultater Orientering
Tradisjonsbærer'n
Trondheim, Sør-Trøndelag - 29. mai 2014

N-åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Una Kittilsen Freidig 18:51  
2 Tora Kittilsen Freidig 22:22  
3 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 24:34  
4 Otto Skjølberg Henriksen Freidig 30:04  
5 Jørgen Aune Byåsen IL 31:00  
6 Annette Roli OL Trollelg 35:04  
6 Kristoffer Roli Trollelg 35:04  

D -10

0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Kristin Tveit OL Trollelg ikke startet  
  Annette Roli OL Trollelg ikke startet  

D 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Maren Viken Byåsen IL 40:30  
2 Ingeborg A Sæternes Byåsen IL 41:50 +1:20
3 June Munkeby Frol IL 48:02 +7:32
4 Charlotte Roli OL Trollelg 1:00:01 +19:31

D 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eli Kolstad Mo OK 37:02  
2 Ragne Munkeby Frol IL 47:00 +9:58
  Lene Berg Hanssen Byåsen IL ikke startet  

D 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vilde Østeraas Jondum OL Trollelg 34:04  

D 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 47:37  
2 Maria Ulseth Sylte Freidig 54:15 +6:38
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:05:10 +17:33
4 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:05:45 +18:08
5 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 1:06:09 +18:32
6 Pernille Opheim Freidig 1:15:56 +28:19
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:34:01 +46:24
  Vera Melkild Freidig ikke startet  

D 17-18

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 52:53  
2 Emma Arnesen Byåsen IL 58:18 +5:25
3 Åshild Kolstad Mo OK 1:06:12 +13:19
4 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:11:09 +18:16
5 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:11:36 +18:43
6 Pia Blake Byåsen IL 1:20:08 +27:15
7 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:21:08 +28:15
8 Anna Solberg OL Trollelg 1:25:00 +32:07
9 Ane Svegård Bye Byåsen IL 1:27:00 +34:07

D 21-

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mari Fasting Halden SK 57:37  
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 59:40 +2:03
3 Linn Hokholt NTNUI 1:08:12 +10:35
4 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelaget SK 1:10:17 +12:40
5 Anna Ulvensøen NTNUI 1:10:25 +12:48
6 Marta Ulvensøen NTNUI 1:12:43 +15:06
7 Mari Angell-Petersen Freidig 1:13:25 +15:48
8 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:13:34 +15:57
9 Mathilde Rundhaug Frol IL 1:16:57 +19:20
10 Maja Berger Byåsen IL 1:24:40 +27:03
11 Marit Vala NTNUI 1:28:20 +30:43
12 Marianne Dæhli NTNUI 1:35:38 +38:01
13 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:41:49 +44:12
14 Thorlene Egerton Wing OK 1:42:17 +44:40
15 Kristin Høydalsvik Byåsen IL 1:58:15 +1:00:38
  Solveig Blandkjenn NTNUI diskvalifisert  
  Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett ikke startet  
  Gunhild Rogne Halland NTNUI ikke startet  
  Martine Åstebøl NTNUI ikke startet  

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Heidi Arnesen Freidig 1:02:34  
2 Rine Hanssen Byåsen IL 1:08:56 +6:22
3 Tone Almås IL Leik 1:18:51 +16:17
4 Sigrid Melkild Freidig 1:19:48 +17:14
5 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 1:24:24 +21:50

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 48:40  
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 51:24 +2:44
3 Elisabeth Sæthre Freidig 58:58 +10:18

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 38:10  
  Gro Solnørdal Rudsbygd IL diskvalifisert  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Torid Kvaal Freidig 44:30  

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Oddveig Lien Orkanger IF 1:01:56  

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Emil Grønli Freidig 38:24  

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Einar Eide Byåsen IL 26:15  
2 Erlend Aune Byåsen IL 34:20 +8:05

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vegard Kittilsen Freidig 29:49  
2 Jo Even Kolstad Freidig 34:55 +5:06
3 Simen Spets Storhov Freidig 35:54 +6:05
4 Are Lodgaard Byåsen IL 43:01 +13:12
5 Jonas Vindal Wing OK 45:42 +15:53
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 46:01 +16:12
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 47:37 +17:48
8 Isak A Sæternes Byåsen IL 1:52:40 +1:22:51
  Jonas Grønli Freidig ikke startet  

H 13-16C

0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Jostein Aanes Freidig ikke startet  

H 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kjetil Mølnvik Freidig 52:13  
2 Oskar Spets Storhov Freidig 56:00 +3:47
3 Adrian Opheim Freidig 1:02:22 +10:09
4 Mathias Vindal Freidig 1:04:58 +12:45
5 Mathias Hermstad Freidig 1:10:11 +17:58
  Birk Gravdahl Wing OK ikke startet  
  Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet  

H 17-18

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:03:12  
2 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 1:05:42 +2:30
3 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:07:17 +4:05
4 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:14:29 +11:17
5 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:28:59 +25:47
6 Asbjørn Midtbø Wing OK 1:37:48 +34:36
  Johannes K. Midtbø Wing OK ikke startet  
  Preben Antonsen Byåsen IL ikke startet  

H 19-20

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:06:46  
2 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:13:22 +6:36
3 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:19:50 +13:04
  Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg ikke startet  
  Ola Keiserås IL Leik ikke startet  

H 21-

25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:14:22  
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:18:24 +4:02
3 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:21:19 +6:57
4 Simen Aamodt NTNUI 1:24:46 +10:24
5 Bård Nonstad OL Trollelg 1:29:17 +14:55
6 Jan Schmid OL Trollelg 1:30:43 +16:21
7 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:32:19 +17:57
8 Terje Maroni Byåsen IL 1:32:43 +18:21
9 Olav Johannes Deelstra NTNUI 1:33:47 +19:25
10 Ola Berger Byåsen IL 1:35:40 +21:18
11 Bjørn Lundanes NTNUI 1:37:41 +23:19
12 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1:39:50 +25:28
13 Pål Kittilsen Freidig 1:40:28 +26:06
14 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:44:16 +29:54
15 Ståle Gjelsten NTNUI 1:44:36 +30:14
16 Niklas Profors Varegg Fleridrett 1:45:49 +31:27
17 Stig Rune Holberg NTNUI 1:47:15 +32:53
18 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingø 1:49:51 +35:29
19 Klaus Klausen Espedal NTNUI 1:50:22 +36:00
  Harald Kalager NTNUI diskvalifisert  
  Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert  
  Wolfgang Kampel NTNUI diskvalifisert  
  Øyvind Enger NTNUI diskvalifisert  
  Sverre Turter Sandvold NTNUI diskvalifisert  
  Torkil Eide Solstad NTNUI diskvalifisert  
  Simen Jevne Arnesen NTNUI ikke startet  
  Per Melander Often NTNUI ikke startet  
  Tommy Schmid OL Trollelg ikke startet  
  Thomas Natvig Årstad NTNUI ikke startet  

H 40-

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Johan Ivarsson Freidig 1:01:49  
2 Håvard Lorange Freidig 1:03:50 +2:01
3 Torgeir Aune Byåsen IL 1:08:28 +6:39
4 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:11:29 +9:40
5 Øyvind Schjelderup Freidig 1:12:10 +10:21
6 Arild H Clausen Freidig 1:16:20 +14:31
7 Brage Keiserås IL Leik 1:17:41 +15:52
8 Snorre Sæternes Byåsen IL 1:19:09 +17:20
9 Vegard Hansen OL Trollelg 1:21:15 +19:26
10 Harald Storrønning Byåsen IL 1:35:14 +33:25
11 Thor-Eirik Albrektsen Stjørdals-Blink Orientering 1:37:56 +36:07
12 Bjørn P. Løvås OK Nidarøst 1:41:38 +39:49

H 50-

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Knut Edvard Helland Ringerike OL 51:30  
2 Stig Magnar Løvås Freidig 53:55 +2:25
3 Geir Paulsen OL Trollelg 59:06 +7:36
4 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:02:24 +10:54
5 Kjell Baardsgaard OL Trollelg 1:03:51 +12:21
6 Asgeir Edvardsen Göteborg-Majorna OK 1:04:45 +13:15
7 Tore Kolstad Mo OK 1:06:24 +14:54
8 Terje Midtbø Wing OK 1:09:21 +17:51
9 Jonathan Sutcliffe Wing OK 1:12:39 +21:09
10 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 1:14:29 +22:59
11 Kjell Maroni Byåsen IL 1:20:40 +29:10
12 Helge Eriksen Byåsen IL 1:25:03 +33:33
13 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 1:26:38 +35:08
14 Erik Blake Byåsen IL 1:32:54 +41:24

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tore Angell-Petersen Freidig 50:10  
2 Frode Stensrud OL Trollelg 53:02 +2:52
3 Knut Lillealtern Freidig 55:13 +5:03
4 Helge Rustad Freidig 57:08 +6:58
5 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 1:02:57 +12:47
6 Egil Repvik OL Trollelg 1:06:23 +16:13
7 Jan Erik Kofoed OK Nidarøst 1:08:30 +18:20
8 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 1:24:03 +33:53

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 45:47  
2 Robert Strøm Wing OK 55:56 +10:09
3 Paul Forseth OL Trollelg 1:00:58 +15:11
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 1:05:19 +19:32
5 Gunnar Østerbø Freidig 1:07:26 +21:39
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:13:31 +27:44

A5

19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristoffer Edshage Centrum OK 45:21  
2 Harald Hoftedal Freidig 45:28 +0:07
3 Olle Malmring Freidig 50:20 +4:59
4 Trond Sletner Byåsen IL 51:56 +6:35
5 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 53:11 +7:50
6 Håvard Klemmetsen Trollelg 54:18 +8:57
7 Jørgen Graabak Byåsen IL 56:02 +10:41
8 John Eivind Presterud Fet OL 57:41 +12:20
9 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 57:53 +12:32
10 Øystein Grøvlen Nidarøst 58:24 +13:03
11 Tom Bugge Byåsen IL 58:52 +13:31
12 Jan Hage IL Leik 1:01:52 +16:31
13 Erling Bye Byåsen IL 1:02:13 +16:52
14 Hilde Forbord Malvik 1:02:31 +17:10
15 Jon Vindal Wing OK 1:03:36 +18:15
16 Gunnhild Freidig 1:05:55 +20:34
17 Even Svegård Bye Byåsen IL 1:11:35 +26:14
18 Marcus Barstad Smevik Byåsen IL 1:16:41 +31:20
  Stein Vidar Tun Klæbu diskvalifisert  

B4

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ole Gunner Sølberg Leik 57:41  
2 Rudolf Schmid Trollelg 1:01:08 +3:27
3 Gunnar Smistad Trollelg 1:13:16 +15:35
4 Thea Jondum OL Trollelg 1:28:04 +30:23
5 Susanna Brynhildsen Wing OK 1:41:45 +44:04
6 Ping Ouyang Ringerike OL 2:28:33 +1:30:52
  Janne Fossum Malmring Freidig diskvalifisert  
  Maj Lisbet Rønning Freidig diskvalifisert  
  Bernt Brynhildsen Wing OK diskvalifisert  
  Marit Schmid Trollelg diskvalifisert  
  Ingrid Angell Pettersen Freidig ikke startet  

C3

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jakob Edshagen Gøteborg Majorna 26:44  
2 Kari Lillealtern Freidig 41:14 +14:30
3 Mathilde Munkeby Frol IL 47:03 +20:19
4 Anne Grete Olsen Byåsen IL 47:12 +20:28
5 Marte Lange Vik Fet OL 47:36 +20:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +