Resultater Trollenykjen Opp 2016



Resultater Trollenykjen Opp - 4 km og 890 høydemeter
Eid, Sogn og Fjordane - 12. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

Nr Etternamn Fornamn Klubb Klasse Sluttid
1 Skipenes Øvre-Helland Sondre Viking M20-22 00:37:58
2 Rindal Arve Eid IL M23-34 00:38:49
3 Aske Sverre Nesdal Fjellhug Vereide M40-44 00:38:59
4 Venøy Rune Eid Motbakkelag M35-39 00:39:42
5 Tjønneland Jann Olav Viksdalen IL M40-44 00:40:10
6 Øie Vegard   M23-34 00:41:08
7 Aaland Reinar Hornindal IL M23-34 00:41:48
8 Mundal Kjell Erling FJÆRLAND M50-54 00:41:58
9 Uran Are Havørn M40-44 00:42:10
10 Skjølberg Gisle Bremanger Idrettslag M40-44 00:42:20
11 Bolstad Jan Øyvind IL Fanaråk M45-49 00:42:29
12 Hellerud Eirik   M20-22 00:42:38
13 Kalhagen Rune Aase Eid Motbakkelag M35-39 00:42:51
14 Hildenes Elisabeth   D23-34 00:43:22
15 van der Werve Youri   M16-17 00:43:26
16 Solheim Magnar Norddalsfjord I.L M55-59 00:43:50
17 Vonheim Arild Eid Motbakkelag M40-44 00:44:18
18 Helgheim Merete Gloppen Friidrettslag D35-39 00:44:28
19 Øvrebø Lars Gaular il M16-17 00:44:32
20 Navelsaker Matias Eid IL M16-17 00:44:44
21 Hellerud Runar   M18-19 00:45:02
22 Bringsvor Vebjørn Støyle Sandsøy IL M23-34 00:45:21
23 Haugen Kay Roger Eid Motbakkelag M35-39 00:45:27
24 Hopland Isak Hardbagg IL M18-19 00:45:38
25 Vedvik Kenneth Eid IL M23-34 00:45:53
26 Nesgård Even Fjellhug Vereide M16-17 00:45:55
27 Rindal Pål-Anders Eid IL M23-34 00:46:00
28 Aaland Per Knut Hornindal IL M60-64 00:46:06
29 Aaland Martin Hardbagg IL M14-15 00:46:29
30 Arnestad Hans-Kristian Brodd M18-19 00:46:36
31 Tvinnereim Rasmus Bersvein Hardbagg IL M14-15 00:46:51
32 Fjelldal Oskar Eid IL M16-17 00:47:06
33 Halsteinslid Andreas Markane IL M18-19 00:47:14
34 Lødøen Trym Dalset Haugen IL M14-15 00:47:15
35 Nes Hjelle Tobjørn Bjørhovde Hønseri M35-39 00:47:43
36 Seljeset Torje Hornindal IL M12-13 00:48:10
37 Meland Aksel Matias Markane IL M16-17 00:48:47
38 Kullsveen Mathias   M23-34 00:49:14
39 Bakke Magnus Skeide Eid IL M12-13 00:49:15
40 Hjelmeland Per Atle Eid IL M55-59 00:49:23
41 Nes Hjelle Ingebrigt Eid M12-13 00:49:41
42 Fjelldal Hans-Aksel Eid IL M55-59 00:50:53
43 Jancus Lucy Hornindal IL D23-34 00:51:34
44 Ekerhovd Asbjørn Bremanger motbakkeløp M45-49 00:52:01
45 Vie Tina Løkke Gloppen friidrettslag D23-34 00:53:23
46 Furnes Bjørn Tore OSI Langrenn M23-34 00:53:25
47 Nygård Roger Nygård Toppidrett M45-49 00:54:29
48 Sørland Arve Einar Bakehuset tunold M40-44 00:54:30
49 Øvre-Helland Frode HSI M55-59 00:55:02
50 Alme Lars Otto Fjellhug/Vereide IL M40-44 00:55:30
51 Østerbø Rolf Kåre Holmøy Hornindal IL M16-17 00:58:38
52 Bakke Elise Skeide Eid IL D18-19 00:59:33
53 Navelsaker Daniel Eid IL M12-13 01:05:23
54 Aske Malin Nesdal Fjellhug Vereide D14-15 01:06:06
55 Østerbø Arild Holmøy Hornindal IL M14-15 01:08:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +