Resultater Tunevannet Rundt 2017



Resultater Tunevannet Rundt
Sarpsborg, Østfold - 24. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen (2km)

1 700 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Aksel Amsrud Stokke IL 19:15   11:19
0 Sofie Asak-Jensen NOTEAM 22:23 +3:08 13:10
0 Emma Aune Jakobsen OK Moss 15:14   8:57
0 Alexander Dybvik Stokke IL 18:11   10:41
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 18:12   10:42
0 Therese Gjerding NOTEAM 21:10 +1:55 12:27
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 18:04   10:37
0 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 20:26 +1:11 12:01
0 Fredrik Grønn Sarpsborg OL 22:37 +3:22 13:18
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 14:02   8:15
0 Martin Hansen Sarpsborg OL 17:13   10:07
0 Ludvik Hiis Stokke IL 33:46 +14:31 19:51
0 Teodor Hiis Stokke IL 15:41   9:13
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 20:55 +1:40 12:18
0 Pål-Steinar Kure Sarpsborg OL 18:24   10:49
0 Emanuel Lillevold Stokke IL 17:32   10:18
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 17:55   10:32
0 Joel Röhrs Stokke IL 25:06 +5:51 14:45
0 Maike Röhrs Stokke IL 19:29 +0:14 11:27
0 Kristian Magnus Råheim Stokke IL 18:21   10:47
0 Leon Storm Råheim Stokke IL 34:10 +14:55 20:05
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 15:09   8:54
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 12:01   7:04
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 22:04 +2:49 12:58
0 Edda Skjærvik NOTEAM 21:10 +1:55 12:27
0 Lars Jørgen Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 31:20 +12:05 18:25
0 Aurora Sunnås Sarpsborg OL 36:47 +17:32 21:38
0 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 12:26   7:18
0 Einar Østvold Heming Orientering 13:19   7:50
  Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK ikke startet    

D/H17- (15 km)

13 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Helgerud Halden SK 1:49:13   7:51
2 Stian Bergersen IL Tyrving 2:02:23 +13:10 8:48
3 Iliana Ilieva Halden SK 2:15:12 +25:59 9:43
4 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 2:30:09 +40:56 10:48

D/H-16 (10 km)

10 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 1:19:03   7:31
2 Christopher Ladim OK Moss 1:25:12 +6:09 8:06
3 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 1:31:41 +12:38 8:43
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:33:30 +14:27 8:54
5 Theodor Lier Indre Østfold OK 2:22:06 +1:03:03 13:32
6 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 2:32:03 +1:13:00 14:28
7 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 2:32:04 +1:13:01 14:28
8 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 3:11:01 +1:51:58 18:11
8 Nina Pedersen Sarpsborg OL 3:11:01 +1:51:58 18:11

D/H17- (10 km)

10 500 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:08:21   6:30
2 Helge Gisholt OK Skeidi 1:18:37 +10:16 7:29
3 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:18:57 +10:36 7:31
4 Håkon Gjerde Indre Østfold OK 1:19:43 +11:22 7:35
5 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:21:41 +13:20 7:46
6 Eirik Næsset Ramtvedt Oslostudentenes IK 1:22:25 +14:04 7:50
7 Lars Georg Gjertsen Stokke IL 1:22:29 +14:08 7:51
8 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:23:51 +15:30 7:59
9 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 1:23:53 +15:32 7:59
10 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 1:24:12 +15:51 8:01
11 Sveinung Syversen Hamar OK 1:24:39 +16:18 8:03
12 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 1:24:53 +16:32 8:05
13 Audun Bjerknes Måren OK 1:32:37 +24:16 8:49
14 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:33:24 +25:03 8:53
15 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:33:36 +25:15 8:54
16 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:33:52 +25:31 8:56
17 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:35:10 +26:49 9:03
18 Erik Holter Larvik OK 1:36:29 +28:08 9:11
19 Håvard Østby OL Tønsberg og omegn 1:37:54 +29:33 9:19
20 Morten Tangen OK Moss 1:38:08 +29:47 9:20
21 Hallvard Koren OK Moss 1:38:47 +30:26 9:24
22 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:39:05 +30:44 9:26
23 Øystein Jensen Sarpsborg OL 1:39:29 +31:08 9:28
24 Margrete Krage Sarpsborg OL 1:39:38 +31:17 9:29
25 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:40:18 +31:57 9:33
26 Dag Brenås Varteig OL 1:41:01 +32:40 9:37
27 Bjørnar Olsrød Stokke IL 1:41:35 +33:14 9:40
28 Thomas Roskifte OK Moss 1:42:32 +34:11 9:45
29 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 1:43:47 +35:26 9:53
30 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1:44:03 +35:42 9:54
31 Per Osen Vestre Akers SK 1:48:42 +40:21 10:21
32 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 1:52:57 +44:36 10:45
33 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:54:31 +46:10 10:54
34 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 1:58:25 +50:04 11:16
35 Marie Hansen Sarpsborg OL 2:14:30 +1:06:09 12:48
36 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 2:30:18 +1:21:57 14:18
37 Bjørn Årbu Varteig OL 2:43:40 +1:35:19 15:35
38 Heidi Børstad Sarpsborg OL 2:43:59 +1:35:38 15:37
39 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 2:44:28 +1:36:07 15:39
  Tor Ragnar Andersen Halden SK diskvalifisert    
  Trond Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Fredrik Larsen Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Trygve Leivestad Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Cathrine Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert    
  Finn Henry Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert    
  Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK ikke startet    
  Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK ikke startet    

D/H-16 (5 km)

5 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 53:21   9:52
2 Jonas Krogh Oppsal Orientering 55:02 +1:41 10:11
3 Live Østvold Heming Orientering 55:28 +2:07 10:16
4 Ella Berstad Heming Orientering 1:04:59 +11:38 12:02
5 Hallgeir Brevik Stokke IL 1:17:49 +24:28 14:24
  Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK ikke startet    

D/H17- (5 km)

5 400 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 54:47   10:08
2 Karen Røed Stokke IL 55:25 +0:38 10:15
3 Arne Kristensen Stokke IL 56:37 +1:50 10:29
4 Trond Holter Måren OK 57:07 +2:20 10:34
5 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 57:09 +2:22 10:35
6 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 57:14 +2:27 10:35
7 Frode Reiersen Trøsken IL 57:15 +2:28 10:36
8 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 57:17 +2:30 10:36
9 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 57:20 +2:33 10:37
10 Lise Horntvedt Larvik OK 57:39 +2:52 10:40
11 Runar Kittilsen Stokke IL 58:00 +3:13 10:44
12 Peter Klaveness Måren OK 59:17 +4:30 10:58
13 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 59:21 +4:34 10:59
14 Anne Sørum Ringsaker OK 59:24 +4:37 11:00
15 Jimmy Nordli Trøsken IL 59:30 +4:43 11:01
16 Thor Palmgren Halden SK 59:37 +4:50 11:02
17 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:00:00 +5:13 11:06
18 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 1:00:54 +6:07 11:16
19 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:01:29 +6:42 11:23
20 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:02:18 +7:31 11:32
21 Linda Fredh OK Moss 1:03:53 +9:06 11:49
22 Roy Gjerding OK Moss 1:04:54 +10:07 12:01
23 Egil Syverstad Trøsken IL 1:04:59 +10:12 12:02
24 Paula Berstad Heming Orientering 1:05:03 +10:16 12:02
25 Ingvar Braaten Modum OL 1:08:23 +13:36 12:39
26 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:09:31 +14:44 12:52
27 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:09:48 +15:01 12:55
28 Astrid Brevik Stokke IL 1:18:27 +23:40 14:31
29 Trygve Fosse Gimle IF 1:18:28 +23:41 14:31
30 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:18:49 +24:02 14:35
31 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:27:20 +32:33 16:10
32 Grete Berntsen Måren OK 1:30:36 +35:49 16:46
33 Inger Nergaard Stokke IL 1:40:10 +45:23 18:32
  Bodil Berby Trøsken IL diskvalifisert    
  Are Eriksen Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Roger Østvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK ikke startet    

D/H-16 (3,5 km)

3 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 42:40   11:31
2 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 42:45 +0:05 11:33
3 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 42:48 +0:08 11:34
4 Sondre Ladim OK Moss 44:05 +1:25 11:54
5 Jonathan Eylertsen Halden SK 49:37 +6:57 13:24
6 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 57:53 +15:13 15:38
7 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:03:34 +20:54 17:10
  Martin Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK ikke startet    
  Solveig Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL ikke startet    

D/H17- (3,5km)

3 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ernst Hiis Stokke IL 46:17   12:30
2 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 46:27 +0:10 12:33
3 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 47:06 +0:49 12:43
4 Terje Aldár Trøsken IL 51:59 +5:42 14:02
5 Eirunn Hiis Stokke IL 57:56 +11:39 15:39
6 Sofie Reiersen Trøsken IL 57:57 +11:40 15:39
7 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 58:05 +11:48 15:41
8 Margareta Brynhildsen Stokke IL 1:12:57 +26:40 19:42
9 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:13:06 +26:49 19:45
10 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:28:54 +42:37 24:01
  Eivind Amsrud Stokke IL diskvalifisert    
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert    
  Lene Olsrød Stokke IL diskvalifisert    
  Marit Röhrs Stokke IL diskvalifisert    
  Birgitte Bekkelund Røyken OL ikke startet    
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet