Resultater Tunevannet Rundt 2015



Resultater Tunevannet Rundt
Sarpsborg, Østfold - 20. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 400 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 41:21   17:13
  Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 28:23   11:49
  Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 41:20   17:13
  Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 53:16   22:11
  Sofie Holm Nedrebø OK Moss 52:22   21:49
  Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 33:08   13:48
  Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 26:23   10:59
  Edvard Kerans Fredrikstad SK 33:00   13:45
  Valter Kerans Fredrikstad SK 38:44   16:08
  Aurora Løkkeberg Fredrikstad SK 57:46   24:04
  Audun Nordby Fredrikstad SK 26:27   11:01
  Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 32:53   13:42
  Jeremias Ryste Odden Sarpsborg OL 37:44   15:43
  Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 40:18   16:47
  Sunniva Ryste Odden Sarpsborg OL 40:49   17:00
  Ask Skivdal Sarpsborg OL 37:22   15:34
  Eskil Skyvdal Sarpsborg OL 1:00:10   25:04
  Milla Skåland Trøsken IL 49:57   20:48
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 25:19   10:32
  Ludvik Sæther Fredrikstad SK 28:48   12:00
  Julie Såheim Fredrikstad SK 40:38   16:55
  Oliva Tobiassen Fredrikstad SK 52:19   21:47
  Adele Øen Skåland Trøsken IL 52:04   21:41

D/H-16 (15 km)

14 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 2:14:43   9:21
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 2:50:11 +35:28 11:49

D/H17- (15 km)

14 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:01:36   8:26
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 2:57:31 +55:55 12:19

D/H-16 (10 km)

11 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1:53:59   10:21

D/H17- (10 km)

11 000 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 1:32:59   8:27
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 1:36:38 +3:39 8:47
3 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:43:41 +10:42 9:25
4 Magne Sæther Fredrikstad SK 1:46:06 +13:07 9:38
5 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:47:04 +14:05 9:44
6 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:48:11 +15:12 9:50
7 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:48:28 +15:29 9:51
8 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 1:48:46 +15:47 9:53
9 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:52:15 +19:16 10:12
10 Donatas Kontautas OK Moss 1:58:49 +25:50 10:48
11 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 2:00:00 +27:01 10:54
12 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 2:02:24 +29:25 11:07
13 Kjetil Karlsen OK Moss 2:03:30 +30:31 11:13
14 Morten Tangen Måren OK 2:04:33 +31:34 11:19
15 Pål Angvoll Fredrikstad SK 2:04:57 +31:58 11:21
16 Dag Brenås Varteig OL 2:05:00 +32:01 11:21
17 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 2:05:10 +32:11 11:22
18 Sven Simonsen Fredrikstad SK 2:10:47 +37:48 11:53
19 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 2:12:17 +39:18 12:01
20 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 2:12:18 +39:19 12:01
21 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 2:12:20 +39:21 12:01
22 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 2:16:11 +43:12 12:22
23 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 2:16:14 +43:15 12:23
24 Per Osen Vestre Akers SK 2:25:32 +52:33 13:13
25 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 2:40:15 +1:07:16 14:34
  Heidi Børstad Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Helena Åsberg Sarpsborg OL diskvalifisert    

D/H-16 (5 km)

5 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Engebretsen OK Moss 42:38   8:21
2 Odin Sæther Fredrikstad SK 42:41 +0:03 8:22
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 42:54 +0:16 8:24
4 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 48:22 +5:44 9:29
5 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 49:27 +6:49 9:41
6 Alfred Bjørnerød OK Moss 49:45 +7:07 9:45
7 Marte Bergsland Trøsken IL 49:59 +7:21 9:48
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 50:09 +7:31 9:50
9 Marie Hansen Sarpsborg OL 57:56 +15:18 11:21
10 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 58:25 +15:47 11:27

D/H17- (5 km)

5 100 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian F Schive Halden SK 33:25   6:33
2 Kjell Einar Andersen Varteig OL 45:31 +12:06 8:55
3 Christopher Schive OK Moss 49:39 +16:14 9:44
4 Dag Andersen Varteig OL 50:15 +16:50 9:51
5 Frauke Schmitt Gran Halden SK 50:29 +17:04 9:53
6 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 50:30 +17:05 9:54
7 Bente Line Indre Østfold OK 50:55 +17:30 9:59
8 Jimmi Nordli Trøsken IL 53:52 +20:27 10:33
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 55:25 +22:00 10:51
10 Marius Hansen Halden SK 55:39 +22:14 10:54
11 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 56:09 +22:44 11:00
12 Astrid Bjørnerød OK Moss 56:11 +22:46 11:00
13 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 56:20 +22:55 11:02
14 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 57:01 +23:36 11:10
15 Thor Palmgren Halden SK 57:06 +23:41 11:11
16 Ola Bækkevold OK Moss 57:09 +23:44 11:12
17 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 58:24 +24:59 11:27
18 Anne Sørum Ringsaker OK 58:26 +25:01 11:27
19 Roar Bjordal Oppsal Orientering 58:46 +25:21 11:31
20 Tore Grønlund Moen Gimle IF 1:01:21 +27:56 12:01
21 Tov Arne Bondal Notodden 1:01:43 +28:18 12:06
22 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:04:02 +30:37 12:33
23 Per Anders Flesjø OK Moss 1:04:11 +30:46 12:35
24 Terje Aldár Trøsken IL 1:06:51 +33:26 13:06
25 Linda Fredh Måren OK 1:07:01 +33:36 13:08
26 Pål Hellerud Halden SK 1:07:08 +33:43 13:09
27 Petter Fure Oppsal Orientering 1:07:45 +34:20 13:17
28 Petter Løkkeberg Fredrikstad SK 1:08:38 +35:13 13:27
29 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:08:51 +35:26 13:30
30 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:09:35 +36:10 13:38
31 Bjørn Årbu Varteig OL 1:11:37 +38:12 14:02
32 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:17:26 +44:01 15:10
33 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:48:02 +1:14:37 21:10
34 Bodil Berby Trøsken IL 2:06:23 +1:32:58 24:46

D/H-16 (3,5 km)

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 38:25   11:17
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 40:11 +1:46 11:49
3 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 46:14 +7:49 13:35
4 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 46:21 +7:56 13:37
5 Theodor Lier Indre Østfold OK 46:35 +8:10 13:42
6 Øyvind Bråten Indre Østfold OK 47:38 +9:13 14:00
7 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 49:59 +11:34 14:42
8 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 56:54 +18:29 16:44
9 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 57:06 +18:41 16:47
10 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 1:07:00 +28:35 19:42
11 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:07:07 +28:42 19:44

D/H17- (3,5km)

3 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 38:29   11:19
2 Håvard Andersen Varteig OL 40:44 +2:15 11:58
3 Berit Andersen Varteig OL 40:53 +2:24 12:01
4 Bård Andersen Varteig OL 43:05 +4:36 12:40
5 Lina Christiansson Sarpsborg OL 48:28 +9:59 14:15
6 Elsie Brenne Varteig OL 49:06 +10:37 14:26
7 Ingunn Brekken Sarpsborg OL 54:25 +15:56 16:00
8 Geir Thrane Knutsen Gimle IF 57:29 +19:00 16:54
9 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:07:37 +29:08 19:53
10 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:10:34 +32:05 20:45
11 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 1:10:36 +32:07 20:45
12 Tor Simonsen OK Øst 1:18:29 +40:00 23:05
13 Liv Simonsen OK Øst 1:18:33 +40:04 23:06
14 Mari Anne Dyrlie Varteig OL 1:29:50 +51:21 26:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +