---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Trondheim Sprintcup, løp 4 - 2014



Resultater Orientering Trondheim Sprintcup, løp 4
Trondheim - 30. april 2014

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Mathea Spets Storhov Freidig 11:45  
  Kristin Tveit OL Trollelg 33:29  

D 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tale Tannvik Skei Freidig 12:05  
2 Ane Malene Kolstad Freidig 13:52 +1:47
3 Mari Eidsmo Freidig 14:15 +2:10
  Vilde Lereim Storli Freidig diskvalifisert  

D 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 22:13  
2 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 25:09 +2:56
3 Sarah Brynhildsen Wing OK 27:44 +5:31
4 Hanne Grøtli Svergja Nord-Østerdal OK 33:46 +11:33
5 Dina Reitan Freidig 37:23 +15:10
6 Anna Renolen Wing OK 38:25 +16:12

D 15-16

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 21:11  
2 Vera Melkild Freidig 21:39 +0:28
3 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 21:50 +0:39
4 Marie Bakken Sørensen Freidig 22:10 +0:59
5 Line Sølberg IL Leik 22:49 +1:38
6 Maria Ulseth Sylte Freidig 23:23 +2:12
7 Malin Opøien OL Trollelg 23:31 +2:20
8 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 24:13 +3:02
9 Malin Sandstad Freidig 25:45 +4:34
10 Martine Klock Fleten Wing OK 28:44 +7:33
11 Andrine Viken Byåsen IL 30:19 +9:08
12 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 36:34 +15:23

D 17-20

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Emma Arnesen Byåsen IL 19:04  
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 19:04  
3 Karen Oline Kolstad Freidig 19:12 +0:08
4 Frida Sæther Freidig 20:03 +0:59
5 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 20:23 +1:19
6 Aurora Fossøy NTNUI 21:21 +2:17
7 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 21:22 +2:18
8 Camilla Hengebøl Fossum IF 21:37 +2:33
9 Karoline Wollan Byåsen IL 22:19 +3:15
10 Kristine Klock Fleten Wing OK 23:01 +3:57
11 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 25:11 +6:07

D 21-

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Britt Ingunn Nydal NTNUI 19:10  
2 Elin-Kristin Hem NTNUI 20:07 +0:57
3 Ingrid Marie Dromnes OL Trollelg 20:31 +1:21
4 Toril Nes NTNUI 20:53 +1:43
5 Julie Arnesen NTNUI 21:50 +2:40
6 Jenny Persson Byåsen IL 22:10 +3:00
7 Kari Lien Johnsen NTNUI 22:16 +3:06
8 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 22:19 +3:09
9 Elise Taylor Spets Frol IL 22:26 +3:16
10 Randi Mohus Wing OK 24:03 +4:53
11 Marianne Løvås OK Nidarøst 26:51 +7:41
12 Mari Jeanette Pukstad Nidarøst OK 27:13 +8:03

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mikkel Holt Freidig 9:08  
2 Einar Eide Byåsen IL 12:40 +3:32
3 Nikolai Renolen Wing OK 12:55 +3:47

H 13-14

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 18:36  
2 Vegard Kittilsen Freidig 19:38 +1:02
3 Kjetil Mølnvik Freidig 20:15 +1:39
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 20:28 +1:52
5 Mats Eidsmo Freidig 20:52 +2:16
6 Jo Even Kolstad Freidig 21:32 +2:56
7 Jonas Grønli Freidig 21:37 +3:01
8 Are Lodgaard Byåsen IL 21:43 +3:07
9 Jonas Vindal Wing OK 24:43 +6:07
10 Lars Sandstad Freidig 25:40 +7:04
11 Matias Nissen Freidig 27:05 +8:29
12 Emil Kristoffer Auran Malvik IL 29:12 +10:36
13 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 32:01 +13:25
14 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 32:28 +13:52
15 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 34:32 +15:56
16 Martin Selmer Freidig 35:57 +17:21

H 15-16

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Håvard Eidsmo Freidig 17:54  
2 Mathias Vindal Freidig 18:00 +0:06
3 Jonas Unsgård IL Leik 19:09 +1:15
4 Oskar Spets Storhov Freidig 19:48 +1:54
5 Mathias Hermstad Freidig 22:02 +4:08
6 Birk Gravdahl Wing OK 23:17 +5:23
7 Andreas Helland Eriksen Wing OK 36:04 +18:10

H 17-20

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mattis Holt Freidig 16:06  
2 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 16:13 +0:07
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 16:16 +0:10
4 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:29 +1:23
5 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 18:02 +1:56
6 Asbjørn Midtbø Wing OK 18:35 +2:29
7 Johannes Løvås Byåsen IL 19:35 +3:29
8 Johannes Midtbø Wing OK 24:01 +7:55
9 Martin Løvås OK Nidarøst 30:24 +14:18

H 21-

30 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sindre Johannessen Freidig 15:30  
2 Terje Maroni Byåsen IL 15:34 +0:04
3 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:38 +0:08
4 Hallvard Nydal NTNUI 15:55 +0:25
5 Ståle Gjelsten NTNUI 15:57 +0:27
6 Per Wiréhn Byåsen IL 16:07 +0:37
7 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 16:10 +0:40
8 Bård Nonstad OL Trollelg 16:40 +1:10
9 Fredrik Steinsvik NTNUI 16:52 +1:22
10 Trygve Olsen NTNUI 16:55 +1:25
11 Niklas Profors Varegg Fleridrett 16:56 +1:26
12 Jan Schmid OL Trollelg 17:00 +1:30
13 Anders Bjergaard NTNUI 17:02 +1:32
14 Sverre Turter Sandvold NTNUI 17:20 +1:50
15 Harald Kalager NTNUI 17:24 +1:54
16 Terje Faugstad Bjertnes NTNUI 17:38 +2:08
17 Mihail Utkin Wing OK 17:44 +2:14
18 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 17:56 +2:26
19 Morten Rikstaddal IL Leik 17:58 +2:28
20 Øivind Aunøien OK Fjell 18:26 +2:56
21 Mads Nonstad Fornes Wing OK 18:33 +3:03
22 Eirik Marthinsen NTNUI 18:53 +3:23
23 Roar Skulbørstad OL Trollelg 18:59 +3:29
24 Runar Krognes IL Leik 19:12 +3:42
25 Ingar Esten Kvikne IL 20:26 +4:56
26 Martin Hallberg NTNUI 20:57 +5:27
27 Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig 21:28 +5:58
  Snorre Hansen Byåsen IL diskvalifisert  
  Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert  
  Håvar Birkeland Stormoen NTNUI diskvalifisert  

H 40-

25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Svein Erik Bratsberg Wing OK 18:17  
1 Andreas Sylte Freidig 18:17  
3 Jens Even Storhov Freidig 18:41 +0:24
4 Øyvind Schjelderup Freidig 19:07 +0:50
5 Per Arne Troset Wing OK 19:27 +1:10
6 Olle Malmring Freidig 19:46 +1:29
7 Harald Førdedal Wing OK 19:55 +1:38
8 Arild H Clausen Freidig 19:58 +1:41
9 Brage Keiserås IL Leik 20:08 +1:51
10 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 20:11 +1:54
11 Rune Stræte Freidig 20:39 +2:22
12 Jan Hage IL Leik 21:00 +2:43
13 Kyrre Auran Malvik IL 21:26 +3:09
14 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:32 +3:15
15 Roy Seland Wing OK 21:51 +3:34
16 Dag Erik Helland Wing OK 22:19 +4:02
17 Agnar Renolen Wing OK 22:33 +4:16
18 Jon Holstad Freidig 22:48 +4:31
19 Stein-Erik Fleten Wing OK 22:59 +4:42
20 Jon Vindal Wing OK 23:12 +4:55
21 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 23:47 +5:30
22 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 23:54 +5:37
23 Arild Heggeset Freidig 24:18 +6:01
24 Geir Willumsen Freidig 30:55 +12:38
  Hendrik Storstein Spilker Byåsen IL diskvalifisert  

H 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Svein Olav Åmot IL Leik 20:53  
2 Kjell Maroni Byåsen IL 21:29 +0:36
3 Inge Nørstebø OL Trollelg 21:36 +0:43
4 Bernt Rognes Freidig 22:03 +1:10
5 Jonathan Sutcliffe Wing OK 22:20 +1:27
6 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 22:33 +1:40
7 Helge Eriksen Byåsen IL 24:00 +3:07
8 Terje Midtbø Wing OK 24:04 +3:11
9 Asgeir Sørensen Freidig 24:57 +4:04
10 Erik Blake Byåsen IL 28:55 +8:02

H 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Hveem HIST 21:51  
2 Bjørn Berger Byåsen IL 24:25 +2:34
3 Steinar Aasvang Wing OK 25:30 +3:39
4 Helge Rustad Freidig 26:51 +5:00
5 Frank Bjarkø Wing OK 26:52 +5:01
6 Tor Gjermstad Wing OK 27:06 +5:15
7 Lars Skrøvseth Wing OK 27:45 +5:54
8 Rune M Holt Freidig 30:50 +8:59

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anders Waage Freidig 23:36  
2 Svein Endre Hove Byåsen IL 25:59 +2:23
3 Øistein Åsmul OL Trollelg 26:40 +3:04
4 Frode Stensrud OL Trollelg 26:46 +3:10
5 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 27:11 +3:35
6 Nils Olav Vennevik Freidig 32:10 +8:34
  Rolf Karset Steinkjer OK diskvalifisert  

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Roar Forbord Malvik IL 24:57  
2 Magnus Landstad Freidig 30:00 +5:03
3 Knut Skjesol Wing OK 34:43 +9:46
4 Henry Sundsetvik OL Trollelg 37:41 +12:44

H 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 30:33  
2 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 31:29 +0:56

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 32:36  
2 Paul Forseth OL Trollelg 34:59 +2:23

D 40-

18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hanne Sandstad Freidig 19:16  
2 Gøril Eide Byåsen IL 20:23 +1:07
3 Torunn Spets Storhov Freidig 20:30 +1:14
4 Rine Hanssen Byåsen IL 21:48 +2:32
5 Sigrid Melkild Freidig 21:49 +2:33
6 Kari Ulseth Freidig 23:03 +3:47
7 Vibeke Klock Fleten Wing OK 23:06 +3:50
8 Mari Hoff Byåsen IL 25:38 +6:22
9 Tone Almås IL Leik 25:49 +6:33
10 Hilde Forbord Malvik IL 26:02 +6:46
11 Kjersti Tannvik Freidig 26:12 +6:56
12 Liv Tennes Wing OK 26:17 +7:01
13 Thorlene Egerton Wing OK 26:25 +7:09
14 Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK 27:31 +8:15
15 Susanna Brynhildsen Wing OK 32:08 +12:52
16 Synnøve Reitan Freidig 33:32 +14:16
17 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 34:07 +14:51
18 Anne-Grete Olsen Byåsen IL 35:47 +16:31

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Turid Arnesen Byåsen IL 25:04  
2 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 27:14 +2:10
3 Grete Berge Owren Freidig 27:49 +2:45
4 Hilde Nestvold Telenor BIL 29:51 +4:47
5 Åse Rita Ellingsen Wing OK 31:48 +6:44

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Randi Helland Wing OK 43:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +