Resultater Trollnatta og Natt-O-Toget 2019



Resultater Trollnatta og Natt-O-Toget
Oslo - 2. november 2019

Arrangementstype: Orientering

Trollnatta kort

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Annebella IL Koll fullført  
  Eva Arnkværn fullført  
  Isak Arnkværn fullført  
  Erik Bråten IL Koll fullført  
  Paulina Dahl IL Koll fullført  
  Olai Dahle IL Koll fullført  
  Ales Dalseth fullført  
  Caroline Holtedahl IL Koll fullført  
  Christoffer Holtedahl IL Koll fullført  
  Inga Hveem IL Koll fullført  
  Sigrid Ingjerd Bækkelagets SK fullført  
  Gustav Kolderup IL Koll fullført  
  Herman Kolderup IL Koll fullført  
  Haakon Korvald fullført  
  Oline Korvald fullført  
  Einar Kristensen Heming Orientering fullført  
  Hermine Lind-Klev fullført  
  Oscar Lind-Klev fullført  
  Håkon Nicolaysen IL Koll fullført  
  Håkon Davik Nicolaysen IL Koll fullført  
  Petra Noer fullført  
  Einar Peterson fullført  
  Knut Reigstad fullført  
  Edvin Slåstad Raumar Orientering fullført  
  Hedda Spjelkavik Tyrving IL fullført  
  Ada Sørebø IL Koll fullført  
  Ingrid Tesli IL Koll fullført  
  Johannes Tesli IL Koll fullført  
  Tolleiv Thomsen fullført  
  Tindre Magnus Trondsen Haugsbygd fullført  
  Håkon Ugland Heming Orientering fullført  
  Arnulf Waarum IL Koll fullført  
  Tollev Steigen Waarum IL Koll fullført  

Trollnatta Trolloween

130 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Karoline IL Koll fullført  
  Wanting fullført  
  Gregers Albinius IL Koll fullført  
  Julie Moe Andersen fullført  
  Amalie Baardsgaard Lyn fullført  
  Martine Baardsgaard Lyn fullført  
  Simen Bakke IL Koll fullført  
  Sofia Bakken fullført  
  Astrid Bekkelund fullført  
  Vegard Bekkelund fullført  
  Demian Bezkorovainyi fullført  
  Idunn Hasle Bruksås Røyken OL fullført  
  Anders Nikolai Bull Heming Orientering fullført  
  Kamilla Eide IL Koll fullført  
  Alvin Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim fullført  
  Henrik Espe-Skjetne fullført  
  Elias Evjen-Børresen IL Koll fullført  
  Andreas Evju-Warnken IL Koll fullført  
  Oskar Ferm Røyken OL fullført  
  Vilja Finstad Raumar Orientering fullført  
  Johannes Flateland fullført  
  Olav Flateland fullført  
  Sonja Floden Kjelsås fullført  
  Embla Fredheim Lillomarka OL fullført  
  Vilde Fredheim Lillomarka OL fullført  
  Ida Giving Heming Orientering fullført  
  Sonia Gjestvang IL Koll fullført  
  Helene Gram-Jarvaag IL Koll fullført  
  Henrik Gram-Jarvaag IL Koll fullført  
  Håkon Gram-Jarvaag IL Koll fullført  
  Mats Emrik Grandum fullført  
  Sigurd Grandum Geoform fullført  
  Bjørn Ingemar Green fullført  
  Karin Annika Green fullført  
  Jo Paltiel Hanslien fullført  
  Mathias Hartmann Røyken OL fullført  
  Vilde Haug IL Koll fullført  
  Sabina Hedaiati Nydalens SK fullført  
  Saga Heen fullført  
  Edvard Heid IL Koll fullført  
  William Heid IL Koll fullført  
  Elna Heireng fullført  
  Hedda Heireng fullført  
  Josefine Helland IL Koll fullført  
  Lauritz Nissen Hellerud IL Koll fullført  
  SIndre Holmboe Tyrving IL fullført  
  Lexi Huseby IL Koll fullført  
  Marius Jacobsen Tyrving IL fullført  
  Lovise Johannesen IL Koll fullført  
  Mio Haugen Johnsen Nydalens SK fullført  
  Viola Haugen Johnsen Nydalens SK fullført  
  Rasmus Jordheim IL Koll fullført  
  Thomas Juland IL Koll fullført  
  Jonas W Karlsen Lyn fullført  
  Lisa W Karlsen Lyn fullført  
  Bernhard Kjøraas IL Koll fullført  
  Gustav Kolderup IL Koll fullført  
  Herman Kolderup IL Koll fullført  
  Kristine Koren Nydalens SK fullført  
  Arne Landmark IL Koll fullført  
  Magnus Landmark IL Koll fullført  
  Ivar Landstad IL Koll fullført  
  Gabriel Lecrecq fullført  
  Maia Balchen Ludvigsen IL Koll fullført  
  Minna Balchen Ludvigsen IL Koll fullført  
  Håkon Løberg fullført  
  Ingeborg Løberg IL Koll fullført  
  Marie Medhus IL Koll fullført  
  Tobias Meland fullført  
  Aksel Mouhler IL Koll fullført  
  Elias Nickelsen IL Koll fullført  
  Eirik Davik Nicolaysen IL Koll fullført  
  Håkon Davik Nicolaysen IL Koll fullført  
  Maja Nybråten Tyrving IL fullført  
  Ester Møll Nyiri Nydalens SK fullført  
  Leo Nyrud IL Koll fullført  
  Astrid Näsholm IL Koll fullført  
  Atle Näsholm IL Koll fullført  
  Isak Okkenhaug IL Koll fullført  
  Olivia Parr Kjelsås fullført  
  THORA Paus Nydalens SK fullført  
  Torstein Paus fullført  
  Emily Peters Nydalens SK fullført  
  Eirik Finborud Reigstad IL Koll fullført  
  Sondre Rekaa Røyken OL fullført  
  Tiril Rekaa Røyken OL fullført  
  Jørgen Reusch Heming Orientering fullført  
  Agnes Kolle Rigenholt Nydalens SK fullført  
  Ulla Synnøve Rigenholt Nydalens SK fullført  
  Ada Rodem Nydalens SK fullført  
  Mads Rodem Nydalens SK fullført  
  Henning Rudshaug fullført  
  Johanne Rystad Nydalens SK fullført  
  Simon Rystad Nydalens SK fullført  
  Erling Skaug Kjelsås fullført  
  Vemund Brevig Skuncke Røyken OL fullført  
  Ingvild SLagsvold Heming Orientering fullført  
  Tiril Slagsvold Heming Orientering fullført  
  Ida Solheim fullført  
  Jakob Solhem Oppsal Orientering fullført  
  Christian Steinskog IL Koll fullført  
  Selma Stene Nydalens SK fullført  
  Anton Stenerud IL Koll fullført  
  Mathias Stenshall IL Koll fullført  
  Tora Natås Stokseth Nydalens SK fullført  
  Tiril Stoll-Morjord IL Koll fullført  
  Sunniva Berg Storli Nydalens SK fullført  
  Emil Sveen fullført  
  Elias Tangeland fullført  
  Julie Tangeland fullført  
  Marius Tangeland fullført  
  Hanna Teksten fullført  
  Morten Thomassen Nydalens SK fullført  
  Amalie Tonjer Nydalens SK fullført  
  Linde Tonjer Nydalens SK fullført  
  Ingrid Ølchers Torkildsen IL Koll fullført  
  Thorvald Ullerø fullført  
  Marie Valmot Nydalens SK fullført  
  Ole Valmot Nydalens SK fullført  
  Iben Valstad IL Koll fullført  
  Barbo Vangen IL Koll fullført  
  Vemund Veggan Røa fullført  
  Snorre Heen Vik fullført  
  Sigurd Vinding IL Koll fullført  
  Anna Oline Wangsvik IL Koll fullført  
  Edvard Wergeland IL Koll fullført  
  Erlend Wergeland IL Koll fullført  
  Leon Werner fullført  
  William Wiklund fullført  
  Mathias Nikolaisen Østberg IL Koll fullført  

Trollnatta Mellom

137 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Isabel Aamodt Bækkelagets SK fullført  
  Jnny Askeli Ullensaker fullført  
  Kjetil N Aspelund Nydalens SK fullført  
  Even Asplin IL Koll fullført  
  Tina Bakkehøi Nydalens SK fullført  
  Henny Berg IL Koll fullført  
  Max Bryhn Bergstrøm Tyrving IL fullført  
  Jørgen Bjerva Ås-NMBU Orientering fullført  
  Ylva Bohlin Blondal IL Koll fullført  
  Anna Borg IL Koll fullført  
  André Bregard IL Koll fullført  
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering fullført  
  Magnus Bruusgaard IL Koll fullført  
  Valeria Christiansen Heming Orientering fullført  
  Johanne Volsing dahl IL Koll fullført  
  Selja Boldingh Debernard Nydalens SK fullført  
  Sofie Weider Egner fullført  
  Fride Engen Eliassen IL Koll fullført  
  Erika Eliasson IL Koll fullført  
  Susanne Eriksen Tyrving IL fullført  
  Selma Evju-Warnken IL Koll fullført  
  Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering fullført  
  Lars August Fjellheim IL Koll fullført  
  Synne Fjellheim IL Koll fullført  
  Aurora Sommerfeldt Floden Asker Skiklubb fullført  
  Jonathan Fodstad IL Koll fullført  
  Martin Mikkelsen Foros Fossum IF fullført  
  Alva Forsberg fullført  
  Lilja Forsberg fullført  
  Marie Fosser-Kildal Heming Orientering fullført  
  Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering fullført  
  Tirill Giving Heming Orientering fullført  
  Nora Gjethammer Heming Orientering fullført  
  Tind Kirvil Haaland Tjore Nydalens SK fullført  
  Andreas Hagemo IL Koll fullført  
  Lars Hagemo IL Koll fullført  
  Ildri Harstad IL Koll fullført  
  Trygve Harstad IL Koll fullført  
  Ida Hartmann Røyken OL fullført  
  Åsmund Braathen Haug IL Koll fullført  
  Theo Hodne Heming Orientering fullført  
  Otto Rygh Holten Nydalens SK fullført  
  Kaisa Hovland-sunde Konnerud IL fullført  
  Solveig Klokk Hveem IL Koll fullført  
  Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK fullført  
  Ove Tvete Inngjerdingen IL Koll fullført  
  Aksel Høyer Jacobsen Tyrving IL fullført  
  Marius Haugen Johnsen Nydalens SK fullført  
  Mio Haugen Johnsen Nydalens SK fullført  
  Camilla Juland IL Koll fullført  
  Kristian Kaiser Sturla, IF fullført  
  Folmer Nielsen Klev Sturla, IF fullført  
  Snorre Nielsen Klev Sturla, IF fullført  
  Jakob Refvem Kolderup IL Koll fullført  
  Ingeborg Rekkertbø Koren Nydalens SK fullført  
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering fullført  
  Sverre Øen Landstad IL Koll fullført  
  Aurora Langmoen Lyn fullført  
  Håkon Juell Larsen Tyrving IL fullført  
  Jakob Namløs Lassen IL Koll fullført  
  Tuva Namløs Lassen Korsvoll fullført  
  August Myklebust Leopolder IL Koll fullført  
  Stian Lillegård Lillomarka OL fullført  
  Jens Peder Lillerud Slagsvold Heming Orientering fullført  
  Alexander Lindefjeld IL Koll fullført  
  Franka Maria Loftesnes fullført  
  Hans Lye Nydalens SK fullført  
  Sindre Elias Lysheden-Vogt Konnerud IL fullført  
  Hugo Mackenzie Nydalens SK fullført  
  Sarah Bergh Madsen fullført  
  Linn Malmberg Tyrving IL fullført  
  Sebastian Malmberg Tyrving IL fullført  
  Anniken Mcclimans IL Koll fullført  
  Ole Martin McClimans IL Koll fullført  
  Oskar R Meland fullført  
  Aksel Michaelsen Jardar fullført  
  Hannah Mittelbach IL Koll fullført  
  Sara Mjaaland Lyn fullført  
  Ola Myklatun Tyrving IL fullført  
  Ola Myklatun Tyrving IL fullført  
  Ole Jacob Myklebust IL Koll fullført  
  Eike Nilsen IL Koll fullført  
  Jens Vilmer Noer Lyn fullført  
  Jørgen Milo Noer Lyn fullført  
  Sigrid Hausken Nordberg Nydalens SK fullført  
  Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK fullført  
  Berglind Moe Nordstrand fullført  
  Esten Valentin Nybråten Tyrving IL fullført  
  Max Alexander Nybråten Tyrving IL fullført  
  Ester Møll Nyiri Nydalens SK fullført  
  Astrid Näsholm IL Koll fullført  
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering fullført  
  Isak Okkenhaug IL Koll fullført  
  Ingvild Olsen IL Koll fullført  
  Einar Bryhni Opseth IL Koll fullført  
  Liv Bryhni Opseth IL Koll fullført  
  Julian Osnes-Ringen Lyn fullført  
  Nora Parr fullført  
  Ulrik Juveli Pedersen Oppsal Orientering fullført  
  Tiri E. Rasch-Halvorsen Heming Orientering fullført  
  Noah Rosseland Koll fullført  
  Tuva R Roth Lyn fullført  
  Sunniva Drange Ruud Røyken OL fullført  
  Mari Oraug Rygh IL Koll fullført  
  Cornelia Sande-Rønningen Heming Orientering fullført  
  Sofie Nerigård Sandvik IL Koll fullført  
  Astrid Sejersted IL Koll fullført  
  Live Sejersted IL Koll fullført  
  Johanna W Sigernes IL Koll fullført  
  Valdemar Hellerud Sire Konnerud IL fullført  
  Ella Sjöqvist IL Koll fullført  
  William Sjöqvist IL Koll fullført  
  Erling Skaug Nydalens SK fullført  
  Noah Skjerve-Hansen Nydalens SK fullført  
  Solveig Lillerud Slagsvold Heming Orientering fullført  
  Klara Soma Slåstad Raumar Orientering fullført  
  Mone Småge-Hilsen Konnerud IL fullført  
  Silje Spjelkavik Tyrving IL fullført  
  Oskar Stene Nydalens SK fullført  
  Conrad Levin Strømme Koll fullført  
  Jacob Lyche Svindland Jardar fullført  
  Julie Lyche Svindland Jardar fullført  
  Aksel Johannes Sætnan Valio IL Koll fullført  
  Ava Viktoria Sætnan Valio IL Koll fullført  
  Sigrid Anea Sætnan Valio IL Koll fullført  
  Nora Sørebø IL Koll fullført  
  Sondre Sørebø IL Koll fullført  
  Olivia Løberg Tangen IL Koll fullført  
  William Løberg Tangen IL Koll fullført  
  Eva Ølchers Torkildsen IL Koll fullført  
  Magnus Ugland Heming Orientering fullført  
  Alma A Valstad IL Koll fullført  
  Sindre Klausen Veggan Fossum IF fullført  
  Ingrid Louise Wadahl Sweetman IL Koll fullført  
  Oliver Alexander Wadahl Sweetman IL Koll fullført  
  Marie Nikolaisen Østberg IL Koll fullført  
  Nils Nikolaisen Østberg IL Koll fullført  
  Simen Bryhn Bergstrøm Tyrving IL ikke startet  
  Mats Emrik Grandum ikke startet  
  Sigurd Grandum Geoform ikke startet  
  Trond Kildal Heming Orientering ikke startet  
  Åse Helen Myklebust Leopolder IL Koll ikke startet  
  Eirik Finborud Reigstad IL Koll ikke startet  
  Jørgen Reusch Heming Orientering ikke startet  
  Elias Leonhard Rieder Fossum IF ikke startet  
  Valdemar Hellerud Sire Konnerud IL ikke startet  
  Aksel Johannes Sætnan Valio IL Koll ikke startet  
  Sigrid Anea Sætnan Valio IL Koll ikke startet  
  Herman Veslum Oppsal Orientering ikke startet  

Trollnatta Lang

86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eira Harbo-Haase Røyken OL -39.33  
2 Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK 18.06 +18.06
3 Helene Scheele Nydalens SK 18.45 +18.45
4 Alma Rygh Holten Nydalens SK 19.00 +19.00
5 Karl Oraug Rygh IL Koll 21.13 +21.13
6 Jakob Kolderup IL Koll 21.24 +21.24
7 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 22.55 +22.55
8 Iver Aarseth Nydalens SK 23.12 +23.12
9 Jone Rygh Holten Nydalens SK 24.51 +24.51
10 Marthea Haaland Tjore Nydalens SK 25.44 +25.44
11 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 26.02 +26.02
12 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 26.14 +26.14
13 Alasdair Mackenzie Nydalens SK 26.25 +26.25
14 Amund Saugestad Nydalens SK 26.27 +26.27
15 Aksel Victor Sanchis Heming Orientering 26.35 +26.35
16 Henrik Mikkelsen Foros Fossum IF 26.44 +26.44
17 Josefine Oraug Rygh Nydalens SK 27.15 +27.15
18 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 27.48 +27.48
19 Alfred Teig Nydalens SK 27.57 +27.57
20 Markus Hirsch Bækkelagets SK 28.25 +28.25
21 August Lea Kabbe Nydalens SK 29.07 +29.07
21 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 29.07 +29.07
23 Ingrid Kjerkreit Heming Orientering 30.47 +30.47
24 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 30.55 +30.55
25 Silja Berstad Heming Orientering 31.58 +31.58
26 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 32.19 +32.19
27 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 32.20 +32.20
28 Otto Figenschou Pira Heming Orientering 32.39 +32.39
29 Astrid Reusch Heming Orientering 32.43 +32.43
30 Andreas N Aspelund Nydalens SK 32.57 +32.57
31 Maximilian Mackenzie Nydalens SK 33.19 +33.19
32 Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL 33.21 +33.21
33 Ellinor Thommessen Heming Orientering 33.24 +33.24
34 Celine Amlie Brenna Heming Orientering 33.29 +33.29
35 Hans Wilhelm Thommessen Heming Orientering 33.36 +33.36
36 Martin Amlie Brenna Heming Orientering 33.38 +33.38
37 Marie Thorstensen Lyn Ski 34.39 +34.39
38 Lavrans Hirsch Tyrving IL 35.37 +35.37
39 Vetle Mathias Klovland Lyn 37.14 +37.14
40 Alexander Kolderup Lyn 37.45 +37.45
41 Trygve Skogly Pedersen Holmen IF 37.46 +37.46
42 Tinde Marie Klovland Lyn 37.49 +37.49
43 Eira Kanutte Holm Trondsen Haugsbygd 38.00 +38.00
44 Julie Puntervold Kolderup Lyn 38.04 +38.04
44 Tekla Ovidie Holm Trondsen Haugsbygd 38.04 +38.04
46 Ludvig Balchen Ludvigsen IL Koll 38.06 +38.06
47 Magnus Riise IL Koll 38.12 +38.12
48 Erlend Myhre Tyrving IL 38.41 +38.41
49 Simen Lian Mortensen IL Koll 39.03 +39.03
50 Caroline Slungaard Heming Orientering 40.15 +40.15
51 Emil Skaug Nydalens SK 40.19 +40.19
52 Magnus Molund Tyrving IL 43.28 +43.28
53 Nils Nikolaisen Oppsal Orientering 43.57 +43.57
54 Clara Weisz Nydalens SK 44.10 +44.10
55 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 44.13 +44.13
56 Ingrid Bakkehøi Nydalens SK 46.39 +46.39
57 Jakob Weider Egner Fossum IF 47.48 +47.48
58 Lea Hagen-Boldingh Tyrving IL 48.09 +48.09
59 Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK 48.11 +48.11
60 Helle S. Boldingh Debernard Nydalens SK 48.30 +48.30
61 Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 49.54 +49.54
62 Vilma Thomassen Nydalens SK 49.58 +49.58
63 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 52.21 +52.21
64 Åse Lurås Oppsal Orientering 52.34 +52.34
65 Ingrid Himle-Hopland Tyrving IL 54.58 +54.58
66 Henrikke Bertnes Tyrving IL 55.03 +55.03
67 Josefine Piepiorka Svensson Røyken OL 56.14 +56.14
68 Bernard Moksness Kjøraas IL Koll 56.37 +56.37
69 Thomas Juland IL Koll 56.45 +56.45
70 Maren Julie Finstad Raumar Orientering 57.44 +57.44
71 Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering 57.47 +57.47
72 Maria Årdal Heming Orientering 57.50 +57.50
72 Elise Marie S. Bull Heming Orientering 57.50 +57.50
74 Signe Drange Ruud Røyken OL 59.47 +59.47
75 Torstein Røseid 1.10.57 +1.10.57
76 Adriana Alcubilla-Hansen IL Koll 1.11.24 +1.11.24
77 Eivind Røseid 1.12.02 +1.12.02
78 Marlene Keilholz Røyken OL 1.14.18 +1.14.18
79 Selma Jacobsen 1.14.20 +1.14.20
  Elias Molund Tyrving IL diskvalifisert  
  Sondre Hafskjold Nydalens SK diskvalifisert  
  Halvor Holmboe IL Koll diskvalifisert  
  Hedda Breit diskvalifisert  
  Tiril Myklatun Tyrving IL diskvalifisert  
  Sebastian Breit diskvalifisert  
  Isabel Alcubilla-Hansen IL Koll diskvalifisert  
  Nils Frøystad IL Koll ikke startet  
  Oliver Gjethammer Heming Orientering ikke startet  
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL ikke startet  
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF ikke startet  
  Idun Skjerve-Hansen Nydalens SK ikke startet  
  Sigmund Ølstad Fet OL ikke startet  

Natt-O-toget D13-14

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 31.38  
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 33.18 +1.40
3 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 33.23 +1.45
4 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 33.25 +1.47
5 Mari Aarseth Nydalens SK 33.26 +1.48
6 Marie Scheele Nydalens SK 33.31 +1.53
7 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 39.46 +8.08
8 Gunde Tumelionis Fossum IF 39.48 +8.10
9 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 39.50 +8.12
10 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 54.35 +22.57
11 Mari Kalleson Oppsal Orientering 54.37 +22.59
  Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL ikke startet  

Natt-O-toget H13-14

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Bogason Lillomarka OL 31.35  
2 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 31.44 +0.09
3 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 32.00 +0.25
4 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 32.09 +0.34
5 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 33.32 +1.57
6 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 34.10 +2.35
7 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 34.38 +3.03
8 Marius Juell Larsen Tyrving IL 35.04 +3.29
9 Eskil Hafskjold Nydalens SK 1.26.48 +55.13
10 Rasmus Mackenzie Nydalens SK 1.27.11 +55.36
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert  
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll diskvalifisert  
  Gabriel Solem Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll diskvalifisert  
  Mons Sætre-Lorentzen Fet OL ikke startet  

Natt-O-toget D15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 30.16  
2 Marie Saugestad Nydalens SK 32.32 +2.16
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 34.26 +4.10
4 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 34.33 +4.17
5 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 34.52 +4.36
6 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 41.06 +10.50
  Ingrid Mobråthen Botne SK ikke startet  

Natt-O-toget H15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 25.32  
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 25.37 +0.05
3 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 31.41 +6.09
4 Axel Aalde Nydalens SK 31.46 +6.14
5 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 31.53 +6.21
6 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 32.05 +6.33
7 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 33.20 +7.48
8 Jonas Aarseth Nydalens SK 34.43 +9.11
9 Birk Felland Sætnan Fossum IF 39.35 +14.03
  Simen Rønning Johansen Måren OK diskvalifisert  
  Kristian Juell Larsen Tyrving IL diskvalifisert  
  Sindre Vie Strisland Fossum IF diskvalifisert  
  Rolf Andreas Berg Nydalens SK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +