Resultater U23-VM - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020



Resultater U23-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 1. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11HAGSTROEM Johanna1998SWE2:24.620.0025.00
22JANATOVA Katerina1997CZE2:25.15+0.5329.40
35KERN Julia1997USA2:25.62+1.0033.30
410QUINTIN Lena1998FRA2:26.62+2.0041.60
54RIBOM Emma1997SWE2:27.71+3.0950.64
67MATSOKINA Hristina1998RUS2:27.85+3.2351.80
76SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR2:28.78+4.1659.52
88BERANOVA Tereza1998CZE2:28.82+4.2059.85
93LUNDGREN Moa1998SWE2:29.67+5.0566.90
1012HOLIKOVA Zuzana1999CZE2:29.96+5.3469.31
1120KALETA Weronika1999POL2:30.08+5.4670.30
1211MYHRVOLD Mathilde1998NOR2:30.25+5.6371.72
1327HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR2:30.28+5.6671.96
1428DANNER Alexandra1999GER2:30.80+6.1876.28
159FRANCHI Francesca1997ITA2:30.97+6.3577.69
1622BELLINI Martina1998ITA2:31.03+6.4178.19
1714DUBOTOLKINA Nina1998RUS2:31.51+6.8982.17
1816FRAEBEL Antonia1997GER2:31.63+7.0183.17
1917OLKKONEN Tiia1999FIN2:31.81+7.1984.66
2019PITTIN Cristina1998ITA2:32.27+7.6588.48
2113SWIRBUL Hailey1998USA2:32.42+7.8089.72
2215RYDZEK Coletta1997GER2:32.53+7.9190.63
2325FISCHER Lea1998SUI2:34.11+9.49103.74
2418JIALIN Bayani1999CHN2:34.46+9.84106.65
2531RICHTER Julia1997GER2:34.47+9.85106.73
2629ALAKOSKI Anni1997FIN2:37.71+13.09133.62
2735LECLAIR Laura1997CAN2:38.28+13.66138.35
2834PULLES Mariel Merlii1998EST2:38.41+13.79139.42
2938LAMSA Emmi1998FIN2:38.63+14.01141.25
3044MENG Honglian1997CHN2:39.00+14.38144.32

3123STEINER Desiree1998SUI2:39.28+14.66146.64
3230ACHLEITNER Lisa1997AUT2:39.93+15.31152.04
3337YAKUNINA Maya1998RUS2:40.14+15.52153.78
3426KORVA Anita1999FIN2:40.42+15.80156.10
3541MANDELJC Anja1999SLO2:40.52+15.90156.93
3647MEHAIN Hannah1998CAN2:40.82+16.20159.42
3739KARALIOVA Hanna1998BLR2:40.95+16.33160.50
3840KROL Yuliia1998UKR2:40.99+16.37160.83
3942RICHARDSON Annika1998CAN2:41.01+16.39161.00
4055KAUTZER Amanda1998USA2:41.87+17.25168.13
4145ANDRYIUK Sviatlana1999BLR2:42.24+17.62171.20
4243YOKOHAMA Shiori1999JPN2:43.29+18.67179.92
4348DUMAIS Laurence1997CAN2:43.81+19.19184.23
4424OLSSON Moa1997SWE2:43.88+19.26184.81
4536GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL2:45.04+20.42194.44
4633SHALYGINA Kseniya1998KAZ2:45.32+20.70196.76
4749GOBLE Sarah1997USA2:47.78+23.16217.17
4821GRUKHVINA Anna1999RUS2:48.64+24.02224.31
4950WANG Yingying1999CHN2:48.96+24.34226.96
5051JACKSON Ella1997AUS2:56.03+31.41285.63
5132KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR2:56.56+31.94290.03
5252MAKHMUTOVA Kamila1999KAZ3:00.16+35.54319.90
5353BILIUNAITE Martyna1999LTU3:18.77+54.15474.32
5454FAKHRY Huguette1999LBN5:51.14+3:26.521738.62
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
46VILA OBIOLS Carola1999AND



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +