Resultater TurBirken 27 km - Menn 2019



TurBirken - 27 km, klassisk
Kvarstad til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50235 Matyas Bauer eD system Bauer Team 1:18:53 +0:00
2 50030 Espen Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 1:22:00 +3:07
3 50138 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 1:31:58 +13:05
4 50028 Ivar Hjelmseth Lillehammer Skiklub 1:32:06 +13:13
5 50062 Fredrich Solheim Erichsen & Horgen 1:33:32 +14:39
6 50803 Mats Henriksen   1:35:52 +16:59
7 50821 Christian Eckhoff Bækkelaget 1:36:43 +17:50
8 50185 Andreas Wiel BPI 1:36:50 +17:57
9 50034 Alm Jouko   1:37:40 +18:47
10 50020 Wiggo Gundersby TEAM FÆLINGBYGDA 1:37:47 +18:54
11 50128 Kjetil Erland Stensland Rælingen skiklubb 1:41:33 +22:40
12 50158 Simen Kieiven VESTRINGEN IL 1:41:47 +22:54
13 50244 Mikael Falkendal DFI 1:42:57 +24:04
14 50787 Rino Rudsli Froland I.L 1:43:06 +24:13
15 50060 Svein Erik Salthe Canon Norge 1:44:28 +25:35
16 50802 Jonathan Kletthagen Team Verksted 1:47:47 +28:55
17 50111 Magnus Mjåland   1:47:58 +29:06
18 50144 Martin Sveen Haugen Eika Bil 1:48:59 +30:06
19 50026 Håkon Haugsrud Åsmarka IL 1:49:24 +30:31
20 50183 Sture Krey Skjæret   1:50:10 +31:17
21 50245 Espen Johansen   1:51:19 +32:26
22 50003 Steinar Ausland   1:55:56 +37:03
23 50013 Morten Endreson Rælingen 1:56:24 +37:31
24 50068 Simen Thoen TEAM FÆLINGBYGDA 1:57:31 +38:38
25 50070 Tor Erik Urdahl Lillehammer Skiklub - Friskis&Svettis 1:59:05 +40:12
26 50221 Tor Olav Runde Skakkebu turlag 2:01:27 +42:34
27 50207 Jan Ole Evensen Tofte/Fremad 2:03:18 +44:25
28 50124 Elias Slettevoll   2:03:37 +44:44
29 50239 Carl Herman Ruud   2:05:21 +46:28
30 50042 Bjørn Inge Liberg Hamar privat 2:07:53 +49:00
31 50160 Morten Uggerud Tofte Fremad 2:08:02 +49:09
32 50254 Egil Aanrudhaugen Roterud IL 2:08:58 +50:05
33 50240 Ole Kristian Røed   2:09:36 +50:43
34 50146 Frank Hallberg Team Artig Læll 2:09:44 +50:51
35 50231 Iver Kraabøl Moen Sport1 Strandtorget A/S 2:10:24 +51:31
36 50229 Kris-Andrè Larsen Sport1 Strandtorget A/S 2:10:26 +51:33
37 50188 Tore Nilsen Hvam IL 2:10:31 +51:38
38 50187 Bjørn Jalving   2:12:18 +53:25
39 50006 Ola Berge Oppstryn IL 2:12:32 +53:39
40 50234 Tommy Stenbakken Milton Larvik Sykkelklubb 2:13:38 +54:45
41 50190 Sebastian Spidsberg HEMING IL 2:15:22 +56:29
42 50204 Sævar Birgisson   2:15:23 +56:30
43 50083 Bernd Braatz PSV Rostock 2:15:47 +56:54
44 50788 Kjell Vestland   2:16:50 +57:57
45 50789 Håvard Solstad   2:18:23 +59:30
46 50145 Tom Eirik Heine Blaude Konsonanter 2:19:19 +1:00:26
47 50067 Svein Sætre Fredrikstad Skiklubb 2:19:34 +1:00:41
48 50001 Mohamed Shiine Abdullah   2:19:38 +1:00:45
49 50065 Christian Stensvold   2:22:01 +1:03:09
50 50151 Steinar Bruheim   2:22:04 +1:03:11
50 50243 Per Audensen   2:22:04 +1:03:11
52 50155 Bjørn Erik Lennestad Tofte/Fremad 2:22:19 +1:03:26
53 50230 KENT LURUD JEKA 2:22:22 +1:03:29
54 50047 Lars Erik Opaker  Lundby   2:23:28 +1:04:35
55 50077 Halgrim Øistad Team Kråkhugu 2:25:34 +1:06:41
56 50090 Lars Helmer Enger   2:25:36 +1:06:43
57 50163 Jan Nordengen   2:26:36 +1:07:43
58 50792 Geir Johansen   2:27:25 +1:08:32
59 50091 Maik Erdmann   2:29:00 +1:10:07
60 50168 Ola Kristen Rusaanes   2:29:43 +1:10:50
61 50257 Josef Kral   2:29:51 +1:10:58
62 50238 Sebastian  Pedersen Wood   2:30:10 +1:11:17
63 50256 Trond Inge Carlsen   2:33:08 +1:14:15
64 50179 Tom Kean   2:33:30 +1:14:37
65 50095 John Grov   2:35:36 +1:16:43
66 50044 Per Håvard Nyløkken Lien Team Kråkhugu 2:36:17 +1:17:24
67 50069 Andre Andersen Trommestad Abax 2:36:22 +1:17:29
68 50236 Nobuki  Kosaka   2:38:15 +1:19:22
69 50064 Henrik Stensby   2:38:19 +1:19:26
70 50055 Frank Pedersen Abax 2:40:27 +1:21:34
71 50098 Inge Hasselberg Avancia 2:40:30 +1:21:37
72 50818 Espen Ruud Team Verksted 2:43:23 +1:24:31
73 50131 Erik Strande   2:43:37 +1:24:44
74 50116 Ole Richard Reinemo   2:43:55 +1:25:02
75 50193 Grant Davies   2:44:30 +1:25:37
76 50009 Sebastian Camacho   2:47:15 +1:28:22
77 50104 Thor W Larsen   2:55:25 +1:36:32
78 50087 Patrick Dougherty   2:55:30 +1:36:37
79 50074 Bosse Wilkmark   3:03:40 +1:44:47
80 50186 James Benzing   3:04:13 +1:45:20
81 50126 Aaron Steffens   3:05:06 +1:46:14
82 50004 Anders Berg   3:05:59 +1:47:06
83 50025 Nils Petter Haug Canon Norge 3:10:24 +1:51:31
84 50058 Veli Rautiainen   3:16:41 +1:57:49
85 50040 Peter Lauren   3:17:09 +1:58:16
86 50798 Frode Egil Larsen   3:18:36 +1:59:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +