Resultater Trondheim Sprintcup 4 - 2016



Resultater Trondheim Sprintcup - Løp 4
Trondheim, Sør-Trøndelag - 28. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D -10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Anna Bellingmo OL Gaula 37:02  
  Nora Halvorsen Freidig 24:57  
  Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 28:40  

D 11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Spets Storhov Freidig 12:37  
2 Una Kittilsen Freidig 14:56 +2:19
3 Anna Aurora Nolte Freidig 17:28 +4:51
4 Tora Kittilsen Freidig 18:15 +5:38
5 Juni Pape Skjærvold Freidig 19:47 +7:10
6 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 21:05 +8:28
7 Solveig Louise Nissen Freidig 21:23 +8:46
8 Marita Aske Freidig 21:47 +9:10
9 Maria Strømdal Wik Freidig 22:02 +9:25
10 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 22:21 +9:44
11 Lina Storler Snøfugl Freidig 27:31 +14:54

D 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frida Haugskott OL Trollelg 25:59  
2 Vilde Lereim Storli Freidig 26:56 +0:57
3 Ane Malene Kolstad Freidig 33:53 +7:54
4 Tuva Grøtte Wing OK 33:56 +7:57
5 Maren Viken Byåsen IL 34:35 +8:36
6 Silje Marie Nissen Freidig 35:18 +9:19
7 Mari Eidsmo Freidig 37:11 +11:12
8 Mabel Amundsen Freidig 40:36 +14:37
9 Stine Aune Nidarøst OK 40:44 +14:45

D 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dina Reitan Freidig 24:32  
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 26:15 +1:43
3 Synne Kvamme Wing OK 27:19 +2:47
4 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 30:47 +6:15
5 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 42:17 +17:45
6 Thea Walseth Malvik IL 42:44 +18:12
7 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 43:28 +18:56

D 17-20

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 23:20  
2 Malin Sandstad Freidig 24:03 +0:43
3 Emma Arnesen Byåsen IL 24:09 +0:49
4 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 25:10 +1:50
5 Vera Melkild Freidig 25:41 +2:21
6 Marte Hoff Hagen NTNUI 25:42 +2:22
7 Ingvild Torgersen NTNUI 27:08 +3:48
8 Anine Ahlsand Nydalens SK 27:42 +4:22
9 Line Sølberg OL Trollelg 27:52 +4:32
10 Pernille Opheim Freidig 28:08 +4:48
11 Malin Opøien OL Trollelg 30:12 +6:52
12 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 32:45 +9:25
13 Synne Fossøy NTNUI 33:00 +9:40
14 Andrine Viken Byåsen IL 34:27 +11:07

D 21-

30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Alexandersen Fossum IF 22:36  
2 Kristine Fjellanger NTNUI 22:39 +0:03
3 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 23:29 +0:53
4 Kristin Antonsen NTNUI 23:41 +1:05
5 Anna Ulvensøen NTNUI 23:58 +1:22
5 Mai Elin Watson NTNUI 23:58 +1:22
7 Marta Ulvensøen NTNUI 24:04 +1:28
8 Ingunn Sandbakk NTNUI 25:06 +2:30
9 Gry Granstedt NTNUI 25:31 +2:55
10 Guro Torpe Frol IL 25:45 +3:09
11 Ingrid Berge NTNUI 25:57 +3:21
12 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 26:30 +3:54
13 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 26:41 +4:05
14 Aurora Fossøy NTNUI 26:42 +4:06
15 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 26:56 +4:20
16 Gunhild Rogne Halland NTNUI 27:11 +4:35
17 Johanne Rakner NTNUI 27:31 +4:55
18 Hildegunn Heggøy NTNUI 27:33 +4:57
19 Pauline Røstum Bellingmo OL Gaula 27:42 +5:06
20 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 27:46 +5:10
21 Jenny Persson Byåsen IL 28:06 +5:30
22 Elen Katrine Skjerve Frol IL 29:00 +6:24
23 Marit Schmid OL Trollelg 29:20 +6:44
24 Ane Kjerstine Sandstad Frol IL 29:22 +6:46
24 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 29:22 +6:46
26 Andrea Vindal Wing OK 32:39 +10:03
27 Ingrid Okkenhaug NTNUI 33:24 +10:48
28 Karoline Dahl Fosby NTNUI 33:41 +11:05
29 Tina Strømdal Wik Freidig 34:10 +11:34
30 Ingvild Bostad Nidarøst OK 38:23 +15:47

D 40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Angell-Petersen Freidig 26:00  
2 Margot Bolstad Lynum Freidig 26:16 +0:16
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 27:38 +1:38
4 Gøril Eide Byåsen IL 27:49 +1:49
5 Mette Resell Nolte Freidig 27:53 +1:53
6 Kari Ulseth Freidig 28:23 +2:23
7 Sigrid Melkild Freidig 28:24 +2:24
8 Randi Lillealtern Freidig 28:44 +2:44
9 Mari Hoff Byåsen IL 31:49 +5:49
10 Tone Almås IL Leik 32:55 +6:55
11 Liv Tennes Wing OK 33:51 +7:51
12 Kjersti Tannvik Freidig 37:24 +11:24
13 Mai Iren Almås Leik 38:02 +12:02
14 Kjersti Selmer Freidig 44:06 +18:06

D 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mona J. Mølnvik Freidig 29:17  
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 29:59 +0:42
3 Turid Arnesen Byåsen IL 30:02 +0:45
4 Mona Høiås Sæther Freidig 30:59 +1:42
5 Hilde Forbord Malvik IL 31:55 +2:38
6 Grete Berge Owren Freidig 32:38 +3:21
7 Åse Rita Ellingsen Wing OK 36:38 +7:21
8 Eli Ringdalen Mo OK 38:56 +9:39

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidun Fallan Smaavik Freidig 42:14  
2 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 1:00:51 +18:37

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katharina Mo Berge Freidig 34:02  
2 Randi Helland Wing OK 49:51 +15:49

H -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Johan Skjærvold Freidig 27:59  
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 15:10  
  Erlend Grønli Freidig 20:11  
  Sivert Sæther Levin Freidig 25:16  
  Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 27:02  
  Ole Ulseth Sylte Freidig 22:50  
  Alf Petter Lynum Freidig diskvalifisert  

H 11-12

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Iver Dalsaune Thun Freidig 13:02  
2 Emil Grønli Freidig 13:18 +0:16
3 Emil Leroyer Freidig 14:09 +1:07
4 Erling Austrheim Freidig 15:23 +2:21
5 Alfred Gilje Sanne Freidig 15:39 +2:37
6 Sverre Hellevik Freidig 16:27 +3:25
7 Jakob Lundgren Meland Wing OK 19:19 +6:17
8 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 20:48 +7:46
9 Tristan Halvorsen Freidig 21:11 +8:09
10 Aksel Viken Byåsen IL 23:58 +10:56
11 Kasper Lodgaard Byåsen IL 26:10 +13:08
12 Vegard Lereim Storli Freidig 27:29 +14:27
13 Sigurd Krogstad Malvik IL 56:03 +43:01
14 Mads Andre Auran Malvik IL 56:20 +43:18

H 13-14

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Holt Freidig 26:41  
1 Jostein Rø Freidig 26:41  
3 Vemund Mølnvik Freidig 27:09 +0:28
4 Håkon Sæternes Byåsen IL 28:15 +1:34
5 Antonius H. Amundsen Freidig 29:18 +2:37
6 Vetle Grønvik Ekra Freidig 30:03 +3:22
7 Einar Eide Byåsen IL 30:07 +3:26
8 Nikolai Renolen Wing OK 30:08 +3:27
9 Håvard Singsaas Freidig 32:45 +6:04
10 Vegard Ulseth Sylte Freidig 33:10 +6:29
11 Erlend Aune Byåsen IL 34:53 +8:12
12 Brage Asplem Freidig 36:06 +9:25
13 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 40:42 +14:01
14 Mathias Enebak Iversen Freidig 47:16 +20:35
15 William P Walseth Malvik IL 47:19 +20:38

H 15-16

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mats Eidsmo Freidig 20:58  
2 Simen Spets Storhov Freidig 21:59 +1:01
3 Lars Sandstad Freidig 22:32 +1:34
4 Vegard Kittilsen Freidig 22:36 +1:38
5 Matias Nissen Freidig 23:17 +2:19
6 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 23:24 +2:26
7 Jonas Grønli Freidig 23:57 +2:59
8 Trygve Tegnander Wing OK 24:15 +3:17
9 Jo Even Kolstad Freidig 24:59 +4:01
10 Jonas Vindal Wing OK 25:08 +4:10
11 Isak A Sæternes Byåsen IL 27:38 +6:40
12 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 28:22 +7:24
13 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 28:52 +7:54
14 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 31:34 +10:36
15 Kenneth Kjelaas Malvik IL 31:51 +10:53
16 Martin Selmer Freidig 32:58 +12:00
17 Johannes Langaas Nidarøst OK 35:38 +14:40
  Håkon Holstad Freidig diskvalifisert  

H 17-20

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Wiggen Byåsen IL 20:14  
2 Oscar Lyngen Frol IL 20:39 +0:25
3 Mathias Hermstad Freidig 21:20 +1:06
4 Øyvind Berg NTNUI 21:48 +1:34
5 Anders Haugskott OL Trollelg 22:32 +2:18
6 Mathias Vindal Freidig 22:43 +2:29
7 Brage Jørum Byåsen IL 22:55 +2:41
8 Sivert Bellingmo OL Gaula 23:08 +2:54
9 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 25:23 +5:09
10 Aleksander Skoglund Freidig 28:55 +8:41
11 Martin Løvås Nidarøst OK 41:22 +21:08

H 21-

39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 18:31  
2 Per Melander Often NTNUI 18:46 +0:15
3 Sindre Johannessen Freidig 18:47 +0:16
4 Carl Petter Lyngen Frol IL 19:06 +0:35
5 Jonas Klausen Espedal NTNUI 19:27 +0:56
6 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 19:48 +1:17
7 Terje Maroni Byåsen IL 19:58 +1:27
8 Bjørn Lundanes NTNUI 20:04 +1:33
9 Ove Baardsgaard OL Trollelg 20:12 +1:41
10 Ola Berger Byåsen IL 20:19 +1:48
11 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 20:22 +1:51
12 Christian Hohl Wing OK 20:33 +2:02
13 Johan Riseth Hammer Børsa IL 20:37 +2:06
14 Jan Schmid OL Trollelg 20:54 +2:23
15 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 21:13 +2:42
16 Sigurd Stenvik Byåsen IL 21:28 +2:57
17 Håvard Myhre NTNUI 22:02 +3:31
18 Kristoffer Nesland NTNUI 22:12 +3:41
19 Markus Glad Nydalens SK 22:20 +3:49
20 Adrian Opheim NTNUI 22:59 +4:28
21 Ole Hartvik Skogstad OL Gaula 23:06 +4:35
22 Øivind Aunøien OK Fjell 23:18 +4:47
23 Roar Skulbørstad OL Trollelg 23:32 +5:01
24 Per Harald Skogstad OL Gaula 23:53 +5:22
25 Arne Johannes Løkken NTNUI 24:14 +5:43
25 Bjørn Johannessen Field NTNUI 24:14 +5:43
27 Jørgen Gråbakk Byåsen IL 24:30 +5:59
28 Eirik Marthinsen NTNUI 24:57 +6:26
29 Ola Keiserås IL Leik 24:59 +6:28
30 Hugo Smets NTNUI 25:11 +6:40
31 Miguel Castroviejo NTNUI 25:24 +6:53
32 Pierre Husebø Chambenoit NTNUI 25:44 +7:13
33 Ossian Kaghad NTNUI 26:09 +7:38
34 Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig 27:03 +8:32
35 Petter Lyng Nidarøst OK 29:56 +11:25
36 Mari Brenne Dreier Frol IL 31:13 +12:42
37 Vidar Tronsaune OK Fjell 32:35 +14:04
  Alex Pedersen OL Trollelg diskvalifisert  
  Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL diskvalifisert  

H 40-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tomas Eidsmo Freidig 20:09  
2 Pål Kittilsen Freidig 21:37 +1:28
3 Petter Andreas Bergh Malvik IL 22:08 +1:59
4 Jon Røstum OL Gaula 23:03 +2:54
5 Arild H Clausen Freidig 23:58 +3:49
6 Torgeir Aune Byåsen IL 24:01 +3:52
7 Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg 24:23 +4:14
8 Trond Sletner Byåsen IL 25:57 +5:48
9 Vegard Hansen OL Trollelg 26:39 +6:30
10 Morten Korsvold Bedrift 26:56 +6:47
11 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 27:34 +7:25
12 Jon Holstad Freidig 29:12 +9:03
13 Olle Malmring Freidig 29:13 +9:04
14 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 30:08 +9:59
15 Are Rogstad Nidarøst OK 31:43 +11:34
16 Jan Hage IL Leik 31:55 +11:46
17 Kyrre Auran Malvik IL 32:17 +12:08
18 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 33:37 +13:28
19 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 35:56 +15:47

H 50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Even Storhov Freidig 22:29  
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 24:42 +2:13
3 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 25:25 +2:56
4 Gunnar Skånøy Byåsen IL 26:11 +3:42
5 Haakon Arnesen Byåsen IL 26:37 +4:08
6 Svein Olav Åmot IL Leik 26:42 +4:13
7 Geir Owren Freidig 27:14 +4:45
8 Reidar Selmer Freidig 27:35 +5:06
9 Dag Erik Helland Wing OK 27:39 +5:10
10 Hans Boye Skogstad OL Gaula 28:06 +5:37
11 Dag Stenersen Nidarøst OK 28:15 +5:46
12 Øyvind Schjelderup Freidig 28:25 +5:56
13 Øystein Wiggen Byåsen IL 28:41 +6:12
14 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 32:58 +10:29
15 Geir Willumsen Freidig 35:50 +13:21
16 Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 36:53 +14:24
17 Rune Stræte Wing OK 47:56 +25:27
  Rolf Helge Røsand Nidarøst OK diskvalifisert  
  Øystein Nytrø Byåsen IL diskvalifisert  

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 33:50  
2 Helge Rustad Freidig 34:33 +0:43
3 Jan Kåre Vatne Mo OK 37:38 +3:48

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Berger Byåsen IL 29:33  
2 Knut Lillealtern Freidig 32:08 +2:35
3 Per Laksfors Wing OK 32:39 +3:06
4 Tor Gjermstad Wing OK 34:22 +4:49
5 Svein Endre Hove Byåsen IL 35:08 +5:35
6 Nils Olav Vennevik Freidig 37:57 +8:24
7 Edgar Furuholt OL Trollelg 38:04 +8:31

H 70-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torleif Stephansen Nidarøst OK 32:28  
2 Rolf Karset Steinkjer OK 34:07 +1:39
3 Leif Røhjell Byåsen IL 34:42 +2:14
4 Tore Kiste Nidarøst OK 36:41 +4:13
5 Magnus Landstad Freidig 37:32 +5:04
5 Frode Stensrud OL Trollelg 37:32 +5:04
7 Egil Repvik OL Trollelg 39:27 +6:59
8 Thore Sundsetvik OL Trollelg 50:56 +18:28

H 75-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leif Engen Nidarøst OK 34:50  
2 Eigil Sørli Malvik IL 34:52 +0:02
3 Robert Strøm Wing OK 36:36 +1:46
4 Anders Lauglo OL Trollelg 38:47 +3:57
5 Arne Sæterhaug Byåsen IL 39:54 +5:04
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 43:31 +8:41

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arnfinn Langeland Byåsen IL 43:10  
2 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 46:22 +3:12

Åpen kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun V. Nytrø Byåsen IL 15:31  
2 Anne Furuholt Klubbløs 26:28 +10:57

Åpen lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Viken Klubbløs 28:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +