Resultater Trondheim Urban 2016



Resultater Trondheim Urban
Trondheim, Sør-Trøndelag - 30. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Aune Nidarøst OK 33:03   8:15

D 15-16

6 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 52:39   8:21
  Lene Berg Hanssen Byåsen IL ikke startet    

D 17-20

8 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 47:27   5:38
2 Luisa Griesbaum Klubbløs 53:09 +5:42 6:19
3 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 59:17 +11:50 7:03

D 21-

10 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Fjellanger NTNUI 46:50   4:41
2 Hedvig Åstebøl NTNUI 58:36 +11:46 5:51
3 Martine Åstebøl NTNUI 59:39 +12:49 5:57
4 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 1:16:10 +29:20 7:37

D 40-

8 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 49:05   5:50
2 Tone Almås IL Leik 53:57 +4:52 6:25
3 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 55:38 +6:33 6:37
4 Hilde Forbord Malvik IL 58:42 +9:37 6:59
  Susanna Brynhildsen Wing OK ikke startet    

D 55-

6 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 43:08   6:50
2 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 45:18 +2:10 7:11

H 13-14

4 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Andreas Lona Wing OK 23:35   5:53
2 Nikolai Renolen Wing OK 28:58 +5:23 7:14
3 Henrik Braathen Wing OK 31:43 +8:08 7:55
4 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 33:26 +9:51 8:21
5 Brage Asplem Freidig 33:45 +10:10 8:26
6 Ørjan Sæter Melhus IL 35:14 +11:39 8:48
7 Peter Prytz Jensen Melhus IL 35:33 +11:58 8:53
8 Oskar Storler Melhus IL 45:22 +21:47 11:20
9 Espen Karlsen Melhus IL 53:09 +29:34 13:17
10 Harald Sørflakne Melhus IL 1:02:54 +39:19 15:43

H 15-16

6 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 28:45   4:33
2 Vegard Kittilsen Freidig 30:44 +1:59 4:52
3 Jonas Vindal Wing OK 33:58 +5:13 5:23
4 Mikkel Holt Freidig 34:31 +5:46 5:28
5 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 35:20 +6:35 5:36
6 Jonas Grønli Freidig 37:48 +9:03 6:00
7 Johannes Langaas Nidarøst OK 43:11 +14:26 6:51
8 Kenneth Kjelaas Malvik IL 43:12 +14:27 6:51
9 Sander Sandmo Melhus IL 57:44 +28:59 9:09

H 17-20

8 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 39:28   4:41
2 Sverre Bang Støeng Hamar OK 40:04 +0:36 4:46
3 Asbjørn Midtbø Wing OK 45:17 +5:49 5:23
4 Johannes K. Midtbø Wing OK 49:41 +10:13 5:54

H 21-

10 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 40:14   4:01
2 Ove Baardsgaard OL Trollelg 42:58 +2:44 4:17
3 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 43:54 +3:40 4:23
4 Niklas Profors NTNUI 51:04 +10:50 5:06
5 Ola Keiserås IL Leik 51:55 +11:41 5:11
6 Jérôme Soulard Klubbløs 54:51 +14:37 5:29
7 Erik Storaas Byåsen IL 55:34 +15:20 5:33
8 Oliver Hagman NTNUI 1:03:30 +23:16 6:21
  Scott Macody Lund NTNUI diskvalifisert    

H 40-

8 400 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Andreas Bergh Malvik IL 38:33   4:35
2 Jørgen Tegdan OL Trollelg 39:31 +0:58 4:42
3 Bjarne Lien Byåsen IL 39:38 +1:05 4:43
4 Truls Ryum NTNUI 41:04 +2:31 4:53
5 Øystein Braathen Wing OK 41:11 +2:38 4:54
6 Frode Haugskott OL Trollelg 43:42 +5:09 5:12
7 Stein Ivar Foss Melhus IL 44:12 +5:39 5:15
8 Fredrik Johannessen Nidarøst OK 44:18 +5:45 5:16
9 Øyvind Schjelderup Freidig 44:29 +5:56 5:17
10 Bernt Brynhildsen Wing OK 44:38 +6:05 5:18
11 Øystein Wiggen Byåsen IL 45:24 +6:51 5:24
12 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 45:51 +7:18 5:27
13 Eivind Lona Wing OK 46:26 +7:53 5:31
14 Rune Stræte Wing OK 47:49 +9:16 5:41
15 Haakon Arnesen Byåsen IL 48:40 +10:07 5:47
16 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 50:22 +11:49 5:59
17 Morten Korsvold Wing OK 50:34 +12:01 6:01
18 Kyrre Auran Malvik IL 50:45 +12:12 6:02
19 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 53:30 +14:57 6:22
  Øystein Husby Malvik IL diskvalifisert    
  Pål Kittilsen Freidig diskvalifisert    

H 55-

6 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Midtbø Wing OK 37:16   5:54
2 Per Einar Pedersli OL Trollelg 40:19 +3:03 6:23
3 John Lerli Melhus IL 40:51 +3:35 6:29
4 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 44:08 +6:52 7:00
5 Harald Omland Skien OK 46:31 +9:15 7:23
  Helge Rustad Freidig diskvalifisert    

H 65-

4 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Gjermstad Wing OK 26:36   6:39
2 Roar Forbord Malvik IL 27:45 +1:09 6:56
3 Øistein Åsmul OL Trollelg 31:20 +4:44 7:50
4 Nils Olav Vennevik Freidig 32:38 +6:02 8:09
5 Robert Strøm Wing OK 34:28 +7:52 8:37
  Tom Bugge Byåsen IL diskvalifisert    

Åpen Kort

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Åstebøl Byåsen IL 24:43   6:10
2 Arild Heggeset Freidig 25:43 +1:00 6:25
3 Mai Iren Almås IL Leik 30:39 +5:56 7:39
4 Elisabeth Størseth Selbu OK 31:16 +6:33 7:49
5 Tristan Halvorsen Freidig 31:57 +7:14 7:59
6 Mari Braathen Wing OK 33:22 +8:39 8:20
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 35:51 +11:08 8:57

Åpen Mellom

6 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Resell Nolte Freidig 37:46   5:59
2 Jon Vindal Wing OK 37:59 +0:13 6:01
3 Randi Marie Mohus Wing OK 41:55 +4:09 6:39
4 Alexandra Sundgren NTNUI 43:07 +5:21 6:50
5 Geir Willumsen Freidig 45:50 +8:04 7:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +