Resultater U23-VM - Kvinner - 15 km - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 5. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 15 KM - FELLESSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11ANDERSSON Ebba1997SWE35:44.40.0025.00
24LUNDGREN Moa1998SWE36:21.5+37.149.22
35RIBOM Emma1997SWE36:29.6+45.254.51
422DOLCI Flora1999FRA36:40.2+55.861.43
524CHI Chunxue1998CHN37:13.1+1:28.782.91
63OLSSON Moa1997SWE37:17.3+1:32.985.65
711AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR37:23.2+1:38.889.50
89COMARELLA Anna1997ITA37:24.5+1:40.190.35
915DUBOTOLKINA Nina1998RUS37:35.0+1:50.697.21
107FRANCHI Francesca1997ITA37:35.3+1:50.997.40
1123PITTIN Cristina1998ITA37:39.4+1:55.0100.08
1221KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR37:40.1+1:55.7100.54
1320BELLINI Martina1998ITA37:43.3+1:58.9102.63
1413DURKINA Lidia1997RUS37:45.2+2:00.8103.87
152SWIRBUL Hailey1998USA38:00.4+2:16.0113.79
1616FRAEBEL Antonia1997GER38:03.1+2:18.7115.55
176JANATOVA Katerina1997CZE38:18.8+2:34.4125.80
1839JIALIN Bayani1999CHN38:26.2+2:41.8130.63
1927JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR38:27.1+2:42.7131.22
2014YAKUNINA Maya1998RUS38:28.0+2:43.6131.81
2133GRUKHVINA Anna1999RUS38:28.6+2:44.2132.20
2244LECLAIR Laura1997CAN38:34.3+2:49.9135.92
2325HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR38:35.2+2:50.8136.51
248DUCORDEAU Juliette1998FRA38:41.9+2:57.5140.88
2537MANDELJC Anja1999SLO39:07.4+3:23.0157.53
2630VILA OBIOLS Carola1999AND39:12.0+3:27.6160.53
2710KERN Julia1997USA39:18.6+3:34.2164.84
2817TYULENEVA Valeriya1997KAZ39:26.3+3:41.9169.87
2918STEINER Desiree1998SUI39:31.4+3:47.0173.20
3028MAYER Celine1998GER39:36.5+3:52.1176.53

3132LAMSA Emmi1998FIN39:40.3+3:55.9179.01
3238KALETA Weronika1999POL39:43.6+3:59.2181.16
3336KARALIOVA Hanna1998BLR39:46.0+4:01.6182.73
3434KORVA Anita1999FIN39:47.4+4:03.0183.65
3529ALAKOSKI Anni1997FIN39:48.4+4:04.0184.30
3640DANNER Alexandra1999GER39:50.2+4:05.8185.47
3731SHALYGINA Kseniya1998KAZ39:54.7+4:10.3188.41
3850MEHAIN Hannah1998CAN40:36.2+4:51.8215.51
3951GOBLE Sarah1997USA40:36.6+4:52.2215.77
4035WALCHHOFER Barbara1997AUT40:40.4+4:56.0218.25
4143ROSHCHYNSKAYA Maryia1997BLR40:47.8+5:03.4223.08
4245MAKHMUTOVA Kamila1999KAZ40:56.9+5:12.5229.02
4348RICHARDSON Annika1998CAN40:59.7+5:15.3230.85
4446VOTOCKOVA Pavlina1999CZE41:00.6+5:16.2231.44
4526YOKOHAMA Shiori1999JPN41:28.4+5:44.0249.58
4647LAWSON Alexandra1998USA42:23.0+6:38.6285.23
4754MENG Honglian1997CHN42:39.3+6:54.9295.87
4841KROL Yuliia1998UKR42:56.9+7:12.5307.36
4955WANG Yingying1999CHN43:02.2+7:17.8310.82
5052DUMAIS Laurence1997CAN43:12.7+7:28.3317.68
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
12NISSINEN Vilma1997FIN
19RICHTER Julia1997GER
49ANDRYIUK Sviatlana1999BLR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
42PULLES Mariel Merlii1998EST
53GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +