Resultater Tunevannet Rundt 2018



Resultater Tunevannet Rundt
Sarpsborg, Østfold - 14. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen (2km)

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Isa Milene Brekke Fredrikstad SK 38:55  
0 Kajsa Christensen Sarpsborg OL 27:40  
0 Vilma Danevad Fredrikstad SK 36:44  
0 Aron Elmi OK Moss 44:19  
0 Lea Haug Ås-NMBU Orientering 35:27  
0 Ivar Helgerud Halden SK 1:07:30  
0 Elise Holm Nedrebø OK Moss 45:35  
0 Eline Noelia Larsen Varteig OL 38:32  
0 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 23:32  
0 Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 25:32  
0 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 18:50  
0 Jakob Tungesvik Høstmark OK Moss 24:31  
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 31:07  
0 Hedda Øvretveit Fredrikstad SK 19:23  
0 Selma Åsheim-Eriksen Sarpsborg OL 27:44  

D/H-16 (13 km)

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK diskvalifisert  

D/H17- (13 km)

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aleksei Alekseyonok Varteig OL 1:30:50  
2 Stian Bergersen IL Tyrving 1:54:48 +23:58
3 Iliana Ilieva Halden SK 2:11:59 +41:09
4 Anders Lunde Varteig OL 2:20:46 +49:56
5 Einar Kristian Lunde Varteig OL 2:36:34 +1:05:44
6 Ingvild Ramtvedt Næsset NTNUI 2:36:39 +1:05:49
  Sigurd Myhre Andreassen Halden SK diskvalifisert  

D/H-16 (8,5 km)

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 1:12:16  
2 Live Østvold Heming Orientering 2:32:41 +1:20:25
3 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 2:32:42 +1:20:26
4 Ella Berstad Heming Orientering 2:32:44 +1:20:28
  Thomas Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert  
  Sivert Poppe Fredrikstad SK diskvalifisert  
  Ludvik Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert  

D/H17- (8,5 km)

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Næsset Ramtvedt Oslostudentenes IK 1:11:24  
2 Andrey Abadzhiev OK Älgen 1:11:40 +0:16
3 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:12:22 +0:58
4 Øyvind Stokseth Halden SK 1:13:44 +2:20
5 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 1:15:07 +3:43
6 Bodil Helgerud Halden SK 1:17:05 +5:41
7 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:17:20 +5:56
8 Øyvind Løken OK Moss 1:20:46 +9:22
9 Per Slungaard IL Tyrving 1:20:48 +9:24
10 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:21:52 +10:28
11 Heidi Stokseth Halden SK 1:22:12 +10:48
12 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:22:33 +11:09
13 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:25:02 +13:38
14 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:25:07 +13:43
15 Kjell Einar Andersen Varteig OL 1:28:44 +17:20
16 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:30:19 +18:55
17 Børge Brenås Varteig OL 1:31:51 +20:27
18 Dag Brenås Varteig OL 1:31:58 +20:34
19 Hallvard Koren OK Moss 1:32:15 +20:51
20 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 1:33:21 +21:57
21 Ove Martinsen Hauketo IF 1:33:41 +22:17
22 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:40:36 +29:12
23 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 1:42:07 +30:43
24 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 1:46:24 +35:00
25 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:46:44 +35:20
26 Trond Holter Måren OK 1:47:43 +36:19
27 Peter Carlsen Sturla, IF 1:49:03 +37:39
28 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 1:49:36 +38:12
29 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 1:52:01 +40:37
30 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:58:53 +47:29
31 Øivind Berget Sarpsborg OL 2:00:18 +48:54
32 Heidi Børstad Sarpsborg OL 2:01:15 +49:51
33 Paula Berstad Heming Orientering 2:07:41 +56:17
  Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK ikke startet  
  Magne Sæther Fredrikstad SK ikke startet  

D/H-16 (5 km)

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 52:04  
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:02:54 +10:50
3 Julie Sophie Wold OK Moss 1:02:55 +10:51
4 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:07:46 +15:42
5 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 1:14:57 +22:53
  Ledig Startnr NOTEAM ikke startet  

D/H17- (5 km)

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lone Malmgren Molstad Halden SK 43:37  
2 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 46:34 +2:57
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 49:34 +5:57
4 Eldar Børsum Bækkelagets SK 53:26 +9:49
5 Willy Grønstad Gimle IF 54:47 +11:10
6 Zlatimira Abadzhieva OK Älgen 57:38 +14:01
7 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 57:45 +14:08
8 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 58:22 +14:45
9 Christopher Schive OK Moss 1:00:25 +16:48
10 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:02:50 +19:13
11 Roger Østvold Heming Orientering 1:02:52 +19:15
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:03:08 +19:31
13 Bente Line Indre Østfold OK 1:03:24 +19:47
14 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1:03:25 +19:48
15 Arnfinn Skåland Trøsken IL 1:04:05 +20:28
16 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:04:10 +20:33
17 Jan Jansen OK Moss 1:04:28 +20:51
18 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:04:48 +21:11
19 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:04:54 +21:17
20 Hanne Wold OK Moss 1:04:59 +21:22
21 Bent Galborgen Indre Østfold OK 1:06:37 +23:00
22 Marie Hansen Sarpsborg OL 1:07:41 +24:04
22 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 1:07:41 +24:04
24 Tonje Holm OK Moss 1:12:31 +28:54
25 Anne Sørum Indre Østfold OK 1:13:17 +29:40
26 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:13:20 +29:43
27 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:13:48 +30:11
28 Thor Palmgren Halden SK 1:17:00 +33:23
29 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 1:17:23 +33:46
30 Arne Svartedal Trøsken IL 1:45:05 +1:01:28
31 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 2:00:50 +1:17:13
32 Bodil Berby Trøsken IL 2:00:54 +1:17:17
  Per Oskar Larsen Indre Østfold OK diskvalifisert  
  Elise Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn ikke startet  
  Tore Grønlund Moen Gimle IF ikke startet  
  Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn ikke startet  
  Ledig Startnr NOTEAM ikke startet  
  Trond Wettergreen Driv IL ikke startet  

D/H-16 (3,5 km)

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 38:02  
2 Solveig Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 38:05 +0:03
3 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 38:06 +0:04
4 Jenny Danevad Fredrikstad SK 38:11 +0:09
5 Syver Gulbrandsen Fredrikstad SK 38:15 +0:13
6 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 38:18 +0:16
7 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 38:26 +0:24
8 Isak Solberg Fredrikstad SK 38:32 +0:30
9 Audun Nordby Fredrikstad SK 38:42 +0:40
10 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 39:04 +1:02
11 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 42:15 +4:13
12 Marikken Christensen Sarpsborg OL 42:20 +4:18
13 Julie Brenås Varteig OL 44:55 +6:53
14 Selmer Løken OK Moss 47:53 +9:51
15 Anne Østvold Heming Orientering 52:17 +14:15
16 Einar Østvold Heming Orientering 52:20 +14:18
17 Emma Aune Jakobsen OK Moss 52:32 +14:30
18 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 52:37 +14:35
  Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert  
  Birk Breimo OK Moss diskvalifisert  
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL diskvalifisert  
  Silja Berstad Heming Orientering ikke startet  

D/H17- (3,5km)

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Breimo OK Moss 41:17  
2 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 41:45 +0:28
3 Stian Lillegård Lillomarka OL 44:15 +2:58
4 Marianne Løken OK Moss 44:52 +3:35
5 Elsie Brenne Varteig OL 48:04 +6:47
6 Viesturs Kerans Fredrikstad SK 56:58 +15:41
7 Marit Pedersen Holmskau Trøsken IL 1:08:57 +27:40
8 Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss 1:08:58 +27:41
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert