Resultater Trondheim Open - KM Sør-Trøndelag Mellomdistanse 2016



Resultater Trondheim Open - KM Sør-Trøndelag Mellomdistanse
Trondheim, Sør-Trøndelag - 22. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

 

N-åpen

1 400 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 23:10   16:32
  Jonas Alstad Frol IL 11:11   7:59
  Eystein Aske Freidig 31:54   22:47
  Kristine Braathen Wing OK 35:20   25:14
  Erlend Grønli Freidig 19:15   13:45
  Nora Halvorsen Freidig 14:37   10:26
  Christiane Holte Strindheim 24:29   17:29
  Christoffer Holte Strindheim 16:15   11:36
  Erik Hybertsen Wing OK 29:11   20:50
  Ida Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 20:41   14:46
  Lovise Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 24:16   17:20
  Peder Kjøs Byåsen IL 29:48   21:17
  Ingeborg Kolstad Wing OK 16:05   11:29
  Jonas Fuglem Korsvold Wing OK 18:10   12:58
  Mathias Leroyer Freidig 16:37   11:52
  Sofus H Lind Wing OK 14:34   10:24
  SIndre Mohus Wing OK 29:15   20:53
  Mathilde Munkeby Frol IL 11:10   7:58
  Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 21:14   15:10
  Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 23:58   17:07
  Elias stenset Byåsen IL 32:29   23:12
  Sondre Stenset Byåsen IL 29:26   21:01
  Maia Ruano Strand Wing OK 20:20   14:31
  Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 26:13   18:43
  Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL ikke startet    
  Emil Aleksander Nolte Freidig ikke startet    
  Ole Ulseth Sylte Freidig ikke startet    

D 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 21:10   8:49
2 Tora Kittilsen Freidig 22:28 +1:18 9:21
3 Maria Strømdal Wik Freidig 23:17 +2:07 9:42
4 Solveig Louise Nissen Freidig 24:09 +2:59 10:03
5 Anna Aurora Nolte Freidig 25:03 +3:53 10:26
6 Ella Sandstad Freidig 26:09 +4:59 10:53
7 Una Kittilsen Freidig 27:11 +6:01 11:19
8 Marita Aske Freidig 29:15 +8:05 12:11
9 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 34:08 +12:58 14:13

D 13-14

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 24:22   8:24
2 Mari Eidsmo Freidig 26:59 +2:37 9:18
3 Frida Haugskott OL Trollelg 28:49 +4:27 9:56
4 June Munkeby Frol IL 31:22 +7:00 10:48
5 Tuva Grøtte Wing OK 34:38 +10:16 11:56
6 Ane Malene Kolstad Freidig 41:00 +16:38 14:08
7 Maren Viken Byåsen IL 41:02 +16:40 14:08
8 Stine Aune Nidarøst OK 43:06 +18:44 14:51
9 Silje Marie Nissen Freidig 48:59 +24:37 16:53
10 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Freidig 1:13:07 +48:45 25:12

D 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Walseth Malvik IL 23:13   9:40
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 24:12 +0:59 10:05

D 15-16

3 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 30:01   10:00
2 Dina Reitan Freidig 32:34 +2:33 10:51
3 Ragne Munkeby Frol IL 34:23 +4:22 11:27
4 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 40:15 +10:14 13:25
5 Ane Marte Vatn Frol IL 41:30 +11:29 13:50
6 Sofie Hallem Verdal OK 45:27 +15:26 15:09
7 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 52:13 +22:12 17:24
8 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:30:00 +59:59 30:00
  Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK diskvalifisert    
  Anna Renolen Wing OK ikke startet    
  Mona Ulseth Sylte Freidig ikke startet    

D 15-16B

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mona Eggen Kongsbak Wing OK diskvalifisert    

D 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Tennes Wing OK 26:56   11:13
  Johanne de Presno NTNUI diskvalifisert    

D 17-18

3 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 33:46   9:38
2 Malin Sandstad Freidig 35:00 +1:14 10:00
3 Marie Bakken Sørensen Freidig 38:23 +4:37 10:58
4 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 38:31 +4:45 11:00
5 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 40:20 +6:34 11:31
6 Vera Melkild Freidig 40:33 +6:47 11:35
7 Andrine Viken Byåsen IL 46:26 +12:40 13:16
8 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 53:48 +20:02 15:22
  Maria Ulseth Sylte Freidig ikke startet    

D 19-20

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 34:13   8:33
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 35:34 +1:21 8:53
3 Marte Hoff Hagen NTNUI 37:23 +3:10 9:20
4 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 49:10 +14:57 12:17
  Synne Fossøy NTNUI diskvalifisert    
  Emma Arnesen Byåsen IL ikke startet    

D 21-

4 000 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Oline Kolstad Freidig 34:06   8:31
2 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 37:16 +3:10 9:19
3 Kristine Fjellanger NTNUI 37:58 +3:52 9:29
4 Ingrid Berge NTNUI 38:02 +3:56 9:30
5 Martine Åstebøl NTNUI 39:48 +5:42 9:57
6 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 40:04 +5:58 10:01
7 Solveig Blandkjenn NTNUI 41:43 +7:37 10:25
8 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 42:31 +8:25 10:37
9 Marie Styrvold NTNUI 43:54 +9:48 10:58
10 Solveig Blindheim NTNUI 44:24 +10:18 11:06
11 Ingrid Okkenhaug NTNUI 44:42 +10:36 11:10
12 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 45:37 +11:31 11:24
13 Hedvig Åstebøl NTNUI 45:49 +11:43 11:27
14 Aurora Fossøy NTNUI 46:18 +12:12 11:34
15 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 46:33 +12:27 11:38
16 Gry Granstedt NTNUI 46:48 +12:42 11:42
17 Katharina Rogstad NTNUI 47:44 +13:38 11:56
18 Sara Profors Frol IL 48:19 +14:13 12:04
19 Kristin Antonsen NTNUI 52:48 +18:42 13:12
20 Marit Schmid OL Trollelg 53:08 +19:02 13:17
21 Norunn Kvistad Dengerud NTNUI 56:00 +21:54 14:00
22 Vibeke Falck Holte Freidig 56:21 +22:15 14:05
23 Johanne Rakner NTNUI 59:56 +25:50 14:59
24 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 1:05:06 +31:00 16:16
  Heidi Jensen NTNUI ikke startet    
  Hanne Sandstad Freidig ikke startet    

D 35-

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Angell-Petersen Freidig 36:09   9:46
2 Kristin Haugskott OL Trollelg 37:23 +1:14 10:06
3 Randi Marie Mohus Wing OK 40:38 +4:29 10:58
4 Margot Bolstad Lynum Freidig 46:35 +10:26 12:35
5 Mette Resell Nolte Freidig 1:11:17 +35:08 19:15

D 45-

3 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 36:08   9:45
2 Gro Eidsmo Freidig 41:02 +4:54 11:05
3 Sigrid Melkild Freidig 42:20 +6:12 11:26
4 Heidi Arnesen Freidig 42:43 +6:35 11:32
5 Tone Almås IL Leik 43:26 +7:18 11:44
6 Mona J. Mølnvik Freidig 45:14 +9:06 12:13
7 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 49:16 +13:08 13:18
8 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 53:18 +17:10 14:24
9 Gøril Eide Byåsen IL 53:21 +17:13 14:25
10 Mai Iren Almås IL Leik 59:20 +23:12 16:02
  Kari Ulseth Freidig ikke startet    

D 50-

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Arnesen Byåsen IL 37:13   12:24
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 38:03 +0:50 12:41
3 Elisabeth Sæthre Freidig 41:20 +4:07 13:46
  Rine Hanssen Byåsen IL diskvalifisert    
  Hilde Forbord Malvik IL ikke startet    

D 55-

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 38:03   12:41
2 Anne Melkild Freidig 39:59 +1:56 13:19
3 Grete Berge Owren Freidig 41:24 +3:21 13:48
4 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 54:29 +16:26 18:09

D 60-

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 36:36   12:12
2 Reidun Fallan Smaavik Freidig 55:16 +18:40 18:25

D 70-

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 41:54   13:58
1 Torid Kvaal Freidig 41:54   13:58

H -10

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 12:20   8:13
  Alf Petter Lynum Freidig 12:52   8:34

H 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 15:03   6:16
2 Emil Grønli Freidig 18:27 +3:24 7:41
3 Emil Leroyer Freidig 19:51 +4:48 8:16
4 Tord Romundstad Nidarøst OK 20:50 +5:47 8:40
5 Vegard Lereim Storli Freidig 23:15 +8:12 9:41
6 Jakob Lundgren Meland Wing OK 26:00 +10:57 10:50
7 Sverre Hellevik Freidig 26:17 +11:14 10:57
8 Tristan Halvorsen Freidig 27:19 +12:16 11:22
9 Sigurd Braathen Wing OK 28:07 +13:04 11:42
10 Erling Austrheim Freidig 28:34 +13:31 11:54
11 Magnus Alstad Frol IL 29:28 +14:25 12:16
12 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 30:11 +15:08 12:34
13 Magne Guttvik Wing OK 36:47 +21:44 15:19

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilhelm Hatlem Freidig 32:13   21:28

H 13-14

2 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 23:28   8:05
2 Mikkel Holt Freidig 24:49 +1:21 8:33
3 Einar Eide Byåsen IL 28:19 +4:51 9:45
4 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 29:39 +6:11 10:13
5 Petter Andreas Lona Wing OK 30:38 +7:10 10:33
6 Jostein Rø Freidig 34:50 +11:22 12:00
7 Nikolai Renolen Wing OK 49:19 +25:51 17:00
8 Henrik Braathen Wing OK 50:01 +26:33 17:14
  Vemund Mølnvik Freidig diskvalifisert    
  William P Walseth Malvik IL diskvalifisert    
  Antonius Herskedal Amundsen Freidig diskvalifisert    
  Vegard Ulseth Sylte Freidig ikke startet    

H 15-16

3 500 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 25:41   7:20
2 Simen Spets Storhov Freidig 26:03 +0:22 7:26
3 Mats Eidsmo Freidig 26:37 +0:56 7:36
4 Lars Sandstad Freidig 30:00 +4:19 8:34
5 Matias Nissen Freidig 31:12 +5:31 8:54
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 31:28 +5:47 8:59
7 Jo Even Kolstad Freidig 31:48 +6:07 9:05
8 Kristian Fredrik Lynum Freidig 31:52 +6:11 9:06
9 Jonas Grønli Freidig 32:55 +7:14 9:24
10 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 33:52 +8:11 9:40
11 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 34:25 +8:44 9:50
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 35:04 +9:23 10:01
13 Are Lodgaard Byåsen IL 39:27 +13:46 11:16
14 Håkon Holstad Freidig 39:56 +14:15 11:24
15 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 40:20 +14:39 11:31
16 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 1:11:31 +45:50 20:26
  Jonas Vindal Wing OK diskvalifisert    
  Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

H 17-18

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Eidsmo Freidig 28:24   7:06
2 Oskar Spets Storhov Freidig 30:58 +2:34 7:44
3 Kjetil Mølnvik Freidig 31:52 +3:28 7:58
4 Anders Haugskott OL Trollelg 32:12 +3:48 8:03
5 Ole Wanvik Haugen Freidig 33:46 +5:22 8:26
6 Mathias Hermstad Freidig 34:26 +6:02 8:36
7 Mathias Vindal Freidig 40:43 +12:19 10:10

H 19-20

4 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Sundsvik Frol IL 35:37   7:16
2 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 40:02 +4:25 8:10
3 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 40:18 +4:41 8:13
4 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 41:33 +5:56 8:28
5 Øyvind Wiggen Byåsen IL 42:14 +6:37 8:37
6 Brage Jørum Byåsen IL 46:48 +11:11 9:33
7 Arvid Lyngstad Wing OK 52:49 +17:12 10:46
  Nils Ola Kvam Freidig ikke startet    

H 21-

4 900 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Ruttenborg NTNUI 33:38   6:51
2 Martin Vister Frol IL 34:09 +0:31 6:58
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 34:49 +1:11 7:06
4 Jonas Madslien Bakken NTNUI 37:05 +3:27 7:34
5 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 38:14 +4:36 7:48
6 Jonas Klausen Espedal NTNUI 38:33 +4:55 7:52
7 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 39:07 +5:29 7:58
8 Jørgen Madslien NTNUI 39:15 +5:37 8:00
9 Magne Jutulstad NTNUI 39:32 +5:54 8:04
10 Øystein Haug Frol IL 39:43 +6:05 8:06
11 Wolfgang Kampel NTNUI 40:04 +6:26 8:10
12 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 40:55 +7:17 8:21
13 Simen Eid Nielsen NTNUI 43:04 +9:26 8:47
14 Paul Sirum Frol IL 43:23 +9:45 8:51
15 Sindre Nordhagen NTNUI 44:32 +10:54 9:05
16 Niklas Profors NTNUI 44:34 +10:56 9:05
17 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 45:18 +11:40 9:14
18 Øystein Jaren Samuelsen Freidig 45:21 +11:43 9:15
19 Sigurd Stenvik Byåsen IL 45:36 +11:58 9:18
20 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 46:19 +12:41 9:27
21 Kristoffer Nesland NTNUI 46:55 +13:17 9:34
22 Fredrik Steinsvik NTNUI 47:00 +13:22 9:35
23 Jørgen Fiskum Frol IL 47:12 +13:34 9:37
24 Pierre Husebø Chambenoit NTNUI 50:17 +16:39 10:15
25 Ola Keiserås IL Leik 51:59 +18:21 10:36
26 Bjørn Johannessen Field NTNUI 53:43 +20:05 10:57
27 Joakim Blix Prestmo Wing OK 55:02 +21:24 11:13
28 Gustav Fiskum NTNUI 55:06 +21:28 11:14
29 Espen Stornes NTNUI 57:28 +23:50 11:43
30 Arne Johannes Løkken NTNUI 58:52 +25:14 12:00
  Harald Undheim NTNUI diskvalifisert    
  Håkon Nergaard Berg Stokke IL diskvalifisert    
  Truls Hestengen NTNUI diskvalifisert    
  Ove Baardsgaard OL Trollelg ikke startet    
  Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig ikke startet    
  Anders Bjergaard NTNUI ikke startet    
  Tommy Schmid OL Trollelg ikke startet    

H 35-

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 29:57   7:29
2 Vegard Grønli Freidig 36:59 +7:02 9:14
3 Vegard Hansen OL Trollelg 44:00 +14:03 11:00
4 Øystein Braathen Wing OK 44:20 +14:23 11:05
5 Håvard Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 1:07:46 +37:49 16:56

H 45-

3 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 29:22   7:56
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 33:17 +3:55 8:59
3 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 35:10 +5:48 9:30
4 Otto Richard Eide Byåsen IL 36:16 +6:54 9:48
5 Bjørnar Lynum Freidig 37:33 +8:11 10:08
6 Jørgen Longva Byåsen IL 40:07 +10:45 10:50
7 Jon Holstad Freidig 41:19 +11:57 11:10
8 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 43:12 +13:50 11:40
  Johan Ivarsson Freidig ikke startet    
  Andreas Sylte Freidig ikke startet    

H 50-

3 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 31:51   8:36
2 Svein Terje Kolstad Freidig 36:14 +4:23 9:47
3 Frode Sjøvold Røros IL 37:15 +5:24 10:04
4 Frode Haugskott OL Trollelg 37:26 +5:35 10:07
5 Kjell Baardsgaard OL Trollelg 37:57 +6:06 10:15
6 Haakon Arnesen Byåsen IL 38:45 +6:54 10:28
7 Øyvind Schjelderup Freidig 40:13 +8:22 10:52
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 42:42 +10:51 11:32
9 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 44:27 +12:36 12:00
10 Tor Ove Hallem Verdal OK 47:22 +15:31 12:48

H 55-

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 34:20   9:16
2 Dag Stenersen Nidarøst OK 38:11 +3:51 10:19
3 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 46:36 +12:16 12:35
4 Petter Gullikstad Røros IL 46:55 +12:35 12:40
5 Terje Schjølberg Røros IL 47:45 +13:25 12:54
  Hans Boye Skogstad OL Gaula ikke startet    

H 60-

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Maroni Byåsen IL 51:30   13:55
2 Frank Bjarkø Wing OK 1:01:41 +10:11 16:40

H 65-

3 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steinar Aasvang Wing OK 35:44   10:12
2 Tore Angell-Petersen Freidig 38:01 +2:17 10:51
3 Knut Lillealtern Freidig 39:11 +3:27 11:11
4 Nils Olav Vennevik Freidig 47:55 +12:11 13:41
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 49:34 +13:50 14:09
6 Anders Waage Freidig 49:44 +14:00 14:12
7 Rolf Wærnes Orkanger IF 58:07 +22:23 16:36
  Tom Bugge Byåsen IL ikke startet    

H 70-

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Berge Freidig 42:44   14:14
2 Tore Kiste Nidarøst OK 43:18 +0:34 14:26
3 Øistein Åsmul OL Trollelg 47:34 +4:50 15:51
  Pål Skyberg Nidarøst OK ikke startet    

H 75-

3 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Engen Nidarøst OK 40:33   13:31
2 Arne Sæterhaug Byåsen IL 43:40 +3:07 14:33
3 Anders Lauglo OL Trollelg 45:32 +4:59 15:10
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 46:44 +6:11 15:34
5 Robert Strøm Wing OK 52:30 +11:57 17:30
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 55:01 +14:28 18:20
7 Jardar Sandstad Selbu OK 59:48 +19:15 19:56
8 Gunnar Østerbø Freidig 1:01:37 +21:04 20:32
9 Finn Bjørgum Nidarøst OK 1:07:45 +27:12 22:35
  Per Løvaas OL Trollelg diskvalifisert    
  Tore Brurok Nidarøst OK ikke startet    

Direkte A

3 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Grevskott Frol IL 38:36   10:25
2 Simen Oskal Hamar OK 42:18 +3:42 11:25
3 Arild Heggeset Freidig 47:22 +8:46 12:48
4 Morten Korsvold Wing OK 50:28 +11:52 13:38
5 Tina Strømdal Wik Freidig 53:23 +14:47 14:25
6 Frank Sandberg Flyfemkamp 54:36 +16:00 14:45
7 Glenn Müller Luftkrigsskolen 59:04 +20:28 15:57
8 Svein Hove Byåsen IL 1:01:00 +22:24 16:29
9 Daniel Knutsen Luftkrigsskolen 1:01:39 +23:03 16:39
10 Anna Karine Svare Freidig 1:08:27 +29:51 18:30
11 Martin Syvertsen Mykland Klubbløs 1:12:30 +33:54 19:35
12 Even Holte Sintef BIL 1:14:26 +35:50 20:07
  Guri Stenset Kjøs Lillehammer OK diskvalifisert    
  Bård Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    

Direkte B

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn Kari Hygen Freidig 49:49   17:10
2 Berit Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 53:52 +4:03 18:34
3 Rune M Holt Freidig 1:10:39 +20:50 24:21

Direkte C

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amund Stenset Byåsen IL 25:44   10:43
2 Liv Gystad Freidig 29:37 +3:53 12:20
3 Anne Stenset Byåsen IL 46:12 +20:28 19:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +