Resultater Trolloløpet 2017



Resultater Trolloløpet 
Re, Vestfold - 2. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 530 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Tove Prøve 9 NOTEAM 53:11 +34:23 34:45
0 Nette Zagar Nes Larvik OK 1:00:00 +41:12 39:12
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 40:00 +21:12 26:08
0 Sindre Furland Sandefjord OK 18:48   12:17
0 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 22:15 +3:27 14:32
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 21:43 +2:55 14:11
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 25:26 +6:38 16:37
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 24:05 +5:17 15:44
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 24:31 +5:43 16:01
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 25:19 +6:31 16:32
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 23:12 +4:24 15:09
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 34:56 +16:08 22:49
  Sturla Sigurdsson Stokke IL diskvalifisert    

D -10

1 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 14:08   9:17
2 Daniella Gjone Sandefjord OK 15:57 +1:49 10:29

D 11-12

2 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 38:18   13:04

D 13-14

3 480 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 29:53   8:35
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 30:34 +0:41 8:47
3 Eline Schjerven Lardal OL 32:53 +3:00 9:26
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 32:56 +3:03 9:27
5 Kristin Nordgård Notodden OL 37:53 +8:00 10:53
6 Emma Engehult Notodden OL 43:33 +13:40 12:30
7 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 43:47 +13:54 12:34
8 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 44:34 +14:41 12:48
9 Gro Prøve 6 NOTEAM 1:11:17 +41:24 20:29
  Ingrid Mobråthen Botne SK diskvalifisert    

D 15-16

3 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 34:22   9:40
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 35:39 +1:17 10:02
3 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 50:01 +15:39 14:05
4 Elise Støren Bø OL 54:00 +19:38 15:12
5 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 57:48 +23:26 16:16

D 17-C

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirunn Hiis Stokke IL 35:41   12:10
2 Kari Berg Larvik OK 1:01:33 +25:52 21:00
3 Pål Prøve 7 NOTEAM 1:24:54 +49:13 28:58

D 17-N

1 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrun Gjone Sandefjord OK 16:25   10:48
2 Liv-Hege Prøve 8 NOTEAM 33:56 +17:31 22:19

D 19-20

3 960 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Prøve 3 NOTEAM 1:15:16   19:00

D 21-

4 630 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 36:19   7:50
2 Ingrid Undstad Larvik OK 41:27 +5:08 8:57
3 Elin Bjerva Larvik OK 46:26 +10:07 10:01
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 48:11 +11:52 10:24
5 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 50:27 +14:08 10:53
6 Turid Zagar Nes Larvik OK 54:29 +18:10 11:46
7 Kristin Prøve2 NOTEAM 1:17:21 +41:02 16:42

D 40-

3 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mariann Arvesen Sandefjord OK 43:59   11:06
2 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 53:09 +9:10 13:25
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:05:17 +21:18 16:29
4 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 1:15:23 +31:24 19:02

D 45-

3 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:06:47   16:51
2 Anette Kjærås Firing Andebu IL 1:09:02 +2:15 17:25

D 50-

3 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 39:55   11:14
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 43:20 +3:25 12:12
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 44:11 +4:16 12:26
4 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 45:29 +5:34 12:48

D 55-

3 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Strandhagen Göteborg Majorna OK 42:50   12:03

D 60-

2 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 40:33   14:47
2 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 40:51 +0:18 14:54
3 Aud Kjennerud Eiker OL 44:30 +3:57 16:14

D 65-

2 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Rød Andebu IL 1:02:41   22:52

D 70-

2 740 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 43:11   15:45
2 Gerd Langseth Larvik OK 51:36 +8:25 18:49
3 Birgitte Bekkelund Røyken OL 53:49 +10:38 19:38
4 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:08:23 +25:12 24:57
5 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 1:13:00 +29:49 26:38
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 75-

2 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Liby Seip Skeidi 1:06:27   24:15

H -10

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 11:22   7:28
2 Rasmus Engehult Notodden OL 12:51 +1:29 8:27
3 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 13:12 +1:50 8:41
4 Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:34 +2:12 8:55

H 11-12

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gabriel Gjone Sandefjord OK 31:07   10:37
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 31:13 +0:06 10:39
3 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 35:01 +3:54 11:57

H 13-14

3 480 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 27:12   7:48
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 29:11 +1:59 8:23
3 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 32:08 +4:56 9:14
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 36:44 +9:32 10:33
5 Hallvard Tjentland Lardal OL 38:34 +11:22 11:04
  Benjamin Gjone Sandefjord OK diskvalifisert    

H 15-16

3 960 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 32:18   8:09
2 Iver Ringheim Larvik OK 36:33 +4:15 9:13
3 Viljan van Raaij Hedrum OL 37:53 +5:35 9:33
4 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 38:25 +6:07 9:42
5 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 38:43 +6:25 9:46
6 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 39:53 +7:35 10:04
7 Henrik R Holt Hedrum OL 40:02 +7:44 10:06
8 Åsmund Slokvik Notodden OL 44:06 +11:48 11:08
9 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 46:08 +13:50 11:38
10 Snorre Slokvik Notodden OL 52:17 +19:59 13:12
11 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:01:23 +29:05 15:30
12 Oliver Dravecky OL Trollo 1:11:16 +38:58 17:59
13 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:15:45 +43:27 19:07
  Jakob Schia Løe Notodden OL diskvalifisert    

H 17-C

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 27:12   9:16
2 Torstein Lye Larvik OK 31:59 +4:47 10:54
3 Knut Gjone Sandefjord OK 52:07 +24:55 17:47

H 21-

4 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 38:08   7:59
2 Jørn Sundby Larvik OK 40:01 +1:53 8:23
3 Carl Henrik Bjørseth OL Tønsberg og omegn 46:56 +8:48 9:50
4 Robert Fredriksen Notodden OL 54:37 +16:29 11:27
5 Martin Aske Andebu IL 1:07:59 +29:51 14:15
6 Ian Prøve 1 NOTEAM 1:18:31 +40:23 16:27

H 40-

4 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 39:29   8:31
2 Lars Georg Gjertsen Stokke IL 52:44 +13:15 11:23
3 Jesper Flogstad IL Hauken 1:30:00 +50:31 19:26

H 45-

4 630 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Ausen Porsgrunn OL 36:59   7:59
2 Lars Erik Gjein Fossum IF 39:52 +2:53 8:36
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 40:09 +3:10 8:40
4 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 40:51 +3:52 8:49
5 Anders Kristian Holt Hedrum OL 41:00 +4:01 8:51
6 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 41:11 +4:12 8:53
7 Øyvind Støren Bø OL 54:53 +17:54 11:51
  Jens Tjentland Lardal OL diskvalifisert    

H 50-

3 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Løe Notodden OL 37:18   9:25
2 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 48:24 +11:06 12:13
3 Arne Kristensen Stokke IL 49:06 +11:48 12:23
4 Morten Andresen OK Skeidi 56:35 +19:17 14:17

H 55-

3 960 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 42:33   10:44
2 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 48:07 +5:34 12:09
3 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:02:26 +19:53 15:45

H 60-

3 550 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 32:37   9:11
2 Mats Strandhagen Göteborg Majorna OK 38:05 +5:28 10:43
3 Per Chr. Hagen Bø OL 38:57 +6:20 10:58
4 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 43:58 +11:21 12:23
5 Roy Gjerding OK Moss 46:05 +13:28 12:58
6 Even Tore Steinsholt Lardal OL 49:26 +16:49 13:55
7 Sigbjørn Myhre Andebu IL 51:36 +18:59 14:32
8 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 53:01 +20:24 14:56
9 Dag Prøve 4 NOTEAM 1:08:48 +36:11 19:22

H 65-

3 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 37:45   10:38
2 Elling Aakre Andebu IL 44:06 +6:21 12:25
3 Atle Remme Porsgrunn OL 44:35 +6:50 12:33
4 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 44:56 +7:11 12:39
5 Hogne Kjærås Andebu IL 47:09 +9:24 13:16
6 Paul Skjaker Hadeland OL 48:24 +10:39 13:38
7 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 56:58 +19:13 16:02
8 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 58:01 +20:16 16:20

H 70-

2 740 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 39:41   14:28
2 Kjell Meen Porsgrunn OL 44:51 +5:10 16:22
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 46:31 +6:50 16:58
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 47:00 +7:19 17:09
5 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 59:24 +19:43 21:40
6 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:02:47 +23:06 22:54

H 75-

2 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 36:14   13:13
2 Steinar Ruud NOTEAM 51:52 +15:38 18:55
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 55:12 +18:58 20:08
  Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert    

H80-

2 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Halvorsen Larvik OK 59:38   21:45
2 Gunnar Prøve 5 NOTEAM 1:09:09 +9:31 25:14
  Arne Lie Stokke IL diskvalifisert    

D17-B

3 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Røed Stokke IL 53:58   15:30
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 58:24 +4:26 16:46
3 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:07:58 +14:00 19:31

DirekteA

4 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 45:02   9:43
2 David Hansson OL Tønsberg og omegn 52:50 +7:48 11:24
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:09:06 +24:04 14:55

DirekteC

2 930 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 37:55   12:56
2 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 40:40 +2:45 13:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +