Resultater Trøskenløpet 2015



Resultater Trøskenløpet
Trøsken, Østfold - 5. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Jenny Danevad Fredrikstad SK 19:43  
  Erlend Grønlund Moen Gimle IF 17:25  
  Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 23:55  
  Emma Aune Jakobsen OK Moss 23:33  
  Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 22:51  
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 23:00  
  Milla Skåland Trøsken IL 44:01  
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 29:33  
  Adele Øen Skåland Trøsken IL 25:06  

 

D -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 35:34  

 

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sofie Bergstrøm Halden SK 27:28  
2 Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 38:31 +11:03

 

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 31:53  
2 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 35:36 +3:43
3 Emma Danevad Fredrikstad SK 36:26 +4:33
4 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 50:54 +19:01

 

D 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 33:35  
2 Mia Jønsberg Gimle IF 42:26 +8:51
3 Ingvild Agnalt Trøsken IL 52:11 +18:36

 

D 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 44:16  
2 Karoline Aune Halden SK 46:16 +2:00
3 Linn Mei Waaler Måren OK 49:50 +5:34
4 Marie Bergstrøm Halden SK 51:14 +6:58
5 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 56:56 +12:40

 

D 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 40:50  
2 Bodil Helgerud Halden SK 45:48 +4:58
3 Laura Portin Halden SK 47:14 +6:24
4 Elin Bjerva Larvik OK 48:07 +7:17
5 Jo Shepherd Halden SK 48:29 +7:39
6 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 49:16 +8:26
7 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 49:22 +8:32
8 Elena Roos Halden SK 49:37 +8:47
9 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 52:42 +11:52
10 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 57:32 +16:42
11 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:00:33 +19:43
12 Raquel Costa Halden SK 1:27:35 +46:45

 

D 17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anja Wingstedt Halden SK 39:03  
2 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 45:10 +6:07

 

D 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Camilla Imrik Fredrikstad SK 34:20  

 

D 35-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Fredh Måren OK 1:55:13  

 

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 39:00  
2 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 56:14 +17:14

 

D 45-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 42:55  
2 Christine Roll Paulsen Fredrikstad SK 44:58 +2:03

 

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 50:00  
2 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:05:49 +15:49
3 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 1:14:53 +24:53

 

D 55-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 39:20  
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 40:56 +1:36
3 Bente Line Indre Østfold OK 41:01 +1:41
4 Berit Danielsen IL Tyrving 41:31 +2:11
5 Anne Sørum Ringsaker OK 43:37 +4:17
6 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 48:57 +9:37

 

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 44:40  
2 Jane Witnes Sarpsborg OL 1:22:53 +38:13

 

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Johanna Ytterbøl Gimle IF 57:58  

 

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK 36:45  

 

H 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 18:24  
2 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 20:43 +2:19
3 Sondre Engebretsen OK Moss 25:19 +6:55
4 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 42:35 +24:11

 

H 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 24:33  
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 25:50 +1:17
3 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 27:46 +3:13
4 Eirik Imrik Fredrikstad SK 35:34 +11:01
5 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 38:27 +13:54
6 Christopher Engebretsen OK Moss 39:16 +14:43
7 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 42:26 +17:53

 

H 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 August Asheim Birkeland Halden SK 33:18  
2 Erlend Brendstuen Halden SK 37:30 +4:12
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 38:45 +5:27
  Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK diskvalifisert  
  Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert  

 

H 17-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Dæhli Halden SK 41:58  
2 Andreas Rüedlinger Leksands OK 44:46 +2:48
3 Tiago Aires Halden SK 48:28 +6:30
4 Fredrik Eliasson Halden SK 53:06 +11:08
5 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 55:31 +13:33
6 Jon Pedersen Halden SK 58:29 +16:31
7 Håvard Berget Fredrikstad SK 1:03:54 +21:56
8 Morten Tangen Måren OK 1:21:37 +39:39

 

H 17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Grønlund Moen Gimle IF 56:03  
  Espen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert  

 

H 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Yngve Røe Nydalens SK 25:26  
2 Frode Waaler Måren OK 34:34 +9:08

 

H 35-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:09:11  

 

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Wingstedt Halden SK 47:49  
2 Øyvind Helgerud Halden SK 48:30 +0:41
3 Mats Haldin Halden SK 49:17 +1:28
4 Andreas Johansson Halden SK 1:03:44 +15:55
5 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:12:36 +24:47
6 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:26:35 +38:46

 

H 45-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Espen Bergstrøm Halden SK 41:44  
2 Torgeir Snilsberg OK Moss 46:41 +4:57
3 Kjetil Espedal Nydalens SK 53:24 +11:40

 

H 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Bjørnerød OK Moss 35:14  
2 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 38:24 +3:10
3 Kjetil Karlsen OK Moss 42:15 +7:01
4 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 43:53 +8:39
5 Øystein Jensen Sarpsborg OL 47:42 +12:28
6 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 50:09 +14:55
7 Trond Holter Måren OK 50:45 +15:31
8 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 52:14 +17:00

 

H 55-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Due Måren OK 38:03  
2 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 39:21 +1:18
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 41:45 +3:42
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 53:54 +15:51
5 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 59:02 +20:59
6 Knut Anders Løken Fossum IF 1:00:35 +22:32
7 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:01:24 +23:21
8 Roy Gjerding OK Moss 1:05:29 +27:26

 

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 41:09  
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 42:26 +1:17
3 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 51:03 +9:54

 

H 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Willy Grønstad Gimle IF 44:22  
2 Erik Johan Grorud Haslum IL 1:00:24 +16:02

 

H 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Lindløv OK Moss 56:59  

 

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Lundhaug OK Moss 43:37  
2 Trygve Fosse Gimle IF 1:02:02 +18:25
  Roger Torper Indre Østfold OK diskvalifisert  

 

Dir-AK

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Astrid Bjørnerød OK Moss 45:37  
2 Per Olaf Klemsdal Varteig O lag 49:41 +4:04
3 Randi Aune Halden SK 54:00 +8:23
4 Harald Wiby OK Moss 1:20:43 +35:06

 

Dir-AL

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjetil Steen Fossum IF 36:09  
  Ola Bækkevold OK Moss diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +