Resultater Trondheim Sprint Camp - Løp 1 - Fredagsprint 2016



Resultater Trondheim Sprint Camp - Fredagsprint - Løp 1 av 4
Trondheim, Sør-Trøndelag - 8. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D 21-

3 405 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 13:04   3:50
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 13:33 +0:29 3:58
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:00 +0:56 4:06
4 Kristine Fjellanger NTNUI 14:18 +1:14 4:11
5 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:32 +1:28 4:16
6 Karen Oline Kolstad Freidig 14:40 +1:36 4:18
7 Mai Elin Watson NTNUI 14:57 +1:53 4:23
8 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:58 +1:54 4:23
9 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 15:01 +1:57 4:24
10 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 15:18 +2:14 4:29
11 Julie Størmer NTNUI 15:29 +2:25 4:32
12 Gry Granstedt NTNUI 15:44 +2:40 4:37
13 Guro Torpe Frol IL 15:48 +2:44 4:38
14 Anna Ulvensøen NTNUI 16:11 +3:07 4:45
15 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 16:27 +3:23 4:49
16 Aurora Fossøy NTNUI 16:36 +3:32 4:52
17 Maiki Jäädmaa OK Võru 16:46 +3:42 4:55
18 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 16:54 +3:50 4:57
18 Gunhild Rogne Halland NTNUI 16:54 +3:50 4:57
20 Sara Profors Frol IL 16:56 +3:52 4:58
21 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 17:03 +3:59 5:00
22 Camilla Öhman NTNUI 17:19 +4:15 5:05
23 Merill Mägi OK Kape 17:40 +4:36 5:11
24 Johanne Rakner NTNUI 17:56 +4:52 5:16
25 Hildegunn Heggøy NTNUI 18:37 +5:33 5:28
26 Kristine Fjeldbo NTNUI 18:58 +5:54 5:34
27 Heidi Jensen NTNUI 19:30 +6:26 5:43
28 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 19:47 +6:43 5:48
29 Karoline Dahl Fosby NTNUI 19:48 +6:44 5:48
30 Maria Dahl Fosby NTNUI 25:47 +12:43 7:34
  Karine Hagesæther Foss NTNUI diskvalifisert    
  Ingunn Sandbakk NTNUI diskvalifisert    
  Kristin Antonsen NTNUI diskvalifisert    

H 21-

3 930 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 13:01   3:18
2 Tim Robertson Fossum IF 13:23 +0:22 3:24
3 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 13:28 +0:27 3:25
4 Chris Smithard Deeside 13:38 +0:37 3:28
4 Tue Lassen OK Pan Århus 13:38 +0:37 3:28
4 Carl Petter Lyngen Frol IL 13:38 +0:37 3:28
4 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 13:38 +0:37 3:28
4 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:38 +0:37 3:28
9 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:39 +0:38 3:28
10 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 13:52 +0:51 3:31
10 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 13:52 +0:51 3:31
12 Yngve Skogstad Frol IL 13:56 +0:55 3:32
13 Vegard Ruttenborg NTNUI 14:04 +1:03 3:34
14 Sindre Johannessen Freidig 14:08 +1:07 3:35
15 Jonas Klausen Espedal NTNUI 14:15 +1:14 3:37
16 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 14:19 +1:18 3:38
17 Per Melander Often NTNUI 14:31 +1:30 3:41
18 Paul Sirum Frol IL 14:43 +1:42 3:44
19 Ove Baardsgaard OL Trollelg 14:50 +1:49 3:46
20 Jan Schmid OL Trollelg 14:55 +1:54 3:47
21 Sverre Turter Sandvold NTNUI 15:03 +2:02 3:49
22 Terje Maroni Byåsen IL 15:11 +2:10 3:51
23 Eivind Høydal NTNUI 15:12 +2:11 3:52
24 Gustav Fiskum NTNUI 15:18 +2:17 3:53
25 Øystein Haug Frol IL 15:20 +2:19 3:54
26 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:25 +2:24 3:55
27 Christian Hohl Wing OK 15:50 +2:49 4:01
28 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 16:01 +3:00 4:04
29 Kristoffer Nesland NTNUI 16:22 +3:21 4:09
30 Niklas Profors NTNUI 16:31 +3:30 4:12
31 Håvard Krey Hansen OK Silsand 16:40 +3:39 4:14
32 Eirik Aal NTNUI 16:47 +3:46 4:16
33 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 16:52 +3:51 4:17
34 Sigurd Stenvik Byåsen IL 17:06 +4:05 4:21
35 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 17:32 +4:31 4:27
36 Ola Keiserås IL Leik 17:58 +4:57 4:34
37 Tim Uteng OK Silsand 19:38 +6:37 4:59
38 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 20:05 +7:04 5:06
39 Arne Johannes Løkken NTNUI 20:27 +7:26 5:12
40 Bruno Nazário Kristiansand OK 20:55 +7:54 5:19
41 Svein Harald Hansen OK Silsand 21:36 +8:35 5:29
  Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert    
  Emil Ahlbäck Fossum IF diskvalifisert    
  Rasmus Rørholt Theisen NTNUI diskvalifisert    
  Bjørn Lundanes NTNUI diskvalifisert    
  Isak Bergset NTNUI diskvalifisert    
  Ruben Olsen OK Silsand ikke startet    

D 17-20

3 405 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:31   4:15
2 Tonje Vassend Fossum IF 15:01 +0:30 4:24
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:01 +0:30 4:24
4 Marte Hoff Hagen NTNUI 15:14 +0:43 4:28
5 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 15:16 +0:45 4:29
6 Malin Sandstad Freidig 15:30 +0:59 4:33
7 Ragnhild Eide Byåsen IL 15:32 +1:01 4:33
8 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 15:34 +1:03 4:34
9 Maren Grande Frol IL 15:48 +1:17 4:38
10 Vera Melkild Freidig 15:49 +1:18 4:38
11 Julie Hjortland Larvik OK 15:50 +1:19 4:39
12 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 16:07 +1:36 4:43
13 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 16:09 +1:38 4:44
14 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 16:16 +1:45 4:46
15 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 16:17 +1:46 4:46
16 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 16:22 +1:51 4:48
17 Heidi Therese Wiest Vang OL 16:32 +2:01 4:51
18 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 16:35 +2:04 4:52
19 Nina Asheim Birkeland Halden SK 16:38 +2:07 4:53
20 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 16:46 +2:15 4:55
21 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 16:51 +2:20 4:56
22 Åshild Kolstad Freidig 16:53 +2:22 4:57
23 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 17:08 +2:37 5:01
24 Helene Omdal NTNUI 17:19 +2:48 5:05
25 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:21 +2:50 5:05
26 Marie Bakken Sørensen Freidig 17:25 +2:54 5:06
27 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 17:37 +3:06 5:10
28 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 17:41 +3:10 5:11
28 Line Sølberg OL Trollelg 17:41 +3:10 5:11
30 Silje Arntzen NTNUI 17:50 +3:19 5:14
31 Kristine Ausen NTNUI 17:53 +3:22 5:15
32 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:12 +3:41 5:20
33 Emma Arnesen Byåsen IL 18:43 +4:12 5:29
34 Pernille Opheim Freidig 18:46 +4:15 5:30
35 Idun Bækken Os IL 19:05 +4:34 5:36
36 Camilla Kalenius Mo OK 19:22 +4:51 5:41
37 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 19:51 +5:20 5:49
38 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 20:32 +6:01 6:01
39 Synne Fossøy NTNUI 20:46 +6:15 6:05
40 Maria Ulseth Sylte Freidig 21:10 +6:39 6:12
41 Andrine Viken Byåsen IL 21:43 +7:12 6:22
  Evine Westli Andersen Løten o-lag diskvalifisert    
  Ingvild Wang Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ingvild Torgersen NTNUI ikke startet    

H 17-20

3 930 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 13:39   3:28
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:23 +0:44 3:39
3 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 14:24 +0:45 3:39
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:31 +0:52 3:41
5 Oskar Spets Storhov Freidig 14:32 +0:53 3:41
6 Håvard Eidsmo Freidig 14:34 +0:55 3:42
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:41 +1:02 3:44
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 14:44 +1:05 3:44
9 Oskar Størmer Fossum IF 15:12 +1:33 3:52
10 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:13 +1:34 3:52
11 Steinar Kollerud Lillomarka OL 15:17 +1:38 3:53
12 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 15:49 +2:10 4:01
13 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 15:58 +2:19 4:03
14 Erling Hjermstad Fossum IF 16:18 +2:39 4:08
15 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 16:25 +2:46 4:10
16 Sebastian Daland Kristiansand OK 16:26 +2:47 4:10
17 Even-Johan Kaspersen Mo OK 16:34 +2:55 4:12
18 Marius Pytten Kristiansand OK 16:36 +2:57 4:13
19 Anders Haugskott OL Trollelg 16:45 +3:06 4:15
20 Jørgen Baklid Konnerud IL 16:47 +3:08 4:16
21 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:56 +3:17 4:18
22 Mathias Hermstad Freidig 17:14 +3:35 4:23
23 Einar Melsom Fossum IF 17:32 +3:53 4:27
24 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 17:49 +4:10 4:32
25 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 17:52 +4:13 4:32
26 Håkon Grande Verdal OK 17:53 +4:14 4:33
27 Olivier Meyer OLG Murten 18:02 +4:23 4:35
28 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 18:20 +4:41 4:39
29 Johannes K. Midtbø Wing OK 18:22 +4:43 4:40
30 John Runde Kristiansand OK 18:23 +4:44 4:40
31 Martin Borge Heir Fossum IF 19:40 +6:01 5:00
32 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:42 +6:03 5:00
33 Adrian Opheim Freidig 21:09 +7:30 5:22
34 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 21:28 +7:49 5:27
35 Brage Jørum Byåsen IL 25:01 +11:22 6:21
  Mathias Vindal Freidig diskvalifisert    
  Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert    
  Kjetil Mølnvik Freidig diskvalifisert    
  Henrik Upsal NTNUI diskvalifisert    
  Ole Kostøl Kristiansand OK ikke startet    

D 13-16

3 405 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 15:11   4:27
2 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 16:23 +1:12 4:48
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 16:44 +1:33 4:54
3 Dina Reitan Freidig 16:44 +1:33 4:54
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 16:57 +1:46 4:58
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 17:00 +1:49 4:59
7 Vilde Lereim Storli Freidig 18:12 +3:01 5:20
8 Frida Haugskott OL Trollelg 18:27 +3:16 5:25
9 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:29 +3:18 5:25
10 Eli Kolstad Mo OK 18:52 +3:41 5:32
11 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 19:00 +3:49 5:34
12 Tale Tannvik Skei Freidig 19:06 +3:55 5:36
13 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 19:46 +4:35 5:48
14 Jorun Bækken Os IL 19:50 +4:39 5:49
15 Anniken Ranvik Konnerud IL 20:19 +5:08 5:58
16 Thea Land Konnerud IL 21:13 +6:02 6:13
17 Maren Viken Byåsen IL 21:39 +6:28 6:21
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet    
  Anna Renolen Wing OK ikke startet    

H 13-16

3 930 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 15:04   3:50
2 Mats Eidsmo Freidig 15:42 +0:38 3:59
3 Simen Spets Storhov Freidig 16:06 +1:02 4:05
4 Even Lindaas Vang OL 16:18 +1:14 4:08
5 Vegard Kittilsen Freidig 16:38 +1:34 4:13
6 Kristian Pytten Kristiansand OK 17:25 +2:21 4:25
7 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 17:38 +2:34 4:29
8 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 18:08 +3:04 4:36
9 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 18:18 +3:14 4:39
10 Matias Nissen Freidig 18:24 +3:20 4:40
11 Kristian Fredrik Lynum Freidig 18:36 +3:32 4:43
12 Elias Bergset IL Veten 18:54 +3:50 4:48
13 David Runde Kristiansand OK 18:59 +3:55 4:49
14 Are Lodgaard Byåsen IL 19:04 +4:00 4:51
15 Jonas Grønli Freidig 19:12 +4:08 4:53
16 Jonas Vindal Wing OK 19:31 +4:27 4:57
17 Mikkel Holt Freidig 20:50 +5:46 5:18
18 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 21:31 +6:27 5:28
19 Petter Andreas Lona Wing OK 22:23 +7:19 5:41
20 Jostein Rø Freidig 22:24 +7:20 5:41
21 Tobias Alstad Frol IL 22:31 +7:27 5:43
22 Håkon Holstad Freidig 23:21 +8:17 5:56
23 Nicolai Harvik Konnerud IL 24:35 +9:31 6:15
24 Einar Eide Byåsen IL 24:37 +9:33 6:15
25 Nikolai Renolen Wing OK 25:02 +9:58 6:22
26 Kenneth Kjelaas Malvik IL 25:29 +10:25 6:29
27 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 28:29 +13:25 7:14
28 Mats Lindaas Elverum OK 29:29 +14:25 7:30
29 Kasper Ramlo Os IL 29:36 +14:32 7:31
30 William P Walseth Malvik IL 29:42 +14:38 7:33
  Vemund Mølnvik Freidig diskvalifisert    
  Jo Even Kolstad Freidig ikke startet    
  August Maske Freidig ikke startet    
  Alexander Repstad Storemyr IL Hauken ikke startet    

D 40-

3 405 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Eide Byåsen IL 16:29   4:50
2 Torunn Spets Storhov Freidig 16:39 +0:10 4:53
3 Rine Hanssen Byåsen IL 17:37 +1:08 5:10
4 Isa Heggedal Konnerud IL 18:13 +1:44 5:20
5 Marita Hernandez OL Toten-Troll 19:17 +2:48 5:39
6 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 19:32 +3:03 5:44
7 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 19:39 +3:10 5:46
8 Doris Stien Kaspersen Mo OK 19:46 +3:17 5:48
9 Hilde Forbord Malvik IL 19:51 +3:22 5:49
10 Tone Almås IL Leik 20:11 +3:42 5:55
11 Turid Arnesen Byåsen IL 21:09 +4:40 6:12
12 Liv Tennes Wing OK 21:58 +5:29 6:27
13 Heidi Østli Raumar Orientering 22:05 +5:36 6:29
14 Kristin Sølberg IL Leik 22:58 +6:29 6:44
15 Åse Rita Ellingsen Wing OK 24:16 +7:47 7:07
16 Gro Ellegaard Vang OL 26:10 +9:41 7:41
  Margot Bolstad Lynum Freidig diskvalifisert    
  Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

H 40-

3 930 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 14:58   3:48
2 Lauri Lahtmäe OK Kape 17:39 +2:41 4:29
3 Eivind Lona Wing OK 19:18 +4:20 4:54
4 Terje Melsom Fossum IF 19:28 +4:30 4:57
5 Øyvind Schjelderup Freidig 19:30 +4:32 4:57
6 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 19:49 +4:51 5:02
7 Kjell Maroni Byåsen IL 21:17 +6:19 5:24
8 Terje Midtbø Wing OK 21:21 +6:23 5:25
9 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:36 +6:38 5:29
10 Øystein Wiggen Byåsen IL 22:09 +7:11 5:38
11 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 22:15 +7:17 5:39
12 Arild Heggeset Freidig 22:34 +7:36 5:44
13 Stig Wiest Vang OL 29:21 +14:23 7:28
  Tore Kolstad Mo OK diskvalifisert    
  Jens Even Storhov Freidig ikke startet    

H 60-

3 930 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berger Byåsen IL 21:36   5:29
2 Arnulf Villmo Korgen IL 23:03 +1:27 5:51
3 Roar Forbord Malvik IL 25:01 +3:25 6:21
4 Tor Gjermstad Wing OK 25:07 +3:31 6:23
5 Svein Endre Hove Byåsen IL 28:02 +6:26 7:07
6 Robert Strøm Wing OK 28:22 +6:46 7:13
7 Nils Olav Vennevik Freidig 29:24 +7:48 7:28
  Magnus Landstad Freidig diskvalifisert    
  Øistein Åsmul OL Trollelg diskvalifisert    
  Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +