Resultater TurBirken 27 km - Kvinner 2019



TurBirken - 27 km, klassisk
Kvarstad til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Kvinner - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50817 Katrine Skyrud Privat 1:37:55 +0:00
2 50129 Nora Rundtom Stensland Rælingen skiklubb 1:41:33 +3:39
3 50153 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten IL 1:48:23 +10:28
4 50816 Ingrid Helene Nyhus NTNUI 1:53:46 +15:52
5 50012 Amanda Holm Endreson Rælingen 1:56:23 +18:28
6 50784 Marieke Heggeland   2:00:23 +22:28
7 50169 Kristina Moen Moss skiklubb 2:01:58 +24:03
8 50061 Marit Sandvold   2:03:43 +25:49
9 50248 Stine Feiring Olsen Konnerud / Stiv i leggen 2:04:56 +27:02
10 50250 Mari Skavhaug-Flender   2:05:37 +27:43
11 50799 Gry Camilla Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 2:05:38 +27:44
12 50807 Birte Oppedal Equinor 2:05:46 +27:51
13 50800 Elin Nygård   2:08:11 +30:16
14 50136 Monika Ihrstad   2:08:37 +30:42
15 50024 Anja Hansen Jeløy Atletklubb 2:08:41 +30:46
16 50050 Hanne Karin Danielsen Marum Lillehamme skiklub/Rambøll 2:11:02 +33:08
17 50241 Bodil Vestli Strandbygda Ski 2:11:28 +33:33
18 50192 Kirsti Trømborg   2:13:33 +35:38
19 50152 Gedde Enberget Trysilgutten IL 2:13:35 +35:40
20 50796 Kristine G. Skraastad Vang Skiløperforening 2:14:11 +36:17
21 50790 Karoline Dyhre Breivang   2:15:11 +37:16
22 50206 Eva Run Thorsteinsdottir   2:15:18 +37:23
23 50804 Marthe Johansen IL Kolbukameratene 2:15:28 +37:33
24 50237 Inger Lise Møystad Hernes IL 2:15:48 +37:54
25 50086 Christine Clement   2:16:36 +38:42
26 50781 Gail Rogall   2:18:06 +40:11
27 50196 Gian-Luca Grichting   2:18:41 +40:47
28 50199 Silje Vasvåg Blaude Konsonanter 2:19:39 +41:44
29 50053 Ragnhild Møistad   2:20:58 +43:04
30 50052 Irene Myran Eidsvold Værks Skiklub 2:21:47 +43:52
31 50232 Heather Schilling   2:22:12 +44:18
32 50259 Helene Enger Skjønnhaug   2:22:35 +44:40
32 50801 Christina Hogseth Fet IL 2:22:35 +44:41
34 50059 Helen Romundset   2:24:22 +46:27
35 50007 Meghan Bryant   2:26:00 +48:06
36 50182 Line Sandager   2:26:15 +48:21
37 50246 Wenche Aasheim Jørgensen   2:27:18 +49:24
38 50791 Linda Nerhagen   2:27:26 +49:32
39 50078 Ingunn Sletvold Øistad Team Kråkhugu 2:28:03 +50:08
40 50247 Ida Lereng IFE BIL 2:28:18 +50:24
41 50258 Ivana Kralova   2:29:49 +51:54
42 50252 Beate Unnestad   2:30:04 +52:10
43 50045 Elisabeth Lillehagen   2:30:27 +52:33
44 50076 Patrizia Zeilinger-Harbich   2:31:42 +53:47
45 50805 Carine Hellerud Carlsen   2:33:07 +55:12
46 50181 Anne Line Nygård Team øllønsj 2:34:19 +56:25
47 50123 Donya Shamari   2:34:24 +56:29
48 50260 Guri Solum   2:35:26 +57:32
49 50171 Nancy Sorlie   2:36:45 +58:51
50 50073 Bryndis Yr Viggosdottir   2:36:48 +58:54
51 50011 Tove Ellingsen Kolbu 2:37:07 +59:12
52 50795 Kari Mette Græsby Vang Skiløperforening 2:37:53 +59:58
53 50039 Marte Kroken Lost 2019 2:37:59 +1:00:05
54 50036 Andrine Korslund Lost 2019 2:38:04 +1:00:09
55 50177 Vibeke Edsen   2:40:15 +1:02:21
56 50056 Line Pedersen Abax 2:40:28 +1:02:33
57 50063 Siv Hege Stemshaug Aure IL 2:40:35 +1:02:41
58 50191 Ida Berg Sylte   2:40:45 +1:02:51
59 50021 Brita Gundersen   2:41:23 +1:03:28
60 50046 Irene Lofthus   2:41:30 +1:03:36
61 50178 Joy Goertzen   2:41:42 +1:03:48
62 50035 Liudmila Kolobanova   2:42:57 +1:05:02
63 50115 Cecilie  Reinemo   2:43:55 +1:06:01
64 50215 Marte Holmestad   2:44:55 +1:07:01
65 50225 Anette Marie Torp   2:44:56 +1:07:01
66 50786 Kari Nesdal Friskis Og Svettis Lillehammer 2:47:07 +1:09:12
66 50785 Kjersti Nesdal Fossum   2:47:07 +1:09:13
68 50088 Aase Elholm Team Elholm 2:49:12 +1:11:18
69 50156 Toril Nyhagen Nordic Choice Hotels 2:49:28 +1:11:34
70 50783 Eivor Øen   2:49:29 +1:11:35
71 50159 Willa Nagel   2:50:21 +1:12:26
72 50033 Kristin Johansen Canon Norge 2:50:59 +1:13:05
73 50014 Marlys Dahl Eriksen   2:51:08 +1:13:14
74 50122 Kristin Selvig   2:52:53 +1:14:58
75 50125 Tove Mette Solvik Drammen Legevakt 2:54:13 +1:16:18
76 50057 Mette Hvidegaard Petersen   2:57:43 +1:19:48
77 50041 Marjatta Lehtonen   3:02:30 +1:24:35
78 50793 Gerd Elisabeth Johnsrud   3:03:56 +1:26:02
79 50233 Julie Sigstad   3:07:58 +1:30:03
80 50027 Siv Helstad Canon Norge 3:09:08 +1:31:13
81 50075 Britt Wivart Canon Norge 3:09:52 +1:31:58
82 50043 Stin Lie Canon Norge 3:10:20 +1:32:26
83 50054 Nina Møller Canon Norge 3:10:50 +1:32:55
84 50782 Pam Dalseg   3:20:47 +1:42:53
85 50205 Cheryl Chesney   3:20:51 +1:42:57
86 50797 Ragnhild  Hammer   3:38:26 +2:00:31
87 50180 Inger-Elisabeth  Mæhlum   3:46:47 +2:08:52
88 50251 Monica Ulberget   4:01:24 +2:23:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +