-->

Resultater U23-VM - Kvinner - 10 km - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 3. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
156ANDERSSON Ebba1997SWE28:28.70.0025.46
232JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR28:53.5+24.837.07
352RIBOM Emma1997SWE28:58.9+30.239.60
447KERN Julia1997USA29:06.7+38.043.25
527MATSOKINA Hristina1998RUS29:07.2+38.543.49
642FRAEBEL Antonia1997GER29:19.0+50.349.01
755SWIRBUL Hailey1998USA29:32.5+1:03.855.33
845NISSINEN Vilma1997FIN29:35.4+1:06.756.69
946AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR29:43.0+1:14.360.25
1043DUBOTOLKINA Nina1998RUS29:44.3+1:15.660.86
1144DURKINA Lidia1997RUS30:01.3+1:32.668.81
1224LAMSA Emmi1998FIN30:06.1+1:37.471.06
1329ZHEREBYATEVA Anna1997RUS30:08.4+1:39.772.14
1436SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR30:14.4+1:45.774.95
1535PITTIN Cristina1998ITA30:15.8+1:47.175.60
1650FRANCHI Francesca1997ITA30:19.7+1:51.077.43
1748COMARELLA Anna1997ITA30:21.5+1:52.878.27
1838BELLINI Martina1998ITA30:29.6+2:00.982.06
1934CHI Chunxue1998CHN30:30.0+2:01.382.25
2054OLSSON Moa1997SWE30:34.5+2:05.884.36
2140STEINER Desiree1998SUI30:37.3+2:08.685.67
2249DUCORDEAU Juliette1998FRA30:49.0+2:20.391.15
2351JANATOVA Katerina1997CZE30:50.7+2:22.091.94
2441TYULENEVA Valeriya1997KAZ30:53.7+2:25.093.35
2553LUNDGREN Moa1998SWE30:54.5+2:25.893.72
2637KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR30:58.4+2:29.795.55
2731MAYER Celine1998GER31:07.4+2:38.799.76
2828ALAKOSKI Anni1997FIN31:08.3+2:39.6100.18
2918FISCHER Lea1998SUI31:10.4+2:41.7101.17
3021MANDELJC Anja1999SLO31:22.5+2:53.8106.83

3122WALCHHOFER Barbara1997AUT31:23.2+2:54.5107.16
3226VILA OBIOLS Carola1999AND31:28.3+2:59.6109.55
3316PULLES Mariel Merlii1998EST31:35.1+3:06.4112.73
3430QUINTIN Lena1998FRA31:37.5+3:08.8113.85
3539RICHTER Julia1997GER31:42.3+3:13.6116.10
3614HOLIKOVA Zuzana1999CZE32:05.5+3:36.8126.96
3710RICHARDSON Annika1998CAN32:07.3+3:38.6127.81
3817KROL Yuliia1998UKR32:07.5+3:38.8127.90
399ANDRYIUK Sviatlana1999BLR32:08.0+3:39.3128.13
408MEHAIN Hannah1998CAN32:22.6+3:53.9134.97
411KAUTZER Amanda1998USA32:24.5+3:55.8135.86
4220KALETA Weronika1999POL32:26.5+3:57.8136.80
4311LAWSON Alexandra1998USA32:35.1+4:06.4140.82
4423KORVA Anita1999FIN32:38.6+4:09.9142.46
4525SHALYGINA Kseniya1998KAZ32:39.8+4:11.1143.02
4612VOTOCKOVA Pavlina1999CZE32:44.7+4:16.0145.32
475MENG Honglian1997CHN32:48.3+4:19.6147.00
4819WERRO Giuliana1999SUI32:56.9+4:28.2151.03
4933YOKOHAMA Shiori1999JPN33:03.5+4:34.8154.12
5013MAKHMUTOVA Kamila1999KAZ33:16.3+4:47.6160.11
517DUMAIS Laurence1997CAN33:48.0+5:19.3174.95
5215ROSHCHYNSKAYA Maryia1997BLR34:09.7+5:41.0185.11
533WANG Yingying1999CHN35:20.0+6:51.3218.03
546GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL35:20.3+6:51.6218.17
554BILIUNAITE Martyna1999LTU42:04.4+13:35.7407.36
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
2FAKHRY Huguette1999LBN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +