Resultater Trondheim Sprintcup, løp 5 - 2014



Resultater Orientering Trondheim Sprintcup, løp 5
Trondheim - 8. mai 2014

D -10

1 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Oline Green Wing OK 12:40   10:33
2 Tora Kittilsen Freidig 13:08 +0:28 10:56
3 Una Kittilsen Freidig 16:42 +4:02 13:55
  Anna Bellingmo OL Gaula ikke startet    
  Mathea Spets Storhov Freidig ikke startet    

 

D11-12

1 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 7:10   5:58
2 Tale Tannvik Skei Freidig 8:17 +1:07 6:54
3 Ane Malene Kolstad Freidig 10:51 +3:41 9:02
4 Maren Viken Byåsen IL 11:14 +4:04 9:21
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet    
  Silje Marie Nissen Freidig ikke startet    

 

D13-14

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 20:51   7:43
2 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 26:01 +5:10 9:38
3 Sarah Brynhildsen Wing OK 29:15 +8:24 10:50
4 Anna Renolen Wing OK 29:50 +8:59 11:02
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 32:01 +11:10 11:51
  Dina Reitan Freidig diskvalifisert    

 

D15-16

2 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 18:36   6:53
2 Maria Ulseth Sylte Freidig 20:40 +2:04 7:39
3 Marie Bakken Sørensen Freidig 20:42 +2:06 7:40
4 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 20:43 +2:07 7:40
5 Vera Melkild Freidig 20:55 +2:19 7:44
6 Malin Opøien OL Trollelg 23:05 +4:29 8:32
7 Line Sølberg IL Leik 23:21 +4:45 8:38
8 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 24:05 +5:29 8:55
9 Andrine Viken Byåsen IL 30:44 +12:08 11:22
10 Martine Klock Fleten Wing OK 30:52 +12:16 11:25
  Pernille Opheim Freidig diskvalifisert    

 

D17-20

2 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Emma Arnesen Byåsen IL 17:38   6:31
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 18:36 +0:58 6:53
3 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 22:43 +5:05 8:24
4 Kristine Klock Fleten Wing OK 24:08 +6:30 8:56
5 Andrea Vindal Wing OK 25:32 +7:54 9:27
6 Sigrid Bratsberg Wing OK 25:57 +8:19 9:36
7 Mathilde Rundhaug Frol IL 27:23 +9:45 10:08
8 Camilla Hengebøl Fossum IF 30:41 +13:03 11:21
9 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 31:48 +14:10 11:46
10 Ane Svegård Bye Byåsen IL 34:36 +16:58 12:48
  Frida Opheim Freidig diskvalifisert    
  Frida Sæther Freidig ikke startet    

 

D21-

2 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elise Taylor Spets Frol IL 22:57   8:30
2 Jenny Persson Byåsen IL 23:07 +0:10 8:33
3 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 23:43 +0:46 8:47
4 Tonje Bostad OK Nidarøst 25:02 +2:05 9:16
5 Mari Angell-Petersen Freidig 28:36 +5:39 10:35
5 Kari Lien Johnsen NTNUI 28:36 +5:39 10:35
7 Marianne Løvås OK Nidarøst 29:04 +6:07 10:45
8 Mari Jeanette Pukstad OK Nidarøst 32:49 +9:52 12:09
  Kari Svingheim Frol IL ikke startet    

 

D40

2 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanne Sandstad Freidig 17:33   6:29
2 Gøril Eide Byåsen IL 21:26 +3:53 7:56
3 Sigrid Melkild Freidig 24:20 +6:47 9:00
4 Thorlene Egerton Wing OK 24:31 +6:58 9:04
5 Tone Almås IL Leik 26:09 +8:36 9:41
6 Hilde Forbord Malvik IL 26:37 +9:04 9:51
7 Kjersti Tannvik Freidig 27:42 +10:09 10:15
8 Hilde Bellingmo OL Gaula 28:34 +11:01 10:34
9 Mari Hoff Byåsen IL 30:16 +12:43 11:12
10 Liv Tennes Wing OK 30:32 +12:59 11:18
11 Susanna Brynhildsen Wing OK 32:48 +15:15 12:08
12 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 43:51 +26:18 16:14
  Rine Hanssen Byåsen IL diskvalifisert    
  Synnøve Reitan Freidig diskvalifisert    
  Torunn Spets Storhov Freidig ikke startet    

 

D50

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Berge Owren Freidig 27:28   10:10
2 Turid Arnesen Byåsen IL 27:52 +0:24 10:19
3 Anne Melkild Freidig 31:03 +3:35 11:30
4 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 32:33 +5:05 12:03
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 32:55 +5:27 12:11
6 Hilde Nestvold Telenor BIL 35:16 +7:48 13:03
  Mona Høiås Sæther Freidig ikke startet    

 

D60

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne-Sofie Gjermstad OK Nidarøst 40:37   15:02

 

D70

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Randi Helland Wing OK diskvalifisert    

 

H -10

1 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Aune Byåsen IL 21:01   17:30

 

H11-12

1 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jostein Rø Freidig 7:17   6:04
2 Mikkel Holt Freidig 7:24 +0:07 6:10
3 Einar Eide Byåsen IL 8:39 +1:22 7:12
4 Erlend Aune Byåsen IL 8:47 +1:30 7:19
5 Nikolai Renolen Wing OK 9:44 +2:27 8:06

 

H13-14

2 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 17:51   6:36
2 Vegard Kittilsen Freidig 19:08 +1:17 7:05
3 Kristian Fredrik Lynum Freidig 20:22 +2:31 7:32
4 Jo Even Kolstad Freidig 20:49 +2:58 7:42
5 Lars Sandstad Freidig 20:55 +3:04 7:44
6 Are Lodgaard Byåsen IL 21:02 +3:11 7:47
7 Matias Nissen Freidig 24:32 +6:41 9:05
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 28:26 +10:35 10:31
9 Emil Kristoffer Auran Malvik IL 32:29 +14:38 12:01
10 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 32:43 +14:52 12:07
11 Martin Selmer Freidig 33:08 +15:17 12:16
  Mats Eidsmo Freidig diskvalifisert    
  Jonas Vindal Wing OK diskvalifisert    
  Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK diskvalifisert    
  Jonas Grønli Freidig ikke startet    

 

H15-16

2 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mathias Vindal Freidig 16:18   6:02
2 Håvard Eidsmo Freidig 16:19 +0:01 6:02
3 Oskar Spets Storhov Freidig 17:32 +1:14 6:29
4 Mathias Hermstad Freidig 17:37 +1:19 6:31
5 Sivert Bellingmo OL Gaula 17:41 +1:23 6:32
6 Birk Gravdahl Wing OK 23:20 +7:02 8:38
7 Adrian Opheim Freidig 26:53 +10:35 9:57
8 Andreas Helland Eriksen Wing OK 33:11 +16:53 12:17

 

H17-20

2 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 14:44   5:27
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:20 +0:36 5:40
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 16:20 +1:36 6:02
4 Asbjørn Midtbø Wing OK 19:25 +4:41 7:11
5 Johannes Løvås Byåsen IL 21:08 +6:24 7:49
6 Ola Keiserås IL Leik 23:16 +8:32 8:37
7 Johannes Karstein Midtbø Wing OK 23:40 +8:56 8:45
8 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 24:07 +9:23 8:55
9 Mattis Holt Freidig 24:10 +9:26 8:57
10 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 26:02 +11:18 9:38
11 Martin Løvås OK Nidarøst 34:32 +19:48 12:47

 

H21-

2 700 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Terje Maroni Byåsen IL 14:25   5:20
2 Hallvard Nydal NTNUI 14:49 +0:24 5:29
3 Jan Schmid OL Trollelg 15:26 +1:01 5:42
4 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:29 +1:04 5:44
5 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 18:32 +4:07 6:51
6 Eirik Marthinsen NTNUI 19:24 +4:59 7:11
7 Snorre Hansen Byåsen IL 19:45 +5:20 7:18
8 Tommy Schmid OL Trollelg 20:33 +6:08 7:36
9 Alex Pedersen OL Trollelg 25:06 +10:41 9:17
10 Mihail Utkin Wing OK 26:01 +11:36 9:38
10 Øivind Aunøien OK Fjell 26:01 +11:36 9:38
12 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 26:24 +11:59 9:46
13 Robert Nyhus OK Fjell 29:03 +14:38 10:45
14 Mads Nonstad Fornes Wing OK 29:07 +14:42 10:47
15 Ola Doksrød Strande Skien OK 34:34 +20:09 12:48
  Wolfgang Kampel NTNUI diskvalifisert    
  Esten Ingar Grøtli Kvikne diskvalifisert    
  Olav Mydland NTNUI diskvalifisert    
  Niklas Profors Varegg Fleridrett ikke startet    
  Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig ikke startet    
  Aleksander Njøs NTNUI ikke startet    

 

H40

2 700 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 15:47   5:50
2 Jon Røstum OL Gaula 16:34 +0:47 6:08
3 Svein Erik Bratsberg Wing OK 16:39 +0:52 6:09
4 Andreas Sylte Freidig 17:02 +1:15 6:18
5 Øyvind Schjelderup Freidig 18:36 +2:49 6:53
6 Torgeir Aune Byåsen IL 20:08 +4:21 7:27
7 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 20:37 +4:50 7:38
8 Brage Keiserås IL Leik 20:48 +5:01 7:42
9 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 21:21 +5:34 7:54
10 Rune Stræte Freidig 22:12 +6:25 8:13
11 Dag Erik Helland Wing OK 23:03 +7:16 8:32
12 Arild H Clausen Freidig 23:21 +7:34 8:38
13 Kyrre Auran Malvik IL 23:37 +7:50 8:44
14 Roy Seland Wing OK 23:43 +7:56 8:47
15 Jørgen Tegdan OL Trollelg 24:54 +9:07 9:13
16 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 25:07 +9:20 9:18
17 Arild Heggeset Freidig 26:17 +10:30 9:44
18 Jørgen Longva Byåsen IL 27:07 +11:20 10:02
19 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 28:02 +12:15 10:22
20 Trond Sletner Byåsen IL 30:05 +14:18 11:08
21 Geir Arne Kjønstad NTNUI 30:51 +15:04 11:25
22 Agnar Renolen Wing OK 32:18 +16:31 11:57
23 Geir Willumsen Freidig 39:06 +23:19 14:28
  Stein-Erik Fleten Wing OK diskvalifisert    
  Jens Even Storhov Freidig ikke startet    
  Jan Hage IL Leik ikke startet    
  Harald Storrønning Byåsen IL ikke startet    

 

H50

2 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjarne Lien Byåsen IL 17:20   6:25
2 Bernt Rognes Freidig 19:42 +2:22 7:17
3 Haakon Arnesen Byåsen IL 21:17 +3:57 7:52
4 Inge Nørstebø OL Trollelg 21:57 +4:37 8:07
5 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 23:03 +5:43 8:32
6 Jonathan Sutcliffe Wing OK 23:31 +6:11 8:42
6 Håvard Eidnes OL Trollelg 23:31 +6:11 8:42
8 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 26:59 +9:39 9:59
9 Olav Kvittem Freidig 29:13 +11:53 10:49
10 Kjell Maroni Byåsen IL 29:27 +12:07 10:54
11 Terje Midtbø Wing OK 30:44 +13:24 11:22
12 Per Olav Johansen TrønderEnergi BIL 32:20 +15:00 11:58
  Erik Blake Byåsen IL ikke startet    
  Helge Rustad Freidig ikke startet    

 

H60

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Hveem HIST 23:40   8:45
2 Anders Waage Freidig 27:23 +3:43 10:08
3 Helge Rustad Freidig 27:48 +4:08 10:17
4 Lars Skrøvseth Wing OK 28:07 +4:27 10:24
5 Rune M Holt Freidig 30:26 +6:46 11:16
6 Frank Bjarkø Wing OK 31:19 +7:39 11:35
  Øistein Åsmul OL Trollelg ikke startet    
  Nils Olav Vennevik Freidig ikke startet    

 

H65

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tore Kiste OK Nidarøst 30:21   11:14
2 Øistein Åsmul OL Trollelg 30:47 +0:26 11:24
3 Nils Olav Vennevik Freidig 32:44 +2:23 12:07

 

H70

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 26:29   9:48
2 Leif Engen OK Nidarøst 29:20 +2:51 10:51
3 Robert Strøm Wing OK 31:00 +4:31 11:28
4 Magnus Landstad Freidig 33:07 +6:38 12:15
  Arne Sæterhaug Byåsen IL diskvalifisert    
  Henry Sundsetvik OL Trollelg ikke startet    

 

H 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 33:28   12:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +