Resultater Trondheim Sprint Camp - Løp 4 - Finale 2016



Resultater Trondheim Sprint Camp - Finale - Løp 4 av 4
Trondheim, Sør-Trøndelag - 10. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D 21-

3 920 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 24:12   6:10
2 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 27:39 +3:27 7:03
3 Johanne Rakner NTNUI 28:14 +4:02 7:12
4 Julie Arnesen NTNUI 28:25 +4:13 7:14
5 Hildegunn Heggøy NTNUI 28:38 +4:26 7:18
6 Merill Mägi OK Kape 29:08 +4:56 7:25
7 Gry Granstedt NTNUI 31:44 +7:32 8:05
8 Karianne Hjortland NTNUI 31:53 +7:41 8:08
  Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet    

H 21-

4 520 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngve Skogstad Frol IL 19:47   4:22
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 20:31 +0:44 4:32
3 Bjørn Lundanes NTNUI 20:50 +1:03 4:36
4 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 21:08 +1:21 4:40
5 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 21:40 +1:53 4:47
6 Jonas Madslien Bakken NTNUI 22:25 +2:38 4:57
7 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 23:30 +3:43 5:11
8 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 24:23 +4:36 5:23
9 Roar Skulbørstad OL Trollelg 25:18 +5:31 5:35
10 Håvard Krey Hansen OK Silsand 25:38 +5:51 5:40
11 Tim Uteng OK Silsand 26:27 +6:40 5:51
12 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 28:35 +8:48 6:19
13 Arne Johannes Løkken NTNUI 28:55 +9:08 6:23
14 Ola Keiserås IL Leik 29:09 +9:22 6:26
15 Sondre Kongsgård NTNUI 29:15 +9:28 6:28
16 Bruno Nazário Kristiansand OK 31:32 +11:45 6:58
17 Svein Harald Hansen OK Silsand 35:07 +15:20 7:46
  Isak Bergset NTNUI diskvalifisert    
  Ruben Olsen OK Silsand ikke startet    
  Paul Sirum Frol IL ikke startet    

D 17-20

3 920 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Asheim Birkeland Halden SK 25:01   6:22
2 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 26:48 +1:47 6:50
3 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 26:52 +1:51 6:51
4 Marie Bakken Sørensen Freidig 28:53 +3:52 7:22
5 Silje Arntzen NTNUI 29:21 +4:20 7:29
6 Maria Ulseth Sylte Freidig 31:49 +6:48 8:06
7 Camilla Kalenius Mo OK 32:20 +7:19 8:14
8 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 32:40 +7:39 8:20
9 Andrine Viken Byåsen IL 34:19 +9:18 8:45
10 Evine Westli Andersen Løten o-lag 34:38 +9:37 8:50
11 Idun Bækken Os IL 34:39 +9:38 8:50
12 Synne Fossøy NTNUI 34:43 +9:42 8:51
  Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    
  Emma Arnesen Byåsen IL ikke startet    
  Ingvild Wang Lillomarka OL ikke startet    

H 17-20

4 520 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 20:06   4:26
2 Oscar Lyngen Frol IL 23:13 +3:07 5:08
3 Martin Borge Heir Fossum IF 23:19 +3:13 5:09
4 Joar Gjerdahl Konnerud IL 24:25 +4:19 5:24
5 Mathias Vindal Freidig 24:40 +4:34 5:27
6 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 24:44 +4:38 5:28
7 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 25:13 +5:07 5:34
8 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 26:35 +6:29 5:52
9 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 26:45 +6:39 5:55
10 Nils Ola Kvam Freidig 28:02 +7:56 6:12
11 Johannes K. Midtbø Wing OK 28:16 +8:10 6:15
12 Adrian Opheim Freidig 29:14 +9:08 6:28
13 John Runde Kristiansand OK 30:17 +10:11 6:41
14 Håkon Grande Verdal OK 32:53 +12:47 7:16
15 Henrik Upsal NTNUI 56:10 +36:04 12:25
  Bjørn Anders Flågen Heming Orientering diskvalifisert    
  Kjetil Mølnvik Freidig diskvalifisert    
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Einar Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert    
  Ole Kostøl Kristiansand OK ikke startet    

D 13-16

3 920 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Bækken Os IL 27:58   7:08
2 Tale Tannvik Skei Freidig 28:25 +0:27 7:14
3 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 28:39 +0:41 7:18
4 Eli Kolstad Mo OK 29:48 +1:50 7:36
5 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 31:40 +3:42 8:04
6 Maren Viken Byåsen IL 35:33 +7:35 9:04
7 Ane Malene Kolstad Freidig 36:21 +8:23 9:16
  Thea Land Konnerud IL diskvalifisert    
  Anna Renolen Wing OK diskvalifisert    
  Anniken Ranvik Konnerud IL diskvalifisert    
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet    

H 13-16

4 520 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 25:33   5:39
2 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 26:25 +0:52 5:50
3 Kristian Fredrik Lynum Freidig 27:00 +1:27 5:58
4 Are Lodgaard Byåsen IL 27:07 +1:34 5:59
5 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 27:18 +1:45 6:02
6 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 27:45 +2:12 6:08
7 Jonas Grønli Freidig 30:02 +4:29 6:38
8 Elias Bergset IL Veten 30:28 +4:55 6:44
9 Jostein Rø Freidig 31:34 +6:01 6:59
10 Mikkel Holt Freidig 31:44 +6:11 7:01
11 Nicolai Harvik Konnerud IL 32:41 +7:08 7:13
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 33:15 +7:42 7:21
13 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 35:11 +9:38 7:47
14 Vemund Mølnvik Freidig 37:09 +11:36 8:13
15 Kenneth Kjelaas Malvik IL 38:10 +12:37 8:26
16 Petter Andreas Lona Wing OK 41:04 +15:31 9:05
17 Mats Lindaas Elverum OK 42:06 +16:33 9:18
18 Kasper Ramlo Os IL 44:05 +18:32 9:45
19 William P Walseth Malvik IL 48:36 +23:03 10:45
  Kristian Pytten Kristiansand OK diskvalifisert    
  Håkon Holstad Freidig diskvalifisert    
  Matias Nissen Freidig diskvalifisert    
  Jo Even Kolstad Freidig ikke startet    
  August Maske Freidig ikke startet    
  Nikolai Renolen Wing OK ikke startet    
  Alexander Repstad Storemyr IL Hauken ikke startet    

D 40-

3 920 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margot Bolstad Lynum Freidig 27:03   6:54
2 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 29:28 +2:25 7:31
3 Marita Hernandez OL Toten-Troll 30:02 +2:59 7:39
4 Tone Almås IL Leik 31:21 +4:18 7:59
5 Hilde Forbord Malvik IL 33:01 +5:58 8:25
6 Doris Stien Kaspersen Mo OK 33:35 +6:32 8:34
7 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 33:49 +6:46 8:37
8 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 37:02 +9:59 9:26
9 Heidi Østli Raumar Orientering 37:08 +10:05 9:28
  Maj Lisbet Rønning Freidig diskvalifisert    
  Turid Arnesen Byåsen IL diskvalifisert    
  Gro Ellegaard Vang OL ikke startet    

H 40-

4 520 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lauri Lahtmäe OK Kape 24:45   5:28
2 Jens Even Storhov Freidig 26:29 +1:44 5:51
3 Haakon Arnesen Byåsen IL 29:17 +4:32 6:28
4 Øyvind Schjelderup Freidig 30:39 +5:54 6:46
5 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 31:01 +6:16 6:51
6 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 32:47 +8:02 7:15
7 Øystein Wiggen Byåsen IL 34:37 +9:52 7:39
8 Arild Heggeset Freidig 36:05 +11:20 7:58
9 Tore Kolstad Mo OK 37:13 +12:28 8:14
10 Øystein Melby Vang OL 44:15 +19:30 9:47
  Pål Kittilsen Freidig diskvalifisert    
  Stig Wiest Vang OL diskvalifisert    
  Kjell Maroni Byåsen IL diskvalifisert    
  Jack Bjørnsen Kristiansand OK ikke startet    

H 60-

4 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berger Byåsen IL 34:37   7:39
2 Arnulf Villmo Korgen IL 37:49 +3:12 8:21
3 Magnus Landstad Freidig 42:17 +7:40 9:21
4 Nils Olav Vennevik Freidig 43:58 +9:21 9:43
5 Øistein Åsmul OL Trollelg 47:15 +12:38 10:27
6 Robert Strøm Wing OK 49:16 +14:39 10:53
  Roar Forbord Malvik IL diskvalifisert    
  Svein Endre Hove Byåsen IL ikke startet    

Jaktstart Herrer

4 520 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 18:55   4:11
2 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 19:04 +0:09 4:13
3 Tim Robertson Fossum IF 19:33 +0:38 4:19
4 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 20:20 +1:25 4:29
6 Tue Lassen OK Pan Århus 20:40 +1:45 4:34
7 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 20:42 +1:47 4:34
8 Carl Petter Lyngen Frol IL 20:53 +1:58 4:37
9 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 20:57 +2:02 4:38
10 Chris Smithard Deeside 21:43 +2:48 4:48
11 Per Melander Often NTNUI 22:26 +3:31 4:57
12 Terje Maroni Byåsen IL 22:51 +3:56 5:03
13 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 23:05 +4:10 5:06
14 Eivind Høydal NTNUI 23:09 +4:14 5:07
15 Oskar Spets Storhov Freidig 23:11 +4:16 5:07
16 Oskar Størmer Fossum IF 23:15 +4:20 5:08
17 Jonas Klausen Espedal NTNUI 23:27 +4:32 5:11
18 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 23:50 +4:55 5:16
19 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 23:55 +5:00 5:17
20 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 24:09 +5:14 5:20
21 Ove Baardsgaard OL Trollelg 24:12 +5:17 5:21
22 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 24:35 +5:40 5:26
23 Sverre Turter Sandvold NTNUI 24:37 +5:42 5:26
23 Tomas Eidsmo Freidig 24:37 +5:42 5:26
25 Øyvind Wiggen Byåsen IL 25:43 +6:48 5:41
26 Sebastian Daland Kristiansand OK 25:57 +7:02 5:44
27 Øystein Haug Frol IL 26:33 +7:38 5:52
28 Marius Pytten Kristiansand OK 27:04 +8:09 5:59
29 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 27:07 +8:12 5:59
30 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 27:10 +8:15 6:00
31 Erling Hjermstad Fossum IF 27:18 +8:23 6:02
32 Jørgen Baklid Konnerud IL 27:46 +8:51 6:08
33 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 27:56 +9:01 6:10
34 Even-Johan Kaspersen Mo OK 28:33 +9:38 6:18
35 Anders Haugskott OL Trollelg 28:56 +10:01 6:24
36 Simen Spets Storhov Freidig 29:08 +10:13 6:26
37 Vegard Kittilsen Freidig 30:08 +11:13 6:40
38 Olivier Meyer OLG Murten 30:13 +11:18 6:41
39 Eirik Aal NTNUI 30:23 +11:28 6:43
40 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 33:04 +14:09 7:18
  Håvard Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert    
  Marius Aurebekk Kristiansand OK diskvalifisert    
  Einar Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Mathias Hermstad Freidig diskvalifisert    
  Even Lindaas Vang OL diskvalifisert    
  Sigurd Stenvik Byåsen IL diskvalifisert    
  Mats Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Sindre Johannessen Freidig ikke startet    
  Vegard Ruttenborg NTNUI ikke startet    
  Steinar Kollerud Lillomarka OL ikke startet    

Jaktstart Damer

3 920 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 19:21   4:56
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 21:35 +2:14 5:30
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 23:00 +3:39 5:52
4 Kristine Fjellanger NTNUI 23:15 +3:54 5:55
5 Sigrid Alexandersen Fossum IF 23:42 +4:21 6:02
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 24:15 +4:54 6:11
7 Ingrid Lundanes Emblem IL 24:56 +5:35 6:21
8 Julie Størmer NTNUI 26:14 +6:53 6:41
9 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 26:16 +6:55 6:42
10 Marte Hoff Hagen NTNUI 26:28 +7:07 6:45
11 Jenny Baklid Konnerud IL 26:37 +7:16 6:47
12 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 27:04 +7:43 6:54
13 Malin Sandstad Freidig 27:11 +7:50 6:56
14 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 27:25 +8:04 6:59
15 Mai Elin Watson NTNUI 28:18 +8:57 7:13
16 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 28:36 +9:15 7:17
17 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 28:41 +9:20 7:19
18 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 28:47 +9:26 7:20
19 Vera Melkild Freidig 28:48 +9:27 7:20
20 Tonje Vassend Fossum IF 28:50 +9:29 7:21
21 Dina Reitan Freidig 29:10 +9:49 7:26
22 Åshild Kolstad Freidig 29:14 +9:53 7:27
23 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 29:29 +10:08 7:31
24 Julie Hjortland Larvik OK 30:06 +10:45 7:40
25 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 31:37 +12:16 8:03
26 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 31:53 +12:32 8:08
27 Aurora Fossøy NTNUI 32:00 +12:39 8:09
28 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 32:35 +13:14 8:18
29 Heidi Therese Wiest Vang OL 32:43 +13:22 8:20
30 Helene Omdal NTNUI 33:06 +13:45 8:26
31 Torunn Spets Storhov Freidig 33:17 +13:56 8:29
32 Maren Grande Frol IL 34:13 +14:52 8:43
33 Frida Haugskott OL Trollelg 35:37 +16:16 9:05
34 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 36:06 +16:45 9:12
35 Vilde Lereim Storli Freidig 36:10 +16:49 9:13
36 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 36:13 +16:52 9:14
37 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 36:50 +17:29 9:23
38 Camilla Öhman NTNUI 37:01 +17:40 9:26
39 Andrea Ranvik Konnerud IL 37:07 +17:46 9:28
40 Rine Hanssen Byåsen IL 37:13 +17:52 9:29
41 Isa Heggedal Konnerud IL 37:38 +18:17 9:36
  Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Maiki Jäädmaa OK Võru diskvalifisert    
  Marte Lien Johnsen Byåsen IL diskvalifisert    
  Kristine Ausen NTNUI diskvalifisert    
  Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL diskvalifisert    
  Karen Oline Kolstad Freidig ikke startet    
  Sara Profors Frol IL ikke startet    
  Gunhild Rogne Halland NTNUI ikke startet    
  Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +