Resultater Trondheim Urban 2017



Resultater Trondheim Urban
Trondheim, Sør-Trøndelag - 29. oktober 2017

Arrangementstype: Orientering

D-12

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Una Kittilsen Freidig 14:54   5:57
2 Maria Strømdal Wik Freidig 24:39 +9:45 9:51

D 13-14

5 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Malene Kolstad Freidig 34:22   6:29
2 Anna Aurora Nolte Freidig 46:01 +11:39 8:40
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet    

D 15-16

7 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Haugskott OL Trollelg 41:39   5:28
2 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 58:29 +16:50 7:41
3 Stine Aune Nidarøst OK 1:01:39 +20:00 8:06

D 17-20

9 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Marie Kvamme Wing OK 1:03:13   6:39
2 Johanne Øderud Vatne NTNUI 1:08:29 +5:16 7:12

D 21-

9 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedvig Åstebøl NTNUI 53:59   5:40
2 Evelina Folkesson OK Torfinn 54:46 +0:47 5:45
3 Eva Tesarova Wing OK 57:50 +3:51 6:05
4 Marte Hoff Hagen NTNUI 58:05 +4:06 6:06
  Hanne Vefsnmo Byåsen IL ikke startet    

D 40-

9 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margot Bolstad Lynum Freidig 55:44   5:52
2 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 58:32 +2:48 6:09
3 Rine Hanssen Byåsen IL 59:20 +3:36 6:14
4 Mette Resell Nolte Freidig 1:00:34 +4:50 6:22
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:01:14 +5:30 6:26
6 Hilde Forbord Malvik IL 1:08:48 +13:04 7:14
  Tonje Bostad Nidarøst OK ikke startet    

D 55-

7 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 1:02:15   8:11

H-12

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 11:51   4:44
2 Tristan Halvorsen Freidig 17:34 +5:43 7:01
3 Robert Remmen OL Trollelg 43:12 +31:21 17:16

H 13-14

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Leroyer Freidig 34:55   6:35
2 Kristoffer Lerli Melhus IL 35:17 +0:22 6:39
3 Peter Prytz Jensen Melhus IL 39:09 +4:14 7:23
4 August Hopstad Nykvist Wing OK 40:20 +5:25 7:36
5 Ørjan Sæter Melhus IL 40:24 +5:29 7:37
6 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 40:45 +5:50 7:41
7 Erik Tofte jr Melhus IL 42:14 +7:19 7:58
8 Oskar Storler Melhus IL 46:29 +11:34 8:46
  Knut Hage Melhus IL diskvalifisert    
  Andreas Aagesen Melhus IL ikke startet    
  Espen Karlsen Melhus IL ikke startet    

H 15-16

7 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 37:19   4:54
2 Jo Even Kolstad Freidig 40:19 +3:00 5:18
3 Håkon Holstad Freidig 42:33 +5:14 5:35
4 Petter Andreas Lona Wing OK 43:54 +6:35 5:46
5 Jonas Vindal Wing OK 45:18 +7:59 5:57

H 17-20

9 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 42:50   4:30
2 Anders Haugskott OL Trollelg 43:10 +0:20 4:32
3 Tobias Kristensen Larvik OK 43:59 +1:09 4:37
4 Kristian Fredrik Lynum Freidig 45:14 +2:24 4:45
5 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 50:36 +7:46 5:19
  Olav Andreas Remmen OL Trollelg ikke startet    

H 21-

9 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Johannessen Freidig 37:29   3:56
2 Mattis Holt Freidig 39:28 +1:59 4:09
3 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 40:31 +3:02 4:15
4 Oskar Størmer Fossum IF 40:59 +3:30 4:18
5 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 42:05 +4:36 4:25
6 Ola Keiserås IL Leik 47:32 +10:03 5:00
7 Per-Martin Vian Grønli NTNUI 1:04:48 +27:19 6:49
  Andreas Haaland Wing OK ikke startet    
  Snorre Hansen Byåsen IL ikke startet    

H 40-

9 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Andreas Bergh Malvik IL 43:19   4:33
2 Knut Hagen Byåsen IL 47:14 +3:55 4:58
3 Frode Haugskott OL Trollelg 51:09 +7:50 5:23
4 Atle Pedersen Melhus IL 51:20 +8:01 5:24
5 Robert Fredriksen Notodden OL 51:53 +8:34 5:27
6 Jon Holstad Freidig 51:55 +8:36 5:27
7 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 52:41 +9:22 5:32
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 53:16 +9:57 5:36
9 Eivind Lona Wing OK 53:28 +10:09 5:37
10 Morten Korsvold Wing OK 54:05 +10:46 5:41
11 Rune Stræte Wing OK 54:06 +10:47 5:41
12 Svein Erik Bratsberg Wing OK 54:27 +11:08 5:43
13 Øyvind Schjelderup Freidig 54:38 +11:19 5:45
14 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 56:15 +12:56 5:55
15 Per Arne Troset Wing OK 56:33 +13:14 5:57
16 Jon Vindal Wing OK 1:01:31 +18:12 6:28
17 John Petter Gåsvik Nidarøst OK 1:01:37 +18:18 6:29
18 Are Rogstad Nidarøst OK 1:12:37 +29:18 7:38

H 55-

7 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Stenersen Nidarøst OK 43:55   5:46
2 Terje Midtbø Wing OK 48:10 +4:15 6:20
3 Haakon Arnesen Byåsen IL 49:44 +5:49 6:32
4 Kjell Maroni Byåsen IL 50:18 +6:23 6:37
5 Helge Rustad Freidig 59:06 +15:11 7:46
6 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 1:03:00 +19:05 8:17
7 John Lerli Melhus IL 1:09:27 +25:32 9:08

H 65-

5 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 38:48   7:19
2 Tom Bugge Byåsen IL 39:14 +0:26 7:24
3 Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 39:36 +0:48 7:28
4 Magnus Landstad Freidig 41:01 +2:13 7:44
5 Tor Gjermstad Wing OK 42:07 +3:19 7:56
6 Torleif Stephansen Nidarøst OK 42:26 +3:38 8:00
7 Robert Strøm Wing OK 43:00 +4:12 8:06
8 Anders Waage Freidig 45:07 +6:19 8:30
9 Nils Olav Vennevik Freidig 46:04 +7:16 8:41
10 Øistein Åsmul OL Trollelg 46:32 +7:44 8:46

Åpen Kort

5 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johanne de Presno NTNUI 31:46   5:59
2 Kristin Jæger Wing OK 38:15 +6:29 7:13
3 Mai Iren Almås IL Leik 44:05 +12:19 8:19
4 Reidun Fallan Smaavik Freidig 45:56 +14:10 8:40
5 Hanne Kongsvik Wing OK 55:15 +23:29 10:25

Åpen Mellom

7 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tarjei Vollset Heming Orientering 41:56   5:31
2 Tora Vollset Heming Orientering 1:01:14 +19:18 8:03


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +