Resultater Trondheim Sprintcup 2 - 2016



Resultater Trondheim Sprintcup - Løp 2
Trondheim, Sør-Trøndelag - 14. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Bellingmo OL Gaula 19:08  
2 Karoline Dahl Freidig 33:31  

 

D 11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 9:21  
2 Anna Aurora Nolte Freidig 11:08 +1:47
3 Tora Kittilsen Freidig 12:11 +2:50
4 Una Kittilsen Freidig 13:36 +4:15
5 Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 14:32 +5:11
6 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 15:09 +5:48
7 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 16:21 +7:00
8 Solveig Louise Nissen Freidig 16:26 +7:05

 

D 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frida Haugskott OL Trollelg 21:45  
2 Vilde Lereim Storli Freidig 22:32 +0:47
3 Ane Malene Kolstad Freidig 27:25 +5:40
4 Stine Aune Nidarøst OK 30:06 +8:21
5 Silje Marie Nissen Freidig 32:29 +10:44
6 Stine Myhr Amundsen Wing OK 33:37 +11:52
7 Tuva Grøtte Wing OK 37:05 +15:20
8 Mari Eidsmo Freidig 44:20 +22:35
  Maren Viken Byåsen IL diskvalifisert  

 

D 15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dina Reitan Freidig 20:21  
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 20:38 +0:17
3 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 22:22 +2:01
4 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 23:12 +2:51
5 Synne Kvamme Wing OK 26:49 +6:28
6 Anna Renolen Wing OK 27:34 +7:13
7 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 28:44 +8:23
8 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 33:35 +13:14
9 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 33:48 +13:27

 

D 17-20

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 19:05  
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 19:56 +0:51
3 Marte Hoff Hagen NTNUI 20:03 +0:58
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 20:04 +0:59
5 Emma Arnesen Byåsen IL 20:37 +1:32
6 Vera Melkild Freidig 20:55 +1:50
7 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 20:57 +1:52
8 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 21:10 +2:05
9 Helene Omdal NTNUI 22:02 +2:57
10 Line Sølberg OL Trollelg 22:47 +3:42
11 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 25:48 +6:43
12 Synne Fossøy NTNUI 26:15 +7:10
13 Pernille Opheim Freidig 26:20 +7:15
14 Andrine Viken Byåsen IL 28:34 +9:29
15 Marte Myhr Amundsen Wing OK 30:30 +11:25
  Randi Marie mohus Wing OK diskvalifisert  

 

D 21-

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Alexandersen Fossum IF 18:18  
2 Kristine Fjellanger NTNUI 18:24 +0:06
3 Marta Ulvensøen NTNUI 20:27 +2:09
4 Guro Torpe Frol IL 20:28 +2:10
5 Anna Ulvensøen NTNUI 20:49 +2:31
6 Siri Kollerud Lillomarka OL 20:52 +2:34
7 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 20:56 +2:38
8 Mai Elin Watson NTNUI 21:05 +2:47
9 Hedvig Åstebøl NTNUI 21:21 +3:03
10 Elen Katrine Skjerve Frol IL 21:27 +3:09
11 Rannveig Jørgensen NTNUI 21:40 +3:22
12 Sara Profors Frol IL 21:47 +3:29
13 Aurora Fossøy NTNUI 21:51 +3:33
14 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 21:54 +3:36
15 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 22:10 +3:52
16 Kristin Antonsen NTNUI 22:23 +4:05
16 Johanne Rakner NTNUI 22:23 +4:05
18 Camilla Öhman NTNUI 22:44 +4:26
19 Gunhild Rogne Halland NTNUI 22:47 +4:29
20 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 22:52 +4:34
21 Kristin Åstebøl Byåsen IL 23:05 +4:47
22 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 23:19 +5:01
23 Jenny Persson Byåsen IL 23:42 +5:24
24 Sigrid Bratsberg NTNUI 23:59 +5:41
25 Anette Kleppestø NTNUI 25:27 +7:09
26 Marit Schmid OL Trollelg 25:44 +7:26
27 Andrea Vindal Wing OK 26:01 +7:43
28 Karine Hagesæther Foss NTNUI 27:19 +9:01
29 Ingvild Bostad Nidarøst OK 30:28 +12:10
30 Karoline Dahl Fosby NTNUI 30:34 +12:16
  Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL diskvalifisert  
  Johanne de Presno NTNUI diskvalifisert  
  Karen Oline Kolstad Freidig diskvalifisert  

 

H -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alf Petter Lynum Freidig 12:49  
2 Sivert Sæther Levin Freidig 15:28  
3 Benjamin Callanan Wing OK 15:41  
4 Ole Ulseth Sylte Freidig 16:33  
5 Jørgen Moseid Ulven Freidig 18:32  
6 Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 18:39  
7 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 21:37  

 

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Iver Dalsaune Thun Freidig 9:29  
2 Emil Grønli Freidig 9:31 +0:02
3 Vegard Lereim Storli Freidig 11:33 +2:04
4 Emil Leroyer Freidig 15:18 +5:49
5 Jakob Lundgren Meland Wing OK 16:52 +7:23
6 Sigurd Braathen Wing OK 16:53 +7:24
7 Anders Tørum Selbu OK 18:59 +9:30
8 Kasper Lodgaard Byåsen IL 33:33 +24:04
  Magne Guttvik Wing OK diskvalifisert  

 

H 13-14

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Holt Freidig 21:09  
2 Jostein Rø Freidig 23:48 +2:39
3 Nikolai Renolen Wing OK 27:16 +6:07
3 Petter Andreas Lona Wing OK 27:16 +6:07
5 Håvard Singsaas Freidig 27:27 +6:18
6 Gabriel Callanan Wing OK 30:01 +8:52
7 Vegard Ulseth Sylte Freidig 30:46 +9:37
8 Einar Eide Byåsen IL 31:01 +9:52
9 William P Walseth Malvik IL 31:50 +10:41
10 Brage Asplem Freidig 32:14 +11:05

 

H 15-16

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mats Eidsmo Freidig 17:44  
2 Matias Nissen Freidig 18:09 +0:25
3 Vegard Kittilsen Freidig 18:26 +0:42
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 18:46 +1:02
5 Lars Sandstad Freidig 19:07 +1:23
6 Trygve Tegnander Wing OK 21:05 +3:21
7 Jo Even Kolstad Freidig 21:06 +3:22
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:20 +3:36
9 Håkon Holstad Freidig 21:33 +3:49
10 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 21:50 +4:06
11 Sondre Huse Wing OK 23:53 +6:09
12 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 24:01 +6:17
13 Martin Selmer Freidig 28:00 +10:16
14 Øystein Moltumyr Malvik IL 30:22 +12:38
  Erik Hagen Berg Wing OK diskvalifisert  
  Jonas Vindal Wing OK diskvalifisert  

 

H 17-20

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:08  
2 Kjetil Mølnvik Freidig 17:36 +0:28
3 Jonas Unsgård IL Leik 17:40 +0:32
4 Øyvind Berg NTNUI 17:53 +0:45
5 Sivert Bellingmo OL Gaula 18:17 +1:09
6 Mathias Vindal Freidig 18:28 +1:20
7 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 18:30 +1:22
8 Aleksander Skoglund Freidig 18:31 +1:23
9 Oscar Lyngen Frol IL 18:36 +1:28
10 Anders Haugskott OL Trollelg 18:40 +1:32
11 Ole Wanvik Haugen Freidig 18:50 +1:42
12 Mathias Hermstad Freidig 18:58 +1:50
13 Johannes K. Midtbø Wing OK 19:42 +2:34
14 Adrian Opheim Freidig 20:50 +3:42
15 Nils Ola Kvam Freidig 21:12 +4:04
16 Martin Løvås Nidarøst OK 38:13 +21:05

 

H 21-

38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Johannessen Freidig 15:26  
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:26  
3 Bjørn Lundanes NTNUI 15:35 +0:09
4 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:39 +0:13
5 Terje Maroni Byåsen IL 15:55 +0:29
6 Per Melander Often NTNUI 15:57 +0:31
7 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 16:13 +0:47
8 Jonas Kalusen Espedal NTNUI 16:37 +1:11
9 Dag Lofthus NTNUI 16:43 +1:17
10 Sebastian Torgersen NTNUI 16:46 +1:20
11 Jan Schmid OL Trollelg 16:47 +1:21
12 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:07 +1:41
13 Øystein Haug Frol IL 17:15 +1:49
14 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 17:18 +1:52
14 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 17:18 +1:52
16 Per Harald Skogstad OL Gaula 17:22 +1:56
17 Christian Hohl Wing OK 17:41 +2:15
18 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 17:49 +2:23
19 Øivind Aunøien OK Fjell 17:50 +2:24
20 Ole Hartvik Skogstad OL Gaula 18:01 +2:35
21 Sigurd Stenvik Byåsen IL 18:16 +2:50
22 Kristoffer Nesland NTNUI 18:18 +2:52
23 Jørund Vala NTNUI 18:26 +3:00
24 Roar Skulbørstad OL Trollelg 19:02 +3:36
25 Sondre Kongsgård NTNUI 19:11 +3:45
26 Bjørn Johannessen Field NTNUI 19:31 +4:05
27 Ola Keiserås IL Leik 19:55 +4:29
28 Bjarte Ims Freidig 19:56 +4:30
29 Andreas Alvem NTNUI 20:03 +4:37
30 Arne Johannes Løkken NTNUI 20:19 +4:53
31 Tommy Schmid OL Trollelg 20:30 +5:04
32 Erik Frøseth Verdal OK 20:42 +5:16
33 Alex Pedersen OL Trollelg 22:33 +7:07
34 Simen Oskal Hamar OK 24:04 +8:38
35 Petter Lyng Nidarøst OK 25:02 +9:36
36 Espen Stornes NTNUI 27:35 +12:09
37 Vidar Tronsaune OK Fjell 29:56 +14:30
  Sindre Nordhagen NTNUI diskvalifisert  

 

H 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Andreas Bergh Malvik IL 18:33  
2 Jon Røstum OL Gaula 19:11 +0:38
3 Torgeir Aune Byåsen IL 19:31 +0:58
4 Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg 20:05 +1:32
5 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 20:18 +1:45
6 Arild H Clausen Freidig 20:49 +2:16
7 Vegard Hansen OL Trollelg 20:59 +2:26
8 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:59 +3:26
9 Stein-Erik Fleten Wing OK 22:41 +4:08
10 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 22:59 +4:26
11 Harald Førdedal Wing OK 23:15 +4:42
12 Kyrre Auran Malvik IL 23:29 +4:56
13 Eivind Lona Wing OK 23:58 +5:25
14 Jon Holstad Freidig 24:19 +5:46
15 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 24:49 +6:16
16 Arild Heggeset Freidig 26:28 +7:55
17 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 27:38 +9:05
18 Marius Walseth Malvik IL 34:37 +16:04
  Arne Inge Kolstad Wing OK diskvalifisert  
  Bjørnar Lynum Freidig diskvalifisert  
  Øystein Husby Malvik diskvalifisert  

 

H 50-

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Even Storhov Freidig 18:57  
2 Svein Olav Åmot IL Leik 21:33 +2:36
3 Haakon Arnesen Byåsen IL 22:04 +3:07
4 Øyvind Schjelderup Freidig 22:13 +3:16
5 Geir Owren Freidig 22:18 +3:21
6 Per Erik Kvam Freidig 22:23 +3:26
7 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 22:24 +3:27
8 Bernt Rognes Freidig 22:30 +3:33
9 Hans Boye Skogstad OL Gaula 22:46 +3:49
9 Reidar Selmer Freidig 22:46 +3:49
11 Per Einar Pedersli OL Trollelg 22:50 +3:53
12 Øystein Wiggen Byåsen IL 23:16 +4:19
13 Håvard Eidnes OL Trollelg 23:39 +4:42
14 Dag Erik Helland Wing OK 23:43 +4:46
15 Terje Midtbø Wing OK 23:45 +4:48
16 Jon Vindal Wing OK 25:03 +6:06
17 Lasse Natvig Byåsen IL 26:32 +7:35
18 Rolf Helge Rødsand Nidarøst OK 28:04 +9:07
19 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 28:40 +9:43
20 Geir Willumsen Freidig 30:24 +11:27
21 Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 33:12 +14:15
22 Rune Stræte Wing OK 43:17 +24:20
  John Svergja Nord-Østerdal OK diskvalifisert  

 

H 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inge Nørstebø OL Trollelg 22:02  
2 Kjell Maroni Byåsen IL 25:03 +3:01
3 Bjørn Berger Byåsen IL 25:04 +3:02
4 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 26:01 +3:59
5 Frank Bjarkø Wing OK 27:18 +5:16
6 Helge Rustad Freidig 28:47 +6:45
7 Kjell-Arne Henninen Byåsen IL 29:54 +7:52

 

H 65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Waage Freidig 28:14  
2 Svein Endre Hove Byåsen IL 28:46 +0:32
3 Edgar Furuholt OL Trollelg 29:03 +0:49
4 Tom Bugge Byåsen IL 29:09 +0:55
5 Tor Gjermstad Wing OK 29:12 +0:58
6 Nils Olav Vennevik Freidig 33:01 +4:47

 

H 70-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roar Forbord Malvik IL 27:01  
2 Rolf Karset Steinkjer OK 28:53 +1:52
3 Frode Stensrud OL Trollelg 30:25 +3:24
4 Øistein Åsmul OL Trollelg 31:44 +4:43
5 Knut Skjesol Wing OK 32:48 +5:47
6 Torleif Stephansen Nidarøst OK 33:11 +6:10
7 Egil Repvik OL Trollelg 33:26 +6:25
8 Thore Sundsetvik OL Trollelg 39:42 +12:41
  Finn Faye Knudsen OL Trollelg diskvalifisert  

 

H 75-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 29:53  
2 Anders Lauglo OL Trollelg 33:45 +3:52
3 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 34:05 +4:12
4 Henry Sundsetvik OL Trollelg 38:38 +8:45
  Robert Strøm Wing OK diskvalifisert  

 

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arnfinn Langeland Byåsen IL 35:18  
2 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 36:27 +1:09

 

D 40-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Spets Storhov Freidig 21:50  
2 Gøril Eide Byåsen IL 22:18 +0:28
3 Margot Bolstad Lynum Freidig 22:25 +0:35
4 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 22:29 +0:39
5 Mari Angell-Petersen Freidig 22:48 +0:58
6 Kari Ulseth Freidig 23:02 +1:12
7 Sigrid Melkild Freidig 24:45 +2:55
8 Mari Moseid Freidig 25:05 +3:15
9 Tone Almås IL Leik 25:23 +3:33
10 Mari Hoff Byåsen IL 25:53 +4:03
11 Mette Resell Nolte Freidig 27:13 +5:23
12 Kjersti Tannvik Freidig 28:16 +6:26
13 Liv Tennes Wing OK 29:51 +8:01

 

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rine Hanssen Byåsen IL 22:53  
2 Mona J. Mølnvik Freidig 23:12 +0:19
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 25:49 +2:56
4 Guri Bjørndal Byåsen IL 25:59 +3:06
5 Hilde Forbord Malvik IL 26:28 +3:35
6 Grete Berge Owren Freidig 27:39 +4:46
7 Ingunn Morset Wing OK 27:51 +4:58
8 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 29:31 +6:38
9 Åse Rita Ellingsen Wing OK 30:26 +7:33
10 Karin Galaaen Selbu OK 33:22 +10:29
11 Borgunn Ytterhus Byåsen IL 36:40 +13:47
12 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 38:19 +15:26
  Hilde Bellingmo OL Gaula diskvalifisert  

 

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 33:55  

 

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katharina Mo Berge Freidig 28:25  

 

Åpen kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Furuholt Klubbløs 17:12  
2 Edmund Olsen Klubbløs 18:22 +1:10
3 Asbjørg Engdal Olsen Klubbløs 20:17 +3:05

 

Åpen lang

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sebastian Aas Klubbløs 18:59  
2 Aleksander Hanssen Klubbløs 19:02 +0:03
3 Erik Hegbom Klubbløs 22:28 +3:29
4 Silje Mordal Klubbløs 25:42 +6:43
5 Miguel Castroviejo NTNUI 30:26 +11:27
6 Maj-Lisbet Rønning Freidig 33:22 +14:23
  Fredrik Steinsvik NTNUI diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +