Resultater Trondheim Open - Mellomdistanse 2015



Resultater Trondheim Open, mellomdistanse - Dag 2 av 2
Trondheim, Sør-Trøndelag - 14. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

D-10N(Småtroll)

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 13:51  
  Marie Wollan Benum Byåsen IL 14:45  
  Thea Eilertsen Byåsen IL 15:20  
  Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 15:22  

H-10N(Småtroll)

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Martin Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 18:22  
  Petter Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 23:25  
  Martin Levin Freidig 14:48  
  Kasper Lodgaard Byåsen IL 11:20  
  Linus Fossum Malmring Freidig 20:43  
  Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 22:42  
  Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 16:11  

N-Åpen

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 11:36  
  Benjamin Callanan Wing OK 8:31  
  Ida Eilertsen Byåsen IL 17:35  
  Ottar Aleksander Fløvig Wing OK 9:05  
  Erlend Grønli Freidig 12:44  
  Thomas Gundersen Nidarøst OK 14:56  
  Nora Halvorsen Freidig 15:43  
  Alfred F. Høysæter Wing OK 13:09  
  Anna F. Høysæter Wing OK 16:06  
  Sondre Furmyr Johansen Wing OK 11:20  
  Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 13:58  
  Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 12:42  
  Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 10:00  
  Sivert Levin Freidig 11:00  
  Sofus H Lind Wing OK 9:31  
  Gaute Romundstad Nidarøst OK 26:01  
  Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 13:01  
  Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 15:45  
  Maia Ruano Strand Wing OK 15:03  
  OLe Ulseth Sylte Freidig 11:46  
  Hedda Sæbø Nidarøst OK 27:19  
  Sverre Kristian Wollan Benum Byåsen IL diskvalifisert  
  Live Furmyr Johansen Wing OK ikke startet  

D11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Agnete Fløvig Wing OK 18:16  
2 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 23:52 +5:36
3 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 25:13 +6:57

H11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eskil Ellefsen Freidig 17:08  
2 Tord Romundstad Nidarøst OK 17:27 +0:19
3 Torfinn Wessel Seland Nidarøst OK 19:26 +2:18

D-10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 21:41  
  Marita Aske Freidig 14:28  
  Tora Kittilsen Freidig 15:35  
  Una Kittilsen Freidig 15:18  
  Maria Strømdal Wik Freidig 20:34  
  Solveig Louise Nissen Freidig ikke startet  
  Juni Pape Skjærvold Freidig ikke startet  

H-10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 25:49  
  Alf Petter Lynum Freidig 15:18  
  Vegard Lereim Storli Freidig 23:28  
  Jørgen Moseid Ulven Freidig 16:03  
  Martin Moseid Ulven Freidig 14:00  
  Kristoffer Strømdal Wik Freidig 12:56  
  Tristan Halvorsen Freidig diskvalifisert  

D11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Eidsmo Freidig 25:32  
2 Mathea Spets Storhov Freidig 26:01 +0:29
3 Linnea Holst IL Tyrving 36:40 +11:08
4 Silje Marie Nissen Freidig 36:43 +11:11
5 Ella Fiskum Ness Freidig 39:06 +13:34
6 Trude Markhus Verdal OK 42:03 +16:31
  Ane Malene Kolstad Freidig ikke startet  

H11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Grønli Freidig 23:43  
2 Erlend Aune Byåsen IL 24:23 +0:40
3 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 27:21 +3:38
4 Vegard Ulseth Sylte Freidig 34:08 +10:25

D13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 35:35  
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 37:29 +1:54
3 Stine Myhr Amundsen Wing OK 37:46 +2:11

H13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Gundersen Nidarøst OK 34:21  

DirekteC

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Nissen Freidig 34:14  
2 Ingvild Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 44:02 +9:48
3 Rune Gundersen Nidarøst 50:03 +15:49
4 Tina Williams Malvik IL 1:03:36 +29:22
  Kristin Sølberg IL Leik diskvalifisert  

D13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 39:19  
2 Maren Viken Byåsen IL 56:52 +17:33
3 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1:02:39 +23:20
4 Vilde Østeraas Jondum OL Trollelg 1:05:49 +26:30
  Iris Holst IL Tyrving ikke startet  
  Ingeborg A Sæternes Byåsen IL ikke startet  
  Hedda Hoff Hagen Byåsen IL ikke startet  

H13-14

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 22:24  
2 Vegard Kittilsen Freidig 23:34 +1:10
3 Jo Even Kolstad Freidig 24:21 +1:57
4 Lars Sandstad Freidig 28:18 +5:54
5 Matias Nissen Freidig 31:26 +9:02
6 Tore Markhus Verdal OK 34:32 +12:08
7 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 34:59 +12:35
8 Alf Johan Folgerø Freidig 35:22 +12:58
9 Håkon Holstad Freidig 39:31 +17:07
10 Mikkel Holt Freidig 40:41 +18:17
11 Jonas Vindal Wing OK 41:06 +18:42
12 Nikolai Renolen Wing OK 48:55 +26:31
13 Erling Eide Hustvedt Wing OK 49:52 +27:28
14 Gabriel Callanan Wing OK 58:56 +36:32
  Jonas Grønli Freidig ikke startet  
  Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet  

DirekteB

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune M Holt Freidig 48:42  
  Mari Pukstad Nidarøst OK diskvalifisert  

D15-16

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 28:20  
2 Marie Bakken Sørensen Freidig 31:44 +3:24
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 33:59 +5:39
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 34:43 +6:23
5 Vera Melkild Freidig 36:10 +7:50
6 Andrine Viken Byåsen IL 37:35 +9:15
7 Dina Reitan Freidig 40:30 +12:10
8 Anna Renolen Wing OK 43:52 +15:32
9 Maria Ulseth Sylte Freidig 43:55 +15:35
10 Solveig Sæternes Byåsen IL 47:15 +18:55
11 Sarah Brynhildsen Wing OK 1:09:28 +41:08

D50

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rine Hanssen Byåsen IL 31:05  
2 Mona Høiås Sæther Freidig 34:49 +3:44
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 36:12 +5:07
4 Anne Melkild Freidig 36:35 +5:30
5 Eli Ringdalen Mo OK 51:39 +20:34
6 Hanne Svegård Byåsen IL 54:24 +23:19

D60

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stina Elfving Byåsen IL 51:18  

H70

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roar Forbord Malvik IL 36:37  
2 Magnus Landstad Freidig 41:24 +4:47
3 Robert Strøm Wing OK 48:58 +12:21

DirekteA

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jostein Bø Fløystad Freidig 25:09  
2 Torgeir Aune Byåsen IL 27:13 +2:04
3 Lisbeth Voll NTNUI 27:50 +2:41
4 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 28:12 +3:03
5 Jon Holstad Freidig 29:27 +4:18
6 Harald Oftedal Freidig 31:07 +5:58
7 Siri Selvig NTNUI 31:10 +6:01
8 OLle Malmring Freidig 31:21 +6:12
9 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 31:50 +6:41
10 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 35:29 +10:20
11 Jon Eirik Holst IL Tyrving 36:36 +11:27
12 Roy Seland Wing OK 39:12 +14:03
13 Katrine Austmo Møller Stjørdals-Blink Orientering 45:08 +19:59
14 Gunnhild Oftedal Freidig 45:16 +20:07
15 Mai Iren Almås Leik IL 45:21 +20:12
16 Øistein Åsmul OL Trollelg 45:52 +20:43
17 Marianne Løvås OK Nidarøst 47:07 +21:58
18 Jens Christian Holst IL Tyrving 48:57 +23:48
  Børge Leiren Byåsen IL diskvalifisert  

D17-18

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 37:15  
2 Emma Arnesen Byåsen IL 40:05 +2:50
3 Malin Sandstad Freidig 42:20 +5:05
4 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 46:21 +9:06
5 Line Sølberg OL Trollelg 51:05 +13:50
6 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 56:05 +18:50
7 Thea Jondum OL Trollelg 1:07:47 +30:32
8 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:13:03 +35:48

D40

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Spets Storhov Freidig 43:36  
2 Gøril Eide Byåsen IL 45:43 +2:07
3 Nora Skauen IL Tyrving 45:53 +2:17
4 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 49:12 +5:36
5 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 50:29 +6:53
6 Sigrid Melkild Freidig 52:45 +9:09
7 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 54:22 +10:46
8 Hilde Forbord Malvik IL 54:36 +11:00
9 Tone Almås IL Leik 58:42 +15:06
10 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 59:58 +16:22
11 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:24:32 +40:56

H15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Spets Storhov Freidig 35:10  
2 Anders Haugskott OL Trollelg 38:28 +3:18
3 Mathias Vindal Freidig 38:29 +3:19
4 Mats Eidsmo Freidig 38:32 +3:22
5 Sivert Bellingmo OL Gaula 39:47 +4:37
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 41:47 +6:37
7 Kristian Fredrik Lynum Freidig 42:47 +7:37
8 Mathias Hermstad Freidig 43:34 +8:24
9 Are Lodgaard Byåsen IL 47:41 +12:31
10 Even Svegård Bye Byåsen IL 1:01:27 +26:17
11 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:05:07 +29:57
12 Isak A Sæternes Byåsen IL 1:07:24 +32:14
  Gjermund Almås Malvik IL ikke startet  

H60

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Berger Byåsen IL 45:57  
2 Terje Skjeggedal NTNUI 46:40 +0:43
3 Frank Bjarkø Wing OK 49:42 +3:45
4 Jan Kåre Vatne Mo OK 52:05 +6:08
5 Helge Revhaug Ringerike OL 53:43 +7:46
6 Knut Lillealtern Freidig 54:28 +8:31
7 Nils Olav Vennevik Freidig 1:01:27 +15:30
8 Anders Waage Freidig 1:11:10 +25:13
  Svein Endre Hove Byåsen IL diskvalifisert  

H50

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Haugskott OL Trollelg 37:52  
2 Sturla Sæther Freidig 39:57 +2:05
3 Jostein Mårdalen Freidig 40:20 +2:28
4 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 41:10 +3:18
5 Haakon Arnesen Byåsen IL 42:55 +5:03
6 Stein Markhus Verdal OK 45:29 +7:37
7 Knut Hagen Byåsen IL 51:59 +14:07
8 Erling Bye Byåsen IL 53:08 +15:16
9 Ragnar Ness Freidig 53:13 +15:21
10 Helge Eriksen Byåsen IL 1:08:02 +30:10
  Geir Paulsen OL Trollelg diskvalifisert  
  Håvard Eidnes OL Trollelg diskvalifisert  

D19-20

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 52:11  
2 Karen Oline Kolstad Freidig 52:45 +0:34
3 Kristine Klock Fleten Wing OK 1:07:24 +15:13
4 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:16:10 +23:59
  Marte Hoff Hagen Byåsen IL ikke startet  
  Frida Sæther Freidig ikke startet  

H17-18

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 48:57  
2 Kjetil Mølnvik Freidig 51:40 +2:43
3 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 53:13 +4:16
4 Johannes K. Midtbø Wing OK 55:24 +6:27
5 Petter Markhus Verdal OK 1:00:37 +11:40
6 Birk Gravdahl Wing OK 1:12:40 +23:43
  Brage Jørum Byåsen IL ikke startet  

H40

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 50:05  
2 Vegard Hansen OL Trollelg 50:47 +0:42
3 Snorre Sæternes Byåsen IL 51:40 +1:35
4 Jon Røstum OL Gaula 52:56 +2:51
5 Otto Richard Eide Byåsen IL 53:48 +3:43
6 Vegard Grønli Freidig 55:08 +5:03
7 Arild H Clausen Freidig 55:20 +5:15
8 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 56:24 +6:19
9 Asle Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 58:15 +8:10
10 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:00:03 +9:58
11 Brage Keiserås IL Leik 1:00:46 +10:41
12 Håvard Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 1:02:49 +12:44
13 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 1:05:46 +15:41
14 Egil Hustvedt Wing OK 1:06:03 +15:58
15 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:06:19 +16:14
16 Jan Hage IL Leik 1:07:44 +17:39
17 Harald Storrønning Byåsen IL 1:17:39 +27:34

D21

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 45:01  
2 Maren Jansson Haverstad NTNUI 46:01 +1:00
3 Kristine Fjellanger NTNUI 52:18 +7:17
4 Guro Torpe Frol IL 52:31 +7:30
5 Mari Angell-Petersen Freidig 54:14 +9:13
6 Gunhild Rogne Halland NTNUI 57:22 +12:21
7 Line Hovdenak Stenersen Nidarøst OK 1:05:08 +20:07
8 Elise Taylor Spets Frol IL 1:05:31 +20:30
9 Melanie Simpson Wing OK 1:12:11 +27:10
10 Marit Vala NTNUI 1:16:48 +31:47
11 Mai Elin Watson NTNUI 1:20:48 +35:47
12 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:26:02 +41:01
  Kristin Høydalsvik Byåsen IL ikke startet  
  Katrine Andersen Freidig ikke startet  
  Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK ikke startet  
  Mari Fasting Halden SK ikke startet  

H19-20

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 47:03  
2 Jonas Ressem Frol IL 51:46 +4:43
3 Håvard Eidsmo Freidig 52:01 +4:58
4 Magne Jutulstad NTNUI 53:35 +6:32
5 Arvid Lyngstad Wing OK 56:39 +9:36
6 Ola Keiserås IL Leik 58:34 +11:31
  Vegard Ressem Frol IL diskvalifisert  
  Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert  
  Gard-Martin Udnesseter Johnson NTNUI ikke startet  
  Øyvind Wiggen Byåsen IL ikke startet  
  Rein Helle Mårdalen Freidig ikke startet  

H21

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 44:32  
2 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 45:40 +1:08
3 Jan Schmid OL Trollelg 46:08 +1:36
4 Håvard Vassenden Frol IL 46:25 +1:53
5 Øystein Haug Frol IL 46:53 +2:21
6 Paul Sirum Frol IL 47:41 +3:09
7 Tomas Eidsmo Freidig 48:18 +3:46
8 Lars Hol Moholdt Wing OK 48:36 +4:04
9 Bård Nonstad OL Trollelg 49:52 +5:20
10 Isak Bergset NTNUI 50:26 +5:54
11 Ove Baardsgaard OL Trollelg 50:54 +6:22
12 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 51:34 +7:02
13 Jørgen Tegdan OL Trollelg 51:36 +7:04
14 Jørgen Fiskum Frol IL 51:48 +7:16
15 Trygve Olsen NTNUI 52:50 +8:18
16 Andreas Sylte Freidig 54:15 +9:43
17 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 54:48 +10:16
18 Roar Skulbørstad OL Trollelg 56:55 +12:23
19 Jørgen Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 57:37 +13:05
20 Halvor Lund Freidig 1:01:40 +17:08
21 Tommy Schmid OL Trollelg 1:05:08 +20:36
22 Mads Fornes NTNUI 1:06:27 +21:55
23 Jan Sochor SKOB Banik Havirov 1:07:54 +23:22
24 Markus Glad NTNUI 1:12:32 +28:00
25 Sondre Kongsgård NTNUI 1:13:01 +28:29
26 Gaute Nepstad NTNUI 2:21:41 +1:37:09
  Henrik Svaland Aas NTNUI diskvalifisert  
  Pål Kittilsen Freidig diskvalifisert  
  Jakob Kalvig Skogan NTNUI ikke startet  
  Helmer Volden Wing OK ikke startet  
  Ola Berger Byåsen IL ikke startet  

H15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK diskvalifisert  

D15-20B

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Marte Myhr Amundsen Wing OK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +