Resultater Trondheim Sprintcup 1 - 2016



Resultater Trondheim Sprintcup - Løp 1
Trondheim, Sør-Trøndelag - 31. mars 2016

Arrangementstype: Orientering

D13-14

3 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 24:29   6:16
2 Tale Tannvik Skei Freidig 26:39 +2:10 6:50
3 Frida Haugskott OL Trollelg 27:45 +3:16 7:06
4 Mari Eidsmo Freidig 27:57 +3:28 7:10
5 Maren Viken Byåsen IL 30:24 +5:55 7:47
6 Ane Malene Kolstad Freidig 31:58 +7:29 8:11
7 Silje Marie Nissen Freidig 32:38 +8:09 8:22
8 Stine Myhr Amundsen Wing OK 34:36 +10:07 8:52
9 Stine Aune Nidarøst OK 39:19 +14:50 10:04

 

H13-14

3 900 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Holt Freidig 20:52   5:21
2 Jostein Rø Freidig 23:37 +2:45 6:03
3 Petter Andreas Lona Wing OK 25:41 +4:49 6:35
4 Einar Eide Byåsen IL 25:46 +4:54 6:36
5 Erling Eide Hustvedt Wing OK 26:26 +5:34 6:46
6 Vegard Ulseth Sylte Freidig 26:44 +5:52 6:51
7 Vemund Mølnvik Freidig 27:05 +6:13 6:56
8 Ole Håvard Singsaas Freidig 27:42 +6:50 7:06
9 Brage Asplem Freidig 28:47 +7:55 7:22
10 Erlend Aune Byåsen IL 29:22 +8:30 7:31
11 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 30:27 +9:35 7:48
12 Nikolai Renolen Wing OK 32:39 +11:47 8:22
13 August Maske Freidig 32:57 +12:05 8:26
14 William P Walseth Malvik IL 34:07 +13:15 8:44

 

D15-16

3 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dina Reitan Freidig 20:54   5:21
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 21:11 +0:17 5:25
3 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 23:08 +2:14 5:55
4 Synne Kvamme Wing OK 27:57 +7:03 7:10
5 Anna Renolen Wing OK 30:24 +9:30 7:47
6 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 35:01 +14:07 8:58
7 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 37:31 +16:37 9:37
8 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 37:45 +16:51 9:40

 

H15-16

3 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mats Eidsmo Freidig 17:50   4:34
2 Simen Spets Storhov Freidig 18:39 +0:49 4:46
3 Vegard Kittilsen Freidig 19:06 +1:16 4:53
4 Hallvard Dahle Wing OK 21:07 +3:17 5:24
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:23 +3:33 5:28
6 Jo Even Kolstad Freidig 21:38 +3:48 5:32
7 Are Lodgaard Byåsen IL 22:32 +4:42 5:46
8 Emil Kristoffer Auran Malvik IL 23:07 +5:17 5:55
9 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 23:26 +5:36 6:00
10 Matias Nissen Freidig 23:34 +5:44 6:02
11 Jonas Grønli Freidig 23:40 +5:50 6:04
12 Sondre Huse Wing OK 26:27 +8:37 6:46
13 Martin Selmer Freidig 28:23 +10:33 7:16
14 Øystein Moltumyr Malvik IL 29:05 +11:15 7:27
15 Johannes Langaas Nidarøst OK 30:43 +12:53 7:52
16 Kenneth Kjelaas Malvik IL 31:07 +13:17 7:58

 

D17-20

3 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Hoff Hagen NTNUI 20:07   5:09
2 Vera Melkild Freidig 20:23 +0:16 5:13
3 Gina Granstedt Halden SK 20:42 +0:35 5:18
4 Malin Sandstad Freidig 20:49 +0:42 5:20
5 Frida Sæther Freidig 20:53 +0:46 5:21
6 Helene Omdal NTNUI 23:08 +3:01 5:55
7 Marie Bakken Sørensen Freidig 23:41 +3:34 6:04
8 Line Sølberg OL Trollelg 24:15 +4:08 6:13
9 Kristine Klock Fleten Wing OK 24:50 +4:43 6:22
10 Synne Fossøy NTNUI 27:05 +6:58 6:56
11 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 27:23 +7:16 7:01
12 Andrine Viken Byåsen IL 30:17 +10:10 7:45
13 Marte Myhr Amundsen Wing OK 33:49 +13:42 8:40
14 Martine Klock Fleten Wing OK 37:05 +16:58 9:30
  Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL diskvalifisert    

 

H17-20

3 900 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Hermstad Freidig 17:15   4:25
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:20 +0:05 4:26
3 Jonas Unsgård IL Leik 17:34 +0:19 4:30
4 Kjetil Mølnvik Freidig 17:37 +0:22 4:31
5 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 17:41 +0:26 4:32
6 Sivert Bellingmo OL Gaula 18:20 +1:05 4:42
7 Oscar Lyngen Frol IL 18:27 +1:12 4:43
8 Mathias Vindal Freidig 18:34 +1:19 4:45
9 Anders Haugskott OL Trollelg 19:00 +1:45 4:52
10 Ole Wanvik Haugen Freidig 19:43 +2:28 5:03
11 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 19:50 +2:35 5:05
12 Rein Mårdalen Freidig 19:51 +2:36 5:05
13 Johannes K. Midtbø Wing OK 20:07 +2:52 5:09
14 Øyvind Berg NTNUI 20:10 +2:55 5:10
15 Nils Ola Kvam Freidig 21:29 +4:14 5:30
16 Aleksander Skoglund Freidig 22:36 +5:21 5:47
17 Birk Gravdahl Wing OK 23:22 +6:07 5:59
18 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 24:00 +6:45 6:09
19 Martin Løvås Nidarøst OK 35:13 +17:58 9:01

 

D21

3 900 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Fjellanger NTNUI 19:02   4:52
2 Karen Oline Kolstad Freidig 19:47 +0:45 5:04
3 Mai Elin Watson NTNUI 20:15 +1:13 5:11
4 Ida Lindkvist NTNUI 20:22 +1:20 5:13
5 Guro Torpe Frol IL 21:11 +2:09 5:25
6 Gry Granstedt NTNUI 21:32 +2:30 5:31
7 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 22:11 +3:09 5:41
8 Elen Katrine Skjerve Frol IL 22:28 +3:26 5:45
9 Hedvig Åstebøl NTNUI 22:43 +3:41 5:49
10 Sara Profors Frol IL 23:28 +4:26 6:01
11 Aurora Fossøy NTNUI 23:35 +4:33 6:02
12 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 23:45 +4:43 6:05
13 Jenny Persson Byåsen IL 23:51 +4:49 6:06
14 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 23:54 +4:52 6:07
15 Gunhild Rogne Halland NTNUI 24:04 +5:02 6:10
16 Ingrid Okkenhaug NTNUI 24:18 +5:16 6:13
17 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 24:26 +5:24 6:15
18 Sigrid Bratsberg NTNUI 25:06 +6:04 6:26
19 Ane Kjerstine Sandstad Frol IL 25:17 +6:15 6:28
20 Marit Schmid OL Trollelg 25:54 +6:52 6:38
21 Andrea Vindal Wing OK 26:03 +7:01 6:40
22 Karoline Dahl Fosby NTNUI 26:24 +7:22 6:46
23 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 26:30 +7:28 6:47
24 Tina Strømdal Wik Freidig 26:58 +7:56 6:54
25 Ingunn Sandbakk NTNUI 27:49 +8:47 7:07

 

H21

3 900 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:29   3:58
2 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:43 +0:14 4:01
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:43 +0:14 4:01
4 Sindre Johannessen Freidig 15:53 +0:24 4:04
5 Per Melander Often NTNUI 16:02 +0:33 4:06
6 Terje Maroni Byåsen IL 16:04 +0:35 4:07
7 Gustav Fiskum NTNUI 16:09 +0:40 4:08
8 Bjørn Lundanes NTNUI 16:13 +0:44 4:09
9 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 16:18 +0:49 4:10
10 Jan Schmid OL Trollelg 16:20 +0:51 4:11
11 Sebastian Torgersen NTNUI 16:45 +1:16 4:17
12 Sverre Turter Sandvold NTNUI 16:48 +1:19 4:18
13 Ove Baardsgaard OL Trollelg 16:50 +1:21 4:18
14 Simen Eid Nielsen NTNUI 17:06 +1:37 4:23
14 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 17:06 +1:37 4:23
16 Dag Lofthus NTNUI 17:17 +1:48 4:25
17 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 17:30 +2:01 4:29
18 Adrian Opheim NTNUI 17:44 +2:15 4:32
19 Christian Hohl Wing OK 17:49 +2:20 4:34
20 Kristoffer Nesland NTNUI 18:01 +2:32 4:37
21 Sindre Nordhagen NTNUI 18:03 +2:34 4:37
22 Håvard Myhre NTNUI 18:15 +2:46 4:40
23 Gunnar A Fiskum NTNUI 18:20 +2:51 4:42
24 Olav Vestøl NTNUI 18:37 +3:08 4:46
25 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 18:41 +3:12 4:47
26 Niklas Profors NTNUI 18:49 +3:20 4:49
27 Jørund Vala NTNUI 18:55 +3:26 4:51
28 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:57 +3:28 4:51
29 Ole Hartvik Skogstad OL Gaula 19:06 +3:37 4:53
30 Eirik Marthinsen NTNUI 20:11 +4:42 5:10
31 Sondre Kongsgård NTNUI 20:33 +5:04 5:16
32 Magne Jutulstad NTNUI 20:55 +5:26 5:21
33 Ola Keiserås IL Leik 21:07 +5:38 5:24
34 Øivind Aunøien OK Fjell 21:13 +5:44 5:26
34 Arne Johannes Løkken NTNUI 21:13 +5:44 5:26
36 Andreas Alvem NTNUI 21:34 +6:05 5:31
37 Alex Pedersen OL Trollelg 22:35 +7:06 5:47
38 Tommy Schmid OL Trollelg 23:06 +7:37 5:55
39 Hugo Smets NTNUI 23:25 +7:56 6:00
40 Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig 23:48 +8:19 6:06
41 Espen Stornes NTNUI 25:03 +9:34 6:25
42 Petter Lyng Nidarøst OK 28:16 +12:47 7:14
  Lars Owren Freidig diskvalifisert    

 

D40

3 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Angell-Petersen Freidig 22:08   5:40
2 Torunn Spets Storhov Freidig 22:57 +0:49 5:53
3 Gøril Eide Byåsen IL 24:13 +2:05 6:12
4 Kari Ulseth Freidig 24:19 +2:11 6:14
5 Mette Resell Nolte Freidig 25:07 +2:59 6:26
6 Vibeke Klock Fleten Wing OK 25:29 +3:21 6:32
7 Mari Moseid Freidig 25:45 +3:37 6:36
8 Tone Almås IL Leik 27:33 +5:25 7:03
9 Liv Tennes Wing OK 27:53 +5:45 7:08
10 Mari Hoff Byåsen IL 28:25 +6:17 7:17
11 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 30:18 +8:10 7:46
12 Kjersti Tannvik Freidig 30:20 +8:12 7:46
13 Kristin Sølberg IL Leik 32:49 +10:41 8:24

 

H40

3 900 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 16:49   4:18
2 Pål Kittilsen Freidig 17:56 +1:07 4:35
3 Jørgen Tegdan OL Trollelg 18:34 +1:45 4:45
4 Petter Andreas Bergh Malvik IL 19:05 +2:16 4:53
5 Torgeir Aune Byåsen IL 19:48 +2:59 5:04
6 Bjørnar Lynum Freidig 19:50 +3:01 5:05
7 Arild H Clausen Freidig 21:14 +4:25 5:26
8 Jon Røstum OL Gaula 21:21 +4:32 5:28
9 Per Arne Troset Wing OK 21:29 +4:40 5:30
10 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:39 +4:50 5:33
11 Kyrre Auran Malvik IL 21:48 +4:59 5:35
12 Kristian Dahl Freidig 21:53 +5:04 5:36
13 Vegard Grønli Freidig 22:00 +5:11 5:38
14 Jan Hage IL Leik 22:25 +5:36 5:44
15 Stein-Erik Fleten Wing OK 22:46 +5:57 5:50
16 Roy Seland Nidarøst OK 23:51 +7:02 6:06
17 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 24:13 +7:24 6:12
18 Trond Sletner Byåsen IL 24:16 +7:27 6:13
19 Øystein Husby Malvik IL 25:25 +8:36 6:31
20 Eivind Lona Wing OK 25:27 +8:38 6:31
21 Harald Førdedal Wing OK 26:24 +9:35 6:46
22 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 27:04 +10:15 6:56
23 Arild Heggeset Freidig 28:07 +11:18 7:12
24 Are Rogstad Nidarøst OK 32:47 +15:58 8:24
25 Marius Walseth Malvik IL 36:07 +19:18 9:15
  Jørgen Longva Byåsen IL diskvalifisert    

 

D50

3 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 23:50   6:06
2 Turid Arnesen Byåsen IL 25:42 +1:52 6:35
3 Grete Berge Owren Freidig 26:02 +2:12 6:40
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 26:26 +2:36 6:46
5 Mona Høiås Sæther Freidig 27:02 +3:12 6:55
6 Mona J. Mølnvik Freidig 27:05 +3:15 6:56
7 Guri Bjørndal Byåsen IL 27:12 +3:22 6:58
8 Hilde Forbord Malvik IL 27:43 +3:53 7:06
9 Borgunn Ytterhus Byåsen IL 30:53 +7:03 7:55
10 Hilde Bellingmo OL Gaula 32:06 +8:16 8:13
11 Åse Rita Ellingsen Wing OK 32:41 +8:51 8:22

 

H50

3 900 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 18:16   4:41
2 Dag Stenersen Nidarøst OK 21:12 +2:56 5:26
3 Jostein Mårdalen Freidig 22:03 +3:47 5:39
4 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 22:23 +4:07 5:44
5 Haakon Arnesen Byåsen IL 22:33 +4:17 5:46
6 Håvard Eidnes OL Trollelg 23:16 +5:00 5:57
7 Øyvind Schjelderup Freidig 23:25 +5:09 6:00
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 24:07 +5:51 6:11
9 Dag Erik Helland Wing OK 24:22 +6:06 6:14
10 Svein Olav Åmot IL Leik 24:23 +6:07 6:15
11 Terje Midtbø Wing OK 24:47 +6:31 6:21
12 Lasse Natvig Byåsen IL 25:36 +7:20 6:33
13 Hans Boye Skogstad OL Gaula 26:18 +8:02 6:44
14 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 26:25 +8:09 6:46
15 Per Erik Kvam Freidig 26:52 +8:36 6:53
16 Rolf Helge Røsand Nidarøst OK 26:56 +8:40 6:54
17 Geir Willumsen Freidig 31:39 +13:23 8:06
  John Svergja Nord-Østerdal OK diskvalifisert    

 

D60

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 33:44   8:38

 

H60

3 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Maroni Byåsen IL 23:17   5:58
2 Inge Nørstebø OL Trollelg 25:41 +2:24 6:35
3 Magne Lysberg Freidig 26:17 +3:00 6:44
4 Frank Bjarkø Wing OK 27:32 +4:15 7:03
5 Kjell-Arne Henninen Byåsen IL 29:07 +5:50 7:27
6 Svein Hove Byåsen IL 29:25 +6:08 7:32
7 Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 29:42 +6:25 7:36
8 Helge Rustad Freidig 30:03 +6:46 7:42

 

D70

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 27:00   6:55
2 Torid Kvaal Freidig 29:17 +2:17 7:30
3 Randi Helland Wing OK 41:08 +14:08 10:32

 

H70

3 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 27:41   7:05
2 Magnus Landstad Freidig 28:33 +0:52 7:19
3 Tore Kiste Nidarøst OK 30:41 +3:00 7:52
4 Egil Repvik OL Trollelg 31:38 +3:57 8:06
5 Torleif Stephansen Nidarøst OK 32:17 +4:36 8:16
6 Finn Faye Knudsen OL Trollelg 33:02 +5:21 8:28
7 Leif Røhjell Byåsen IL 33:48 +6:07 8:40
8 Finn Bjørgum OK Nidarøst 41:42 +14:01 10:41
  Øistein Åsmul OL Trollelg diskvalifisert    

 

D11-12

2 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 13:06   5:57
2 Una Kittilsen Freidig 14:22 +1:16 6:31
3 Marita Aske Freidig 15:25 +2:19 7:00
4 Maria Strømdal Wik Freidig 15:33 +2:27 7:04
5 Tora Kittilsen Freidig 15:58 +2:52 7:15
6 Lina Storler Snøfugl Freidig 16:06 +3:00 7:19
7 Solveig Louise Nissen Freidig 17:22 +4:16 7:53
8 Anna Aurora Nolte Freidig 19:23 +6:17 8:48
9 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 20:42 +7:36 9:24
10 Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 21:21 +8:15 9:42

 

H11-12

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 11:55   5:24
2 Jakob Lundgren Meland Wing OK 14:33 +2:38 6:36
3 Emil Grønli Freidig 15:13 +3:18 6:54
4 Iver Dalsaune Thun Freidig 15:40 +3:45 7:07
5 Vegard Lereim Storli Freidig 16:01 +4:06 7:16
6 Tristan Halvorsen Freidig 18:10 +6:15 8:15
7 Magne Guttvik Wing OK 20:17 +8:22 9:13
8 Kasper Lodgaard Byåsen IL 20:38 +8:43 9:22
9 Martin Moseid Ulven Freidig 21:15 +9:20 9:39

 

H65

3 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berger Byåsen IL 24:52   6:22
2 Steinar Aasvang Wing OK 28:04 +3:12 7:11
3 Tor Gjermstad Wing OK 28:36 +3:44 7:20
4 Nils Olav Vennevik Freidig 32:33 +7:41 8:20
  Per Laksfors Wing OK diskvalifisert    
  Anders Waage Freidig diskvalifisert    

 

H75

3 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Østerbø Freidig 26:27   6:46
2 Leif Engen Nidarøst OK 29:41 +3:14 7:36
3 Robert Strøm Wing OK 34:26 +7:59 8:49
4 Tore Brurok Nidarøst OK 34:34 +8:07 8:51
5 Jardar Sandstad Selbu OK 35:02 +8:35 8:58
  Henry Sundsetvik OL Trollelg diskvalifisert    

 

H80

3 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 38:11   9:47
2 Arnfinn Langeland Byåsen IL 41:31 +3:20 10:38

 

D-10

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anna Bellingmo OL Gaula 26:20   11:58
  Nora Halvorsen Freidig 24:25   11:05
  Linnea Skaufel Simensen Freidig 40:12   18:16

 

H-10

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 21:28   9:45
  Erlend Grønli Freidig 29:31   13:24
  Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 31:11   14:10
  Sivert Sæther Levin Freidig 21:15   9:39
  Sofus H Lind Wing OK 25:05   11:24
  Alf Petter Lynum Freidig 17:25   7:55
  Ludvik Storler Snøfugl Freidig 14:40   6:39
  Ole Ulseth Sylte Freidig 24:24   11:05
  Jørgen Moseid Ulven Freidig 14:13   6:27

 

Åpen lang

3 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Aas Klubbløs 25:55   6:38
2 Edgar Furuholt Klubbløs 31:18 +5:23 8:01
3 Maj-Lisbet Rønning Freidig 32:29 +6:34 8:19
4 Ingri Moseid Ulven Freidig 34:39 +8:44 8:53

 

Åpen kort

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Furuholt Klubbløs 23:17   10:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +