---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Trondheim Sprintcup, løp 3 - 2014



Resultater Orientering Trondheim Sprintcup, løp 3
Trondheim - 24. april 2014

D -10

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Anna Bellingmo OL Gaula 26:14  
  Tora Kittilsen Freidig 22:25  
  Una Kittilsen Freidig 17:43  
  Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 18:18  
  Lovise Hals Stensrud OL Trollelg 34:29  
  Lovise Hals Stensrud OL Trollelg 34:29  
  Lovise Hals Stensrud OL Trollelg 34:29  
  Mathea Spets Storhov Freidig 10:17  
  Kristin Tveit OL Trollelg 34:13  

D 11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Vilde Lereim Storli Freidig 8:37  
2 Tale Tannvik Skei Freidig 8:45 +0:08
3 Mari Eidsmo Freidig 9:20 +0:43
4 Ane Malene Kolstad Freidig 12:01 +3:24
5 Maren Viken Byåsen IL 12:10 +3:33
6 Silje Marie Nissen Freidig 22:46 +14:09

D 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 27:20  
2 Solveig Sæternes Byåsen IL 37:13 +9:53
3 Dina Reitan Freidig 37:25 +10:05
4 Sarah Brynhildsen Wing OK 38:58 +11:38
5 Anna Renolen Wing OK 40:31 +13:11

D 15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 26:05  
2 Maria Ulseth Sylte Freidig 27:45 +1:40
3 Line Sølberg IL Leik 28:17 +2:12
4 Vera Melkild Freidig 28:30 +2:25
5 Marie Bakken Sørensen Freidig 29:02 +2:57
6 Malin Opøien OL Trollelg 31:31 +5:26
9 Malin Sandstad Freidig 33:28 +7:23
10 Pernille Opheim Freidig 34:26 +8:21
11 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 35:41 +9:36
12 Andrine Viken Byåsen IL 39:16 +13:11
13 Martine Klock Fleten Wing OK 53:45 +27:40
  Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert  

D 17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Karoline Wollan Byåsen IL 28:54  
2 Andrea Vindal Wing OK 32:28 +3:34
3 Ane Svegård Bye Byåsen IL 33:00 +4:06
4 Sigrid Bratsberg Wing OK 33:30 +4:36
5 Frida Opheim Freidig 45:05 +16:11

D 21-

18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 23:01  
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 23:30 +0:29
3 Julie Arnesen NTNUI 27:43 +4:42
4 Elen Katrine Skjerve NTNUI 27:51 +4:50
5 Marit Vala NTNUI 28:18 +5:17
6 Bjørg Granly NTNUI 28:42 +5:41
7 Marit Isachsen Asker Skiklubb 28:52 +5:51
8 Melanie Simpson Wing OK 29:15 +6:14
9 Elise Elvehøy NTNUI 29:40 +6:39
10 Elise Taylor Spets Frol IL 29:52 +6:51
11 Siri Bente Haugen NTNUI 30:00 +6:59
12 Ane Kjerstine Sandstad Frol IL 30:11 +7:10
13 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 30:15 +7:14
14 Tonje Bostad OK Nidarøst 30:17 +7:16
15 Vibeke Falck Freidig 35:35 +12:34
16 Marianne Løvås OK Nidarøst 37:23 +14:22
17 Kristin Sølberg IL Leik 47:21 +24:20
  Kaisa Svergja Raumar Orientering diskvalifisert  
  Guro Flatekval Oppsal Orientering ikke startet  
  Toril Nes NTNUI ikke startet  
  Jenny Persson Byåsen IL ikke startet  
  Kari Svingheim Frol IL ikke startet  

D 40-

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hanne Sandstad Freidig 23:15  
2 Heidi Arnesen Freidig 25:11 +1:56
3 Torunn Spets Storhov Freidig 26:14 +2:59
4 Kari Solem Aune Byåsen IL 29:50 +6:35
5 Thorlene Egerton Wing OK 30:36 +7:21
6 Sigrid Melkild Freidig 31:03 +7:48
7 Vibeke Klock Fleten Wing OK 32:06 +8:51
8 Hilde Forbord Malvik IL 33:41 +10:26
9 Kjersti Tannvik Freidig 33:45 +10:30
10 Hilde Bellingmo OL Gaula 37:23 +14:08
11 Liv Tennes Wing OK 38:44 +15:29
12 Synnøve Reitan Freidig 42:07 +18:52
13 Maj Lisbet Rønning Freidig 44:04 +20:49
14 Susanna Brynhildsen Wing OK 48:23 +25:08
  Gøril Eide Byåsen IL diskvalifisert  
  Rine Hanssen Byåsen IL diskvalifisert  
  Ingunn Morset Wing OK ikke startet  

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anne Melkild Freidig 30:49  
2 Turid Arnesen Byåsen IL 31:36 +0:47
3 Grete Berge Owren Freidig 33:09 +2:20
4 Bente Skorge Freidig 35:49 +5:00
5 Hilde Nestvold Klubbløs 47:48 +16:59

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anne-Sofie Gjermstad OK Nidarøst 52:49  

H 11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Einar Eide Byåsen IL 9:06  
2 Erlend Aune Byåsen IL 9:32 +0:26
3 Mikkel Holt Freidig 10:20 +1:14
4 Jostein Rø Freidig 10:43 +1:37
5 Vegard Ulseth Sylte Freidig 13:51 +4:45
6 Nikolai Renolen Wing OK 16:42 +7:36

H 13-14

15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 25:09  
2 Vegard Kittilsen Freidig 25:17 +0:08
3 Mats Eidsmo Freidig 25:44 +0:35
4 Jo Even Kolstad Freidig 27:48 +2:39
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 27:48 +2:39
6 Lars Sandstad Freidig 28:07 +2:58
7 Jonas Grønli Freidig 28:18 +3:09
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 31:40 +6:31
9 Are Lodgaard Byåsen IL 32:38 +7:29
10 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 38:41 +13:32
11 Håkon Holstad Freidig 38:58 +13:49
12 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 40:38 +15:29
13 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 50:26 +25:17
14 Martin Selmer Freidig 54:09 +29:00
  Matias Nissen Freidig diskvalifisert  
  Emil Kristoffer Auran Malvik IL ikke startet  
  William Fuglem Wing OK ikke startet  
  Jonas Vindal Wing OK ikke startet  

H 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Håvard Eidsmo Freidig 21:32  
2 Mathias Vindal Freidig 22:03 +0:31
3 Oskar Spets Storhov Freidig 22:56 +1:24
4 Sivert Bellingmo OL Gaula 23:11 +1:39
5 Mathias Hermstad Freidig 24:20 +2:48
6 Adrian Opheim Freidig 24:33 +3:01
7 Peter Haddon Byåsen IL 27:51 +6:19
8 Birk Gravdahl Wing OK 29:13 +7:41
9 Anders Haugskott OL Trollelg 30:20 +8:48
12 Andreas Helland Eriksen Wing OK 46:44 +25:12

H 17-20

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 21:13  
4 Øyvind Wiggen Byåsen IL 21:56 +0:43
5 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 23:48 +2:35
6 Johannes Løvås Byåsen IL 23:54 +2:41
7 Rein Mårdalen Freidig 24:52 +3:39
8 Preben Antonsen Byåsen IL 26:14 +5:01
9 Johannes Karstein Midtbø Wing OK 27:09 +5:56
10 Ola Keiserås IL Leik 29:11 +7:58
11 Martin Løvås OK Nidarøst 40:21 +19:08
  Arvid Lyngstad Wing OK diskvalifisert  
  Asbjørn Midtbø Wing OK diskvalifisert  

H 40-

26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Pål Kittilsen Freidig 22:07  
2 Jens Even Storhov Freidig 22:12 +0:05
3 Svein Erik Bratsberg Wing OK 22:20 +0:13
4 Jon Røstum OL Gaula 22:53 +0:46
5 Torgeir Aune Byåsen IL 23:46 +1:39
6 Jørgen Longva Byåsen IL 25:21 +3:14
7 Øyvind Schjelderup Freidig 25:22 +3:15
8 Arild H Clausen Freidig 25:36 +3:29
9 Brage Keiserås IL Leik 25:49 +3:42
10 Olle Malmring Freidig 25:59 +3:52
11 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 26:39 +4:32
12 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 27:01 +4:54
13 Jan Hage IL Leik 27:23 +5:16
14 Kyrre Auran Malvik IL 28:23 +6:16
15 Agnar Renolen Wing OK 28:49 +6:42
16 Roy Seland Wing OK 30:10 +8:03
17 Øystein Wiggen Byåsen IL 30:29 +8:22
18 Vegard Hansen OL Trollelg 31:09 +9:02
21 Jon Holstad Freidig 31:46 +9:39
22 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 32:21 +10:14
23 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 32:30 +10:23
  Bernt Brynhildsen Wing OK diskvalifisert  
  Arild Heggeset Freidig diskvalifisert  
  Trond Sletner Byåsen IL diskvalifisert  
  Harald Storrønning Byåsen IL diskvalifisert  
  Andreas Sylte Freidig diskvalifisert  
  Stein-Erik Fleten Wing OK ikke startet  

H 50-

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Bjarne Lien Byåsen IL 23:11  
2 John Svergja Nord-Østerdal OK 24:32 +1:21
3 Inge Nørstebø OL Trollelg 26:37 +3:26
6 Haakon Arnesen Byåsen IL 26:44 +3:33
7 Geir Paulsen OL Trollelg 27:15 +4:04
10 Bernt Rognes Freidig 27:20 +4:09
11 Jostein Alvestad Wing OK 27:36 +4:25
12 Håvard Eidnes OL Trollelg 28:01 +4:50
15 Jonathan Sutcliffe Wing OK 29:13 +6:02
16 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 30:19 +7:08
17 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 30:25 +7:14
18 Svein Olav Åmot IL Leik 31:52 +8:41
19 Asgeir Sørensen Freidig 32:24 +9:13
20 Olav Kvittem Freidig 35:39 +12:28
21 Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 39:42 +16:31
  Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert  

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Frank Bjarkø Wing OK 30:52  
2 Helge Rustad Freidig 31:07 +0:15
3 Steinar Aasvang Wing OK 32:37 +1:45
4 Lars Skrøvseth Wing OK 35:31 +4:39
5 Jan Erik Kofoed OK Nidarøst 36:58 +6:06
6 Rune M Holt Freidig 39:49 +8:57
7 Jens Øystein Gjersvold OK Nidarøst 45:08 +14:16
  Per Hveem Klubbløs diskvalifisert  

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Svein Endre Hove Byåsen IL 31:50  
2 Frode Stensrud OL Trollelg 32:35 +0:45
5 Knut Lillealtern Freidig 33:01 +1:11
6 Tore Kiste OK Nidarøst 35:33 +3:43
7 Øistein Åsmul OL Trollelg 37:47 +5:57
10 Nils Olav Vennevik Freidig 40:02 +8:12
  Anders Waage Freidig diskvalifisert  
  Tore Angell-Petersen Freidig ikke startet  

H 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Roar Forbord Malvik IL 29:33  
2 Robert Strøm Wing OK 35:06 +5:33
3 Leif Engen OK Nidarøst 36:00 +6:27
4 Leif Røhjell Byåsen IL 38:33 +9:00
5 Magnus Landstad Freidig 40:52 +11:19
  Knut Skjesol Wing OK diskvalifisert  
  Torleif Stephansen OK Nidarøst ikke startet  

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jardar Sandstad Selbu OK 40:24  
  Stig Arild Haugskott OL Trollelg diskvalifisert  
  Anders Lauglo OL Trollelg diskvalifisert  

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 40:20  
  Paul Forseth OL Trollelg diskvalifisert  

D 17-39 Bedrift

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Cecilie Paulsen Aarstein OL Trollelg 1:00:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +