Resultater TurBirken 54 km - Menn 2019



TurBirken - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Klasse Menn - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60141 Lars Erik Vandsvik Ytterøy 3:11:18 +0:00
2 60128 Dennis Steensen Oppegård IL 3:31:59 +20:41
3 60131 Jørgen Hoff Amundsen Milslukern Sport 3:36:12 +24:54
4 60169 Sondre Henningsgård Veritas BIL 3:39:26 +28:09
5 60154 Truls Georg Hermansen Heggedal IL 3:39:27 +28:10
6 60348 Gabriel  Bondevik Oppegård li 3:42:40 +31:22
7 60047 Dag Sannerhaugen Eidsvold Værks Skiklubb 3:43:51 +32:33
8 60102 Kenneth Hæhre Kristiansen DE Service 3:44:47 +33:29
9 60061 Jørn Torp-Nango Alta if 3:46:45 +35:28
10 60007 Johan Bjørnstad   3:48:05 +36:47
11 60150 Vegard Råen   3:48:32 +37:14
12 60180 Sivert Fandrem   3:48:53 +37:36
13 60561 Trond-Marius Vad FIRE 3:49:10 +37:52
14 60294 Christian H. P. Reusch Try/Heming 3:50:57 +39:39
15 60100 Marius Holmen   3:52:18 +41:00
16 60052 Pål Skogli Hvam IL 3:52:20 +41:02
17 60164 Hågen Kåshagen   3:52:58 +41:40
18 60084 Pål Simonsen   3:54:22 +43:04
19 60043 Lars Lieng Opdahl SEB / Aktiv mot kreft 3:54:25 +43:07
20 60389 Knut Andre Vold Spydeberg IL 3:55:04 +43:46
21 60087 Anders Haukeli Skade, IL 3:55:15 +43:57
22 60295 Fridti Reusch   3:56:55 +45:37
23 60067 Stian Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 3:57:16 +45:58
24 60114 Thomas Boe  Hornburg Stortingets idrettsklubb 3:59:40 +48:22
25 60095 Andreas Simonsen Wichita Falls Cross Country Skiers 4:01:18 +50:01
26 60909 Thomas Huber   4:01:27 +50:09
27 60108 Helge Ugstad Tofte Fremad 4:03:04 +51:46
28 60098 Ole Kristian Helbø Forsvaret 4:03:16 +51:58
29 60004 Frithjof Askeland   4:04:03 +52:46
30 60062 Steinar Trædal-Henden UiTBIL 4:07:24 +56:06
30 60008 Gunder Bleken Rudsbygd IL 4:07:24 +56:06
32 60014 Fredrik Dehli BI Langrenn/ Team Oslo Business Forum 4:07:36 +56:18
33 60159 Leif Arne Skaar   4:08:58 +57:41
34 60038 Glenn Müller   4:09:10 +57:52
35 60069 Peder Arntzen Fossum IF 4:09:25 +58:07
36 60103 Magnus Langvik Stadionklinikken 4:09:39 +58:21
37 60039 Olav Neprud Sel IL 4:11:43 +1:00:26
38 60384 Mikkel Storm   4:12:01 +1:00:43
39 60112 Kim Baade   4:12:02 +1:00:44
40 60088 Bjørn Hilstad Thomacito Travel 4:13:04 +1:01:46
41 60017 Vidar Eine Håndverkskompaniet AS 4:13:43 +1:02:26
42 60149 Tony Dalsheim Pedersen   4:14:18 +1:03:00
43 60413 Trym Karlsen Holten Bjerke vgs idrettsfag 4:15:21 +1:04:04
43 60105 Jørgen Nilsen Stadionklinikken 4:15:21 +1:04:04
45 60026 Hans S Hagen Moen Sportsklubb 4:17:06 +1:05:49
46 60152 Lars Erik Aamodt   4:18:10 +1:06:52
47 60096 Stian Skansen   4:19:39 +1:08:21
48 60093 Lars Andre Røkke Skullerud Sk 4:20:32 +1:09:14
49 60357 Kim Morten Jacobsen DE Service 4:21:30 +1:10:12
50 60173 Inge Hagen Nordre Sande IL 4:21:48 +1:10:30
51 60044 Finn Ove Pettersen Gangspærra IL 4:24:32 +1:13:14
52 60116 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 4:24:47 +1:13:29
53 60194 Stig Andersen   4:25:35 +1:14:17
54 60012 Henning Carlsen   4:25:52 +1:14:34
55 60048 Aleksander  Sether Team Bjerkrheim 4:26:04 +1:14:46
56 60123 Jørn Larsen   4:26:48 +1:15:30
56 60151 Even Sandvoll Tofte Ghettogym 4:26:48 +1:15:30
58 60119 Terje Bratheim Multiconsult BIL 4:27:03 +1:15:45
59 60139 Rasmus Nybø Team Trubadur 4:28:04 +1:16:47
60 60130 Ronny Thoresen Sarpsborg sykleklubb 4:29:04 +1:17:47
61 60058 Jan Erik Svang   4:29:14 +1:17:56
62 60265 Knut E. Karlsen Språkrådet 4:29:35 +1:18:17
63 60109 Magnus Sandvoll Berntsen Tofte Ghettogym 4:29:53 +1:18:35
64 60011 Kåre Brudal   4:29:57 +1:18:39
65 60073 Espen Engelberg   4:30:56 +1:19:38
66 60217 Andreas Bråtun Kongsberg 4:31:49 +1:20:31
67 60263 Ola Johannessen Gjerdrum IL 4:32:08 +1:20:50
68 60350 Erik Bang Danielsen Politiets idrettslag Trøndelag 4:32:25 +1:21:07
69 60111 Sveinung Voreland Forsvaret 4:33:43 +1:22:25
70 60158 Jarle Skår Furnes 4:35:07 +1:23:49
71 60153 Leif Martin Brodahl Gjerdrum Byggservice AS 4:35:08 +1:23:50
72 60667 Edgar Nilsen Telenor BIL 4:35:31 +1:24:13
73 60277 Marcus Hemling   4:36:16 +1:24:58
74 60176 Henrik Bredli   4:36:18 +1:25:00
75 60081 Tore Midtlie DE Service 4:36:40 +1:25:22
76 60046 Aksel Røer Syversen   4:36:47 +1:25:29
77 60532 Thomas Røhme   4:37:24 +1:26:06
78 60391 Christian Young DE Service 4:37:30 +1:26:12
79 60376 Henrik Selnes DE Service 4:37:52 +1:26:34
80 60172 Olaf Aasen   4:39:32 +1:28:14
81 60122 Tor Erik Lagmannssveen BSK 4:39:45 +1:28:28
82 60142 Eirik Vefsnmo Bouvet BIL 4:39:55 +1:28:37
83 60211 Knut Bjørgaas   4:40:17 +1:28:59
84 60054 Arild S Stana   4:41:56 +1:30:38
85 60205 Harald Aulie   4:42:08 +1:30:50
86 60903 Peter Schneider Sport Schneider 4:42:14 +1:30:56
87 60144 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 4:42:31 +1:31:13
88 60678 Henning Hagen IL Driv 4:42:56 +1:31:38
89 60264 Kari Jylhä Silvini Madshus Team 4:42:58 +1:31:40
90 60010 Joshua Bradley   4:43:31 +1:32:14
91 60057 Knut Storvik   4:44:47 +1:33:29
92 60060 Per Thorsvald   4:44:48 +1:33:30
93 60905 Morten Dyrberg   4:45:20 +1:34:03
94 60409 Ludvig Vestin VSK 4:45:28 +1:34:10
95 60032 Helge Lindstad Asker og Bærum Brannvesens Idrettslag 4:46:01 +1:34:43
96 60337 Adrian Ødegaard   4:46:50 +1:35:32
97 60328 Ole Christian Vold Spydeberg IL 4:47:17 +1:35:59
98 60148 Martin Nytrøen   4:47:27 +1:36:09
99 60147 Kristian Nytrøen   4:47:28 +1:36:10
100 60525 Øyvind Nesbø Treningsgruppa IL 4:48:51 +1:37:33
101 60441 Vetle Mandt Velstu Idrætsforæning 4:49:06 +1:37:48
102 60240 Lars Andreas Grønneberg Team Kaiser 4:49:23 +1:38:05
103 60071 Sigurd Eide Bubbledeck Norway B.I.L 4:49:24 +1:38:06
104 60127 Christoffer Moene   4:49:25 +1:38:07
105 60805 Rune Holmefjord Jakobsen Team Kaiser 4:49:52 +1:38:34
106 60679 Knut Ola Halvorsen   4:50:07 +1:38:49
107 60440 Jon Hoel-Andersen   4:50:21 +1:39:03
108 60136 Dag Johannessen Holmen IF 4:50:39 +1:39:21
109 60110 Jørn Jevne   4:50:56 +1:39:38
110 60191 Niklas Edenberg   4:51:05 +1:39:48
111 60182 Ole Tommy Vestre mnemonic (Mobil) 4:51:29 +1:40:11
112 60076 Andreas Huso   4:51:58 +1:40:40
113 60033 Knut Magnus Lund Gran Idrettslag 4:51:59 +1:40:41
113 60425 Rolf Ensbybakken Øyer 4:51:59 +1:40:42
115 60278 Cary Martin   4:53:04 +1:41:47
116 60579 Magnus Bodding Melby Maskin AS 4:53:15 +1:41:58
117 60163 Kjetil Hansen Hamar politi IL 4:53:27 +1:42:09
118 60728 Are Petershagen   4:53:41 +1:42:23
119 60250 Knut Hegland Københavns skiklub 4:53:44 +1:42:26
120 60192 Lars Yssen   4:54:09 +1:42:51
121 60167 Bård Eikeland Kolbotn SK 4:54:18 +1:43:00
122 60204 Simen Arnesveen Hamar Politiidrettslag- HPIL 4:54:51 +1:43:33
123 60433 Anders Torheim   4:54:53 +1:43:35
124 60297 Frode Rissmann   4:55:09 +1:43:51
125 60907 Fernando Ponza   4:55:52 +1:44:34
126 60289 Eigil Olsen Vi som tar det som en tur 4:55:58 +1:44:40
127 60218 Torfinn Bråtun Kongsberg 4:56:26 +1:45:08
128 60345 Kjetil Amundsen HSK 4:56:31 +1:45:13
129 60006 Tor Belstad Gjerdrum 4:56:39 +1:45:22
130 60126 Rune Midtun   4:57:28 +1:46:10
131 60420 Ole Kristian Heier   4:57:34 +1:46:16
132 60227 Vidar Ø Doknes Nordre Eidsvoll IL 4:57:57 +1:46:39
133 60304 Clas-Eirik Slotte   4:58:30 +1:47:12
134 60382 Bjørn  Stai   4:58:35 +1:47:18
135 60819 Håvard Strømstad Vågå 4:58:49 +1:47:31
136 60913 Øystein Kvello   4:59:01 +1:47:44
137 60448 Sverre Torjuul Nittedal IL 4:59:04 +1:47:46
138 60336 Johannes Zeilinger   4:59:15 +1:47:57
139 60107 Jon Alfred Sjaavaag Hurum CK 5:00:48 +1:49:30
140 60202 Svein Helge Andersen   5:00:52 +1:49:34
141 60160 Kjell Vegard  Østhus Only_Me 5:00:56 +1:49:38
142 60013 Heathley Clarke Nordic Fitness UK 5:01:07 +1:49:49
143 60910 Alberto Rizzato Scicaischio 5:01:36 +1:50:18
144 60238 Robert Gati ProffCom 5:02:04 +1:50:46
145 60341 Anders Aalborg   5:02:16 +1:50:58
146 60381 Marek Slomski   5:02:34 +1:51:16
147 60029 Finn Jørgensen   5:02:53 +1:51:35
148 60228 Joseph Dougherty   5:03:00 +1:51:42
149 60115 Joachim Nahem   5:03:05 +1:51:47
150 60392 Sondre Aasen   5:03:11 +1:51:53
151 60213 Marius Borgen Glittertind BIL 5:03:14 +1:51:57
152 60803 Tor Gasmann   5:03:38 +1:52:20
153 60015 David Duc Hansen Håndverkskompaniet AS 5:04:03 +1:52:45
154 60904 Lasse Nielsen   5:04:19 +1:53:01
155 60404 Ola Rusten Brøttum IL 5:04:24 +1:53:06
155 60368 Emil Mikulski   5:04:24 +1:53:06
157 60097 Simon Dahl   5:05:09 +1:53:51
158 60291 Lars Fredrik Pettersen   5:05:12 +1:53:54
159 60134 Tom Helgerud   5:05:33 +1:54:15
160 60684 Einar Nordstaa Team Sportsmanden 5:06:05 +1:54:47
161 60085 Alf Kåre Andersen Skiforeningen 5:06:50 +1:55:32
162 60690 Tormod Ølberg SIV BIL 5:07:23 +1:56:05
163 60367 Odd Arne Ludvigsen   5:08:00 +1:56:42
164 60303 Jens Erik Skaug Vestby's Finest 5:08:36 +1:57:18
165 60421 Øyvind Håbrekke   5:09:10 +1:57:52
166 60326 Kjetil Berg Veire   5:09:11 +1:57:53
167 60397 Per-Inge Heen Veidekke BIL 5:10:19 +1:59:01
168 60051 Jørn Viktor Sjaavaag Hurum CK - Team Superselma 5:10:24 +1:59:06
169 60816 Tommy Benum BDO 5:10:28 +1:59:10
170 60659 Geirr Olsen BDO 5:10:29 +1:59:11
171 60307 Thomas Støvind Berg Fet skiklubb 5:10:41 +1:59:23
172 60165 Sigurd Holt Noil 5:10:43 +1:59:25
173 60241 Espen Grøtnes   5:10:52 +1:59:34
174 60074 Vegard Fallet DE Service 5:10:54 +1:59:37
175 60083 Martin Schei DE Service 5:10:55 +1:59:37
176 60657 Frode Nygård Strandbygda 5:11:22 +2:00:04
177 60201 Øyvind Amundsgård Equinor 5:11:30 +2:00:12
178 60450 Øyvind Morud   5:12:08 +2:00:50
179 60041 Jan Thomas Odegard Vi som tar det som en tur 5:12:19 +2:01:01
180 60442 Jan Espen Schildmann Handelsbanken BIL 5:12:22 +2:01:05
181 60380 Eivind Sletner   5:12:45 +2:01:27
182 60237 Helge Gaden   5:12:56 +2:01:38
183 60671 Arne Bjørnholt LØRENSKOG SKIKLUBB 5:13:28 +2:02:10
184 60434 Tobias Ørsnes   5:15:00 +2:03:42
185 60298 Arne Wiggo Rognås   5:16:25 +2:05:07
186 60646 Steinar Haugen Sportsklubben Freidig 5:16:31 +2:05:13
187 60377 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 5:16:32 +2:05:14
188 60635 Søren Bang Jokumsen UTT 5:16:33 +2:05:15
189 60683 Jon Ludvig Larsen   5:16:54 +2:05:36
190 60036 Glenn-Andre Sandli Messel Håndverkskompaniet AS 5:17:34 +2:06:16
191 60636 Atle  Lirhus Renåvangen 5:17:41 +2:06:23
192 60394 Vegard Bjørseth   5:17:59 +2:06:41
193 60212 Kjetil Bolneset Austmarka / TeleBV 5:18:25 +2:07:07
194 60419 Fredrik Døviken Tofte Ghettogym 5:18:29 +2:07:11
195 60049 Roman Sevcik   5:18:40 +2:07:23
196 60246 Harald Haug Kolsås Rotary Klubb 5:18:42 +2:07:24
197 60299 Snorre Røsæg   5:18:46 +2:07:28
198 60363 Arvid Langseth   5:19:18 +2:08:00
199 60232 Tore Engelien   5:19:28 +2:08:11
200 60396 Thor Erik Grammeltvedt Cognacbirkebeinerne 5:19:50 +2:08:32
201 60399 Paal Kongshaug Cognacbirkebeinerne 5:19:51 +2:08:33
202 60245 Geir Oluf Hareland Gjesdal IL 5:20:04 +2:08:46
203 60362 Fredrik Kristiansen DE Service 5:20:09 +2:08:51
204 60537 Hans Martin Sandager   5:20:38 +2:09:21
205 60030 Andreas Karlsen Ring IL 5:21:24 +2:10:06
206 60053 John Erik Solberg   5:21:32 +2:10:14
207 60524 Magne Nesbø Mørch Treningsgruppa IL 5:21:51 +2:10:33
208 60349 Knut Bårdseth Vang Skiløper Forening 5:21:54 +2:10:37
209 60316 Ingolf Thorbjørnsen Sande Sportsklubb ski 5:22:03 +2:10:45
210 60412 Eilert Hasseldal   5:22:11 +2:10:53
211 60403 Bjørn Rusten   5:22:58 +2:11:40
212 60170 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL 5:23:01 +2:11:43
213 60168 Truls Ingebrigtsen   5:23:13 +2:11:56
214 60825 Sondre Andersen   5:23:42 +2:12:24
215 60592 Roy Kristiansen   5:25:20 +2:14:02
216 60034 Magnus Lødøen Team Loddis 5:25:36 +2:14:18
217 60364 Nils Ledermann Aktiv mot kreft 5:25:48 +2:14:30
218 60065 Arne Ødegård   5:26:32 +2:15:14
219 60334 Øyvind Westergård   5:26:33 +2:15:15
220 60025 Martin Gaarder Team bicep 5:27:45 +2:16:27
221 60335 Øyvind  Westli Fet IL 5:28:54 +2:17:36
222 60133 Pål Eikre   5:29:46 +2:18:28
223 60395 André Blom   5:29:51 +2:18:34
224 60135 Trond B Holt Noil 5:30:11 +2:18:53
225 60428 Thomas Moen Bækkelaget SK 5:30:56 +2:19:38
226 60028 Anders Juliussen Tronvik FK 5:31:47 +2:20:29
227 60188 Ian Baden   5:31:49 +2:20:31
228 60174 Hans Wimmer   5:32:33 +2:21:15
229 60915 Niklas Espegren   5:33:02 +2:21:45
230 60059 John Syversen   5:34:12 +2:22:54
231 60906 Christer Rönnmark   5:35:03 +2:23:45
232 60682 Thomas Kvifte Abax 5:48:31 +2:37:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +