Resultater Trondheim Urban 2015



Resultater Trondheim Urban
Trondheim, Sør-Trøndelag - 11. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 31:34  
2 Frida Haugskott OL Trollelg 34:45 +3:11
3 Maren Viken Byåsen IL 43:38 +12:04
4 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 52:26 +20:52

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andrine Viken Byåsen IL 58:15  
2 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 59:29 +1:14
3 Anna Renolen Wing OK 1:08:12 +9:57
  Martine Klock Fleten Wing OK diskvalifisert  

D 17-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 59:33  
2 Kristine Klock Fleten Wing OK 1:15:49 +16:16

D 21-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristine Fjellanger NTNUI 56:50  
2 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:06:15 +9:25
3 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:09:39 +12:49
4 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 1:11:34 +14:44
  Martine Åstebøl NTNUI diskvalifisert  

D 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 1:07:56  
2 Kristin Haugskott OL Trollelg 1:08:42 +0:46
3 Tone Almås IL Leik 1:08:46 +0:50
4 Mari Hernandez OL Toten-Troll 1:12:14 +4:18
5 Vibeke Klock Fleten Wing OK 1:14:06 +6:10
6 Hilde Forbord Malvik IL 1:14:26 +6:30
7 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 1:16:09 +8:13

D 55-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 59:21  

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikkel Holt Freidig 31:22  
2 Nikolai Renolen Wing OK 51:18 +19:56

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Haugskott OL Trollelg 42:44  
2 Mathias Hermstad Freidig 50:56 +8:12
3 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 52:59 +10:15

H 17-20

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ola Keiserås IL Leik 52:07  
2 Andreas Alvem NTNUI 55:39 +3:32
3 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 59:08 +7:01
4 Arne Johannes Løkken Flosta IL 1:03:13 +11:06
  Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert  
  Johannes K. Midtbø Wing OK diskvalifisert  
  Pierre Husebø Chambenoit NTNUI ikke startet  
  Øyvind Wiggen Byåsen IL ikke startet  

H 21-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 49:17  
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 49:44 +0:27
3 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 49:47 +0:30
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 50:39 +1:22
5 Bjørn Lundanes NTNUI 51:39 +2:22
6 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 51:59 +2:42
7 Ove Baardsgaard OL Trollelg 53:26 +4:09
8 Carl Petter Lyngen Frol IL 54:50 +5:33
9 Kristoffer Nesland NTNUI 57:15 +7:58
10 Niklas Profors NTNUI 57:23 +8:06
11 Snorre Hansen Byåsen IL 1:01:00 +11:43
12 Adrian Opheim NTNUI 1:01:08 +11:51
13 Bjørn Johannessen Field NTNUI 1:06:50 +17:33
14 Per-Martin Grønli Flosta IL 1:19:52 +30:35
  Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert  
  Per Arne Troset Wing OK diskvalifisert  
  Fredrik Steinsvik NTNUI diskvalifisert  
  Bjørn Ekeberg IL Tyrving ikke startet  
  Sindre Johannessen Freidig ikke startet  

H 40-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 52:33  
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 54:13 +1:40
3 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 56:29 +3:56
4 Øyvind Schjelderup Freidig 58:33 +6:00
5 Harald Storrønning Byåsen IL 1:01:32 +8:59
6 Rune Stræte Wing OK 1:02:03 +9:30
7 Stein-Erik Fleten Wing OK 1:02:31 +9:58
8 Oluf Bøckman Kristiansand OK 1:04:50 +12:17
9 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:05:19 +12:46
10 Roy Seland Wing OK 1:05:46 +13:13
11 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 1:06:10 +13:37
12 Knut Hagen Byåsen IL 1:08:21 +15:48
13 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:13:14 +20:41
  Per Ivar Skinderhaug Wing OK diskvalifisert  
  Vegard Hansen OL Trollelg diskvalifisert  
  Svenn-Ivar Svendsen Klubbløs diskvalifisert  
  Stein Ivar Foss Melhus IL ikke startet  
  Ingebrigt Fuglem Malvik IL ikke startet  

H 55-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Midtbø Wing OK 49:03  
2 John Lerli Melhus IL 57:04 +8:01
3 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 58:57 +9:54
4 Helge Rustad Freidig 1:02:30 +13:27
5 Geir Aune Bjugn IL 1:02:35 +13:32

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Lund Hamar OK 31:16  
2 Roar Forbord Malvik IL 34:40 +3:24
3 Anders Waage Freidig 36:27 +5:11
4 Tom Bugge Byåsen IL 38:18 +7:02
5 Robert Strøm Wing OK 40:40 +9:24
6 Nils Olav Vennevik Freidig 41:55 +10:39
7 Per Løvaas OL Trollelg 45:06 +13:50

Åpen Kort

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mai Elin Watson NTNUI 28:44  
2 Rannveig Jørgensen NTNUI 29:39 +0:55
3 Kristin Åstebøl Byåsen IL 34:44 +6:00
4 Mari Hoff Byåsen IL 35:08 +6:24
5 Maria Belsby Klubbløs 35:44 +7:00
6 Erik Storaas Byåsen IL 38:01 +9:17
7 Adeline Lanterne NTNUI 41:13 +12:29
8 Mai Iren Almås Leik IL 41:55 +13:11
9 Reidun Fallan Smaavik Freidig 43:46 +15:02
10 Jitapriya Das NTNUI 1:18:26 +49:42

Åpen Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Geir Inge Keiserås IL Leik 45:37  
2 Geir Willumsen Freidig 1:03:10 +17:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +